Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

silvia545
15. sep 2010

bahara dakujem 😉
vsetky pozitívne spravy su dobré a vedia potesit a povzbudit 🙂 ja mam ET zajtra,,uz sa neviem dockat nasho slniecka,kedy mi ho vlozia,,dufam,ze je to silny bojovník a pekne sa vo mne uchytí 🙂 drzím ti moc vsetky prsty,,aby to vyslo 😵
vsetkym babám,,co tuzia po babatku,,drzím palce,,aby sme sa vsetky dockali krasneho tehulkovania 😵

kenya83
15. sep 2010

@renka77 @dany79 ahojte kočky 🙂
chcem Vám len oznámiť, že včera sme boli na kontrole. Na UTZ máme plodová vačok 10mm a dokonca v ňom krásne viditeľné embryo 🙂 O 10 dní ideme na ozvy srdiečka, tak dúfam že už bude krásne biť 😉

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kenya83/albu...

belisima10936
15. sep 2010

Ahojte.Ja som 10den po Et doteraz som trosicku spinila a nebrala som az tak zle, lebo doktorka vravela, ze troska spinit i krvacat mozem , lenze od vcera vecera som zacala krvacat a podla mna dost silno a uz som s toho nestastna, lebo sa obavam toho najhorsieho.Aj sa snazim byt v poho aby miminko ak tam v brusku este je aby sa malo dobre, aby nic necitilo ale moje podvedomie musi stale na to mysliet, na to ze srejme tehotna nebudem.Aj som volala do centra a zvysili mi davku utrogestanu, ktory ma teraz uzivat cez usta a mam byt totalne v klude. Velmi dufam, ze ma to krvacanie len strasi a moje mominko je stale v brusku.

monicka7299
15. sep 2010

ahojte, som 9. deň po ET a test nič :( - iba akýsi skoro neviditeľný duch. 😒

silvia545
15. sep 2010

ahoj monicka7299 😉
este pockaj,,uvidís,ze ten duch sa bude kazdym dnom zviditelnovat viac a viac 🙂 drzím palce 🙂

bahara
15. sep 2010

@kenya83 Gratulujem 🙂 super správa len tak ďalej 😉

bahara
15. sep 2010

Ahojte.Baby dnes mi volali máme z 10 vajíčok 6 oplodnených 🙂 tak sa troška teším..nechcem veľmi ešte sa to do soboty môže zmeniť 😒 no dúfam,že si povedú dobre 🙂 🙂

annamary27
15. sep 2010

@belisima10936 ahoj,to mi je lúto,že krvácaš,ale fakt bud v klude,ležkaj-spinkaj-oddychuj.Ja som po ET na 10ty a 11ty den silno krvácala,ako normálne krámy,v tom čase som ich aj mala mať.Už som hádzala flintu do žita,plakala som a ked som išla na krv ,tak som mala pozitívne HCG,na 14ty den sa HCG zvýšilo,ale musela som isť aj tretí krát ,aby to bolo isté,lenže vtedy som už mala HCG negatívne.A na akú dávku ti zvýšili ten utrogestan?

annamary27
15. sep 2010

@bahara držím palce vajulkám,aby sa pekne vyvíjali do soboty. 😎

renka77
15. sep 2010

@kenya83 ahojky to je skvele 😀 ja som bola dnes necakane som dokimu zavolala,tak ma chudak tam cakal 1 hodinu.co uz mal byt doma,ale bol taky zlaty,ze ma pockal,lebo ako som uz spominala spinim,ale od vecera dost silno aj akoby krvave spinenie,ale upokojil ma,drobcek je tam a ak som dobre rozumela tak vacok mal nieco cez 6mm,aj sliznica je dostatocne vysoko,len musim stale lezat,sa cudujem,ze ma neposlal do nemocnice lezat,idem znova v pondelok 😉

celiakia
15. sep 2010

@bahara Ahoj ja som dnes volala do centra a mame 9 oplodnenych, pytala som sa doktora ako dalej kedy bude vklad, ale povedal ze este nevie mam mu zajtra zas volat. Pa. 🙂

belisima10936
15. sep 2010

@annamary27 Ahoj Anamary presne ako pises aj ja ako keby som mala kramy a tiez som si poplakala snazim sa nato nemysliet a dufat, ale uz niesom taky optimista, no ved uvidime ako to cele dopadne budem dalej lenosit a dufat v to naj.Doteraz som brala utrogestan 2 -krat denne dve tabletky vaginalne, ale teraz mi zvysil na 3- krat denne dve tabletky ale do pusy. A myslis si ze aj ked tak silno kravacam je tam nejaka aspon mala sanca ze by som bola tehotna? a ze by nam to vyslo a dakujem za tvoju odpoved

bahara
15. sep 2010

@celiakia Ahoj no mne tiež povedali,že podla výsledkov z genetiky sa rozhodnú buď na sobotu alebo nedeľu 🙂 ..možno nám to ozaj sa podarí narovnako 😀 ináč pekná úroda 😉 len nech sa nám pekne delia ako majú 🙂 ja tuším,že ešte možno o nejaké prídeme..tá genetika nemusí biť u všetkých v poriadku no ale veď uvidím..možno aj bude 🙂
Dúfam,že aspoň pár bude zdravých 😒
Teda verím tomu!! 😀
Také je to príjemné že?Informujú ta ako si tie malé napredujú 😀 už aby sa jedno schovalo v našich bruškách haha..nech sa o ne môžme začať pekne starať júj... 🙂 🙂

bahara
15. sep 2010

@belisima10936 Počuj len sa neboj zbytočne dopredu 🙂 dobre vieme,že veľa žien ktoré otehotnejú normálne..teda nie,že mi by sme boli nenormálne 😀 tak niektoré ani nevedia že sú tehu lebo ešte dva tri mesiace normálne menzesujú..možno je to ozaj normálne ako vravia lekári..bože keď si predstavím že to čaká aj mňa..asi úplne pokojná tiež nebudem..no posnažím sa a posnaž aj ti ak sa len trošku dá moja 🙂 bude to dobré 😉 musíš tomu veriť..nič iné nám neostáva..držím palce..

belisima10936
15. sep 2010

@bahara Si zlata a dakujem aj ja sa tym snazim upokojovat, ze kolko zien pocas teh. malo menstruaciu, ale vies ako cloveka to napadne a potom sa boji. Velmi dufam, ze budem tehotna a toto je len plany poplach 😒 ved uvidim ako to pojde dalej lebo az v pondelok mam ist na krvny test a tak dufam ze prestanem kvacat a vsetko bude super. 🙂

bahara
15. sep 2010

@belisima10936 Len treba veľa ležať,vylož si nohy..a skús veľa spať..tak ti to rýchlo ujde a v spánku je väčšia šanca že na to tak nebudeš myslieť..neviem ako ty no ja mám v tomto výhodu že veľa spím..lebo to mám rada 🙂 pi veľa vody..papkaj ovocie a veď vieš 😀 čo je všetko dobré. 🙂
V tomto sú ale tí lekári dosť nechápavý..že v takomto prípade nás nenechajú v nemocnici pod dohľadom určite by ti to k pokoju troška pomohlo...no je mi zase jasné,že ak sa to nemá udržať nepomohlo by ani sto lekárov okolo mňa 😒 ale treba dúfať..A ešte skús mu dohovárať a hladkať si bruško ak je tam bude všetko počuť 😀 rozprávaj mu rozprávky atď..možno je to blbosť 😉 no Ja tomu verím 😉

belisima10936
15. sep 2010

@bahara Aj mne sa to paci ked sa k brusku prihovaram a najviac ked sa k nemu prihovara manzel, Nepovazujem to za blbost praveze naopak mozno to ozaj nieco pomoze aj jemu aj mne po psychickej stranke 😉 U mna zo spanim je to horsie lebo ja nedokazem poobede spat lebo by som v noci nespala ale este ze je net tak mam vylozene nohy hore a surfujem ze co je noveho.Velmi pekne ti dakujem za povzbudive slova a teraz uz len dufat 🙂

annamary27
15. sep 2010

@belisima10936 ja si myslím,že šanca je tam vždy.Ja poznám aj také kočky,čo prišli na to,že sú tehu až v piatom mesiaci,lebo dovtedy mávali normálne krámy a nič si nevšimli,iba to,že priberajú.Kedy ideš na krvičku?

belisima10936
15. sep 2010

@annamary27 no aj ja dufam,ale vzdy po toalete neverim ze budem tehotna ☹ a na krv idem az v pondelok

annamary27
15. sep 2010

@belisima10936 budem na teba myslieť a držať ti pästičky silno. 😉

tinna13
15. sep 2010

ahojte baby. na tomto fore som dnes uplne prvýkrat.
som rada ze s cakanim po transferi tu nie som jedina. neviem ci dobre rozumiem vsetkzm skratkam ktore používate, dufam, že áno. Dnes som 9-tý den po KET, preniesli mi 2 mrazene embya. V pondelok idem na krv. zatial sa citim v pohode ziadne spinenie.v decembri minulého roku som bola na uplne prvom prenose. dali mi vtedy 1 embyiko ale to sa podelilo a nakoniec som cakala troičky, ale v 15 týždni som o ne prišla
☹ . dufam, že tento krat to dobre dopadne, velmi vam vsetkým držím palce a všetko čo sa držať dá

gabinkaa
15. sep 2010

@tinna13 ahoj, držím palčeky, aby to dobre dopadlo

annamary27
16. sep 2010

@tinna13 ahoj,aj ja ti veľmi držím pästičky pre šťastie,aby bolo všetko o.k. 😉 😉 😉

belisima10936
16. sep 2010

@annamary27 Dakujem za palceky aj ja si ich tak silno drzim az ma bolia , stale dufam, ale neviem neviem lebo este stale silno krvacam a dakujem za podporu.

bahara
16. sep 2010

Ahojte chcem sa spýtať je normálne,že sa cítim ako balon..a neustále chodím cikať?Zajtra alebo v Sobotu už idem na ET ??

annamary27
16. sep 2010

@bahara asi je to normálne,ved sme nadopované hormónmi.Kým sa ti to nezhorší na nejaký extrém alebo dokonca zhorší dýchanie,tak je to v pohode,ak by sa ti to zhoršilo mohlo by ísť o OHSS syndróm.

silvia545
16. sep 2010

bahara ahoj 😉 aj ja som chodila neustale na wc 😉 za hodinu aj 3 krat 😀 mozno to bolo z pitia tekutín,,aby nedoslo OHHS 😉 dnes mi vlozili nase slniecko a dufam,,ze sa mu bude u mna velmi ale veeelmi pacit 🙂 drzím palce,,aby sa to vsetkym babam podarilo a uzívali si tehulkovanie 😵

bahara
16. sep 2010

A čo je to ten OHSS syndrom?

bahara
16. sep 2010

@annamary27 Ahoj môžeš mi vysvetliť ten OHSS syndróm?

annamary27
16. sep 2010

@bahara OHSS je hyperstimulačný syndróm,niekto tak reaguje na stimulku a prejavuje sa to ukladaním tekutiny v bruchu,čím sa brucho nadmerne nafúkne,sťaženým dýchaním a ešte veľa príznakov,skús pozrieť nejakú tému na OHSS,ja už si to moc nepamätám.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre