Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zabkazabka
3. feb 2016

@zabka75 nevirm co to znamena...mali sme len jedno vlozene...ani sa nam viac neurodilo..ty mas prvy krat??kam chodis do caru?

meli8412
3. feb 2016

@rada2002 ani neviem presne meno, ale na googli najdes.

zabka75
3. feb 2016

@zabkazabka no ja mam vlozene 2 len vcera ... nie uz druhy ale prvy krat som bola v UK ale skoncilo to 13 den :( :( :( a teraz v Brne v reprofite druhy krat ale prvy krat sme mali len jedno a 3 den sa rozpadlo :( :( :(

zabkazabka
4. feb 2016

@zabka75 ja som bola teraz prvy krat v brne v reprogenesis a urobilo sa len jedno..v podstate hned na treti den som zacala spinit..nechapen preco sa to stalo..musime ist znovu na dalsiu stimulaciu..ja by som si vzdy dala urobit predlzenu kultivaciu zvysuje to urcite sance...

zabka75
4. feb 2016

@zabkazabka ano hovoria je predlzena kultivacia je lepsie,ja som mala tak v Uk na 3 den a celkom to bola ok do toho 13 dna a potom spinenie a dalsi den silne krvacanie :(
Neboj musime to zvladnut 🙂

zabkazabka
4. feb 2016

@zabka75 ja nechapem tomu spineniu...a mna uz prsia boleli este pred vkladom a potom uz prestali...a si ako samoplatca??a bola si na softe ci klasickej stimulacii??kolko si mala vajicok a kolko emryjok??aky mate problem?

zabka75
4. feb 2016

@zabkazabka napisem ti spravu 🙂

alica311
6. feb 2016

ahojte baby, v piatok mám OPU, žiaľ ochorela som, mám zápal nosohltana, vravela som to dr. v Care a povedala, že sa mám dať rýchlo do poriadku, obvodáčka mi predpísala 3 dňové antibiotiká, ale nič, ale nie je mi o nič lepšie, pýtala som sa lekárky v Care, že či robia opu aj bez narkózy, a povedala že len v krajných prípadoch? Neboli ste niektorá v podobnej situácií? Bojím sa strašne, aby mi vajka odobrali, lebo po tej stimulke by som to asi neprežila, keby opu zrušili....

ahsas
6. feb 2016

@alica311 Joj,neviem .. no snáď ti bude do piatku lepšie, ešte máš času dosť. Zaľahni, pi veľa čaju, ber céčko a nestresuj, musí to vyjsť, neboj, vyliečiš sa. OPU bez narkózy si neviem predstaviť, po poslednom ma tak bolelo brucho, že mi museli aj iinfúziu dať. Tak sa držkaj dievča.

alica311
6. feb 2016

@ahsas Ďakujem

alica311
6. feb 2016

@ahsas No bojím sa, lebo ja mám zhoršenú bunkovú imunitu a z choroby sa dostávam aj 2 týždne, naposledy mi museli meniť antiobiotiká, tak snáď to nejako dobojujem...

zabkazabka
6. feb 2016

@alica311 ahoj presne tento isty problem som mala aj ja tiez som.brozne pred opu ochorela ale nastastie mi to urobili v narkoze..dr.povedal ze je tam riziko ale nie az tak velke ze to je kratka narkoza...dolezite aby si nemala teplotu...

stanulka30
7. feb 2016

@alica311 ahoj, ja som raz bola tiez prechladnuta pri odbere. Nemala som, ale horúčku a tak povedali, ze to nevadi. Len keby bola teplota, by bolo zle....

alica311
7. feb 2016

@stanulka30 ďakujem pekne, horúčka našťastie nie je 🙂

manana5
8. feb 2016

@meli8412 prosim ta myslis Antolsku v Blave?

meli8412
8. feb 2016

@manana5 Ano, myslim.

bella1303
8. feb 2016

Ahoj baby ja som bola pred cca 4 rokmi v tejto teme varena pecena😀Chcela by som sa vas sptat ci je tu niektora ktorej sa podarilo otehotniet a idu si po surodenca🙂 lepsie povedane uz su po ket alebo Et a vyslo to.zaujimalo by ma na kolky krat.dakujem

cmudlo
9. feb 2016

@bella1303 my sme si boli pre súrodenca už 3 krát. Stále ET, k KET sme sa nedopracovali...a neboli sme úspešní...a to som si myslela, že pohodka....

malik
9. feb 2016

@bella1303 ahoj. Mne vysiel prvy et po prvom tehotenstve, resp. Prve tehu 1Ket, chceli sme 2. Ket ako surodenca, ale embryjka sa nerozmrazili ☹ Isli sme na dalsie Ivf a hned sa zadarilo. Tahame 23tt 😵 Drzim palce!

meli8412
9. feb 2016

@bella1303 z troch vyberov som mala 4 vklady a iba jeden et sa zadarilo a to teraz som 24tt. Posledny et som mala v inom car.

bella1303
9. feb 2016

@cmudlo takze tak lahko to nepojde ako som si predstavovala😢to sa aj ja bojim ze sa nam nerozmrazia dobre.mame este 4 mrazacikov.stava sa casto ze sa zle rozmrazia?
@malik
@meli8412

hennka2
9. feb 2016

@bella1303 .. kedy mas KET ?

bella1303
9. feb 2016

@hennka2 az v marci pojdem az vsetko pojde ako ma.tento mesiac som nedostala ms mala som len spinenie ktore trva uz vyse 2 tyzdnov.min pondelok dom bola u dr a povedal ze vsetko ok a ze dostanem no do teraz nic

ahsas
9. feb 2016

@meli8412 Nerozumiem, prosím z troch vyberov 4 vklady ? A jeden v inom centre ? Čo si si vzala jedného mrazáčika vložiť inde ? 🙂 to asi nejde.

ahsas
9. feb 2016

@malik v akom ste boli centre prosim ? Aký si mala protokol ?

meli8412
9. feb 2016

@ahsas 2 vybery som mala v iscare, cize 2 et a 1 ket, zial nic ☹ a posledne et na antolskej a nastastie sa podarilo.

hennka2
10. feb 2016

@meli8412 .. je to uzasne, lebo po neuspechoch clovek aj prestane dufat v ten uspech, ale zazraky sa skutocne niekedy deju ...

meli8412
10. feb 2016

@hennka2 presne tak a pritom na antolskej sa nam pred tymto et podarilo aj iui, mame krasneho synceka 🙂 🙂

alica311
10. feb 2016

@zabkazabka Mne tiež povedali, že narkoza môže byť, našťastie som bez teploty, prosím, mala si aj ET, či si išla až na KET, bojím sa, že choroba pri znížila šancu na ET, ale zároveň sa bojím aby po rozmrazení bola fazulka použiteľná...ako si to riešila ty?

alica311
10. feb 2016

@stanulka30 Ahojky, ešte sa chcem spýtať, či si mala aj ET, alebo si to odložila a išla si až na KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre