Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

barchee
15. máj 2010

baby, aký význam má mať "nohy hore vyložené" ?? 😅

zuzanabb
15. máj 2010

asi ziadny barchee 😉 preco sa pytas, niekto ti to poradil? alebo si to myslela len tak, ze lenosit?

dahra
16. máj 2010

Ahojte,
Zuzanabb
nahodou som sem zabludila a co necitam. 😵 😵 Gratulujem 😵 😵 😵. Poznam ta z temy RA, sem-tam som tam zabludila, kedze polyatritidu mam od 7rokov, ale uz dlhe roky v remisii. Som tiez po IVF v Heliose - tiez nam vyslo 1IVF a tiez sme mali len jedneho bojovnika. 😵 Moj manzel ma ten isty problem ako tvoj - uplne nanic morfologia a ja som po operacii kvoli endometrioze - zostal mi len jeden vajecnik a stimulka mi nabudila len 3 foliky a v nich len jedno kvalitne vajicko. Takze som bola tiez rovnako prekvapena ako ty, ze sa to podarilo na prvy sup. Nechapacky. Krajko mi pri vklade vravel, ze je to zazrak, ze vobec nam nieco vkladaju. Nemali sme ani PK, lebo som vravela, ze ak by boli tri tak len vtedy budem chciet PK.
Takze drzte sa s bobulkou v brusku, nech sa vam dari a hlavne pohodove tehu! 😵 😵 😵

zuzanabb
16. máj 2010

ahoj dahra 😉 jasne, ze si ta pamatam. Tak to je fakt zazrak pocuvaj s jednym vajkom a vidis to aky bojovnik 😵 Verim tomu, ze ste boli vsetci na cele s Krajkom prekvapeni 😀 Ty si nemala na zaciatku bolesti s klbami? Lebo ja uz neviem co mam robit ☹ ked si uz dlho v remisii tak ti asi bolo fajn. Ale dufam, ze mi to za chvilu prejde ked vraj v tehu by sa mala reuma zlepsit. 😉
Inak mame sukromnu temu o reume a svenovi, tak ak ta tam deina este nepridala, tak jej napisem 🙂

ybyta
16. máj 2010

ahojček zuzanab moja skladam klobuk pred tebou 😎 😎 😎 😎 😎 to musi byť strašne tie bolesti mna dnes boli takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk lebka 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 do prčic ja som strašne senzitivna aj senzibylna aj všetko! 😝 😝 ja to mam od mala šlak jej bol tej migrene presne aj ja som to mavala 3 krat do mesiaca na štranok
som zavisla na analgetikach ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ybyta
16. máj 2010

mojka asi plati ozaj to niečo za niečo za to odtrpenie budeš držať v naruči nadsherne zdrave babatko ato bude tvija odmena 😀 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 muž super dnes navaril idem papať zatim 😉 😉

ybyta
16. máj 2010

no tak som sa fajn namlsala 😉 ačo išli ste robiť haha? ainak tie nožky hore pomahaju tym čo bud špinia amaju rizikove to aj v nemocnici vypodložuju nohy aby ten sklon bol hore ababo nevypadlo vuvodzovkach 😉 😉

ybyta
17. máj 2010

no toto to ječo? ale ale kde ste-? ☹ 😝

zuzanabb
18. máj 2010

cau kocka, uz si tu asi piseme len mi dve 😉 aj to ja len tak piriedko... a kde su vsetky po ET? 😵

ja som tiez zavisla na analgetikach 😅 ved ich beriem uz 12-13 rokov nepretrzite a teraz som ich musela vypustit. Som taka drevena a vsetko ma boli, ale vraj tehotenske hormony pomahaju, len asi ich nemam este tolko aby sa to prejavilo. Ale pevne verim, ze to raz pride, lebo toto si neviem predstavit cele tehotenstvo

christie
18. máj 2010

zuzi, a ty uz mas potvrdenie od doktora? ze si si nedala do pasu, mas tam stale snaži sa.

zuzanabb
18. máj 2010

christie mam potvrdene, ale na sone este nebolo nic vidno, tak som si povedala, ze az ked bude vidno srdiecko, si to tam dam. ako sa citis? co babatka? 😵

christie
18. máj 2010

no vcera sme boli u doktora aj na pohotovosti, lebo mi tiekla krv, ale je to v poriadku, mam byt v kludovom rezime. dnes sa to zatial ustalilo, male su v poriadku 🙂

trinity525
18. máj 2010

Ahojte, ja som tu stale s vami a kazdy den si to tu pozriem len neprispievam 🙂
ja som dnes bola na prvom ultrazvuku a doktor nic nevidel, teda len gestacny vacok, ale nebol si isty ci to co vidi je plod lebo to bolo strasne malicke ... tak mam prist opat v pondelok, ale vacok bol pekne velky

christie
18. máj 2010

trinity, aj ja som mala 14 dni po transfery len gestacny vacok a o 9 dni na to bolo vidiet uz aj babatka. Tak drzim palceky

barchee
18. máj 2010

baby, ms nedorazila, krčok mám tuhý a tvrdý (keď som si dávala utroš, tak som si šťuchla do krčka a zacítila som, že je tvrdý), takže vyzerá to dobre 🙂 teraz podvečer ma teda dosť poriadne pichalo v maternici...je to normálne? Mali ste to??? Drobci si robia miestečko asi 😀

christie
18. máj 2010

mna obcas stale natahuje v maternici a teraz som mala dokonca aj krv, to je ako sa roztahuje. tak snad to bude pozitivne aj u teba. kedy ides k doktorovi na kontrolu?

trinity525
18. máj 2010

mna včera tak pichalo ako teba a nebolo to prijemne, ale na zaciatku tehu je to bezne, ale su aj take, ktore naozaj netusia, ze su tehotne .... ja kazdy den citim tlaky v maternici, ale vzdy si poviem, ze to tak ma byt 😉

barchee
18. máj 2010

hej, hej... 🙂
christie, vo štvrtok idem len na krv 😉

awe
18. máj 2010

kocky, tak ja som dnes 10 den po KET, v piatok idem na krvicku a som nevydrzala, tak som rano testla a su tam // 😵 dokonca testovacia ciarka vybehla do sekundy a su obe rovnako silne 😉 potichu sa tesime na piatkovu krvicku 😉
cakatelkam drzim palce, aby ste vsetky vycikali krasnu dialnicu// 😉 tfuj-tfuj-tfuj 😉

ludmila007
18. máj 2010

Ahojte baby!ja som v Rakusku a tu sa chodi na krv uz na 10. den po transfere. neviem, preco sa na Slovensku caka tak dlho. zato na ultrazvuk sa ide az po 4-5 tyzdnoch po ET.

trinity525
18. máj 2010

no vidis ... ja by som zasa nechcela tak dlho cakat na ultrazvuk ... 10 ci 14 to je maly rozdiel ... 4 dni nie su zasa taky rozdiel, aby to bolo dlho a lekari urcite vedia preco to robia v takom case

ybyta
18. máj 2010

barche ten krčok to je ok 🙂

ludmila007
18. máj 2010

ked zasa ides tak skoro na ultrazvuk, tak tam nic nie je vidno- okrem dutinky a vacku. vsetko ma svoje za a proti.

stanka04
19. máj 2010

Ahojte,ja som mala ET v pondelok,od vtedy sa pomaly z gauca nepohnem a prestalo ma boliet uuuplne vsetko,uz ani vajecniky po OPU necitim.Krv 31.5.,tak si este do vtedy uzivam PN a nicnerobenie 😀
Zuzi,kedy ides na dalsie sono?

zuzanabb
19. máj 2010

christie som nevedela, ze tym, ze sa natahuje maternica moze zena aj krvacat. som si myslela, ze len spinit, ale az krvacat? by som sa tiez na tvojom mieste hrozne zlakla. ale dolezite, ze krpci su OK 😵 🙂

ludka, ja by som bola tiez radsej za, keby sa sono robilo neskor, lebo takto nic nevidno. Ta krvicka je OK na 14 den, len to sono ma fakt vyzdnam az neskor. Neviem ci to maju v kazdom centre v SR tak alebo len v heliose v Martine.

barchee ja sa do krcku nevyznam, ale vraj je to OK, ja by som nevedela, ze je iny ako inokedy, lebo ja si ho nikdy nesledujem 😅 . Na to pichanie som sa dnes pytala doktora, tak povedal, ze to sa zvacsuje maternica, takze to je OK.

stanka, dnes som bola na sone a videl bublinku 😵 takze je to na dobrej ceste. dalsie sono mi dal o 10 dni na 29.5. a ak bude vidno srdiecko, tak sa vraj uz rozlucime a budem chodit len k mojej doktorke 😉 Inak ja som prve dva dni po ET tiez len tak polihovala, ale na treti som uz isla normalne do obchodu (ako doprovod 😉 ) a na hodinu a pol sa prejst po lukach a poliach (lebo sme zabludili 😀 ) takze nemusis sa bat, ze sa daco stane ked nebudes len lezat. To je dost na nervy len tak lezat a doktor povedal, ze to ani nie je nutne. Samozrejme sa setri, nedvihaj tazke veci a nemusis zrovna umyvat okna 😉

strelka11
19. máj 2010

ahoj zuzanabb ty chodis do Heliosu?ale vies ze aj po potvrdeni srdiecka mozes chodit ku nim na sono,samozrejme za poplatok okolo 16eura,ja tak chodim a mam aspon viac obrazkov babetka ako moje kamosky co chodia iba ku svojej gynekologicke a najma nemusim tak dlho cakat ako vsade inde 😉

stanka04
19. máj 2010

Este zajtra si davam oddych-lezaka,akurat koncim knihu,urobim si nechty a v piatok sa pojdeme s muzom aspon poprechadzat.Nedovoli mi robit vobec nic,tak kysnem 😀 A pocasie mi vyslo priam idealne,vobec nikde ma v tej zime netaha.
Pozdravujem bublinku,nech sa jej dari 😀

barchee
19. máj 2010

baby a čo sa stane s tým embryjkom, ktoré sa neuchytí? Ak sa uchytí jedno a druhé nie? Sa rozpadne, vstrebe, výjde krvácaním...alebo čo sa s ním udeje???

christie
19. máj 2010

no nad tym som sa aj ja zamyslala. nielen ked sa neuchyti, ale pripadne ked postupne sa jedno nevyvija.. Asi sa to vstrebe, nieco som citala o tom, a ze to teda nechavaju tak.

barchee
19. máj 2010

no, je to zaujímavé, ako sa s tým príroda vysporiada 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre