Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

xxxena
15. jún 2016

@hateria prepac na 10ty to malo byt. Bolo to v ten den ako som isla na prvú krv.

isabellita
15. jún 2016

Dievčata, zajtra ma čaká pdber vajíčok a budúci týžden Transfer. Držím nám všetkým palce ✊✊✊ tfuj tfuj tfuj ❤️❤️❤️

dadka0110
15. jún 2016

@isabellita aj tebe nech vsetko dobre dopadne 😊

babik1
15. jún 2016

Ahojte dievcata, ja som dnes 8 den po KETe, na krv mam ist az v utorok po 14 dnoch. Tiez si myslim, ze skor ako na 10 den je skoro testovat. Drzim Vam palce..

smoulinka13
15. jún 2016

@hateria no my sme boli na vklade len vcera, zatial ziadne naznaky, budem testovat, vzdy som testovala, ja by som nevydrzala 🙂) minule ked nam to vyslo tak som mala ducha uz na 5. den 🙂

smoulinka13
15. jún 2016

@dadka0110 ano je to lepsie tak..ja som tiez pri prvom ET skoro ani nedychala a nevyslo to..treba to brat tak ze ked zena normalne otehotnie tak ani nevie o tom a robi vsetko...telo je nato stvorene.my to az tak neoplyvnime uz ci sa to podari alebo nie..

bebe133
15. jún 2016

@smoulinka13 ahoj. Pisala si ze si bola uz 5 krat na ket a na ten piaty sa podarilo? Ja som mala doteraz styri vklady a nic, tak patram po probleme...

smoulinka13
15. jún 2016

@bebe133 ahoj v podstate prvy cyklus 1 et a 4 kety neuspesne.druhy cyklus hned et vyšlo.tiez sme pátrali a nevypatrali sme nic.ja som zdrava.pri uspesnom et som pichala fraxiparine ale len preventivne..ktovie ci to pomohlo

bebe133
15. jún 2016

@smoulinka13 ja prvy cyklus 1 et a dva ket neuspesne. Druhy cyklus 1 et neuspesne. Na ket zatial nejdem lebo patrame a zatial je u mna vsetko ok, tak netusime kde moze byt problem. Ostava mi vysetrit uz len reprodukcna imunologia. Drzim ti palce nech sa zadari 🙂

smoulinka13
15. jún 2016

@bebe133 dakujem aj ja drzim palce nech sa uz dalsi ked vydari, ja som bola aj na endokrinologii aj hematologii a vsetko ok. na imunologiu sme boli objednani ale dlho sa tam cakalo si pamatam..asi
3 mesiace sme cakali na termin...kratko predtym nam vysiel ET a riskli sme to ze ideme aj bez vysledkov a nakoniec sa podarilo a na imunologii sme neboli doteraz

bebe133
15. jún 2016

@smoulinka13 a co sa zistuje na endokrinologii? Na tej som tiez este nebola. Ostatne uz ano. Aj my cakame cca dva a pol mesiaca na tu imun. ale mame uz len jedneho mrazacika tak este popatrame trochu

smoulinka13
15. jún 2016

@bebe133 tam sa zistuju hormony..tiez dokazu urobit sarapatu.ale.niektore centra ti to spravia ze tam nemusis ist...

blackrose
16. jún 2016

@isabellita uz ides na odber?? A ako dlho si si pichala pri tom softe? 😕 Drzim palce, aby boli vajka kvalitne a bolo ich tak akurat 😵

blackrose
16. jún 2016

@dadka0110 jeeej, ty si uz bola na KET?? Drzim silno palce, nech to vyjde 😵 😵

gabika2015
16. jún 2016

caute baby, tak som sa konecne dozvedela vysku HCG. Na 11. den po KET som mala 207, na 19. den 3136,6. Dufam, ze je to dostatocne vysoke 🙂 Drzim Vam vsetkym palce, viem presne, co prezivate. Budem netrpezlivo cakat na pozitivne spravy 🙂

xxxena
16. jún 2016

@gabika2015 gratulujem.ledy ta caka ultrazvuk? Mna 27.6.tesim sa s tebou prajem bezproblemove tehulkovanie ☺

gabika2015
16. jún 2016

@xxxena dakujem pekne, ja Ti prajem to iste 🙂 pekne si to uzivaj 🙂 Nech je vsetko v poriadku. Ja idem na UTZ buduci utorok, 21.6. Dufam, ze uz bude bit srdiecko 🙂

babik1
16. jún 2016

Tak ja som to dnes nevydrzala a 9 den po som testovala. Dufam, ze to tento krat bude ako ma..

1veverica
16. jún 2016

@babik1 Vyzera to nadejne, drzim psteky 🙂

gabika2015
16. jún 2016

@babik1 gratulujem 🙂 pekna ciarka na 9. den 🙂

dadka0110
16. jún 2016

@blackrose ano ano v nedelu 🙂 dakujem 🙂

dadka0110
16. jún 2016

@babik1 super drzim palce 🙂

babik1
16. jún 2016

Dakujem😊 ja sa este nechcem dopredu moc tesit, pokial to nebudem mat potvrdene krvnym testom..

boba245
16. jún 2016

@babik1 gratulujem 🙂 . ja som mala taku na 14ty den, takze si myslim, ze to mas iste 🙂

1veverica
16. jún 2016

@babik1 a dobre robis, ta krv je predsa len istejsia, ale verim ze to bude pre teba dobra spravicka 🙂

xxxena
16. jún 2016

@gabika2015 dakujem☺. A kedy si bola na vklade? Ja 23.5. Ako sa cítiš? Bude urcite biť srdiečko ❤❤❤aj my tomu verime. A vo februari sa staneme hrdymi rodičmi.

blackrose
16. jún 2016

@gabika2015 super, tesim sa velmi 😵 potom hod fotku z ultrazvuku 😵

dadka0110
16. jún 2016

@blackrose a vy ste ako na tom?

isabellita
16. jún 2016

@blackrose ahoj, no este lezim, uz mam po odbere. Pichala som len 4dni Gonal, potom 1pregnyl. Tiez som udivena, ze tak malo, ale tak ja neviem no. Viem ze mi este pondelok utorok pichli nieco proti tomu aby nepraskli folikuly-asi som ich mala vela a velke-neviem. A teraz mi povedal ze mam 10vajicok-ze pri softe to este nemali. Neviem co to znamena. Cakam co povedia.

1veverica
16. jún 2016

@isabellita drzim prsty aby sa vsetky oplodnili 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre