Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

shailina
20. apr 2011



ajoooj holky no v pondelok som bola na krv to bolo 12 den po ET a doktorka u ktorej som bola kedžde som odcestovana v zahraníčí mi dnes dala papier z výsledkom a je tam napísane < 2 mU/ ml HCG a nič viac čiže to znamená že TEHOTNá NIE SOM ☹

dalida
20. apr 2011

@dicinka1 moja zlata, aj ja som mala transfer minuly tyzden v utorok, t. j. 12 teho a 26 teho ma caka krvicka. Pevne verim, ze obidve prideme s dobrymi spravama. Achhhhh....

munuska
20. apr 2011

@shailina ahoj shali! Ja som na tom rovnako...aj kontrolny test potvrdil moju NETEHOTNOST-hrozne slovo, ale je to tak. Spinila som od soboty a dnes sa mi riadne rozbehla mrcha aj s bolestami ako sa patri-dala som si algifenove kvapky, tie su fain. Mame este 5 mrazacikov takze sa tesim na ne, ale nejdem do toho hned, az niekedy koncom leta. Potrebujem sa psychicky spamatat, uzit si leto, more a potom oddychnuta pojdem na KET. Ale uz dopredu sa bojim dalsieho neuspechu, snazim sa mysliet pozitivne, ale po terajsej skusenosti som nejaka bez chuti, dufam, ze ju naberiem. Prepac, uz si nepamatam, vy mate tiez mrazacikov? Nebud smutna...aj ja sa utesujem, ze nie som jedina komu to teraz nevyslo. Nevyslo teraz...verme, ze vyjde nabuduce!!!

shailina
20. apr 2011

@munuska no tho hej ale ty si tu mrchu dostala aj napriek tomu utrogestanu lebo ja ani nešpiním ani nič a aké si mala tie prvé testy hcg ?????? a čo ti prečo ta poslal doktor na kotrolnééé ??? no hej mi sme mali 30 vajíčok 21 sa nam oplodnilo a 19 eskymáčikov ešte máme no verila som že sa to podarí na prvý krááát 🙂

dicinka1
20. apr 2011

@dalida moja zlata..transfer si mala rovnako ako ja..utorok 12-teho 😉

munuska
20. apr 2011

@shailina ja som brala utrogestan stale a ked som zacala spinit, tak som ho zapijala. Iba vcera som ho vysadila a dnes mam mrchu, dovtedy len 4 dni spinenie. Minuly piatok bol moj 9.den po ET a krv HCG 0 a vcera 13.den HCG 0, kontroluju kazdu pacientku po 4 dnoch. Tak to mate vela mrazacikov, kedy planujes ist na KET? Ja som si tiez myslela, ze to vyjde na prvykrat...

shailina
20. apr 2011

no ešte neviem kedy pojdem na KET ale ihned ked sa bude dať by som chcela isť proste bojím sa že sa to nepodarí preto nechcem už na nič čakať lebo ked to nevíde ani 2 krat a dala by som si prestávku pol roka tak to takým štýlom ani do 30 nebudem mať baby ☹ ale trápi ma že moje hcg bolo 2 šak to je najhoršie že to nie je 0 a ani vyššie proste 2 no hroznéé dačo
☹ a kolko máš rokov????? ak sa smiem spýtať 🙂

shailina
20. apr 2011

@munuska tu hore som ti poslala odpoved len tam nepíše že je pre teba nefiem prečo ☹

renattka24
20. apr 2011

@dicinka1 Budem Ti drzat pastiky ale nestracaj este nadej nic neni straene 😀 Naozaj hlavne nebud tak negativne naladena...nerobi Ti to dobre. 😀 Uz si Velku Noc 😀 😀 Ta choroba tusim preskocila aj na Teba.Ja sa uz z toho dostavam.......... 😎 Tak sa pekne liec.
@ivica7793 Dakujem Ti.No ved ano aj jedno potesi na zaciatok ale chceli sme hrozne dvojicky( mame Dve Kmotricky) bolo by to super. 😀 No tak rastiete pekne a poviem Ti ze by si to mohla mat 6 Novembra co ty na to??Ja mam vtedy meniny 😀 😀 Uz sa mi tak jedno krstniatko narodilo 😀 😀 A o tom rozculeni mi ani nehovor!!!! 😠 Neni mi zle zatial ale VSETKO mi vadi................ 😅 Chudacik manzel 😀 😀

renattka24
20. apr 2011

@shailina
@munuska Babenky mrzi ma to. Ale hlavku hore,ja som bola z mojhu prveho neuspechu strasne nestastna a povedala som si ze uz nepojdem ale prislo to akosi samo a na 2x som isla zasa a oplatilo sa 😀 Tak shalina naber odvahu a bez do toho.A ked mas tak vela mrazacikov 😎 To je uzsane urcite sa to teraz podari a si nabudena hormonami tak uvidis ze sa to podari 😀 Drzim Vam pestiky 😎

munuska
20. apr 2011

@shailina ja uz mam 36. Dost! Ja som mala raz HCG 10 a hned mi povedali, ze je to spontanny mikropotrat, hned na to som dostala mrchu so strasne silnym krvacanim, ale nastastie sa mi to po 2 dnoch upravilo, nemusela som ist do nemocnice. To tvoje HCG 2 je cudne cislo... Ale som rada, ze ides dalej s odhodlanim, ved z tolkych mrazacikov ti to tvoje vytuzene babatko urcite vyjde!

munuska
20. apr 2011

@renattka24 ja sa tesim, ze si uz zdrava! Si nasa motivacia! Kedy ides na ultrazvuk?

shailina
20. apr 2011

@munuska juj moja a ty nemáš ani jedno bábätko ????

renattka24
20. apr 2011

@munuska 😎 Motivacia?Hm,tak to aby si uz isla do dalsieho kola 😀 Na ULT idem 3 maja.Az....to bude dlhe cakenie 😠 Ale snad bude stat za to 😀

makovicka53
21. apr 2011

@renattka24 ahojky kiezby si mala pravdu....lenze mne mrcha stale neprisla...asi pojdem k doktorovi...nechapem tomu

renattka24
21. apr 2011

@makovicka53 No tak to je zaujimave.Ved uz to je dlho,nie?No viem ze niektorym zenam pride mrcha aj neskorej.....skus teplu kupel alebo cervene vinko 😀 Ak sa ti nespusti cez Velku noc tak bez sa spytat k doktorovi..... 😎

sobka
21. apr 2011

@makovicka53 nebud nestatsná, pokial si mala pred stimuláciou pichnutý decapeptyl depot, ms ti príde cca na 60 den cyklu od posledného krvacania, vajecníky sa potrebuju spamatať, nic s tým nenarobís, to más hormony este v sebe, ktoré ti nesposobili ovuláciu, reda ani ms nepríde, vydrž 😉 držím palce, nech to príde co najskor a možes do toho íst opat 🙂

evi1
21. apr 2011

Ahoj dievčatá dnešné HCG 4,7 ☹ ☹ ☹ Tak som dúfala, že druhé IVF sa podarí ☹

shailina
21. apr 2011

@evi1 mrzí ma to že sa nepodarilo ani druhé IVF viem sa vcítiť do tvojej situácie človek verí a dúfa že oki 1 sa nepodarilo ale proste to druhéé musí byť už na 1OOO percent. A ty dojdeš s malinkou dušičkou ku doktorovi že ti oznámi tu správu ktorú chceš počuť a niiiččččččččččč proste niiiič len obyčajné prázdno ako aj na teste tak aj od doktora nič nepočuješ len hcg 4,7 a to je pre nás niič. podla mna to nie je vôbec ale vôbec spravodlivééé tie čo chcu mať bábo a dali by pre to všetko tak nič a tie čo si len niekde na diske šmyknú ani nevedia ako sa volal alebo ani nechcú byť mamičkam tie behajú po potratoch hore dole no je to spravodlivééé PROSTE NIE JE

evi1
21. apr 2011

@shalilina Presne tak, veľmi dobre si to napísala, maximálne s tebou súhlasím. Žiaľ toto je realita, momentálne ešte neviem ako ďalej ale neviem si predstaviť život bez dietata, aj keď manžel má 14 ročnú dcérku s 1.manželstva, to nieje to isté. 😖

shailina
21. apr 2011

@evi1 no ved to že tak tým že on má dcerku a aj ked ty si s nou rozumieš ale aj ty máš právo aby ti brušku rástlo bábätko aby si proste mala aj ty niečo čo patrí jemu a tebe to ti prajem moja aby sa ti to podarilo. Ja pojdem tiež na druhé IVF ale moc velku nadej tomu nedávam . uvidíme moja uvidíme a ak sa možem spýtať ako dlho si čakala na druhý embryotransfer ?????

evi1
21. apr 2011

@shailina Práve to, že aj manžel chce mať spoločné dieťa, on je teraz viac pafff ako ja. ☹ Kedy začínaš 2. IVF a prosím snaž sa maximálne naladiť pozitívne, musíš tomu veľmi veriť a podarí sa to. Ja som urobila chybu keď som si na 8 deň urobila test, samozrejme negatívny - a už som nevedela pozitívne myslieť. Ak pôjdem do 3. kola v žiadnom prípade nebudem testovať. 1. ET som mala 3 deň - a 2. ET som mala 2 deň, teoreticky v stredu som mala OPU a v piatok ET. Oplodnili sa nám 3 embryjká, a to tretie to vzdalo . ☹ Teraz neviem čí vajíčka nie sú dobré čí spermie alebo maternica nie je pripravená??
Ty si koľko čakala?? A aké lieky si mala?

munuska
21. apr 2011

@evi1 dievcata je mi luto, ze sa nam takto nedari! Je to fakt nespravodlive! Keby sme aspon vedeli preco sa to zas nepodarilo! Ked mi oznamili, ze nie som tehotna, nemohla som to pochopit, nedavalo mi to ziadnu logiku... Esteze mame tu nadej, ze nam to raz vyjde! Zelam to Vam aj sebe! A buducim mamickam zelam krasne tehulkovanie!

shailina
21. apr 2011

@evi1 no v piatok mi vybrali 30 vajka 21 sa oplodnilo a v stredu mi vložil 2 embry. 19 zamrazil tiž som sa testla na 8 den test bol negatívny potom som sa testla na 12 den test negatívny a beta hcg 2 to som bola tu v zahraničí u obvodačky ona mi brala krv ☹ . a brala som decapeptil 1 krat pichnuť potom som mala fostimon do bruch a potom pregnyl den pred odberom vajok a pred vkladom som začala brať estrimax 3x1 dupostan 2 a utrogestan 2 večer a krámy ešte nemám ešte som ani lieky nevysadila vysadím ich až na budúci týžden v stredu 🙂

dicinka1
21. apr 2011

@shailina moja to hcg mohlo byt ešte po pregnyle

dicinka1
21. apr 2011

@munuska raz to musi vyjst všetkym... 😉

dicinka1
21. apr 2011

baby neviete kedy chodia kramy po neuspešnom KET?stále beriem lieky..pre istotu..najradšej by som to vysadila...ale radšej počkám do konrtoly..dostanem kramy aj ked beriem estrimax?a duphaston? 😕

shailina
21. apr 2011

@dicinka1 a to aj na 22 den býva hcg po pregnyle ????

shailina
21. apr 2011

@dicinka1 no a ohaldom tých krám ja tiež vobec nedostanem ked beriem tie tabletky lebo ja som myslela že oni dojdu aj počas tých tabletiek ???

dicinka1
21. apr 2011

@shailina no..aj ja som myslela..a to hcg neviem..22 dni asi to už nebol pregnyl.. 😕 ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre