Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kejla
25. okt 2008

u nas v praci mame kopec tehuliek a piju kavu.Len niektorym prestala chutit a nemozu k nej ani privonat 😀

dicinka1
25. okt 2008

ja tie oblbovaky mam az teraz..v 7 tt...ale predtym mi tak nebolo..ako na mrsku

lara75
25. okt 2008

Bojím sa, že mi mrška príde skôr, akoby som stihla ísť na test.
Ináč kávičkujem denne, niekdey aj dvakrát, mám strašne nízky tlak.....

kejla
25. okt 2008

silvy, pohladkaj bodku aj za nas 😉

Dicinka, podla ma sa ti roztahuje maternica,preto to tak citis 😉 Male rastie 😵

Lara, tie predmrskovske pocity, mozu byt dobre znamenie.Embryjko sa zahniezduje 😉

lara75
25. okt 2008

Kejla tie bolesti mám len občas, ale ma poriadne vystrašia, každú chvíľu bežím na WCko, či nemám krvičku na papieri.....To je môj tretí pokus, a pomaly strácam vieru....

dicinka1
25. okt 2008

kejla..asi mas pravdu..inac si to vysvetlit neviem..inac mam taky pocit hladu baby...musim ist nieco natlacit do lebky..tak papa zatial.. 😉

kejla
25. okt 2008

uvidis lara, ze to vyjde 😵 4.den po transfere je to ukazkove uhniezdovanie 😵 velmi ti drzim palce 😵

ja som 2.den po ET a nic necitim.Bojim sa,ze ani nebudem 😒

Dici,chod doplnit energiu, nech babatko nehladuje 😀 papa

lara75
25. okt 2008

Kejla ty si mala KET? a v ktorý deň cyklu? Mne sa zdá, že mi embryjká vložili dosť neskoro.....

kejla
25. okt 2008

nie,ja soim nemala KET. Mala som ET. Tebe robili KET z embryjok zmrazenych po kolkych dnoch?

dicinka1
25. okt 2008

kuknite do mojho albumiku..tam mam taky ticker kde mu bije aj srdiecko..len stisnite na to tlacitko kde je ruzove srdiecko

lara75
25. okt 2008

kejla, nemala som PK, toľko viem, že tie ktoré mi vložili, boli po IVF (nie ICSI), jedno malo 12 buniek a druhé iba 4.

cikyta
25. okt 2008

No dievčence takže:
Silvinka-Začala som síce z maternou,ale kedže som teraz nemohla zohnať malé balenie na 3 mesiace,tak som obehala 6 lekární!A v jednej mi taká dobrá pani lekárnička povedala,že oni to stiahli z trhu,lebo to obsahovalo čosi,čo nemuselo...Tak zrejme už preto neobjednávajú vo velkom. (aj preto som zmenila vitamíny)
Kejla-Ja osobne som tak ako dr.kázal ten prvý den po ET celý den ležala v postely a vstala som až na druhý den.
Lara-Ano,sú to úplné menštruačné pocity=tehotenstvo.Ja som to mala 7 den po ET tie krče.
Dicinka-Kedže som začala piť presne ten čaj,čo ty............som sa tu dočítala,že lekáry už pred alchimilkou varuju v tehotenstve!Tiež ma to nas...lo ako teba!A považovala som to za somarinu!A tak som sa opýtala lekára v care,aj gynekologyčky,či je to pravda.....A vieš čo?Vraj-ANO.Je to fajn pred otehotnením (tak ako aj papričky) ale potom sa treba alchemilke radčej vyhýbať.Ked som povedala lekárom,že prečo ho mám v čaji pre tehotné!(pre boha!)tak vraveli,že je tam ako prímes,tak ako z každej bilinky trošku,len to netreba s tým čajom prehánať a úplne najlepší je ani nie bilinkový ale OVOCNY , ktorý má vitamíny.Tak som ho ja osobne pre pokoj v doši vyradila načisto a už ho proste nepijem.

kejla
25. okt 2008

lara, to 12 bunkove je borec, a to 4 bunkove ho dobehne v brusku 😉

katy2
25. okt 2008

ahojte cakatelky 😵 prisla som vas povzbudit 🙂 drzim vam vsetkym palce, myslite pozitivne 😵 😵 😵 treba verit a nestracat nadej... drzte sa 🙂

kejla
25. okt 2008

Dicinka-to je super, ako tam pocut srdiecko a smiech 😵

Cykitka, aj podla mna sa casto stava,ze do zmesi primiesaju nieco,co by nemali.Tvoji lekari mali urcite pravdu 😉

Katy, ahooj..si zlata,ze nas povzbudzujes 🙂

katy2
25. okt 2008

este pred nedavnom som cakala aj ja 😵 na tych prvych strankach tejto temy.... a dockali sme sa... dockate sa aj vy 😵 😵 😵

lara75
25. okt 2008

Cikyta, díky za info, teraz si ma moc potešila,
kejla, tak nech sa zahryznú všetky naše embryjká, tebe koľko vložili?
katy2, tebe gratulujem, vždy som sledovala aj tvoje pokusy a som maximálne rada, že už si v tom!

katy2
25. okt 2008

lara, dakujem 😵 drz sa 😵

ixi
25. okt 2008

katy je super 😀 😀 😀 😀

katy2
25. okt 2008

ixi 😀

ixi
25. okt 2008

co moja 😀 😀 😀

kejla
25. okt 2008

lara,vlozili mi 2. Ale bola by som nesmierne vdacna, aj za jedno 😵 😵

Dakujeme Katy 😵

silviaa
25. okt 2008

ahoooojte, uz sme hore 🙂))...akurat som pozerala nejake kociky, asi mi uz sibe 😖 ...taku krasnu detsku stolicku som objavila achhh...http://www.kengurugold.sk/detail/303/483887/624...

dicinka1
25. okt 2008

silviaa..fakt je peknaaaaaaaaa...

kejla..sranda nie?asi tak mu bije srdiecko teraz..s tym smiechom asi tazko..lebo este nema take ustocka...aby sa smialo..ale mne to pripada,ako by som ho posteklila..

endzi30
25. okt 2008

ahoj Dicinka, som si prave precitala tvoj prispevok o tej tvojej sestre 😕

nebud smutnucka, nestresuj sa hlavne teraz, najdolezitejsie je teraz tvoje miminko!
ja viem, musi to byt bolestive, ked taketo nieco povie sestra, a hlavne teraz by to mala pochopit, vsetko to, co si si teraz preskakala a prezila..
vies, ona to tak asi teraz vnima, je to aj logicke, ved vasi sa o teba boja a urcite tak isto aj o nu, ale ona to teraz vidi inac...nechaj jej trosku casu...samozrejme ja ju nepoznam a neviem aka je aj v ine dni, ty vies najlepsie...ale chcem tym len povedat, ze nebud z toho smutnucka, nech je akakolvek, mozno keby ste sa porozpravali, neviem...ale je dolezite, aby si ju stale lubila nech je aka je...je to tvoja sestra a ked sa vasi pominu, bude mat vsetci traja surodenci len seba a musite drzat spolu 🤐 uvidis Dicinka, ona na to sama raz pride a bude jej to luto...
pekne sa opatrujte aj so Sarinkou, alebo Tobiaskom, nemysli na zle veci 😵 😵 mozno si pomyslis, ze co sa do teba staram, ale chcela som ti napiisat, lebo pre mna je rodina tiez veeelmi dolezita a tiez by ma zabolelo pri srdiecku taketo nieco, a chcem ta aspon trosku ukludnit, ak sa da 😅
tak sa uz nebojkaj...uvidiiis, vsetko sa to napravi.... 🤐 🤐 🤐 😵

dobru nocku, endzi 😉

endzi30
25. okt 2008

dicinka, to som ti chcela odpovedat na tvoj prispevok v inej teme....sa ospravedlnujem 😕

dicinka1
26. okt 2008

endzi nevadi..som rada,ze si zareagovala..vies,je mi tazko..ona je rovnaka stale..ja ju mam aj tak rada..ale priznam sa ti,ze pre jej povahu menej ako brata..Proste ona chce byt najdolezitejsia...Vraj dokedy sa bude cela rodina tocit okolo mna...musim sa zajtra porozpravat s mamou,ked jej bude volat do CR,aby ma nespominala....lebo sestra to bude brat ako utok..ze ma spomina...musim mame povedat,nech jej viac vola..aby sa citila dolezita...asi ma malo pozornosti alebo co...ona vie,ze si to u nasich dosrala,lebo ked ju nechal pred par rokmi chlapec co s nim chodila 5 rokov..a mali pred svadbou...tak sa z toho zrutila...a chodila s partiou pit....a tak sa naucila chlastat...vtedy sme jej vsetci pomahali..potom si nasla jedneho zo spisa..po roku bola svadba....ona nemohla prehltnut ani to,ze som sa vydavala ako prva,lebo som najmladsia....a ona je najstarsia,tak by sa mala vydavat ako prva...nevie z niest vsetko co sa tyka mna...co sa tyka brata....s nim tak nesutazi...ona chce,aby jej kazdy zavidel,co si kupili,co maju..proste chce aby ju kazdy obdivoval....kazdeho si kupuje darcekmi...ale ona nechape..ze staci len mile slovo,objatie...a porozumenie...

proste neviem to opisat..ona je uplne iny opak ako ja...

ixi
26. okt 2008

dicinka neboj tvoja sestra sa raz zbada uvidis aj moja sa zbadala 😀

endzi30
26. okt 2008

ahojte babulky 😉

ixi, ako sa ciitime? 😉
dicinka, no tak uz som v trosku vacsom obraze o tvojej sestre, no nechapem to, a este k tomu ked je aj ona tehulka...mali by ste sa teraz podporovat..och jo...a tak ako aj ixi pise, priide cas, ked sa zbada... 😵
hlavne sa nestresuj, ok? 😎

inaaac vsetkym vam tu dievcence drzim palceky na pozitiiiivne testiiky, viem co musite prezivat, mna to snad od zajtra tiez caka, najprv mi maju dnes volat ci vlastne mame nejake embryska...ak aaaano, tak zajtra ET a potom sa k vam pripaaaajam 😵 😵 🤐

kejla, ixi 🤐 🤐 😉

ixi
26. okt 2008

ahoj endzi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre