Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

linda10
3. dec 2015

@stella25 Ano dakujem posnazim sa 🙂

slivuska30
3. dec 2015

Babenky...potrebujem poradit....som 20 den po ET na ultrazvuk idem az 16.12 ...dnes som zacala malinko spinit...neni to nic strasne...poradte mi mam sa obavat ? Trosku mam strach ....mala z Vas takyto isty problem?Dakujem...

mozartka
3. dec 2015

@slivuska30 kludovy rezim, vitamin C a neviem ci mas Utrogestan, to by bolo najlepsie. Ak nieco dlhodobe spinenie, alebo krv tak hned na pohotovost, mozes potom mat hematom a pod. Ja som v 10tt a skoro kazdy tyzden spinim

stella25
3. dec 2015

@slivuska30 ako píše
@mozartka kľud, veľa vody a čistej pi. Ja som spinila do 9 týždňa skoro vkuse a teraz tiež tak 1-2 dni v týždni. Pokiaľ to nieje červena krv a vela tak je to v pohode.

slivuska30
3. dec 2015

@mozartka Dakujem pekne...ano beriem Utrogestan 2.2.2 no a chodim aj do prace...no zajtra pojdem k svojmu lekarovi..je to len strasne slabe spinenie...

slivuska30
3. dec 2015

@stella25 Dakujem aj za Tvoju odpoved...

chevalbleu
3. dec 2015

@mozartka Vies, dokedy budes brat progesteron? Mne Dr. povedal, ze mozem skoncit za par dni, ked sa mi minie krabica, ale dost sa bojim...

mozartka
3. dec 2015

@chevalbleu Estrimax som mala vysadit od 8tt a Utrogestan od 12tt. Estrimax uz mam 1x denne a Utros este 2x4. 16. decembra mam ist na kontrolu a Utros dovtedy urcite budem brat, potom podla vysledky. Ty kedy ides na kontrolu?

glopsa
3. dec 2015

@linda243 ahoj, tak neska krv. HCG 5. Krvacam stale, lieky som vysdadila. Drzim palce.

glopsa
3. dec 2015

Ahojte. Je lepsie ist tento mesiac na ket po neuspesnom et? Alebo mam si dat pauzu. Poradte.
Dakujrm

katickaaa
3. dec 2015

@glopsa ahoj ja som chcela ist hned po ET na KET a povedali mi nech si dam mesiac pauzu...mozno aj kvoli sviatkom,nech maju klufnejsir...tak ja cakam na januar.

vherecka
3. dec 2015

@glopsa
Je mi ľúto že ti to nevyšlo, viem ako sa cítiš :'( ☹
Na tvoju otázku či ísť na ket hneď tak to musíš vedieť sama, či sa nato cítiš a máš dosť síl.ale akokolvek sa rozhodneš, musíš myslieť pozitívne a veriť že sa to podarí a fazuľka sa pevne uchytí! 🙂

chevalbleu
4. dec 2015

@mozartka Mna prave tento tyzden po sone odporucili z kliniky ku gynekologovi. Prvu kontrolu mam buduci tyzden. A ty kedy, o 2?

glopsa
4. dec 2015

@vherecka dakujem pekne. Dufam, ze to bude ok.

mozartka
4. dec 2015

@chevalbleu no hej ja len o 2 tyzdne, zatial som chodila kazdy tyzden na kontrolu.

nisa_666
4. dec 2015

kočky hcg 0.

dohna
4. dec 2015

@nisa_666 to vážne ? :( škoda :( a idete Ďalej či ?

mozartka
4. dec 2015
nisa_666
4. dec 2015

@dohna jasné, sme v pohode, další neúspech nás neodradí. v marci by som šla na ketko

dohna
4. dec 2015

@nisa_666 ver že to sa už podarí 🙂 a prečo až v marci ? chceš si dať pauzu ? či musíš ? a koľko máte mraziačikov ?

mozartka
4. dec 2015

@chevalbleu zmena, na dalsiu kontrolu idem 11.12.2015 - odbery 🙂

nisa_666
4. dec 2015

@dohna no chcem v marci. to mám aj národky. a vrátim sa do práce na 2 mesiace

linda10
4. dec 2015

Ahojte ja budem nedelu 6den po ket a ked si spravim test asi to bude skoro ci?

mozartka
4. dec 2015

@linda10 mala si PK? HCG injekcie? Mozes spravit, ale ak nebude tam druha ciarka este nevesaj hlavu, vsak to este nic neznamena.

linda10
4. dec 2015

@mozartka ano to bola PK. Tak aj ja si myslim ze na 6den je skoro.A vcera som mala pred. MS bolesti ale dnes uz nemam co si otom myslis?

mozartka
4. dec 2015

@linda10 som v 10tt a niekedy este mam bolesti MS, a tyzdenne minimalne 1x aj slabe spinenie. Podla dr sa neda nic robit, kludovy rezim, vitamin C, a prezit do 12tt - rizikove obdobie, hlavne u nas, lebo cakam dvojicky. Vlozily sme 2 blasty a od 6 dna test uz ukazala 🙂

linda10
4. dec 2015

@mozartka Aj som vkladala 2embryjka blastocysty no pevne dufam ze tk vide asi skusim ten test v nedelu a dam vediet 🙂 Preto som sa pytala ze vcera som mala pocit ze mam tie bolesti v podbrusku ale dnes uz nie tak neviem ci je to dobre alebo nie

mozartka
4. dec 2015

@linda10 drzim palce a cakam spravicky

ema0408
4. dec 2015

@nisa_666 to mi je luto...drzim palce na marec

linda10
5. dec 2015

Baby uz som 5den po ket a stale ziadne priznaky uz som zufala :( Moze sa to podarit ked nemam ziadne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre