Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mabumi
12. apr 2011

@renattka24 no ešte neviem kedy príde ms a ako bude rásť sliznica, ale rátam tak okolo 14.5. by mohlo byť KET 😅 možno ma ešte aj predbehneš 😉

@rienok ahoj, aj my sme svoji už 6-ty rok 😒 . ale stále som nenabrala odvahu hovoriť narovinu o našich problémoch. tí múdrejší sa zahanbia a dajú pokoj, ale tí "starostliví" (čo mi pripadá vždy falošné), sa furt budú vypytovať a mne sa to nechce s nimi riešiť. hlavne takéto situácie, keď príde neúspech... ☹ . teba sa na to nevypytujú, "akože" si robia starosti?

mabumi
12. apr 2011

@renattka24 nič ti na to v car nepovedia, isto to budú chápať, že nechceš na chvíľu prerušovať PN 😉

renattka24
12. apr 2011

@rienok Tak to ma mrzi,ale zaroven Vas obdivujem a davam pred Vami klobuk dolu.Malo ktori par taketo nieco vydrzi 😎 Velmi Vam to prajem.A verim ze sa Vam to podari.....Mate vazne problemi ked nemozete otehotniet umelym oplodnenim?Vidis ako si mi poradila asi aj ja takychto zvedavcov budem odpisovat a casom snad daju pokoj.... 😀 No ja chcem ist bez prestavky do dalsieho KET mame este 10 mrazacikov 😀 A teraz uzivam: Utros 3x2 denne, Estrofem 3x2 denne, rano si davam este aj Prednison aj Anopyrin a vecer este polovicku Prednisonu.
To je liekov co?Ale sak ty to urcite poznas....Drzim pasticky nech sa Vam to coskoro podari.... 😎

renattka24
12. apr 2011

@mabumi No urcite ta nepredbehnem a myslim ze by sme mali velmi blizky datumik.A vies co ti co su falosní a len sa vypytuju aj ja mam s nimi skusenost a teraz som sa tak zariadila ze o nasom dalsom pokuse vie len manzel, doktori a VY 😀 A je to omnoho lepsie.....a mozno si to aj uvedomia 😀 No vies a co sa tyka mojho Docenta co k nemu chodim....by si mala poznat....Pytatala som sa ho na zaciatku ze ci by som mala ist na PN a ci je to rizikove tehotenstvo a on sa mi zacal smiat do tvare a ze co to mam za otazky....on ani so mnou nekomunikuje....asi caka na nieco ale ja si myslim ze dost penazi sme do toho uz vrazili!!!!

silvinnka
12. apr 2011

@renattka24 vo stvrtok ides na krv a hned teraz si zavolaj a objednaj sa na konzultaciu na piatok a hotovo....ja som to spravila takto 20.4 idem na krv a aj ked bude vysledok negat .alebo pozit 21.4 uz som objednana k docentovi na konzultaciu co dalej....ja po vklade som sa snim bavila,ze ked sa krv potvrdi ,tak ma zacne pichat tymi inj. na udrzanie,takze som si dala hned dva terminy ....sestriciek by som sa nepytala,aj ked su urcite vzdelane,oni maju nabiflene svoje skripta co a ako,ale aj tak o vsetkom vzdy rozhoduje dr....

renattka24
12. apr 2011

@silvinnka Tak som ta posluchla.Vo stvrtok som objednana na krv a v pondelok na konzultaciu.Tento tyzden tam neni ma dovolenku....Co by som bez teba robila 😎 😎 Tak dufam ze sa ti fazulka poriadne zahryzla 😀 Sestricky niektore su tam milé ale vacsina .....no pomlcime 😀 😀 😀 Uz som to povedala aj manzelovi co planujem a plne ma podporil.....nemozem si dat prestavku a prerusit PN a potom znova ist na KET casovo mi to nevyhovuje......Takze asi mu nieco zoberieme............och neznasam takuto moznost ale co uz 😎

makovicka53
12. apr 2011

@renattka24 ahojky ano povedala vraj to sposobuju vajecniky po stimulke ale u nas to zial nevyslo...no co uz ..hned ideme na Ket....proste taky je zivot... 😢

makovicka53
12. apr 2011

@mabumi ahojky aj ty ides na KET u nas bolo ET neuspesne ☹

makovicka53
12. apr 2011

@luly3 ahojky nevyslo nam to ☹

makovicka53
12. apr 2011

@squella ahojky nevyslo na ET uz sme objednaní na KET

mabumi
12. apr 2011

@renattka24 jajaj, ja keď niečo zoberiem lekárovi (myslím len fľašu alebo bonboniéru, nie úplatok), tak vtedy, keď sa mi páči jeho prístup, keď vidím, že urobil niečo naviac a vážim si to. a vieš čo je sila? že keď na takéhoto lekára natrafíš, tak si to väčšinou ani nechce zobrať. teraz nemôžeš meniť, keď máš mrazáčikov, ale potom by som zmenila 😠 . môj docent má našťastie úplne iný prístup. a PN mi vypisuje môj gynekológ a ten by ma nechal PN aj celý rok (mám niekedy problém aby ma vypísal do práce) 😀

@silvinnka 21.4. je dobrá voľba, je to šťastný dátum 😀 😉

mabumi
12. apr 2011

@makovicka53 ahoj, to mi je ľúto. a kedy ideš na KET? Nakoniec budeme všetky májovky? 😀
baby ste fakt zlaté, že takto na mňa čakáte, ale to naozaj nemuselo byť 😀

katy2
12. apr 2011

@makovicka53 to mi je luto ☹ ale je dobre, ze to nevzdavas..... drzim palce nadalej 😵

makovicka53
12. apr 2011

@mabumi
@katy2 ano ideme hned cize niekedy v maji pojdeme na vklad 🙂...pockam si na mrchu snad nebude robit sarapatu a ideme na to

makovicka53
12. apr 2011

@mabumi moja a ty uz mas lieky? ja zacinam spinit a ku koordinatorke sme objednaní vo stvrtok sa bojim aby sa mi nespustili sakra...asi idem zavolat ci sa neda zajtra hmmm

mabumi
12. apr 2011

@makovicka53 ja už mám aj lieky. ale u koordinátorky sa mám objednať až na 14.dc, keď už budem 14 dní stimulovať 😕 . predtým som bola u lekára a on mi vysvetlil celý postup.

renattka24
12. apr 2011

@makovicka53 Ach mrzi ma to...je to tu nejake zacarovane 😠 A mate este zmrzlinky?Kedy idete na KET??Fajne rozhodnutie.Ja tak podobne 😀 Predsa sa nevzdame....

makovicka53
12. apr 2011

@mabumi a ake lieky ti dal ?

makovicka53
12. apr 2011

@renattka24 ano nevzdavame sa 🙂 mame dvoch snehuliacikov...zajtra idem na pohovor a pre lieky lebo zacinam dost spinit a bojim sa aby sa mi nespustili...ty uz mas mrchu?budeme sa navzajom podporovat

rienok
12. apr 2011

@renattka24 no to vieš, nebolo to vždy ružové 😅 ale poradili sme si s tým.... no môžem Ti povedať, že si šťastná žena ...10 mrazáčikov, čo by som za to dala. Ja mám vždy 1-2 tak akurát na transfer 😝 a furt musím stimulovať, ale ako som písala nevzdávame to .
Čo sa týka problémov, tak nemám vajcovody a mám maternicu otočenú dozadu a som MTHFR heterozygot, ale nič z toho vraj nie je problem, ale nikdy sa mi neuchytilo žiadne embryjko 😝 No a teraz začínam s cvičením podľa Mojžišovej a ešte skúsime nejaké vyšetrenia.
tie množstáv liekov poznám 😀 , aj keď toho prednisonu som užívala menej

mabumi
12. apr 2011

@makovicka53 ty veď ja už ani neviem 😕 . ale viem na 100% že estrofem (alebo estrimax - neviem) a na riedenie krvi také injekcie - heparín?? ale sa mi zdá, že v názve je aj "x", ale nespomeniem si 😖

renattka24
12. apr 2011

@mabumi Tak ja mu tiez zoberiem len flasu a podobne ako nemienim ho rozmaznavat......Som fakt zvedava ako dopadnem.....Takze sa tu vidime v Maji a ked sa nam to zasa nepodari tak 😠 😠 😠 A nemysli si ze ma vypisal Docent, vypisala ma moja gynekologicka a ta je iez super ako ten tvoj gynekolog....Takze aj ty budes na PN??
@makovicka53 A ty si tiez na PN?? sa mi to uz pletie....takze teraz si vysadila Utros a vsetky lieky pockas na mrchu ktora by mala prist tak za tyzden a hned zacinas uzivat lieky???Takze sa to tak moze urobit?Dufam ze mi to schvali docent....... 😎 Toto je fakt dobra stranka sice az na to ze som tu uz cely DEN!!!!! 😀 😀 😅 Idem nieco robit 😀

makovicka53
12. apr 2011

@mabumi iba to? hmm...ved ja to mam doma...no co zajtra pojdem a uvidim co nam este daju 🙂lebo co pisali niektore baby mali toho viac nez dost ale asi zavisi od problemu 🙂

makovicka53
12. apr 2011

@renattka24 no ano da sa to hned ked dodstanes mrchu 🙂 ale viac neviem zajtra budem mudrejsia 🙂 ano som na PN ale idem uz od pondelka do prace..a potom si zoberem dovolenku po KET aspon na par dni

renattka24
12. apr 2011

@makovicka53 Ja este mrchu nemam....Idem sice az vo stvrtok na krv ale viem,ze sa to nepodarilo.....tak a v pondelok idem k Docentovi tak snad sa dovtedy mrcha nespusti..... 😅 Ano pojdeme spolu do toho 😀 A tento krat u mna teda do Tretice vsetko dobre....

renattka24
12. apr 2011

@rienok No neviem ci som stastna zena.Pretoze ma velmi prestimulovali a Docent povedal ze vajicka su moc velke a ideme to len skusit a tak sa mi zda,ze tam budem chodit ako na hodiny klaviru...Mozno aj v tom bude problem ze som ich mala take velke ja neviem......No tiez som pocula o tom cviceni zeby sme zacali vsetky cvicit?? 😀 😀 Ach ste si teda asi prezili vela.Budem na Vas mysliet ked pojdete na to zasa a uz nech to je co najskorej 😎 😎

rienok
12. apr 2011

@renattka24 a kam chodíš ak sa môžem spýtať a ktorý to bol pokus?

rienok
12. apr 2011

@mabumi ta injekcia je fraxiparín 😉

renattka24
12. apr 2011

@rienok Jasne ze sa mozes spytat.Chodim do Ba- ISCARE.Ty tiez?Toto som mala 2 pokus KET.

luly3
12. apr 2011

@makovicka53 ☹ ☹ ☹ mrzí ma to ale pekný prístup hneď Ket 😉 uvidíš podarí sa to
ja som mala november IVF bez ET januar IVF neuspešne Marec IVF tehotná 😉
predtým tie IVF v blave nepočítam ani 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre