Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

liana75
19. feb 2014

@smoulinka13 presne tak teraz nad tým ani nepremýšľaj. Ber to tak že si tehotná a basta. 🙂

jarika22
19. feb 2014

@slavomirarebecca Ahoj. Bola si dnes na krv? Ako to dopadlo?

merry1001
19. feb 2014

@sonkaj ahoj, ake vysetrenie Ti robili, ked Ti zistili protilatky?

livi28
19. feb 2014

@matulka2314 ano mala som PK a krv mam utorok. Skúsim test neskor

vanushka
19. feb 2014

Kto vie povedat Dostinex sa moze brat po transfere ? dakujem

sonkaj
20. feb 2014

@merry1001
Odber krvi s odber spermii.vysledky boli cca za mesiac .

basha070
20. feb 2014

@liana75 tak ako ? Myslim na teba, nech je to + !!!! Tfuj tfuj ftuj !!

livi28
20. feb 2014

No baby dnes som si rano robila dalsí test a ukázal mi silnejšiu druhú čiarku 🙂 zajtra bude podľa mňa silná ako tá prvá 🙂 alebo ju dokreslím 🙂)))))

livi28
20. feb 2014

ešte sa chcem spýtať chodí niektorá z vás do ISCARE v BA? Koľko trvajú asi výsledky krvi?

smoulinka13
20. feb 2014

@livi28 gratulujeeem a ktory den si dnes po vklade? Ja 4

lucinda17
20. feb 2014

@livi28 to je perfektne!!!!ako sa citis????

liana75
20. feb 2014

@basha070 moja zlatá ďakujem ale bohužiaľ nič z toho nebude. ☹ dnes ráno už som začala aj slabo krvácať. Síce bolo to len také ružové a vzhľadom na to že tam je aj negatívny test tak som to vzdala a zajtra si to pôjdem dať len potvrdiť. Som z toho veľmi smutná a uvažujem nad tým ako nabrať zase silu aby som mohla využiť ešte jednu šancu ktorú by som mala stihnúť.

livi28
20. feb 2014

Som dnes 10ty den ak rátam aj den vkladu 🙂 ale ciarka je už pekne vidieť 🙂 som happy, ale stále mám rezervu nechcem sa moc radovať ak neni este nic isté...To príde až tak po 2 týždnoch, ked už bude aj sono a vsetko bude ok, toto je na prd na týchto umelých oplodneniach clovek sa nemože ani na 100% stále tešiť, ked este stále je riziko :(

smoulinka13
20. feb 2014

@livi28 prosim ake mas priznaky? Aby som vedela porovnat 🙂))

slavomirarebecca
20. feb 2014

@jarika22 ahoj áno bola som a test pozitívny.....veľmi sa teším, zajtra idem este raz na krv ale povedali mi že na 100% som teh.. držím vám všetkým palce.

zuzzi08
20. feb 2014

@vanushka napíš na stránku Diskusia Sanatórium Helios - google a opýtaj sa tam. Odpovedajú ti lekári z toho sanatória, alebo si rovno zavolaj. Neviem kam chodíš do CAR, ale najlepšie ti odpovedia oni 😀

matulka2314
20. feb 2014

@livi28 gartaulujem a drzim prsteky nech to krv potvrdi a vsetko bude ok 😉

moncibubu
20. feb 2014

@livi28 gratulujem a nech sa pekne spolu drzite

moncibubu
20. feb 2014

@basha070 to ano dlha cesta pred nami,ale skusim uz testnut na 10 den, ale aj to je daleko

vanushka
20. feb 2014

@zuzzi08 diky, uz som volala do CARu, problem vyrieseny 🙂 Ty chodis do Heliosu ?

basha070
20. feb 2014

@liana75 moja to mi je fakt luto, je to veľmi ťažké preniest sa cez to....ale hore hlavu.

basha070
20. feb 2014

@livi28 jeeeej potichucku gratulujem !!!!!!!!!! Dufam, ze sa pridame viacere 😀

basha070
20. feb 2014

Mam radost, ze sa pridavaju aj tehulky, prinasa mi to pozitivnu energiu 😵

jarika22
20. feb 2014

Ahojte všetky. Tak dnes som si urobila ďalší test (13. deň) a /. Je to teda už bez šance.

vanushka
20. feb 2014

@jarika22 ahoj, vyckaj este par dni a potom zopakuj test. pokial nemas menzes vsetko je mozne 🙂
inac ja som tiez po 4-tom ivf a 3 dni po transfere 🙂

vanushka
20. feb 2014

@smoulinka13 ahoj ja som 3 den po vklade 🙂 budeme sa spolu testikovat 🙂

lucinda17
20. feb 2014

@vanushka ahoj a ako to ratas???aj den vkladu???ja som mala vklad v pondelok 🙂

livi28
20. feb 2014

@smoulinka13 príznaky? neviem či sú to príznaky, ale mala som asi 4-5 dní bolesti brucha ako pred menzesom, ktorý by som mala zajtra dostať. No snáď nepríde. Inak žiadne, brucho mám stále nafúknuté z hormónov, a zväčšili sa mi prsia ale to je asi tiež odozva z hormónov. Bola som presne 6 dní v kľude (no na nákup som išla poctivo a vláčila som tašky) a potom už do roboty,a to robím na zmeny a som na nohách. Nepreháňam to, treba maternicu aj prekrviť 🙂 a kúpila som si kyselinu listovú v tabletkách. Inak žiadne špinenie, ako májú niektoré baby, takže nič mimoriadne okrem bolestí brucha. A to mávam vždy pre MS. No kúpila som si ešte jeden test a skúsim ešte ráno sa testnúť a potom už počkám do utorka na krv.Hovorím i keď sú tam dve čiarky, stále mám rezervu po tom čo som sa dočítala na nete, ako sú testy nespolahlivé, že môže byť aj mimomaternicové tehotenstvo, tak tešiť sa budem až ked to budem vidieť na sone :. Držím palce všetkým, lebo je to dlhá a nervujúca cesta, ale to malé za to stojí 🙂

vanushka
20. feb 2014

@lucinda17 a ja v utorok 🙂 kolko naas tu uz je, super !!!! Bozicku moj, to cakanie 😒 mala si blasto ?

lucinda17
20. feb 2014

@vanushka ano jednu z klasiky a z PK 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre