Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

linda81
7. dec 2011

@annamary27 dakujeeeem🙂.

moncibubu
7. dec 2011

@anjelik255 Ahojkaj, aj ja ta chcem povzbudit, aby si sa nevzdavala a bojovala spolu s nami.Ono to vsetko preboli a mas mrazacikov, tak sa tes 😀 a hura na KET a rok 2012 bude pre nas urcite uspesny.Ver miiiii!

anjelik255
7. dec 2011

@moncibubu si zlata,ale neviem, ci to zladnem ist na to 2X

anjelik255
7. dec 2011

@annamary27 no lekar mi povedal, ze nech sa po menstruacii objednam na kontrolny ultrazvuk a chce sa dohodnut na dalsom umelom,neviem ci mam na to silu.

anjelik255
7. dec 2011

@linda81 dakujem ti.presne takto mi je.vsetky telefonaty rusim, s nikym netelefonujem.vcera som asi 2min volala s maminkou a musela som to polozit lebo som sa rozplakala.ja idem zajtra do prace.Ty si sestricka?tak som to pochopila z mailu.co je to UPT?Ked pojdes na KET daj vediet, budem na teba mysliet a dufat, ze ti to vyjde.

anjelik255
7. dec 2011

@katka1177 vies katka skoda, ze nemam aspon trosku z tvojho optimizmu a sily ist dalej. ☹

silvinnka
7. dec 2011

ahojte .....prave sme prisli od docenta 🙂 ,vsetko je v poriadku,obe babatka su rovnako velke,obom krasne bilo srdiecko....dnes mi vystavil tehotensku knizku,este teraz na to cumim ako na zazrak.....Spinenie stale pretrvava,ale krvacanie s krcmi konecne od kedy nas pustili z nemocnice pominuli 🙂
Kocky,vsetkym drzim silno paste,nech casom kazda jedna ste tehulky....Ten dlhy boj stoji za to !!!

fredinek
7. dec 2011

@anjelik255 určite to pomože aj som hned išla do roboty tam človek nema tolko času rozmyšlat.

anjelik255
7. dec 2011

@fredinek no len sa bojim, ci sa ma nebudu vsetci pytat ako to prebiehalo a tak dalej.alebo ma lutovat. to je to co teraz aozaj nepotrebujem.Aj teraz robim , /mam este jednu robotu taku bokovku/ tam riesim klientov a robim si nieco na notebooku. A velmi mi pomahamoj psik WENDY.Vcera ako mi tak bolo smutno, tulila sa ku mne a davala mi pusinky..... 🙂

annamary27
7. dec 2011

@anjelik255 jasné,že máš silu a ked teraz nie,tak časom to budeš vidieť inak a určite im tam mrazákov nenechaj a choď si po nich.ja sa na to pozerám tak,že nech nič horšie sa mi nestane,než to,že si párkrát vypočujem je to negatívne,raz si vypočujem aj to,že ste tehotná a nech mi zdravie slúži a bude dobre. 😵

annamary27
7. dec 2011

@silvinnka gratulujem a v dobrom závidím 😀

anjelik255
7. dec 2011

@annamary27 no ja sa mam objednat ked odstanem mnz na ultrazvuk a ideme dalej, teda mala by som ist dalej.ale ja uz nic neplanujem,co naplanujem to nevyjde. ☹

deinad
7. dec 2011

@alex81 dakujem pekne, aj ja verim, ze budem pisat uz len pozitivne po tom roku, co som uz zazila 🙂

deinad
7. dec 2011

@staga ahoj, ja som uz so stimulkou zacala davno, mna caka v pondelok 12.12 uz OPU, na kontroly teraz chodim kazde 4 dni, najblizsie v piatok. Buduci tyzden, ak pojde vsetko hladko, budu bublinky uz u mna 🙂. Chodim do Heliosu v MT,a co Ty, ake mas naplanovane terminy?

deinad
7. dec 2011

@linda81 tazko sa cita, co pises, este tazsie sa to preziva...je nas tu vela takych, co si toho uz vela preskakali, verim vsak, ze sa radis aj Ty medzi silne zeny, kedze si sa na to podujala a este toho aj vela zvladnes 😉, kazdy plac, kazda bolest raz preboli, chce to len cas a potom bude opat chut bojovat dalej 🙂
Skvele, ze ides na KET, drzim velmi paste, posielam vela pozitivneho myslenia 😉

marcela255
7. dec 2011

@anjelik255 ahoj ja som bola v centre 1.12 test bol negativny,povedala som si že nikdy viac, bola som s toho na dne, no dnes som toho nazoru že pojdem zas a budem dufať že o vyjde nielen mne ale nám VŠETKÝM...

anjelik255
7. dec 2011

@marcela255 aj ja uz to vidim inac ako vcera,asi pojdem do toho znova.aj to co tu baby pisu mi velmi pomaha. pripadam si tu ako taka VELKA RODINA...... 😉

gaganka81
7. dec 2011

@anjelik255 skvelé netreba zúfať, hlavu hore a bojujeme všetky, rok 2012 patrí nám a tehotenstvu....

katka1177
7. dec 2011

VSETKYM BABAM : Bojujeme a vsetko sa podari , len pozitivne myslime 🙂 🙂 🙂 ... uprimne tomu verim !

katka1177
7. dec 2011

@anjelik255 posielam Ti z mojho... tak snad pomoze.... a usmev 🙂

katka1177
7. dec 2011

@84matulik ahoj zlatusik... vsetko ok, len v praci strasny stres a to teraz fakt nepotrebujem!...... uz sa pripravujem na januar/ februar na Ket. Ty ako? Uz aj brusko rastie trosku?

84matulik
8. dec 2011

@katka1177 ahojky🙂))))) no pekne....tak sa skús od toho odosobniť.....NO ľahko sa mi to povie, že??!!!!! 😒 Nerastie☹(((((((((((((( Vieš ako mi je zle☹((( to je des....taká nechuť do jedla, no blééééé Už nech to prejde.....

84matulik
8. dec 2011

@silvinnka no super, tak gratulujem🙂))))))))) 😀 Takže ty si bola aj v nemocnici???? fúúúúúúú...to kôli tomu krvácaniu, asi že? Ako sa inak cítiš???? Mne tento týždeň začalo byť tak zle, že dovi....fuj.... ☹ ☹

84matulik
8. dec 2011

@squella no počkaj, počká ťa to......teda možno nie....No ale ako sa máš???? si stručná....

squella
8. dec 2011

@84matulik nie nie, zle si pamätáš... nič z toho nebolo

squella
8. dec 2011

@84matulik no vieš moja, stručná som preto, že nie je vlastne o čom 🙂 keby som bola tehu, tak sa rozpisujem ajajaaaaaaaaaj, ale fakt nie je o čom, takže papa

84matulik
8. dec 2011

@squella jááááááááááááááj to to je blbé...ja sa ospravedlňujem veľmi veľmi veľmi...
Ale sme si pred pár týždnami písali, že si bola po ET, a že oddychujeme a tak...nie???!!!! Moc mi je to ľúto, prepáč..... ☹ ☹ ☹ ☹ Sa hnevám sama na seba....sorry...

84matulik
8. dec 2011

@squella pred týždňom....neudržalo sa to?? ☹ ☹ ☹ ☹ ma to ešte raz veľmi mrzí....

anjelik255
8. dec 2011

@katka1177 dakujem dufam, ze to pomoze.som konecne v praci a to mi velmi pomaha.

anjelik255
8. dec 2011

@gaganka81 no mozno mas pravdu asi sa len tak nevzdam........... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre