Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

miskab
10. júl 2016

@vevericka53 ahoj moja , to mi je luto moc :( ja som na tom rovnako , len ja uz mam normalnu cervenu krv :( volala som vcera do centra ci mam vysadit lieky povedali mi ze nie lieky mam brat dalej a prist normalne na krv, ale aj tak viem ze je to zbytocne lebo aj test mi vysiel negativny :( drz sa moja , ja som vcera preplakala cely den :(

14nunu10
10. júl 2016

@miskab 😔😞😔😞😔

sonulienka13
10. júl 2016

@14nunu10 nie nie.neviem o tom a ani mi nic take nehovorili.len aj tie prsniky mam take stale zilove a navrete.a aj ked idem na wc napr.cikat tak nemozem dobre zatlacit lebo mam bolesti.

14nunu10
10. júl 2016

@sonulienka13 žeby sa pricuclo malô? Nuž moja zase len čakať a čakať a ukáže sa čo to ..držím palce ✊✊✊

sonulienka13
10. júl 2016

@14nunu10 Dakujeeem.bodaj by.este aj spanok sa mi poriadne domrvil.neviem preco.asi ocakavanie.okolo tretej sa budim,nemozem zaspat,potom ked zaspim zase o piatej som hore a ledva zaspim.neviem co je.nejako som mimo ☹

sonulienka13
10. júl 2016

@14nunu10 a milujem mastne jedla strasne.a dnes mame moj milovani bocik a dala som si troska a muselo to ist von.je mi zle s mastneho.nemozem ho ani citit ☹ momentalne.

14nunu10
10. júl 2016

@sonulienka13 hmm s tym spánkom to aj ja mám tak večer zaspim / včera večer mi bolo mimoriadne ľúto tak som plackala asi hodinku kým som zaspala/ a o 5 hod kuk a už nespim ..Ja sa hlavne obavam toho keď nebudem môcť spat na bruchu/ lebo ja už roky tak spavam aj teraz a paráda ale keď bruško narastie no to bude zase boj 👼s tym mastnym no neviem či je to priznak či ako ..a kedy ti má prísť ms?

sonulienka13
10. júl 2016

@14nunu10 ja to maam tak isto s tym spankom 🙂 a tiez milujem spavat na bruchu!!!noo MS my ma prist az 16teho.

sonulienka13
10. júl 2016

@14nunu10 a ked si aj teraz spomeniem na milovany bocik ako je v plechu v kuchyny chce sa mi vracat.neviem co to je ☹

14nunu10
10. júl 2016

@sonulienka13 no tak to je ešte čas ale tak aj mne začalo chutiť nezdravé jedlo 😞budem ako vorvaň😯

vevericka53
10. júl 2016

@miskab dakujem mojka, aj mne je to ľúto ze nám to nevyšlo .... aj ja uz mam červenú krv, je to definitívne..... Zajtra sa mi ani nechce ist na krv .... Držkaj sa a želám nám nech sa to uz na další krát vydarí ....

miskab
10. júl 2016

@vevericka53 hmm je mi to luto, ani mne sa nechce ist na krv viem ze je to zbytocne ☹ ☹ aj mas este mrazacikov? mi uz nie musim ist od znovu . 😒 ale idem do toho este raz

vevericka53
10. júl 2016

@miskab nám sa nikdy nepodarilo mat mrazacikov, vždy sme začali od nuly... Takze pôjdeme opäť ... Len neviem kedy, mam pocit, ze najskôr musím zmeniť prácu aby som bola mentálne a fyzicky fit a potom uz dúfam príde aj to s láskou očakávane dieťatko ....a ty kedy by si chcela začať ?

bobricek1979
10. júl 2016

@ame aha a dala si vyšetriť embrijká?či blbá otázka?

sonulienka13
11. júl 2016

Babulkyy 🙂 robila som si dva testy.na jednom je duch a na druhom nic.ako to??je to 5 dnova blasta.len mam silne bolesti ako na mrchu ☹

sonulienka13
11. júl 2016

5dnova blasta.na jednom duch a na druhom nic ☹ silne bolesti na mrchu ☹

lilli2010
11. júl 2016

Kocky aj ja sa chcem svami podelit dnes mam 10 den po et,robila som si testik a boli tam // myslite ze sa da tomu verit v piatok idem na krv-tak sa bojim ci nebudem sklamana!!

lilli2010
11. júl 2016
lilli2010
11. júl 2016
sonulienka13
11. júl 2016

@lilli2010 gratulujeeem.hadam to vyjde 🙂 aj ja idem v piatok.tak dufam ze bude vsetko oki a mrcha sa nedostavi ☹

lilli2010
11. júl 2016

@sonulienka13 dakujem len sa bojim,ze sa tesim predcastne!!Dufam ze nam to vsetkym vide drzim nam palceky,a ty kam chodis?

miskab
11. júl 2016

@vevericka53 ja by som sa chcela teraz niekedy objednat na konzultaciu a podat ziadost do poistovne uz , sak na to budem cakat minimalne mesiac.

sonulienka13
11. júl 2016

@lilli2010 neboooj.vsetko bude dobre.len ver a nic zle si nepripustaj.ja chodim do GF v BA.a ty??

lilli2010
11. júl 2016

@sonulienka13 no bodaj by si mala pravdu!!😉ja chodim do Martina do Heliosu-a som max spokojna!tak daj potom vediet ze ako si dopadla ja uz som romyslala ci neskocim k svojmu gyn.na krv😉ale pockam si na dobre sa musi cakat,drzaimm moooc palceky

1veverica
11. júl 2016

@lilli2010 drzim palce, vyzera to velmi dobre🙂 podla mna uz mozme gratulovat, ktory den po?

lilli2010
11. júl 2016

@1veverica ja som dnes 10 den po et,no duufam ze sa netesim predcasne lebo ma boli v podbrusku tak dufam ze mi nepride mrcha!ale skusim si navecer urobit ete jeden testik teraz uz nechcem lebo som si dala utrogestan neviem ci by to nemalo nejaky vplyv na test!ty cakam mimco tiez po et?!

1veverica
11. júl 2016

@lilli2010 tak desiaty den to by uz malo byt ok, ja som bola na krvne testy 9den a potom 14den kontrolny, ja osobne som testy nerobila, som sa nechcela stresovat. Ano nam sa podarilo prve IVF, takze presne viem co prezivas, tiez som mala pocit ze som mokra ze pride ms, ale neprisla, a tie bolesti su normalne sa musi maternica trosku natiahnut, aby malo babo dost priestoru 🙂

lilli2010
11. júl 2016

@1veverica no ja som si tiez hovorila ze nebudem robit testy ale nevydrzala som to😉sak ja stale beham s vlozkou aj koli tomu utrogestanu a len ked idem na wc si hovorim ze len nech tam nic neni,lebo dva dni dozadu som mala taky slabucko hnedy vytok neviem co to bolo tak som sa uz zlakla ze mi pride menzes😬a tebe teda gratulujem k mimcu dufam ze sa aj ja pridem k cakatelkam od piatku😉

1veverica
11. júl 2016

@lilli2010 velmi ti drzim palce, a vies co toho hnedeho vytoku sa neboj, ja som v 12t. tiez mala taky fakt akoze flak som sa pytala lekarky v poradni, ma vysetrila, ze vsetko ok, ze to niekedy zvykne sa ta krv vyplavit, ze ma naznak akoze v dobe ms, verim ze vsetko bude ok, akoze ten test vyzera fakt super, v piatok ides na krv?

lilli2010
11. júl 2016

@1veverica smusim si este urobit bud dnes vecer alebo ete rano test,ano v piatok idem na krv to uzbudem 14 den po et,tak aj ja tebe prajem nech vsetko prebieha tak ako ma a hlavne zdraveho drobceka😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre