Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

blackrose
16. jún 2016

@isabellita 10 vajicok je vela pri softe. V podstate je to dobre, pri klasickom IVF by si pravdepodobne mala este viac a to uz nie je moc dobre. Hlavne aby boli kvalitne, aby sa dobre oplodnili a hlavne aby sa to jedno spravne uchytilo!
A ak ti zostane viac embryi, tak mas vyssiu sancu, ze to z tohto jedneho IVF vyjde. Ja som mala napr. 7 vajok, 5 oplodnili a len 3 sa normalne dalej vyvijali. Jedno vlozili a 2 zmrazili. Je sanca, ze sa ich nepodari rozmrazit v poriadku a mam po embryjkach a musim ist do dalsieho IVF. Ale ja verim, ze v tych dvoch co mame zmrazene, je nase dalsie dietatko 🙂
Mne dr. povedal, ze pri softe moze byt 2-5 vajicok. Ale moze byt len jedno, zalezi vsetko od zeny a jej hormonov.

blackrose
16. jún 2016

@dadka0110 no my teraz cakame, oddychujem 🙂 v pondelok sa idem dohodnut s dr. na KET, ale skor ako na konci jula to nebude. Ideme este medzi tym na dovolenku.

gabika2015
16. jún 2016

@xxxena uz sa neviem dockat 🙂 ja som mala KET 26.5. Citim sa dost cudne. Vcera vecer ma pobolievalo podbrusko. A pred chvilou som sa skoro povracala na ulici 😖 Nastastie nevraciam, ale citim nieco cudne v hrdle a vobec necitim hlad, jem len z donutenia. Ty sa ako citis? Mas nejake priznaky?

ssegra
16. jún 2016

@gabika2015 baby aj ja to tak mam, tiez jem len pretoze musim. je mi tazko od zaludka ked som hladna a ked sa najem je mi zase tazko 😒 nastastie tiez este nevraciam

dadka0110
16. jún 2016

@blackrose tak budem drzat palce potom....a ktovie mozno sa vam postastny prave na dovolenke 🙂

blackrose
16. jún 2016

@dadka0110 to mi kazdy vravi, ale teda, ja tomu fakt neverim, ze by sa zrazu po tolkych rokoch utrafilo 😝

gabika2015
16. jún 2016

@ssegra nevadi, nejako vydrzime, hlavne, ze mame za sebou uspesne vklady, ja za to dakujem kazdy den. Toto obdobie potom prejde, urcite nam po case bude lepsie a budeme sa napchavat 😀

linda243
16. jún 2016

Ahojte. Chcela som sa spýtať, či chodíte na krvný test po KET vždy do Car, alebo idete na odber aj K svojej doktorke? A potom pošlete výsledky Car? V pondelok by som mala ísť na krv, ale nebudem môcť ísť do Ba, tak by som si chcela dať spraviť test U mojej gynekologičky...

ssegra
16. jún 2016

@gabika2015 jasne, ze vydrzime len je to trosku neprijemne. najdolezitejsie je, ze je bublinka v brusku 🙂

dadka0110
16. jún 2016

@blackrose no bodaj by sme mali vsetci pravdu 😀 😉 ...a stat sa to moze neboj....znamy sa snazili prirodzene tiez dlhu dobu, potom boli na ET , 2x KET a nakoniec na dalsi mesiac otehotnela prirodzene 🙂 lebo sa nastavila tak ze si daju rok pauzu od vsetkeho a prestala na to mysliet a zrazu hop 😀 😀 😀

ssegra
16. jún 2016

@linda243 ja som si robila test rano doma a na obed som isla k svojmu gynekologovi a zobrali mi krv. tkze podla mna nemusis ist do centra

dadka0110
16. jún 2016

@linda243 ahoj...ano ja som tiez bola na krv u mojho gynca a potom som im do CAR len zavolala vysledok 🙂

xxxena
16. jún 2016

@gabika2015 ja sa cítim presne tal isto. Je mi tazko ked nejem a ked sa najem tak tiez. Bolia ma vzdy rano ked sa zobudím kríže a prsia. Cez den su krize v pohode ale prsia sem tam pobolievaju. Ale my vsetko zvladneme pre nase detičky ❤

bebe133
16. jún 2016

@blackrose nam sa presne po dvoch rokoch skusania a absolvovania ivf podarilo prirodzene na dalsi cyklus po neuspesnom et, ale v piatom tyzdni to odislo. Takze je to mozne a tiez som neverila ze sa nam to niekedy vobec moze prirodzene podarit, i ked sme sa dlho netesili. Ale aspon viem, ze sa to da 🙂. Tak nekric hop 🙂

blackrose
16. jún 2016

@bebe133 jasne, nekricim, su hocijake zazraky aj po 10tich rokoch! 😉 Ale ja neverim, ze sa ma zazraky tykaju, hlavne nie po 4 rokoch. Nevravim, ze by som nemohla prirodzene otehotniet, sanca stale je, ale nemyslim si, ze zrovna na dovolenke 😀 😀

bebe133
16. jún 2016

@blackrose kazdopadne drzim palce nech sa ti to coskoro podari, ci uz ket alebo prirodzene. Ja tiez stale len cakam a dyfam ze raz sa to uz konecne podari 🙂

xxxena
16. jún 2016

Baby aj vy pocitujete taku ako keby hrcu v hrdle? Uplne ma to vytaca. Ako keby som mala ist vracať ale nikde nič. Asi to coskoro pride ked to takto pôjde ďalej s tou hrcou.

dadka0110
16. jún 2016

@xxxena no nic take ja ale jasom len 4den po ale zato citim ako keby ma v bruchu nieco tahalo a furt mam chut sa riadne ponatahovat 😀 😀 😀

gabika2015
16. jún 2016

@xxxena aj ja citim tu hrcu a niekedy ma to uz aj napina na vracanie, ale stale nic... asi to len prichadza 😀

linda243
16. jún 2016

@dadka0110
@ssegra Super baby, ďakujem za info. Obávala som sa, či náhodou nebudú mať V CAR niečo proti.. Dnes som si robila test a zas bol negatívny, ale možno ešte do pondelku sa stane zázrak 😉

dadka0110
16. jún 2016

@linda243 este nestresuj..test ti moze este kludne vybehnut ...aj den pred krvou 🙂 ...

xxxena
16. jún 2016

@dadka0110 ty si teraz po vklade? Aj ja som pocitovala take tahanie. Nutilo ma to ale stale lezat. Ziadne natahovanie nehrozilo 😀😄

xxxena
16. jún 2016

@gabika2015 aj ja si myslim ze to coskoro pride. Ked zacnem pocitovat tu hrcu, tak si vzdy nieco zajem,aj ked to je velmi tazke lebo mi nechuti jest.ale potom mi ta hrca aj na tri styri hodinky prejde.
Mavam to najmä ráno ked sa zobudim, vtedy si hned dam aspon tri piskoty a to ma ako keby ukľudni. A potom sa az naranajkujem

dadka0110
16. jún 2016

@xxxena ano po KET...4den dnes....iba 😒 .... no aj rano aj vecer v posteli mam starsnu chut sa ponatahovat...ale aj takto cez den....neviem nikdy v zivote som nebola z tych co rano vstanu z postele a musia sa popretahovat ale teraz by som sa noprmalne na skripec aj dala zavesit 😀 😀 😀 ....dufam ze to bude dobry znak niecoho 😀 😀 ...dufam ze sa dobre zahniezdujue alebo ak uz je uhniezdeny tak ze si tam robi poriadky a preto ma tak akokeby taha v bruchu 😀 😀 😀

xxxena
16. jún 2016

@dadka0110 moze ist o uhniezdnovanie. Drzim prsteky, aby to bolo dobre znamenie, a ma 14den aby so tu napisala ze krv vysla pozitivne ☺a potom aby si videla ❤
Ja idem 27.6.na ultrazvuk uz sa nevieme dockat ❤❤❤❤

babik1
16. jún 2016

Aj ja citim stale nejaky tlak v bruchu, ale bojim sa natahovat🙂 radsej len lezim a odpocivam..

xxxena
16. jún 2016

@linda243 mne vysiel pozitivny test az rano pred krvou. A poobede mi to potvrdili. Preto nestracaj nádej! !!este nie je nic stratené 😉

gabika2015
16. jún 2016

@xxxena u mna to bezne nezacina rano, ale az okolo 11tej. Ale hlad vobec necitim, na nic nemam chut 😒 Ale zatial sa to da vydrzat, som rada ze nevraciam 🙂

xxxena
16. jún 2016

@gabika2015 ani ja nepocitujem vobec hlad. Ale tretí den skúšam takto na tu hrcu reagovat ze si nieco male zajem. Aj ked len dve lyžičky niecoho albo päťkrát si z nieco odkusnem. A klop klop zatiaľ to zabera.
Ty si odkiaľ ak mozem vediet.

dadka0110
16. jún 2016

@xxxena v to dufam aj ja a myslim ze vstky dufame a uz velmi chceme sem napisat pozitivne spravy 🙂 🙂
ja idem 27.6 na krv...tak dufam ze si napiseme vsetko len pozitivne 🙂 🙂 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre