Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

slnecnica007
15. okt 2013

Pridávam sa do skupiny, ak môžem. V piatok 11.10. som bola na KET. Máme za sebou jedno IVF a ET, potom 1. KET a teraz sme to skúsili opäť, s poslednými bojovníkmi... Počas IVF a 1.KET som tiež bola PN, teraz som bola doma 2 dni po KET a inak chodím do práce. Sama som zvedavá, ako to celé dopadne... Tajne dúfam, že vysoko pozitívne 🙂 Držím palce aj ostatným, nestrácajme vieru! 🙂

trulinka
15. okt 2013

@slnecnica007
ahoj, vitaj v skupine cakateliek....Sme na tom podobne, ja som mala tiez ET v piatok 11.10.... 😉 . Juj, tak uz mas toho dost za sebou, ja som mala teraz 1 IVF, tiez mame este nastastie nejakych mrazacikov. Tak ti dzim palce 😉

linn32
15. okt 2013

@slnecnica007 vitaj..tesime sa z teba,ze si tu..kvetinky kazda žena potrebuje-slnecnica..tak bojujeme spolu..drž sa..

slnecnica007
15. okt 2013

Ďakujem za privítanie...Padne dobre spoločnosť, ktorá je v rovnakom napätí 🙂 Ja už si pripadám ako mierne retardovaná, každé pichnutie v bruchu sa snažím vyhodnotiť, či je to dobré alebo naopak. Treba len vydržať, ale to čakanie je asi najťažšie zo všetkého. Ja idem na odber krvi až 25.10.! Ale treba myslieť pozitívne, je to UŽ LEN 10 dní! 🙂 Veľa šťastia aj vám všetkým prajem!

donatela
15. okt 2013

@trulinka Áno sme šťastní, že ju máme. Aj tento boj je pre mňa ľahší.... Ale tiež si pamätám na časy, keď sme čakali na dcérku. Trvalo to 5 rokov, kým k nám prišla🙂 Už má 7 rokov, je druháčka a veeeľmi túži po súrodencovi, najlepšie sestričke🙂🙂 Ja už som staršia...

donatela
15. okt 2013

@magdus999 super, ty si akčná žena!!! To sa mi páči!🙂 A koľko máte mrazáčikov, ak sa smiem spýtať?

lesik
16. okt 2013

@linn32
@trulinka Babulky a chcem sa este spytat pichanie injekcii kedy vlastne zacina?Zalezi to od mojho cyklu,ci kedy sa zacinaju aplikovat injekcie?A ako dlho?

magdus999
16. okt 2013

@donatela jasné, pýtaj sa - mám ešte 9 zamrazených

magdus999
16. okt 2013

@trulinka hmmm, takže v lete 😀 jasné, že sa to podarí a budeš potom oslavovať ako divá 😀 ach jaj, to by bolo krásne 😀

magdus999
16. okt 2013

@trulinka našťastie máme ešte 9 čakateľov 😀

donatela
16. okt 2013

@magdus999 pekne:( sa vam zadarilo! Drzim palce, nech to vyjde uz teraz a tito mrazacikovia nech vam ostanu, ked budete tuzit po surodencovi🙂🙂

donatela
16. okt 2013

@lesik pichanie zacina podla dna cyklu, tak ako stanovi pre tvoj pripad podla vysledkov lekar. Ako dlho, zalezi tiez na lekarovi, aky protokol vyberie, ci dlhy alebo kratky. A tiez zalezi aky mas cyklus prirodzene a kedy normalne zvyknes mat ovulku. Ja som pichala 24 dni, 43 injekcii do brucha. Zacala som 13.9. a vklad som mala 13.10. Normalne mam dlhy cyklus, cca 33 dnovy a ovulku ak niekedy mam, tak cca 18-19 den... Mala som dlhy protokol.

trulinka
16. okt 2013

@magdus999
Jeej, tak to je super 😉 . To sa musi podarit...my mame 6 mrazacikov....

trulinka
16. okt 2013

@magdus999
no vsak, bola by to sila, kebyze to vyjde.... 🙂

magdus999
16. okt 2013

@donatela ďakujem, už by mohla motyka vystreliť a podariť sa nám to všetkým, čo sa tak trápime 😝

magdus999
16. okt 2013

@trulinka tak tiež super počet. Mne je až neskutočne ľúto tých dievčat, čo nič nemajú, respektíve tak jeden kus, to musí byť strašné a smutné.....
No veru, veru, bola by to sila, hmmmm takže júlové 😀 tfuj-tfuj aby nám to vyšlo 😅

magdus999
16. okt 2013

Kočky aj vy ste po Utroši také unavené? Ja normálne neviem vstať skôr ako pred 10, dnes som musela vstávať o 8:30 a som total rozbitá 😀

trulinka
16. okt 2013

@magdus999
Veru je to velmi smutne, ked sa clovek snazi, vraza do toho kopec penazi a potom nic....No dnes som si kupila aj tehot. test, tak snad vydrzim az do buduceho piatku.... 😖 . Tebe sa to uz krati.... 😉

trulinka
16. okt 2013

@magdus999
mozes byt unavena po utrosi, aj v letaku je to pisane. Ja som rada, ze som presla z Lutinusu na utros., lebo som predtym bola strasne nafuknuta a odkedy ho neberiem, som sa nejako odfukla 😀 . Tak radsej nech som otapena, ako nafuknuta... 😉

magdus999
16. okt 2013

@trulinka no ja som vždy brala len utroš a som z neho úplne k.o. Aj teraz tu normálne zaspávam nad notebookom, len si nechcem ísť ľahnúť, sa bojím, že v noci nezaspím. A to nemám rada, potom len ležím, čumím do stropu a veľa rozmýšľam. Veru mne sa to kráti. Teda, obdivujem, že si si kúpila tt tak skoro, mňa by to veľmi lákalo. Som rada, že nemám žiadnu lekáreň na dosah. Dnes som síce bola ráno v meste niečo vybavovať, aj som si povedala, že sa stavím v lekárni, ale zabudla som 😀 a som rada, ešte nie som pripravená na neg.výsledok, sa zatiaľ veľmi teším, že mám väčšie prsia 😀 čo som predtým nemala ani raz 😀 😀 😀

trulinka
16. okt 2013

@magdus999
Tak ja nie som az taka unavena z toho utrosa, ale tak kazda inak reagujeme. Vies co, nebola by som si kupovala tie testy dnes, ale bola som v druhom meste na kontrole u Dr. , tak som si ich uz kupila, lebo najblizsie 2 tyzdne sa tam nedostanem a u nas doma v lekarni ma dobre poznaju, tak mi bolo trapne kupovat si ich tu...komplikovane, ale hlavne, ze som ich kupila... 😀 Jeej, aj ja chcem vacsie prsia 😀 😀 😀 . Mna len bolia a bolia a nerastu, svinuchy 😠 .

magdus999
16. okt 2013

@trulinka tak to chápem, tiež by som nešla do takej lekárne kde ma poznajú. Mňa zas nebolia 😀 iba trošku a sem-tam, divné, však? 😀 a aký test si si kúpila?

trulinka
16. okt 2013

@magdus999
Nejako som to v lekarni neriesila, ake mi vybrali, take som si vzala....oba su kazetove, tie sa mi viacej pacia 🙂 . Jeden je znacka ViaMed a druhy Barbara - ten bol aj drahsi....Tak uvidim, ci nieco uvidim.....Ale chcela by som vydrzat az do buduceho piatku, pokial dovtedy nedostanem menzes budem happy. Ty ides kedy testovat? Ale to, ze ti podrastli prsia, je dobre znamenie, ci? 😉

magdus999
16. okt 2013

@trulinka no ja pevne verím, že to je dobré znamenie 😀 a viem že to nie je z utroša, lebo podrástli teraz v pondelok, čo je týždeň po vklade. Asi nebudem vôbec testovať, prvé pokusy som testovala ako divá a nič z toho, iba vyhodené peniaze a smútok........ Veľmi tu chvália mamatest, alebo ešte digitálny. No veď uvidím, píšem, že netestnem a možno zajtra nakoniec kúpim test 😀 nechám to zatiaľ tak, však do pondelka času dosť 😀 ešteže cez víkend cestujeme, aspoň ma to nebude lákať 😀

trulinka
16. okt 2013

@magdus999
Ved to, ja som si tiez vravela, ze teraz si vobec nebudem robit test, lebo tolkokrat som sa uz divala na tu 1 ciarku, ze uz viacej nechcem 😒 , ale ked som si ich uz kupila, uvidim, ved testy sa nepokazia 😀 . Ja si tiez myslim, ze je to dobre znamenie, ked ti narastli prsia, tak len nech to nezakrikneme... 😉

magdus999
16. okt 2013

@trulinka jasné, že nič nezakrikujeme 😀 a máš pravdu, nepokazia, ale keďže sa to tentokrát podarí, tak ti budú zbytočné niekde v šuflíku minimálne na rok 😀

trulinka
16. okt 2013

@magdus999
Presne tak, nech ostanu v skrinke aspon rok.... 😀

magdus999
16. okt 2013

@linn32 a ty sa máš ako?

linn32
16. okt 2013

@magdus999 nic moc..radsej ticho sucham nohami,lebo včera,ked som si vkladala utros,tak som trosku spinila..teraz sa uz bojím ist aj na zachod..tak si Vas tu citam iba,aby som sa nejako motivovala..

lesik
16. okt 2013

@donatela Vdaka.A este jedna otazocka.Co si dala za vsetky injekcie?Okolo 400-500eur?Pocitam spravne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre