Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

rearo
17. nov 2015

@chevalbleu niektore zeny krvacali..ja vobec..ziadny problem som nemala ...prve sono ci sa plody uchytili a dr.mi hovori je tam vidim ho..a ja ze a druhy je kde?medzi tym dr.zabudol ze mi daval dva plody a povedal aky druhy je len jeden..ze sa vstrebal ..

silvinkabb
17. nov 2015

@leto79 bohuzial nie lebo som videla vela testov a nevydrzala. No uz netestujem lebo som nie dobre na tom. Vcera na 9 den bol biely ☹

leto79
17. nov 2015

@silvinkabb 9.den ti este nemusi ukazat, kazda z nas to ma inac. Niekde v diskusiách car som citala ze 12. den by uz mal jednoznacne ukazat. Tak este nezufaj, testni zas a uvidis. A keby to aj nahodou nevyslo, nezufaj, raz sa isto podari. Ja som na babo cakala skoro 5 rokov, vyslo az 2.ivf. Ale este mozes verit este nemas 100%ny vysledok

rearo
17. nov 2015

@leto79 mne ma 15den ukazalo velmi slabo...bola som sklamana ze tam nic neni a bolo

slivuska30
18. nov 2015

@dia001 ahoj aj ja som bola 13.11 na ET...

vevericka13
18. nov 2015

@rearo naozaj az 15 den? ja som mala pozitivne 5,6,7 den po et a potom uz negativne alebo velmi slabe ciarky tak myslim ze to uz odislo.

silvinkabb
18. nov 2015

@vevericka13 ako odislo? A tie prve to bol pregnyl ci co?

dia001
18. nov 2015

Piatok 13😉😉dufam,ze bude pre nas ten najstastnejsi‼️‼️‼️Kde si bola?prvy krat si bola tiez??ako sa citis???si doma ale pracujes?@slivuska30

dia001
18. nov 2015

To ako???nechapem,takze teraz cakas babo???@vevericka13

maculicek1977
18. nov 2015

@slivuska30 držím ti silno palčeky nech sa ti to PODARÍ !!!!!!!! Mňa to čaká v januári.....Ako si to zvládla, aké lieky si mala, koľko to všetko stálo a koľko embryok ti vložili, máš aj mrazáčikov, si teraz PN predpokladám, myslím silno na teba aby sa to podarilo a nám dodalo viac NÁDEJE!!!! Ďakujem a pekne oddychuj!

evit81
19. nov 2015

Ahojte baby, mali ste niektorá už druhý deň po ET krútenie hlavy, tretí deň ešte horšie a k tomu napínanie na vracanie? OHSS som nemala a zrejme ani teraz nemám (žiadne nafúknuté brucho), len mi nič nechutí. Pocity mám podobné ako pri prvom (prirodzenom) tehotenstve - ale to bolo až niekedy v 7tt. Mohlo by to znamenať uhniezdenie embrya? Dajte vedieť.

stella25
19. nov 2015

@evit81 ahoj. Mne od druhého dňa bolo stale zle. Ako na MS, strašne slabá a malatna. Našťastie som bola doma a mohla celý prvý týždeň polihovat. Napinanie nemám ani teraz, ale od začiatku ma páli zaha a veľa vody pijem.

evit81
19. nov 2015

@stella25 ahoj. Ak som dobre pochopila, si tehotná, však? Tieto moje pocity ma fakt prekvapili, hneď ma preniesli 11 rokov dozadu, keď som čakala svoju prvú dcéru. To som bola "vygrcaná z podoby". Bývalo mi zle tak do štvrtého mesiaca. S tým oddychom nemám problém, lebo som teraz doma, nechodím do práce, takže môžem polihovať, kedy sa mi zachce. V koľkom týždni si? Podarilo sa to po koľkom ivf?

leoriki
19. nov 2015

@maculicek1977 Citam,ze ides v januari na IVF..do kroreho centra chodis?ja zacinam tiez v januari,,Iscare MT...

leto79
19. nov 2015

@evit81 no, na tehotesnke priznak by to bolo dost skoro, ale.... 😉 Mala si pichnuty pregnyl? Lebo pregnyl ma hcg+este moze byt hcg zo zacinajuceho tehotenstva a mozes pocitovat

dia001
19. nov 2015

Ahojte,je tu vela diskusii o testovani,ja som este nerobila lebo sa bojim sklamania😓Ale dnes som si uz jeden kupila😉Kedy sa tobi test?rano z prveho mocu?ale ked napriklad cez noc min 2x musim na toaletu😓Test sa moze spravit aj pocas dna??dakujem za odpoved😘

dia001
19. nov 2015

@slivuska30 ahoj,ako sa citis???v ktorom centre si bola?inak si pn? Test si si uz robila?

leto79
19. nov 2015

@dia001 ja by som z ranneho nerobila, toboz ked v noci chodis cikat. Mne sa silnejsie ciarky ukazali z druheho mocu, ale mozes vyskusat z ranneho a potom o take 2-3 hodinky, ked mas dost testov

meli8412
19. nov 2015

@dia001 Niekto ma viac hcg v moci poobede a niekto rano. Ja som testovala od 7. dna, ale ciarka sa zacala ukazovat od 8-9 dna. Niekomu aj skorsie, hlavne, vtedy, ked vkladaju dva embryjka alebo BC. Ty si kolkaty den?

stella25
19. nov 2015

@evit81 ja som momentálne 7+4tt a toto bolo moje 7 IVF. Predtým mi nikdy nič nebolo a ani sa nikdy neujalo. Ja som prvý a druhý týždeň skoro nič nejedla, čo mi nič nechutilo a veľa som pila a spala. Bola som úplne mimo. Tak nech to má taký priebeh ako pred rokmi 🙂. A dnes si teda kolky deň?

dia001
19. nov 2015

@meli8412 v piatok 13. som,tj ak nepocitam den vkladu tak len 6😓

leto79
19. nov 2015

@dia001 mala si 5-dnovu PK? Ak ano, zajtra mozes testnut 😉 Mne test ukazal uz 5. den 😉

dia001
19. nov 2015

@leto79 ano,v nedelu som bola na odbere a v piatok mi ich vlozili.kde si bola v ktorom centre?na prvy krat sa ti to podarilo??je dost zriedkave,ze na prvy pokus sa vydary?

pitufinka
19. nov 2015

@leto79 mne siesty, piaty som sa este bala 🙂

pitufinka
19. nov 2015

@dia001 mysli pozitivne 🙂 nam vyslo 1x nativ ivf 🙂

dia001
19. nov 2015

@pitufinka zo srdca ti gratulujem👏👏👏👏👏

pitufinka
19. nov 2015

@dia001 dakujem 🙂 o par dni aj ja tebe budem 🙂

leto79
19. nov 2015

@dia001 toto je moje 2. IVF a 2. KET, z prveho ET mame chlapceka, cize ked pocitam, tak 6. transfer. A neboj, zadari sa aj na prvy sup 😉 Mas aj mrazacikov? chodime do heliosu

katickaaa
19. nov 2015

@dia001 ahoj ja som mala vklad 14.v sobotu a tiez mam jeden test a tiez sa bojim testovat 😉 ale asi v nedelu skusim...
pocity mam ako na ms, tlak v podbrusku a prsia na dotyk citlive... 😉

leto79
19. nov 2015

@dia001 a ake mas testy? 10-tkove? Drzim palce, nech su //

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre