Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
22. feb 2010

sslunicko tak to je skoda...ty dievcatko si mala cez ivf?taze uz musis ako samoplatca,juuuj ale to je drahe...
nie ja nemam ziadne zvysne inj.lieky 😒

ajush
22. feb 2010

Po ET sa prvé sono robí o 2 týždne a to ďalšie?

sslunicko
22. feb 2010

lusinkaj, ano Kačenka je po 2.IVF a 1.IVF jsem také otěhotněla poprvé,ale bohužel těhotenství skončilo v 9tt.

ajush,u nás v caru se dělá 1.UZ až měsíc po ET a za 14dní další.

ajush
22. feb 2010

Mne doktor povedal,že 1.sono sa robí po 2 týždňoch od ET a potom keď je možné už vidieť srdiečko a už pôjdem k svojmu gyn.

lusinkaj
22. feb 2010

ajush kazde centrum ma inak...u nas ked som bola na 1ivf som isla na sono po 2 tyz.po odbere ale etarz mi kazal az za 3-4 tyz. a aj u kazdeho gyn.je to inak kazdy obj.ako on poklada za vhodne... 😉

sslunicko a to pri 1ivf si mala kolko vlozene?mne tiez dopadlo 1ivf tak isto...preto si prajem aby toto uz dopadlo s uspesnym koncom 🙂

sslunicko
22. feb 2010

lusinkaj,já měla pokaždé vložené 3 kousky a chytlo se jedno.
ted jsem měla jen 2. trochu si vyčítám,že jsem nenechala vložit 3,ale báli jsme se dvojčat a víc.

lusinkaj
22. feb 2010

fiiiiiha tri???a z troch sa neujalo...ci pana... 😉 ale vies aj ja to tu rozoberam,ze sa bojim dvojcat a ze ich nechcem...to si take nevrav,lebo vidis ako dopadlo a radsej dvojcata ako nic 😅 😉

sslunicko
22. feb 2010

lusinka, s 3 se mi pokaždé ujalo jedno.

a já se nestresovala,že bych měla dvojčata,vůbec ne. zas tak hrozné by to nebylo. jen jsem měla lepší embryja,tak jsem nechtěla dávat 3,tak jsem ted dali jen 2.

lusinkaj
22. feb 2010

aha,tak to som prekvapena ze chceli dat tri emb,a este ak boli dobre u nas take nechcu je tam väcsia pravdepodobnost ze bude ich viac... 🙂
kedy chces ist do dalsieho boja?

sslunicko
22. feb 2010

no,ted nevím,ale jak se znám chtěla bych co nejdřív. záleží co řekne doktor. většinou chtějí mezi jednotlivými ivf 3měsíce pauzu.

dnes jsem se jěště neobjednávala na konzultaci,ale až se oklepu,objednám se a uvdiíme,co mi řekne.

lusinkaj
22. feb 2010

ja by som urcite na tvojom mieste trosku pockala,predsa organ.nech si odychne od liekov,inj.a tak treba ist 😉

sslunicko
22. feb 2010

to víš,hlava ví,že je třeba počkat. ale srdce by chtělo to miminko b bříšku.

plánujeme na květen chorvatsko s naší novou lodí,tak si to užiju a pak do toho půjdeme.

ale vše uvidím po konzultaci s dr.

lusinkaj
22. feb 2010

tak budem drzat prsty 🙂
sak jasne to uplne chapem,ale väcsinou je to tak mi mozme to chciet ale nebude to....

ajush
22. feb 2010

Lusi ty si bola kedy na ET? , lebo 8tt je už pekný týždeň , za chvíľu máš tie prvé tri za sebou 🙂

lusinkaj
22. feb 2010

ja som bola na et 22.1 a tie 8 tt mi ukazuju podla poslednej ms,ale ja som inac v 7 tt. 😉

zuzana36
22. feb 2010

ahojte dievcata 🙂
ako sa mate?
slniecko to mi je ozaj luto, ale mne napr. pomohlo i to, ze som si povedala radsej takto ako o to prist neskor, alebo mat poskodene dietatko 😒
mam kamosku a ta ma jednu dobru znamu, je po ivf naviem kolkom a dietatko ma downa, poskodene a uz v 4-5 tyzdnoch operovane srdiecko, telicko jej zadrziava vodu. cakali na nu 10 rokov. a je to nestastie aj pre rodicov a aj pre tu malinku.
dnes som bola u dr. a povedala mi, ze uz ked mi vkladala embryjo, tak sa jej to nepozdavalo, ze sa jej zdalo uz velke a ze terazpodjeme na prirodz. cyklus, alebo len na slabu stimul a vraj to byva vo vacsine uspesne. viac ako pri prvom.
tak to i Ty zober, ze to dalsie bude uspesne 🙂
hlavu hore
lusi, tak ako sa mas? uz Ti je aj spatne?, alebo patris k tej stastnej skupinke co si cele tehu pekne uzivaju? 🙂
krivka a Ty?
ja verim, ze uz ked tych drobcov mate, ze nemoze byt uz zle. ani ine nepripustajte 🙂

lusinkaj
22. feb 2010

zuzi tak no uz mi zacina sem tam byt aj zle...ale take prijemne zle je to... 😀 😝
tak to mi je luto,ze ako dopadla tvoja kamoska...nestastie 😅

krivka5
22. feb 2010

slunicko...ja mam iba pregnyl ak by si chcela,z ostatneho mi zostali len roztoky...

zuzana36
22. feb 2010

ja som vsetko darovala mojej dr. ale dnes mi napisala novu ziadost na schvalenie a teda popisala tam toho ozaj dost, tak ak to nebudem potrebovat sa ozvem, ale bude to az koncom marca a aby som bola presna tak asi az po velkej noci. to uz budem vediet ci sa nam to podarilo

lusinkaj
22. feb 2010

zuzi ty ides do dalsieho boja???

zuzana36
22. feb 2010

🙂 hmm, s najvacsiou pravdepodobnostou ano. ale tento mesiac sa snazime aj sami 😲

lusinkaj
22. feb 2010

no tak super...tak drzim prsty 🙂

ajush
23. feb 2010

Dobré ránko a pekný dník 😉

lusinkaj
23. feb 2010

Aj ja sa pripajam a prajem krasne ranko 🙂

nivejka
23. feb 2010

zdravím babule 😀 😀
vidím,že nás je tu o koľko viac super--držím všetkým palce 😉
akosi nemám času,alebo muž je stále na PC,tak sa aj trochu hnevam,lebo sa len hraje ako malé díťe 😒
lusi...krivka...mne je už 3.deň tak zvláštne..žalúdok mám nejaký pretočený..a chodím ako námesačná....taká som unavená...

lusinkaj
23. feb 2010

nivejka no huráááááááá.....ja som stale taka cudna,unavena este len vstanem 😀 a co sa tyka zaludka mam to iste...ja neznesiem zjest jedlo dlhsie ako 2 dni,predtym mi to nerobilo problem som bola len rada ze nemusim varit...a teraz?mi je tak zle....ze nemozem jest....

nivejka
23. feb 2010

😀 😀 lusinka--mrkla som ti na utz v albume--malé bambulečky ako je vidieť 🙂
našťastie ja teraz nemám tie hnusné chute na tie nezdravé majonézové šaláty a tresku--fuuuj už nechcem
včera som si kúpila kyslú kapustu a tú som papala a dokonca mi aj pomohla--že som konečne išla po týždni na wc
aj z toho mi bolo zle,lebo som bola strašne plná...

lusinkaj
23. feb 2010

no su tam moji drobcekovia....boze este tyzden 2.3 idem na utz som zvedava ako sa maju... 😉
ja uz nejem tie salaty...tak ja nemam problem s wc...

nivejka
23. feb 2010

u mňa s trávením to bol problém asi odjakživa ☹ --som to zdedila po mame 😠
dnes mi je troška lepšie,ale uvidím neskoršie....
za chviľu idem ešte do robotky...bola som už dnes...len ma poslali domov..a za chvíľu idem zase... 😉
len dúfam,že sa sem ešte poobede dostanem...

lusinkaj
23. feb 2010

tak ja som nemala problem s travenim,ale teraz no neviem co to je nevracam,ale take cudne pocity.... 😅
kedy ides na utz?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre