Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dany79
7. sep 2010

@renka77 znetusim preco spinim. tu ti nikto nic nepovie...des. snad sa nieco dozviem zajtra na vizite. dnes mi brali krv. tak uvidime....

renka77
7. sep 2010

@dany79 moje a ty lezkas v nemocnici? aspon si oddychnes 😉 tak na Vas myslim,drzkajte sa 🙂

kenya83
7. sep 2010

@janka134 a ty si po IVF po ET alebo ako?

janka134
7. sep 2010

kenya83ja som po neuspesnomIVFa cakam na mrchu ktora mala dorazit15.8 a stale nic pichli mi aj vyvolavacku a nic tak neviem mam cakat tak cakam 🙂

kenya83
7. sep 2010

@janka134 a krv keď si bola po ET bola negatívna?

dany79
7. sep 2010

@renka77 hej hej. lezim v nemocnici. pre istotu. neviem ako dlho si ma tu nechaju. ale snad bude vsetko ok. treba verit a mysliet pozitivne, aby bolo vsetko v poriadku a aby to spinenie prestalo

janka134
7. sep 2010

ano bola neg.ale brali mi ju na 4 den po ET lebo som zacala spinit a potom uz nie ja som s toho vol na neviem nikdy mi nemeskala a to vobec ze by neprisla to je 1 x v zivote 🙂

dany79
7. sep 2010

@janka134 jani a kolky den si po ET? nerobila si si test? a kedy ides na dalsi krvny test?

janka134
7. sep 2010

dany79 ja nie som po ET mam ist ale moja mrcha nikde po neuspesnomIVF meska uz 6 tyz.tak neviem ci sa aj ku nej dopracujem krv je neg,ale ani som ine necakala ☹

sobka
7. sep 2010

Jani,to meskanie mas z decapeptylu,pozastavuje pred ivf stimulaciou vajecniky,teraz,kym sa ti same nastartuju,potrva to niekedy aj 70dni! to ti tvoji dr. V centre nepovedali?

janka134
8. sep 2010

sobka nie nepovedal lebo sliznicu mam uz 2 tyzdne ako pred mrchou tak dal vyvolavacku a nic mam cakat este tyzden a potom uvidime ale vcera vecer som mala teke bolesti ze az verila som ze dnes pride anic ☹

janka134
8. sep 2010

renka77 ako sa mas uz sa ti to blizi ako sa citis cooooooooooooooooooo 😉

renka77
8. sep 2010

@janka134 ahoj jani mam sa strasne,uz od 4 rana nemozem spat pre bolesti a co je este horsie zacala som vecer spinit tak uz to mam asi zratane.. ☹

lora2
8. sep 2010

ahojte, pridam sa k Vám. Tiež som po neuspešom IVF a čakám na menzes, lebo chcem ísť na KET. Ratala som, že budem mať rozhadzaný cyklus, no netušila som, že to môže byť aj tak dlho. Minulý mesiac, po IVF som mala menzes, len teraz ako si sa jej nechce.

lora2
8. sep 2010

sobka držím ti palce, aby ti to teraz vyšlo.
renka77, kedy ideš na krv? Či už si bola ?

kikus77
8. sep 2010

@lora2 ahoj, ja som tiez po neuspesnom IVF, 12.8. som mala ET a 26.8 som dostala menzes, co bolo vlastne na 32 DC. Teraz chcem ist tiez na KET, ako dlho Ti meska? Ja som si myslela , ze ked som dostala po transfere v podstate normalne na cas aj ked trval na moj vkus dlho tak to je uz v pohode. No ale ako tak citam tak kopec bab to ma rozhadzane prave az na druhy cyklus ked nanho cakaju aby mohli ist dalej. No som fakt zvedava, teraz som presne v polke, bolia ma vajecniky aj mam hlien , tak hadam to bude ok. Kolko mas mrazacikov?

renka77
8. sep 2010

@lora2 zajtra idem na krvicku,prave som sa pokusala dovolat do sanatoria,ale doktori su na sale,tak mam smolu,tak som si len nasadila duphaston a si zvysim davku utrosu,och nech je uz zajtra 😒

kikus77
8. sep 2010

@renka77 neboj, vsetko dobre dopadne. Hlavne nestresuj!!!!! Viem , ze sa to lahko hovori a urcite sa strasne bojis , ale zbytocne lebo vsetko je a bude ok 🙂 🙂 🙂

renka77
8. sep 2010

@kikus77 dakujem, uz som si sice aj porevala,ale uz mi je lepsie,mozno som potrebovala,len vypustit napatie co vo mne bolo 😉 tentoraz to uz musi vyjst urcite 🙂

janka134
8. sep 2010

renka77 neboj bude dobre ale s tym spinenim to neni nic moc ale nadej zomiera posledna budem drzat palceky a verim ze aspon 1 sa u teba zapacilo 😲

kikus77
8. sep 2010

@renka77 jasne, ze to vyjde!!!!! Nesmies si nic zle pripustat, pekne zalez pod perinu, uvar si cajik a citaj nejaku super knihu.....hlavne nerozmyslaj. Ja som rozmyslala a to som nemala ☹
Kedy si mala vlastne transfer, ako si uz daleko?

lora2
8. sep 2010

kikus77 dnes som 33DC, to je ešte v norme. Len mne sa to vidí ako večnosť. Mrazačikov mam 2

kikus77
8. sep 2010

@lora2 tak to je este v pohode. A ked dostanes hned zacinas so stimulkou na KET? Kolko Ti vkladali embryjok?

renka77
8. sep 2010

@kikus77 26.8.som bola na KET zajtra je 14 den idem na tehu test,prvy transfer nevysiel,zacala som krvacat na 6 den po transf. mrazacikov uz nemam,prvy krat nam vlozili 1 drobca a teraz dvoch 🙂

kikus77
8. sep 2010

@renka77 a to ides na krv 1x ci uz druhy?

lora2
8. sep 2010

@kikus77vkladali mi 2 embryjka. Doktor povedal, že mám mu volať, keď dostanem menzes, potom sa dohodneme. Tak neviem, či začnem hneď, alebo ma necha čakať.....

renkita
8. sep 2010

Caute, dnes som 9 den po ET, vkladali mi jedno 6 bunkove a jedno 8 bunkove a dnes som si robila rano test a na teste nic, ani len duch dalsej ciarky. No a predchvilkou som mala take slaboruzove spinenie. Mal to niekto? Neni vsetko stratene? Mrchu mam dostat az o tyzden.

renka77
8. sep 2010

@kikus77 idem prvy krat v heliose sa chodi na 14 den prvy krat 🙂

holly74
8. sep 2010

Ahojte babulky, jak si vás tak čítam, tak ma napadlo, ked idem k dr. na konzultáciu 4. deň ms, myslíte že už bude tento mesiac z hľadiska prípravy na KET stratený? akože ísť tam 4. deň je neskoro? toto je vlastne hned prvý cyklus po neuspešnom IVF a KET by som chcela absolvovať hned...
Všetkým čo čakáte na testíky držím palce!!!

kikus77
8. sep 2010

@holly74 pokial viem na KET sa stimuluje od 1DC, aspon take mam info u nas v centre. Tiez cakam na prvy menzes po IVF a idem na KET

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre