Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

michelitta
4. máj 2013

@mufyxa ahoj,gratulujem🙂 dlho si sa snazila,alebo kolko pokusov si nam abslovovala??a ty nie si na ceskom konikovi,ci co tu robis na Sk??:D

michelitta
4. máj 2013

@karkana diki mojaa..idete na adopciu?drzim palce!!obdivujem Vas!!my sme sa este o tom s drahym nebavili,aj ked clovek nikdy nevie..tiez nemienim xy pokusov riesit..aj ked sa clovek otrepe po pol roku a ide znova..aj tak si myslim,ze vsetko ma svoj zmysel,ked sa nedari....ked som si tu tak prebehla co sa deje,nepochopim napr.20rocne zeny a menej,ze idu na umele oplodnenie a pritom tak mlade,este si ani zivota poriadne neuzili..a vacsinou to robia len kvoli chlapom aby si ho udrzali..to iba na margo toho ze mam kamosku,boli na ivf 2x a potom sa rozisli,lebo si nemala s nim co povedat..som rada,ze zatial,sa tato tema netoci u nas ako jedina a ze stale mame spolu co robit😉a uz vies aj porad.cisielko,ci??drzkaj sa!!🙂

karkana
4. máj 2013

@cora41 🙂 tak ich už máš v brušku??? 🙂 všetky palce držím,užužuž sa to podarí s dobrým koncom 😉 ja nič nové, len čakám a čakám, stále sme na 4mieste 😒 🙂 ale nevadí, teším sa možno stihneme ešte v júli dovolenku v CHorvátsku

cora41
4. máj 2013

@karkana dakujem, ano, som dnes 6 den po ET dvoch malych 4 bunkovych bojovnickov, tak uvidime, testnem niekedy v stredu, ci sa podarilo a ci nie... neboj moja nic, za chvilu to bude, ani sa nenazdas a budes super mama 🙂

karkana
4. máj 2013

@michelitta no vieš, aj my sme len skúšali a skúšali, 12 vkladov stačilo, /zatial/ 😨 a nikdy by ma nenapadlo, že si raz budem adoptovať, i ked vždy som chcela vlastné si porodiť, no ale ako sa hovorí, človek po tom všetko dozrie, a musí meniť názory a nech mi ho porodí aj iná, len nech mám dieťatko koho ľúbiť a starať sa, a hlavne môj muž, ten je už teraz ako na ihlach, kedy to už príde, tak sa teší,no my sme to vždy riešili, ale tak, že o tom sme veľmi nehovorili,a venovali sa inym veciam, mm sa nechcel o tom rozprvať, lebo ho to veľmi bolí, no čo, ale som rada a tešíme sa 🙂 a sme na 4mieste od februára, no zatial sa to nepohlo,tak možno stihneme aj dovolenku v júli v CHorvatsku

mufyxa
4. máj 2013

@michelitta ahojky mám za sebou 3 IUI a 2 ivf nativní,chodím sem a i na cz koníka mám tady známé můj manžel je SK víš 😉

michelitta
4. máj 2013

@karkana fuuu..mas fakt moj obdiv,12pokusov je fakt dost,ale si zlata,stale Ta neopusta optimizmus..mne to potom poslednom raze odislo,doktor povedal,ze to nejaku dobu prezivalo,ale potom to asi vzdalo,lebo moja maternica take nieco predtym nevidela😀kukni albumy..samozrejme som to vykrakala vsetkym prvy tyzden a to bola chyba😖 ja nemam problem s adopciou a ked by som isla,tak by som si zobrala aj africke dieta a co,nech vidia ze sa nepodarilo a ze mozme niekomu pomoct😉a na dobre sa caka dlho🙂uzite si este dovolenkuuuuu🙂 ved ide letoooo@cora41 ja som este len 1.den takze pohoda,opalujem sa na zahrade a idem upiect nejaku babovku🙂beries aj nejake vitaminy kori?ja len salaty jem s oliv.olejom a orechy papam,co mi chutia..myslim na Teba v stredu!!!🙂)))@annamary27 moja gratulujem k babu,je kraaaasssnneee,videla som ti zbezne v albumiku,musim este vecer kuknut😉zlatiii ste🙂

michelitta
4. máj 2013

@mufyxa aha jasne..chapem..a co je to prosim Ta nativny??ja IUI ani neratam,to by bolo tak 10 pokusov😉 drzim palce,nech ste zdravi!🙂

mufyxa
4. máj 2013

@michelitta
nativní je s minimální hormonální přípravou.

mima263
4. máj 2013

@michelitta dakujem. Bolo toho dost ale clovek znesie vela. Kludne si uzivaj slniecko, nemusis lezat. Ja som mala brucho ako balon (25 vajok 😲 ) navyse som bola nachladena, takze som cakala na gauci. A ostala som tam do porodu.

mima263
4. máj 2013

@michelitta drzim palce

bibi11
4. máj 2013

@michelitta Júúj, teba som ako dlho nevidela písať...🙂 Strašne ti držím palce, aby vám to konečne vyšlo. Verím ti, že je to ťažké , ale na konci tejto cesty ť aurčite čaká bábätko, možno dve🙂 Držkaj sa, buď statočná, posielam veľa veľa pozitívnej energie🙂 A určite sa ozvi ako ste dopadli🙂 Budem rada.

cora41
5. máj 2013

@michelitta ahoj mojko🙂 ako sa drzite vy dvaja?🙂 nejem ziadne specialne vitaminy, iba listovku- tu z lekarne, kdeje najvacsi obsah tej listovky a potom ako klasika utros 4-0-4... a jedna super baba na konikovi raz napisala, ze ona si davala kazdy den mrkvu a jablko...tak som este od stimulky doteraz zahajila mrkvovu kuru a jem 2-3 mrkvy denne.. ved uskodit to neuskodi vobec a v najhorsom pripade budem vidiet ako orol 😀 😀 😀 😀 prvy den som este polihovala, cestu domov som mala vylozene nohy a potom uz normalne do prace a zajtra letim do nemecka na otocku, takze tak... Tiez vam davali 4 bunkoveho stoplicka na 2 den po ET ako nam? peknu nedelu 😎

melisska
5. máj 2013

@cora41 ahoj 🙂 ako sa máš ?

cora41
5. máj 2013

@melisska ahoj mamka tehulka🙂 mam sa fajn - primerane situacii, ale stale pozitivne🙂 boli ma podbrusko, tusim stale viac a viac a z casu na cas mi pride tak zle od zaludka, ako keby som zjedla nieco pokazene... tak len dufam, ze to nie je sialena psychika, ktora si s nami robi co chce 😀 😀 😀 v stredu urobim test, to uz by sme mohli nieco vidiet, urcite nevydrzim do 13.5:-) ak bude test pozitivny, tak toho 13 potom pojdem na krv🙂 ale to ty uz medzitym budes mat pre nas super spravy 😀 😀 😀 viem to...

melisska
5. máj 2013

@cora41 moja silne držím palceky 😀
Ďakujem 🙂

alibabaa
5. máj 2013

@michelitta @cora41 zienky drziiiiim silno palce na vsetkych koncatinach.. cize aj bambulka sa zapaja 😉
ani ja som sa poslednu stimulku necitila dobre.. vsetko ma tlacilo, bolelo... a dnes som v 32tt.. baby silno na vas budem mysliet.

cora41
5. máj 2013

@alibabaa si poklad moja, vdaka🙂 ked tak pozeram, tak to tak rychlo zbehlo, este len nedavno si ohlasila, ze mas HCG pozitivne a za par tyzdnov uz budete mat babulika maleho 🙂 drz sa aj ty a my s michelittkou dakujeme za kazde myslienky.. @michelitta: no nie? 🙂

denulka85
5. máj 2013

@makovicka53 drzim palce na zajtra 🙂

makovicka53
6. máj 2013

@denulka85 dakujem 🙂

denulka85
6. máj 2013

@makovicka53 len dobre spravy cakame....

lucyfromuk
6. máj 2013

takze HCG 2790! Tesime sa 🙂

sisi13
6. máj 2013

@lucyfromuk gratulujem!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ja idem zajtra...dúfam, že budem mať tiež pozitívne správy 🙂 🙂

lucyfromuk
6. máj 2013

@sisi13 Dakujem 🙂 🙂 🙂 Drziiiiim ti strasne velmi palce, nech je to pozitivne, ale ved ak si nedostala menzes, tak je to hadam jasne 😉 A aj si testovala? 🙂 Hned zajtra daj vediet!!! 🙂

makovicka53
6. máj 2013

@lucyfromuk ahoj gratulujem 🙂 a ty cakas 2? ja mam 1814 HCG

lucyfromuk
6. máj 2013

@makovicka53 dakujem 🙂 nie necakam 2 (aspon myslim) vkladali mi jedno a nemyslim ze by to boli dvojky. Ja som dnes mala 15.den tak asi preto to bolo take vysoke. Ved aj ty mas vysoke cislo, kolky den to bolo? a ozaj mozno odveci otazka ale ako sa pociva v kolkom tyzdni som? prvy den poslednej mrchy ci nie? 🙂 a ty sa ako citis? Gratulejem aj tebe, super ze je nas viac!!! Nebyva ti zle?

makovicka53
6. máj 2013

@lucyfromuk dakujem 🙂 ja som tiez 15den dnes...chodim tiez do heliosu 😉 ...viedeli nieco aj na sone?inak netusim ako sa to pocita ale urcite nie od mrchy ale od vkladu....potom sa este cosi pripocitava neviem ale ako 😀 ....ja sa citim fajn az na brucho, prsia, krize a ranne nevolnosti, zatial ma len napina no uvidme a ty ako? 😉

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makovicka53
6. máj 2013

@jankaknm ahoj a citis sa ako?

izzie27
6. máj 2013

@makovicka53 ahoooj, co to citam, len same pozitivne spravicky, velkááááá gratulacia, tesim sa s tebou a prajem krásne tehulkovanie. posli vírusy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre