Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
1. okt 2010

@silvia545 dakujem,to by bola paráda,stačil by mi pod stromčekom pozitívny tehotenský test 😎 😎 😎 😎 😎

annamary27
1. okt 2010

@bahara jééééé,paráda,velmi moc gratulujem,dnes tu čítam samé skvelé HCG správy,super 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bahara
1. okt 2010

@annamary27 Ďakujem všetkým za blahoželania..no..prvé kolo je zvládnuté..teda len tak na polku..ešte srdiečka a dobojovať koniec tretieho mesiaca a bude zase o niečo lepšie a pokojnejšie 🙂 🙂

usenko1
1. okt 2010

cavte holky my sme us po 3 umelom a nis stoho a teras ideme na 4a to si musime platit sami a vsetko mame v poriatku a nis stoho

lilinka81
1. okt 2010

Anoo ,len ich posielajte,ja si budem odkladat do zasoby 😀

wera
1. okt 2010

ahojte babuľky 🙂 aj ja som sa prišla pochváliť, takže som tehu a hcg máme 332,2 🙂 🙂 🙂
teda sme skoro úplne narovnako s baharou 😉 sme sa ráno aj stretli 😉 😉 😉

celiakia
1. okt 2010

@wera
@bahara Dievcata s radostou vam blahozelam, a suhlasim ze do tretieho mesiaca je to este tazke cakanie.

silvia545
2. okt 2010

@wera supeeeer,,gratulujeeeeem 🙂 je to super citat taketo pozitívne spravicky 🙂

lilinka81
2. okt 2010

@wera gratulujeem a drz sa, prajem kraaasnych 9 mesiacov 😵

wera
2. okt 2010

@lilinka81 ďakujem 🙂

@silvia545 kedy ideš na utz? ja mám ísť až o dva týždne, ale dovtedy to asi nevydržím.... 😉

silvia545
2. okt 2010

@wera ja idem 7.10 😉 asi vo FC sa chodí skor,,neviem,,ci tam pojdem posledny krat alebo este znovu na utz 😵 brusko ta este pobolieva,,mna ano 😉

wera
2. okt 2010

@silvia545 juj ja tie dva týždne asi nevydržím.... 🙂 pôjdem tam možno o pár dní skôr nech som si istá 🙂
z ferticentu Ťa k Tvojmu dokimu pustia asi keď uvidia srdiečko 😉
bruško aj mňa pobolieva, ale už tak menej intenzívne ako predtým, je to už iba tak sem tam 🙂

ybyta
3. okt 2010

WERUš SRDEčNE GRATULUJEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 HURAAA pekne sa tehulky držkaaaaajte 😉 anech čoskoro sa pridame k vam aj mi ostatne 😔 😔

ybyta
4. okt 2010

NIKTO NEčAKA po transfere? 😕

silvia545
4. okt 2010

@ybyta ahoj,,no uz cakame na teba 😉 co mas noveho 🙂

ybyta
4. okt 2010

dievčatka to ešte počkate 3 mesiace musi byť pauza telo musi sa očisťiť od hormonov av dec.su dovolenky ale ideme 7.12 pre recepty ahned v januari sa ide nato amusi musí musí už na 4 krat to vísť 🙂 verí moc moc aj sviatky su stresy tak že aby sme to nehal na januar vravel doktor vBRNE AKO SA MATE ?ARYBKY čO ROBIA V BRUšKU?

annamary27
4. okt 2010

@ybyta ahoj,ja čakám pred stimulkou 😀 😀 😀 😀 dúfam,že koncom novembra tu budem už aktívnou dopisovatelkou. 😵 😵 😵 😵

bahara
7. okt 2010

Ahojte baby potrebujem radu už vyše týždňa mám zápchu..ako na to?Čo pomôže? 😒

lilinka81
8. okt 2010

@bahara trosku zdravej stravy:suš.slivky,mlate lanove semienko,namocena vlocky a pojde to ako po masle 😀 ,...a veela pit

bahara
8. okt 2010

Takže veľa vlákniny 🙂 začala som si kupovať Activiu tak som zvedavá 🙂 ..už som počula,že aj Acitko je fajn..no nechám sa prekvapiť ☹ dúfam,že sa to zlepší..lebo toto je fakt strašné..
Slivky neľúbim..brrrrrrrrrr hrozná vec fúj...som rada,že z jedla nevraciam tak nebudem riskovať.. 🙂
Cmuk 😀 😀

ybyta
8. okt 2010

zapcha znamena ked dlhšie trva v tele ostavaju toxíni ato neni dobre pre bábo skus v lekarni a povedz že si tehotna aj vločky niekto ma s nich zapchu pozri kup si 33% šľahačkovu smotanu odpi si ajedeeššššššššššššššššššššššššš 😉 daj namňa 😉

kaajo
8. okt 2010

ahojte!mozete mi poradit?som 3. den po ET,ako ste sa citili?bolelo vas podbrusko,alebo prsia?

silvia545
8. okt 2010

@kaajo ahoj,,podbrusko bolelo,,aj prsia aj vajecniky,,no proste vsetko bolelo aj pichalo 😉 drzííím palce,,aby si skoncila s // 😉 😵

kaajo
8. okt 2010

@silvia545 dakujem 😅 dufam,ze to dopadne dobre!

annamary27
8. okt 2010

@kaajo ahoj,držím palce a neboj,mysli pozitívne a šetri sa. 😎 a keby si niečo nevedela nan koníkovi nájdeš vždy niekoho kto to poradí.aj mna od tretieho dne po ET pichávalo v podbrušku 😉

silvia545
8. okt 2010

@annamary27 mas pekne císla 13 😀 to je moje stastne císlo,,tak nech prinesie aj tebe to stastie 😵

annamary27
8. okt 2010

@silvia545 dakujem,aj manžel povedal trinásť-pán Boh pri nás 😎

lorka
8. okt 2010

ahojte baby, tak mne moje prve IVF nevyslo, uz som po odbere krvi, vysledok negativny. ☹ tak nabuduce to snad vyjde, vzdat sa nemienim. 🙂
chcela by som sa opytat, po akom dlhom case vam lekari odporucali ist na druhe (nie soft) IVF?

annamary27
8. okt 2010

@lorka ahoj,tak to mi je lúto.mne odporučila dokina po 4mesiacoch isť na 2.kolo.Na konzultácii sme boli už po 2mesiacoch po neuspechu/predtým som sa dala u svojej gyn skontrolvať či je všetko o.k. a kým schválili žiadosť prešiel další mesiac a kým začnem stimulku bude další mesiac za nami ,takže pekne 4mesiace aj dodržím.

lorka
8. okt 2010

@annamary27 nuz teda to je dost dlho, dufala som, ze menej. no nic to, aj tak bude o chvilu december a ako som pocula, tak okolo Vianoc aj tak lekari velmi nechcu tieto veci riesit. takze mozno mi to dokopy aj tak vyjde na 4 mesiace... no ja som sa uz objednala na kontrolu k lekarovi hned buduci tyzden. mrcha sa uz dostavila, takze mohol by ma aj poziret. a uvidime, co povie.
tak annamary, silno drzim palce do dalsieho kola!! 🙂 rozmumiem dobre, ze uz cakas na stimulku? takze onedlho? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre