Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
26. okt 2008

ta ja viem...ja som uz raz takaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

ixi
26. okt 2008

et sa rata za prvy den ci az ten dalsi?

zuzana.dry
26. okt 2008

Ixi, az ten dalsi...

ixi
26. okt 2008

aha dik

silviaa
26. okt 2008

dicinka1 - ake si mala pocity v prvych dnoch? ja mam take trpnutie...mam strach ze je to mrcha.. 😢

kejla
26. okt 2008

Neboj silvi, mrcha to urcite nie je 😉

silviaa
26. okt 2008

hm, hm...dufam. 🙂. kejla ako sa ty citis?

kejla
26. okt 2008

silvi, ja sa citim uuuplne normalne,nemam ziadne priznaky 😅

silviaa
26. okt 2008

Kejla - ani neviem co je lepsie, niektore otehotneli aj ked nic necitili, takze hlavu urcite "nevesaj". ja mam pocit, ze dostanem MS. to je tiez take na dve veci...

silviaa
26. okt 2008

Babulky, zajtra idem do prace...ach..ach....budem sa samozrejme setrit, nastastie nemam fyzicky narocnu pracu, pekne si sedim za pc, ale nestihem sa prihlasit. tak sa mi tu drzte, ja sa zajtra prihlasim ale az vecer, lebo potom este mame nejake rodinne povinosti, a to uz asi nikto nebude prihlaseny. Nevadi aspon si precitam co mate nove. tak piste 😎

janula13
26. okt 2008

silviaaa,ani ja som nic necitila, len v case ocakavanej MS typicke bolesti na MS, tak som si bola na 200%ista ze pride a zatial neprisla 🙂 Dufam ze uz ani nepride 😀 Tak vam vsetkym drzim palciska 😀

babulka123
26. okt 2008

janulka no ale kuuuuuk dobry den... ako sa mame??? pardon vecer... inak, ten posun casu mi robi dost problemy, ja som bola zvyknuta chodit do postele cca o pol desiatej tak si vies predstavit ako teraz nakukam na comp., na pol oka, lebo uz minimalne hodinu spim.. hehehehe

babulka123
26. okt 2008

janulka akurat som chcela povedat silvinke, ved velmi vela bab co boli tehu citili klasicke priznaky mrchy aj ked boli tehu, a co je hlavne az do nejakehyo 3 \4 mesiaca ich mozes normalne citit v case "neocakavanej" mrchy.. takze kluuud...

kejla
26. okt 2008

janula, tak to si ma potesila,ze nie som uplne strateny pripad 😉

Silvi, neviem, co je lepsie.Ale ked uz raz priznaky mas, tak urcite nie su len tak. Ja som kupodivu nejaka kludna, mam pocit,ze uz je na 100% rozhodnute,tak nestresujem.Mozno to este len pride 😉

silviaa
27. okt 2008

halooo, kde ste vsetky??? ako sa citite?

janula13
27. okt 2008

babulka ahoooj, mas pravdu, sem tam mam take bolesti aj teraz, tak uz sa nad tym ani nejak nezamyslam, treba si zvykat....
Kejla, coby si bola strateny pripad, si naopak nadejny pripad, nelakaj sa tych bolesti, ja som asi v 6tt a stale to citim, tak pohodaaa 😉

silviaa
27. okt 2008

dnes som isla okolo lekarne a skoro som si kupila test 😀 . najradsej by som sa testla. uvidim mozno vo stvrtok rano tak urobim. to bude siedmy den, tak hadam ....

kejla
27. okt 2008

Ahoj Silvi 😉

silviaa
27. okt 2008

Cauko, nechce sa nam spat? 😀

kejla
27. okt 2008

Dnes som zadriemala poobede pri telke,tak ani velmi nie. Ako bolo v praci?

silviaa
27. okt 2008

V pohodicke, aspon som stale nemyslela na bodku, aj vzdy ked som sla na wc tak som sa bala...sak to poznas 😒 a co ty? bola si v praci? ci doma? prepac, troska sa mi to pletie..

kejla
27. okt 2008

ja som od ET doma, tak lenosim a potom sa mi nechce spat 😀

silviaa
27. okt 2008

aha, vypisal ta gynekolog alebo obvodny? ja nemozem byt doma...asi ..by som sa zblaznila...islo by mi to na psychiku...

kejla
27. okt 2008

Vypisal ma gynekolog 😉 A za tych par dni som zenivela az-az 😀 Podlamna sa test oplati robit od 8. dna.Aspon vtedy kockam uz bolo vidiet slabucku palicku. 😉

silviaa
27. okt 2008

..som bola vzdy doma po styroch transferoch.. .ja musim pomalicky ale nieco robit...asi kazda inak zvladame 🙂 som unavena, zajtra stavam o siestej, tak idem spat 😔

silviaa
27. okt 2008

..hm sa mi zda, ze niektora pisala ze na piaty den uz videla ciarku...tak neviem...ty sa planujes testnut?

kejla
27. okt 2008

Niektori lekari aj odporucaju chodit do prace, vraj je v tych pripadoch IVF uspesnejsie.Maternica potrebuje prekrvit a psychika tiez robi svoje. 😉

Ja asi testovat nebudem, v mojom CAR sa robi test na 10. den, tak neviem, ci by to malo vyznam.

papa a dobru noc 😉

kejla
28. okt 2008

Ahoj kocky, ja mam dnes 4.den po ET a 28.DC a mam uplne predmrchovske stavy.Hmmm, nevidim to ruzovo ☹

lara75
28. okt 2008

ahoj kejla, ja to isté pocity mám asi od 4. dňa, ale furt až do dnes. Síce som už 31. deň cyklu, takto by som mala dostať menses, mám zle predtuchy....

larita112
28. okt 2008

ahoj lara, ty si bola skoro v ten istý deň na KET ako ja... kedy ideš na krv?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre