Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

fibi21
14. jún 2011

@jane1 ja chodim do Iscare BA ... no myslim ze na uhniezdovanie to je asi skoro...ja som nemala PK .... je to moje 1. IVF a ET som mala iba teraz v sobotu ... a mam este dvoch mrazacikov aj ja dufam ze ich nebudem potrebovat ...kolko bunkove ti vkladali ak sa mozem spytat.... mne vkladali na 4. den.

gabinecka_
14. jún 2011

@jane1 to už by mohlo byť vidieť. Ráta sa to od prvého dňa poslednej MS. Posledný MS začal 9.5.Punkcia bola 25.5., mala som predĺženú kultiváciu, čiže ET som mala 30.5., podľa poslednej MS som v pondelok začala 6. týždeň. Na UTZ pôjdem v 9. týždni. Keby ma neposunuli tak v 8. týždni. no 21.6. máme už na budúci utorok, to už je prosím ťa za chvíľku 😉 7.7. mi príde v nedohľadne...

jane1
14. jún 2011

@fibi21 mne tiez na stvrty den. no a nie si osmy den od et?

jane1
14. jún 2011

@gabinecka_ hmm, pockaj, mne to nejako nevychadza ci co. ja som mala kramy 4.5, odber 24. a vklad 27.meho. cize som 18 dni od et. takze mi vychadza ze realne som 3 tyzdne. ak sa to rata od ms tak 6tt. myslela som ale ze sa to automaticky priratavaju len 2 tyzdne, takze neviem neviem. ale to je jedno, ak bude kratko, pojdem ku mojmu gyndosovi o par dni na to.
inac mi vzala aj hcg endokrinologicka, aj ked sa smiala, ze ved mi brali min., tyzden 🙂
lenze vysledky az v piatok ☹

gabinecka_
14. jún 2011

@jane1 dobre ti to vychádza, si teraz v šiestom ideš tento týždeň do siedmeho týždňa. Ide o to, že ráta sa 2 týždne ak sa nevie kedy žena počala - je to predpoklad lebo ovu je približne na 14-15. deň. Ale my presne vieme kedy sme počali. Ale však ano, tvoj dr. ti to povie presnejšie ako ja 🙂

makovicka53
14. jún 2011

@kiosk krasna 🙂

basska007
14. jún 2011

@gabinecka_ ahoj...
tak to sme uplne rovnako casovo po et
ja som tiež dnes 15 den..🙂)) 😵
ja nemám ani ziadne príznaky nič....prsia ma nebolia a ani zle mi nebýva....(mozno to ešte vsetko príde)
zajtra letim na kretu aspom mi to rychlejsie ubehne toto cakanie.....a potom hned na dalsie sono a krv uz sa teším.. 🙂 ak to všetko dobre dopadne pripájam sa do februaroviek... 😵

basska007
14. jún 2011

@yoyo123 mrzí ma to ako to dopadlo, ale neboj ideš dalej
mala si ivf?

basska007
14. jún 2011

@jane1 dakujem....🙂))))))))))
a je to vzájonmnééééééééé.... 😵
takze vo februari....(dufam ze vsetko pojde tak ako má a babatká si to nerozmyslia...) 🙂

gabinecka_
15. jún 2011

@basska007 no v dobrom ti závidím 🙂 Ja zdochýňam na prsia. S nevoľnosťou sa to dá vydržať, ale tá únava.. Prajem krásne dovolenkové oddychovanie. My ideme o mesiac, uvidím ako dopadne cestovanie 🙂

jane1
15. jún 2011

juj baby, tak to mate fajnove, ze aj baby aj dovca 🙂 ja som sa tento rok fest obetovala 🙂 ale koli mimcu vsetko. inac ako vasi manzelia? moj je taky zlaty, uz spekuluje nad rozpoctom, akurat ma trosku stve s tym, ze koby sme si teraz uz pomaly nic nemal dovolit, lebo treba setrit 😝 😀 hmm, on je sice trosku vystraseny, ze to vsetko bude mozno krat dva 🙂
ale inak na mna dava strasny pozor, nemozem bezat, nemam robit prudke pohyby 😀 😀
ale napr. vcera ked mi volal ze mi donesie spenatovu pizzu a ja som si spomenula ze nemam fetu a to sa tam veelmi hodi, tak ma prekvapil, lebo napriek svojim zasadam, ze uz po praci do obchodu moc nechodieva, tak mi prisiel domov s fetou 🙂 zlatinko

jane1
15. jún 2011

@basska007 ja som dnes 19 dni po et a priznaky tiez furt nist, aspon nie nic take co by bolo vyrazne a stabilne. ano, par noci som bola na wc uprostred noci, co bezne nemavam, ranne nechutenstvo moze byt aj vsugerovane a prsia bolia len na silnejsi dotyk 😀 no tak hadam to este len pride a verim ze mimca su ok.
decka, myslite ze uz na prvom utz sa da zistit, ci su to dvojky ?

gabinecka_
15. jún 2011

@jane1 no môj manžel je tiež veľmi zlatý, ale to je on stále. Teraz v začiatkoch sa snažím nič také nerobiť aj keď mi to je veľmi za ťažko, lebo ja som zvyknutá byť stále v pohybe a robiť 10 vecí naraz... Ale manžel mi veľmi pomáha. Inak s tými dvojičkami by to bola sranda aj u nás 🙂 My by sme chceli začať stavať dom na jeseň, takže to bude fest sranda 🙂

jane1
15. jún 2011

@gabinecka_ moj tiez, ale ma svoje "mušky" čo je aj dobre, lebo by bol dokonaly a to uz nie je ono 😀 on ma ale urcite svoje zasady 😀 a ked z nich poľaví, tak o to viac si to cenim 😵
ja sa tiez snazim nic velmi namahave nerobit a vela oddychovat, az som z toho nejaka zleniveta. ja som mala 2 tyzdne dovolenku a od pondelka som PN, takze som zvacsa doma. najma tych 10 dni si chcem dat velky pozor a byt doma. dalej si neviem celkom predstavit, ze by som mala fakt len cez vychadzky.... 😝
ale vsetko lepsie ako ist do tej stresujucej prace, takze..
no a sem tam budem robit na nejakej torticke na zakazku 😀

kiosk
15. jún 2011

@yoyo123 no dufam, ze takto nedopadnem :( no uvidime...

jane1
15. jún 2011

@yoyo123 drzim silno prsty, tentokrat to vyjde!

gabinecka_
16. jún 2011

@jane1 však to, keby si sa mala vrátiť do stresovej roboty, tak to sa ti radšej oplatí ostať doma. Kamarátka tak pár mesiacov bola, ale býva v dome a to sa ešte dá. V paneláku je to podľa mňa na nervy, lebo si ako v base.
Ja budem určite robiť. Teraz aj po pôrode.

jane1
16. jún 2011

@gabinecka_ no hej, v dome je to celkom ine. neviem ako to sice je, ale tak socialka by tiez mohla byt ludska a nekntrolovat zeny na pn koli tehotenstvu. nepoviem, ked si chory dva tyzdne z prace. ale ked si pn koli tehu a musis sediet cely den doma? ked si dajme tomu len koli stresujucej praci doma. ved nepoviem, ked krvacas, albo daco, tak si sama rozmyslis, ci budes logovat. ale takto... no des
a ty chces pracovat aj po porode? koli peniazkom? ci tak milujes svoju pracu? 🙂

gabinecka_
16. jún 2011

Ja chcem pracovať lebo mám prácu ktorá ma veľmi baví a nechcem o ňu prísť a tiež sa dá robiť z domu. U nás je to také nejaké zaužívané. Všetky baby zostali robiť čiastočne aj keď boli doma s deťmi. Podľa mňa je to super. 🙂

jane1
17. jún 2011

Ahojte bambulky tak co , mame nieco nove? nejaka nova netrpezliva cakatelka?
ja som volala na endokrinologiu, v utorok mi brali ja beta hcg. hodnota 1360, minuly stvrtok 150. tak hadam je to postacujuce 🙂

petuska123
17. jún 2011

ahojte baby tak uz som v praci.takze dnesne sono dopadlo tak ze poobede okolo 14 hod.mam este volat do caru ci sa mi zvysia davky zatial je uroda na jednej strane 11 kusov a na druhej 3 a volake drobce.tak celkom fajn kedze mam ten kratky protokol. a v pondelok zas na sono

jane1
17. jún 2011

@petuska123 vyborne Petrus, tak to o chvilocku pride 🙂

silvinnka
17. jún 2011

ahojte,dlhsie som tu nebola......v noci som priletela z dovci,kde som nabrala vela pozit.energie po prvom neuspesnom ivf.Rano na 8:30 som bola objednana k docentovi,dufala som ,ze ziadost bude schvalena,menzes prisiel ako hodinky .recept na inj.pripraveny,pekne som si dnes vyskusala prvu vcelicku -konecne je to tu,dnes mi zacala stimulka na druhe IVF. tesiiiiiiim sa.

sisulkal
18. jún 2011

@silvinnka ahoj tak to jsme na tom uplne stejne i ja se uz moc tesim 😵 chci se zeptat jestli i ty jsi si po prvem ET davala injekce na redeni krve do bricha?mne do dali a nikdo se tady o tom nezminuje tak mne to moc zajima,protoze to bylo dost neprijemne....

miskab
19. jún 2011

Ahojte Babenky tak dnes mam po ET, ale mam take trosicku pichanie neviete ci je to zle? ci ma neopustaju moje fazulky? ☹

balinka
19. jún 2011

@miskab hlavne pozitivne myslenie.drzim palce 🙂

silvinnka
19. jún 2011

@sisulkal ahoj,super,mozno budeme obe cakatelky spolocneho terminu na Et 😉 ,ja som brala anopyrin- na riedenie krvi ,ale vo forme tabletky....napichala som sa dost ,takze som sa mi podarilo vyhnut heparinu do brucha 🙂)
s akymi injekciami stimulujes?

miskab
19. jún 2011

Babenky chcem sa este spytat 50 bunkove emryjko je malo? dakujeeem

sisulkal
19. jún 2011

@silvinnka ahoj uzivam proveru a uz jsem si zacala pichat diphereline a pak nabehnu na menopur.aj pri prvnim jsem to tak mela.a ty?kam chodis do centra?ja do Martina do iscaru.no musim se zeptat i ja doktora jestli by mne nedal radeji leky nez injekce mela jsem s nich modriny na brichu 😒

jane1
20. jún 2011

@miskab neboj, mna bolelo brusko v den et trochu ale viac na druhy den. vlastne ma potom sem tam zabolelo aj dalsie dni 🙂 takze je to oks. vela pozitivnej energie! nie je to kliše, naozaj to pomaha. a nezufajte ani ked vam trebars na 8 den vyjde snehobiely testik, až by ste nahodou 🙂 testovali. pretoze mja som taky mala, nasledne bolesti jsk na kramy, a o dva dni pozitivny testik 🙂)) takze sa pokojne moze uhniezdit aj neskor. u mna prakticky az na 9 den od et. Drzte sa, verim ze budete eulky, ak budete tomu silno verit a budete v klude 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre