Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

1veverica
16. aug 2016

@maximiliana to bolo tak milo napisene, ale veruze mas pravdu, tie roky kym ta potrebuje rychlo ubehnu 🙂

blackrose
16. aug 2016

@maximiliana ano, prave preto sa nechcem teraz zaoberat dalsim IVF... velmi vycerpava a ja mam aj ine povinnosti a nemoze ma dcerka vidiet stale smutnu alebo nervoznu. Sice som jej chcela velmi dat surodenca, ale zial, radsej sa jej budem viac venovat, ako sa stale stresovat.
Nez som do toho isla, myslela som, ze to bude "jednoduchsia" cesta mat druhe dietatko ako sa dalsich "xy" rokov snazit, dufat, stresovat, ale zial, nevyslo a tak sa nechcem stresovat a dufat aj nadalej.

lily311
16. aug 2016

@blackrose Je to presne ako píšeš, ja som bola/som tiež psychicky vyčerpaná z dvoch IVF a smutná aj som si poplakala a malý sa stále pýtal, že čo sa stalo... a tiež si stále hovorím, že malý by nemal vedieť, že sa niečo deje.

blackrose
17. aug 2016

@lily311 tak, deticky potrebuju mat stastnych a spokojnych rodicov aby mali pekne detstvo, lebo ani nevieme, co si v tej malej hlavicke zapamataju do zivota 😔

blackrose
17. aug 2016

@lily311 a ty sa ako drzis? Uz je lepsie?

blackrose
17. aug 2016

je to potvrdene, krv negativna... a este som mala v sebe stipku nadeje 😒

denidi
17. aug 2016

@blackrose 😢😢😢mrzí ma to moja😞

blackrose
17. aug 2016

@denidi uz som sa s tym zmierila... toto bolo len take potvrdenie... 😒 ide sa dalej

nony6
17. aug 2016

Ahojte, ja som druhý deň po Ket a zaujímalo by ma,ake ste mali pocity,pripadne prvé priznaky,ak bolo úspešné.

leelloo
17. aug 2016

@blackrose ☹ to mi je naozaj luto

alison758
17. aug 2016

@blackrose 😕 mrzi ma to.drz sa

maximiliana
17. aug 2016

@blackrose tak sme dve aj moja negativna...vedela som to

pinky81
17. aug 2016

Ahojte dievčatá.Mala som už 3 vklady, neúspešné. Brali ste vy po vklade nejaké tabletky? Mne nikdy nič nepredpísali, iba Utrogestan. Čo si myslíte o tom? Kto má brať napr. Prednison, Anopyrin a pod. po vklade?

alison758
17. aug 2016

@pinky81 mne po 3 nasadili este fraxiparin.

alison758
17. aug 2016

@pinky81 a mas imunologiu,genetiku,hemato,endo?

pinky81
17. aug 2016

@alison758 V CAR mi spravili iba kompletny horm.profil, ale nič iné. To ma majú vyšetriť oni v CAR na tieto veci, alebo mám sa pýtať môjho gynekológa, aby ma poslal.Môj gynekológ ma poslal iba na endokrinologické vyšetrenie.

alison758
17. aug 2016

@pinky81 v care ta neposlu nikam, lebo car by mala byt posledna moznost..imnulogiu by ste mali absolvovat aj s partnerom a vymenne listy potrebujete obaja,ty od gyndosa alebo obcodneho a muz od obvodneho,hemato si tiez vypytaj od obvodneho aj genetiku.mne robili sice genetiku v prvom care ale kazde ma svoje postupy..a co bol primarny problem pre ktory ste sli na ivf?kolko mas este mraziacikov?

blackrose
18. aug 2016

@maximiliana 😢 mrzi ma to

sasanka33
18. aug 2016

@nony6 ja som dnes druhy den po KET a nemam ziadne picity, zacala som kaslat, tak lezim, aby som sa nenamahala ☹

lily311
18. aug 2016

@maximiliana
@blackrose baby, mrzí ma to srašne moc, viem aké to je.... moje tehu príznaky vymizli tak rýchlo oko aj prišli, bazálna teplota začala klesať... ☹ dnes poobede budú výsledky z konrolného hcg... asi sa dovtedy zbláznim

ssegra
18. aug 2016

@sasanka33 mne to zacalo aj treti, alebo dokonca stvrty den po ket a nebolo to nic vyrazne...tak sa netrap este urcite nic neni stratene 🙂

1veverica
18. aug 2016

@sasanka33 to fakt vobec nevadi, ja som po ET, nemala vobec ziadne pocity, ani priznaky, a som tehu, bude to dobre, len pekne oddychuj, hlavu hore 🙂

sasanka33
18. aug 2016

@pinky81 ja uz mam za sebou vela neuspesnych vkladov a beriem dlhodobo medrol, to mi naordinovala imunologicka a vzdy po vklade si picham na riedenie krvi, teraz som druhy den po KET, tak beriem utrogestan 3x2 tab. denne. Kedze som isla po ET-ku hned dalsi cyklus na KET, tak neberiem ani Estrimax a sliznicu som mala pri vklade 12 mm.

sasanka33
18. aug 2016

@1veverica pred 4 rokmi nam to vyslo po KET a tiez som nemala ziadne pocity a teraz tu beha okolo mna 3 rocna potvorka, ale teraz sa nam uz 2 roky nedari ☹

1veverica
18. aug 2016

@sasanka33 nam sa 7rokov nedarilo, cize presne viem co pises, neboj, bude to dobre, este si len kratucko po KET, hlavne mysliet na pekne veci, nie na to ze sa nepodarilo, sama si nieco zle privodis, a to predsa nechces, mysli skor na to ako malickej povies ze bude mat braceka 🙂 hned sa ti ulavi, bude to dobre, uvidis 🙂

nony6
18. aug 2016

@sasanka33 ja som dnes tretí deň a nemám vôbec žiadne príznaky. Dúfam,ze nám to vyjde. Kedy chceš začať testovať?

blackrose
18. aug 2016

@lily311 hlavne sa nestresuj, pokoj, klud... teplota aj v tehu kolise, nie je stale len uplne hore.. kolko si dnes mala teplotu?

sasanka33
18. aug 2016

@nony6 este neviem, ci sa budem testovat 🙂 ak nezacnem spinit, tak si mozno na 10 den urobim test

skrecoknuf
18. aug 2016

Ahojte dievcata som tu nova 🙂 v nedelu mi odobrali vajicka , zajtra alebo v sobotu som mala mat prve vkladanie ale zacala sa mi hromadit voda v brusku . Zajtra idem di Heliosu obavam sa ako dopadnem

baby24
18. aug 2016

Ahojte babulky aj ja som v tejto téme nová potrebujem poradiť som 8. Deň po vklade prvé dni som mala pichanie v podbrusku bolesť pŕs a bradaviek a teraz mám bolesti ako keby mam dostať ms... Mali ste to takto niekto ?? Beriem progesteron 3 krát denne a stále chodím na wc na malú... Snažíme sa už 4 roky veľmi sa bojím

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre