Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bobjan
24. feb 2009

Ahojte, dievčatá

mám test negatívny, takže to znamená, že ani 3.IVF nevyšlo 😢 😢 😢

ale všetkým vám prajem // a pohodové tehu.

Majte sa tu krásne...pa

adra17
24. feb 2009

Bobjan, ak nemáš menzes, neprestávaj veriť. HCG začína stúpať u každej individuálne cca 11. - 15. deň po oplodnení, v čase očakávanej menštruácie. Takže ja si myslím, že si ešte testovala zavčasu!!!

pahu
24. feb 2009

7.den od ET...negatívne,... bruško stále bolí na mrchu, a stále aj špiním..... ☹

Maciatko, tak aspon Vam drzim palceky...

Bobjan, kolky den od ET si dnes?

babulka123
24. feb 2009

pahu ako spinis, vela alebo malo alebo tak ako vcera???

pahu
24. feb 2009

tak ako vcera... ja neviem....

babulka123
24. feb 2009

tak este vydrz.. nebooj

pahu
24. feb 2009

Zlato, ja sa opustam... Tak ak si myslis skutocne ze este je tam sanca, tak aspon ty dufaj... Robila som si iny druh testu, viem,ale predsa... Ani tienik... Petko ho tam strasne chcel vidiet, sedel s nim pri okne asi pol hodinu, o to je to tazsie.... Cmuk.... 😔

babulka123
24. feb 2009

ja ti taku opustim ze uvidis.. snad ti to snazivec dostatocne vysvetlil...

pahu
24. feb 2009

Vysvetlil.... Teraz budem plakat, kricite na mna, nelubite ma....

babulka123
24. feb 2009

dorotka... nikoho odtialto tak vela ako teba nelubim ... teda ak samozrejne neratam snazivca..
ked kricime to znamena ze mame o teba zaujem keby sme sa ani len neozvali alebo tak tak by to bolo horsie..
kricime na teba z lasky.. a to je rozdiell.. cmuuuk ti posielam

snazivecuztata
24. feb 2009

Pahu moja zlata sama nevies co pises. Keby ostatne vedeli tak by zavideli ako mame o teba starost, ale hold nepatrim k tym ktory hadzu flintu do zita a tak pokial nedostanes potvrdene na papiery ze ee tak si pre nas mamina vies? A plakat s Tebou nebudem, lebo este nemame dovod taaaaaaaaak????

pahu
24. feb 2009

Ja viem, len som teraz rozhadzana... Cmuk... 😉

snazivecuztata
24. feb 2009

Pahu tak sa uprac aby ta niekto nepovysaval ked si len tak rozhadzana po byte
Pod s nami na nakupy do madarska to ti zdvyhne naladu. Predstav si ma, ze budes so mnou zavreta v jednom priestore a nebudes mat kam utiect hm?

mici11
24. feb 2009

Ahojte, Pahu dobre ti pisu, nic nie je stratene 😉 drzim palceky 🙂

pahu
24. feb 2009

😀 Kedy idete???

snazivecuztata
24. feb 2009

Pahu hned ako dorazis. Drahemu daj papat a sup sup ku nam. Pojdeme velka skupina sakris len neviem ako sa nalozime do fabie
Nevadi ak Ti to teraz nevyhovuje pojdeme aj zajtra kvoli tebe dobre?

snazivecuztata
24. feb 2009

Pahu ale idu s nami este jeden par a to su inac utrhnute vagony tam ma branica poplach a tak to by bolo fajn keby si sla urcite na chvilku zabudnes na to tazke premyslanie co mas teraz v hlavke

pahu
24. feb 2009

Jaaaj, tak ale ja pojdem az inokedy... Dnes nemozem pipinky... 😀 Nakrmim si manzela a potom si predpokladam zase lahnem spinkat 😀

snazivecuztata
24. feb 2009

Pahu tak zajtra dame gyor?

pahu
24. feb 2009

Zajtra? Jeeej, ja by som isla zajtra s vami na vylet? A co ideme nakupovat? 😀 Mam Petkovu kreditku 😀

snazivecuztata
24. feb 2009

Ked mas petovu kreditku tak na co ukazes to nalozim do auta. Jasne spravime si vyle, dame tam nejaky obedik, kavicku a do termosky ti nalozim dobry tehu cajik s medikom

babulka123
24. feb 2009

Pahu mam negativne AFP testy na DS 1ku 3100.... cmuuk

pahu
24. feb 2009

Jeeeejeeeeeejejejejjeeeeeeej 😀 Babulka vidis!!!!!!!!

Snazivec, vidis??? Caj s medikom 😀 To je to, na co mam teraz chut, idem si nejaky uvarit 😀

Pa, pekne popludnie a ja idem na tie ranajky si nieco urobit ale cajik s medikom na 100% 😀

babulka123
24. feb 2009

ranajkyu o 2 poobede.. matko..
cmuuk vecer ti zavolam ...

janula13
24. feb 2009

pahulik, co to ty tu vymyslas?ved nic nie je iste a ty takto?ze sa nehanbis, ale nejdem ta uz davat do laty, vidim ze babula a snazivec to uz poriesili..takze caka sa dalej, ty nie si von z hry, to uz by si mohla vediet...caka sa na krvicku, dovtedy nevymyslat!!! 😉

babulka blahozelam k testikom,takze je kliiidek?

babulka123
24. feb 2009

hej hej .. akurat vam to idem pisat do nasej temy. cmuuk

bobjan
24. feb 2009

Pahu, ja som dnes 8.deň po ET.. 😔

matiasko
24. feb 2009

ahojte babulky 🙂
ja som vcera poobede testla a nic ani tukes ☹
tak sa tak utesujem ze to bolo este velmi skoro bola som 6. dem po KET
den KET som nezaratala.
neviete preco pri ET sa ide na krv aj 10. aj 14. od ET. a po KET len na 14. den od KET
bobjan a uz si bola na krvicke? ja som si to ze vyratala ja idem na krv az 3.3.

janula13
24. feb 2009

babule co to sstvarate, ja som mala napr.pozitiv test az na 9den od ET, sice na 8 sa mi zdalo ze tam bola, ale aj tak zmiizla, tak nehadzte flintu do zita ved to je u kazdej ine..

bobjan
24. feb 2009

Matiasko, ako kde. Ja idem na krv len 14 deň po ET. A KET sa chodí neskôr, lebo predsa sú len tie embryjka rozmrazované.... takže ty si testovala strááááááááááášne skoro. Držím ti palce a verím, že svoje // čoskoro uvidíš.

na krv idem v pondelok...

Janula, ďakujeme, uvidíme, čo z toho bude... aj keď ja už neverím...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre