Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renitr
6. máj 2014

@smoulinka13 ani ja som to nevela ☹ tak drzim palce aj tebe a prajem ti este pekny vecer 🙂

smoulinka13
6. máj 2014

@renitr aj tebe pekny vecer...idem buvat.nech sa vyspim do krasneho dna 🙂dobru noc

smoulinka13
6. máj 2014

baby mate skusenost s hysteroskopiou? Dnes mi to doktorka povedala ze aj to je jedna z mosnosti zistenia priciny ale zatial sme sa na tom nedohodli, uz som bola na laparoskopii a stacilo mi...

vanushka
6. máj 2014

@smoulinka13 robili mi 🙂 mne uz hadam vsetko robili 😀 z akeho dovodu ti to odporucili ?

renitr
6. máj 2014

@smoulinka13 hysteroskopia je ze urobia kontrolu cez posvu a tak skontroluju maternicu. Ide o opticke vysetrenie. Pri hysteroskopii nemas ziadny rez ale aj tak musis byt v narkoze. Mne robili LSK aj HSK naraz, takze ja to mam uz za sebou. Drzim palce

vanushka
6. máj 2014

@smoulinka13 sorry,to bola hysterografia.. uz mi sibe z tych terminov 🙂 . s pomocou kontrastnych latiek.

smoulinka13
7. máj 2014

@vanushka
@renitr odporucili mi to len preventivne ze ked sa stale nedari..tam mi nebudu robit rezy ako pri laparoskopii? zatial som to odmietla kedze by to bola zase narkoza a to ja moc nemusim....dufam ze to nebude treba...

renitr
7. máj 2014

@smoulinka13 HSK je iba diagnostika dutiny maternice, kde ti zavedu taky opticky pristroj hysteroskop ktory ma len cca 4 mm . Ziadny rez . Da sa to zvladnut na jednodnovej chirurgii. Nie je to nic hrozne . Ale dufam ze aj tak tam ist nebudes musiet a vsetko sa podari aj bez dalsieho zakroku 😉

ofrah
7. máj 2014

@smoulinka13 daj si urobiť ešte imunologiu, protilátky na spermie aby si to mala komplet, držím palce k ďalšiemu pokusu 😉

smoulinka13
7. máj 2014

@renitr ahaa no dobre tak uvidim..a o robia v aj v care?

smoulinka13
7. máj 2014

@ofrah ja som sa pytala aj na tu imunologiu ale to mo Dr.povedala ze to ze zbytocne..a proilatky proti spermiam robi centrum? ale kde mam ist? volala som dnes na genetiku a mali volny termin az7.7 co je neskoro uz..mozem zavolat aj inam do ineho okresu?

ingrid0105
7. máj 2014

@ofrah ako uz si sa testla? mne to nevyslo krvacam mam riadne ms ale mamemrazacikov tak uvidim 🙂

renitr
7. máj 2014

@smoulinka13 tak to neviem , ja som bola v Sliaci na jednodnovej chirurgii.

ofrah
7. máj 2014

@smoulinka13 uf tak toto ti nepoviem, mne tie odbery robili komplet v ISCARE BA ja som sa o nič nestarala, iba genetiku som mala už predtým robenú v NR.

smoulinka13
7. máj 2014

@renitr
@ofrah hmmm to iscare sa mi zacina pacit.......robili vam automaticky aj protilatky na spermie?

renitr
7. máj 2014

@smoulinka13 mne to robili automaticky uz pri prvom odbere krvi pred prvym IVF. 😉

smoulinka13
7. máj 2014

@renitr ja neviem ci mi toto konkretne vysetrenie robili musim sa spytat....🙂

renitr
7. máj 2014

@smoulinka13 ja viem ze mi to robili lebo som mala trosku zvysenu hodnotu na protilatky. Tak len preto viem ze nieco take mi spravili 😉 Clovek absolvuje uz tolko tych vysetreni ze uz ani poriadne nevieme co mame spravene a co nie. Ale stoji nam to za to... 🙂

smoulinka13
7. máj 2014

@renitr vsak to..neviem co mi robili a neviem ani co by mali robit....tka pomaly zistujem, smutne je ze to musim zistovat a domahat sa sama..nikto tam nic nepovie :(

renitr
7. máj 2014

@smoulinka13 ved prave. Ja ked som isla prvy krat do centra a vysypali na mna vsetky tie informacie tak som nevedela ani len zareagovat. Su to uplne nove veci takze bezny clovek nema ani paru o tom co vlastne s tebou planuju robit 😉 Teraz uz clovek aspon nieco vie po nejakom tom case, ale aj tak je toho este strasne vela comu nerozumiem , takze pri kazdej navsteve sa len pytam a pytam 😉 no bohuzial, nic ine mi neostava..

smoulinka13
7. máj 2014

@renitr veru tak...clovek neviem co vsetko to obnasa..ale oni by to malo vediet a povedat toto treba...ale nic nepovedali :( tak som bola z toho mierna nastvana..ale co uz s tym...musim ist dalej a urobit si to co najskor

renitr
7. máj 2014

@smoulinka13 vieme preco to vsetko absolvujeme , tak verim ze to ma zmysel... drzim palce 😉 treba to brat vsetko s nadhladom a hlavne ostat stale pozitivne naladena 🙂 pajem ti este pekny vecer

smoulinka13
7. máj 2014

@renitr hej hej pozitivne mysliet je dolezite 🙂 pekny vecer aj tebe 🙂

ofrah
9. máj 2014

ahoj, rozhodla som sa, že s testovaním končím...je to ako vyvolávanie duchov 😠 fakt čistá ducharina. Iné nerobím len hľadám, pod oknom, pod svetlom v milónoch uhloch, z každej strany aj odzadu...a potom počítate koľký deň to už je, a vymýšľate teórie, že či sa chytlili obe alebo len jedno a ktoré, či to 4-bunkové alebo 10-bunkové..tak mám toho dosť, výsledok už aj tak neovplyvním, naladila som sa na neúspech takže ma už negatívny výsledok nezloží...aj tak mi kázali testovať až na 15.deň po ET a dnes je 10ty. Tak pekne pôjdem v utorok na krv-to bude 14.deň a ušetrím na testoch. 😖 aj tak čakám ešte na jednu vec...som si všimla, že pri prvom ET neúspešnom ET ma brutálne bolievalo podbruško a prsia nie, pri druhom ET ma boleli prsia ako pred MS a včase asi dva dni pred MS bolesť ustúpila a prsníky boli voľné a ja som tušila, že to nevyšlo-som sa nemýlila, pri treťom ET to isté ako pri druhom-bolestivé prsníky ani dotknúť a kúsok pred MS bolo po bolesti...a teraz to isté brucho bez bolesti a prsia bolia..tak čakám kedy a či prestanú bolieť...inak mám pocit, že bolia menej ak prestanú úplne nepotrebujem ísť ani na krv 😒 MS by mala prísť v nedeľu čo je 28.DC ale mne chodila okolo 25.DC.

smoulinka13
9. máj 2014

@ofrah ja som taka ista :DDD presne...sledujem vyvolavam duchov studujem pol lampou testy :D ale uz koncim pritomto kete somsi povedala ZIADNY test a budem sa snazit do dorzat..chcem to uz len kvoli tomu ze si dokazem ze mam pevnu volu a nebudem testovat lebo som s z toho zblaznila

ingrid0105
9. máj 2014

@ofrah ahoj, presne ako hovoris, clovek minie kopu penazi na testy a aj tak to nie je smerodatne.Su take co mali poz,test a krv nakoniec negativ a naopak. Ja som dnes bola na krvi, ale vysledok iste negativny mam menzes takze hned po oznameni vysledku sa objednavam na konzulatciu. Inac ja som tiez vedela ze to nevyslo, lebo mi isli prasknut prsia a potom jedno rano zrazu nic a prisla ms. Drzim palce ak mas pravidelny cyklus a este neprisla tak je tam nadej 😀 silno drzim palceky 😀

ofrah
9. máj 2014

@ingrid0105 Presneeeeeee ako hovoris, prsia idu prasknut a potom zo dna na den jak by utal! Vies co ja by som prijala ak to nevyslo nech si teda pride MS ale mne nie, pokial beriem utros tak mi proste nepride. Preto ked tie prsia prestanu boliet asi ho vysadim. Inak by ma zaujimalo ci tu niektora baba mala po ET alebo KET negat.test a pozit . krv.

ingrid0105
9. máj 2014

@ofrah niede som to v tychto nekonecnych diskusiach citala naozaj. Lebo ani desiaty den ti nemusi ukazat test a na krvi ta caka prekvapenie 🙂

gaganka81
9. máj 2014

@ofrah ahoj prosím Ťa, kde ti robili genetiku v NR??? kto Ťa odporučil na vyšetrenie?

ofrah
9. máj 2014

@gaganka81 na vys. mi dal vymeny listok moj gynekolog aj s telef.aby som sa mohla objednat. Tusim sa to vola GENET. Vygoogli si genetika v nr. Je to ako sa chodilo starym vchodom do nemocnice tak ked ides po chodniku je tam vchod.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre