Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bambula27
22. dec 2012

Zeny, inak ja som asi "šiši" ...som 5 den po ET a tak ma karalo, ze som testla. Ratala som s tym, ze nebude realny vysledok tak skoro, ale nedalo mi...a pozrite fotku. To co znamena? Ta tenka ciarocka nie je chybna? Ale vpravo vedla nej sa rysuje dusik 😀 😖 ....

mili78
22. dec 2012

@bambula27 .... ja neviem, momentalne som cela rozrušená urevaná, takže nepremýšlam čo dalej 😢 😢

bambula27
22. dec 2012

@mili78 ach moja ... ja si ani nechcem predstavit, ako sa citis, ja som bola v zlom stave, ked som prvykrat mala vsetky prazdne foliky. Ale neboj sa, to chce cas, slzicky pomozu ulavit..nebudem ti hovorit, aby si neplakala. Ale ja verim, ze naberies znovu sil a budete bojovat dalej. Drzim vam silno palce.

hope222
22. dec 2012

@mili78 velmi ma to mrzi , verim, ze teraz ti nepomozu ani slova utechy a je to velmi tazke pre teba ,ale isto to preboli a pojdes dalej . Ja sa snazim drzat jedneho vyroku a sice : " Nikdy v zivote sa nevzdavaj ,aj ked si myslis , ze si prehral . Pretoze skutocne prehras az vtedy ,ked sa vzdas . " Ak mas rodinu pri sebe a svoju lasku, spolu to nejak nakoniec zvladnete . Drz sa .

hope222
22. dec 2012

@bambula27 ahoj , ten duch tam kazdopadne je .... a kedze je pred tymi ianocami , tak ja verim, ze to neni ziadne skreslenie pregnylom ,ak ti ho pichali ,ale je to uz to , co si najviac prajes ... a ta druha ciarka, ta silnejsia je asi nejaka pokazena 🙂,tak skus trebars este jeden test zajtra a nech tam je stale ta ciarocka .... Ja som momentalne tiez pozitivne naladena , ked som bola este doma, tak som po transfere mojej mamke ukazovala sono tych dvoch babuliek , co mi vkladali a teraz , ked som jej volala a mala som depky , ze to asi odislo , mi nato hovori ... " A kam by asi tak isli ? " je to taka blbost ,ale ked si spomeniem na tu jej odpoved , vzdy mi je do smiechu a beriem to pozitivne .

darka2001
22. dec 2012

@bambula27 vdaka a na tu tvoju ciarocku-ja ju tam tiez vidim tak nech len pekne tmavne drzim palce

bambula27
22. dec 2012

@hope222 Neviem moja, ja si myslim, ze to pregnyl nebude. Mala som ho pichnuty pred odberom, cize 10.12. a to len 3000 jednotiek. Tak ja uz len tajne dufam a VERIM. A ty tiez moja mysli len pozitivne, maminka ma pravdu "kam by bambulky" sli? 🙂 Drzte sa, verim, ze to vyjde.

bambula27
22. dec 2012

@darka2001 dakujem z celeho srdca 🙂

zuzullik1001
22. dec 2012

@hope222 dobre ranko ako sa citis ?? 🙂 no ked to na vianoce nevide tak budem urcite sklamana a budem smutna to je pravda ale moc dufam ze to videeeeeee musiiiiii 🙂))

katuska54
22. dec 2012

@poppy28 ahoj 🙂 mne to vyslo...ja som uz v 15tt 🙂

lucia2505
22. dec 2012

@katuska54 Ahoj...v prvom rade gratulujem k bábätku 🙂 a prosím ťa chcem sa spýtať, ty si tehotná po KET?? Koľko bunkové embryjká ti vkladali? Mňa to teraz čaká, tak som zvedavá. Ďakujem za odpoveď.

mili78
22. dec 2012

@bambula27 ... dakujem za povzbudive slova...toto budu velmi smutne vianoce :(( tak som tomu verila...zial, asi mi nie je dopriate byt mamou ☹

@hope222 ....dakujem moja, budem to musiet nejako zvladnut a bojovat dalej...mam uz len jeden pokus ☹

naranca
22. dec 2012

hope222 aj mili 78- viem ze ste tehotne. Mna pri minulom tehotenstve straaasne obcas bolelo vlastne pichalo v boku a potom mi povedali, ze to je znak implementacie embria, no a to ducharcenie je dalsi znak tehotenstva. Ja som amla ducha este den pred krvnym testom a nakoniec som mala hcg 855 , pricom som mala tie najcitlivejsie testy. Takze veselte sa na Vianoce

poppy28
22. dec 2012

@katuska54 tak to je uzasne gratulujem pekny darcek si dostala od jeziska 🙂

poppy28
22. dec 2012

@mili78 to je mi luto hadam dalsi nas pokus bude uspesnejsi ☹

@bambula27 dufam ze tam bude aj ta druha ciarka drzim palce 🙂

poppy28
22. dec 2012

@darka2001 uzasna sprava gratulujem ti nech vsetko ide ako ma 🙂 krasne vianoce vsetkym aj nam neuspesnym prajem, dufam ze aj nam sa postasti v novom roku 🙂

mili78
22. dec 2012

@poppy28 ...dakujem, snad sa aj raz na mna stastie usmeje ☹

katuska54
22. dec 2012

@lucia2505 ahoj a dakujem 🙂 hej,cakame babatko po ketku. vkladali sme 2 bambulky a uchytilo sa iba jedno... boli iba 8-bunkove....ale ked mi rozmrazili tie dve,tak jedno bolo iba 4- bunkove a druhe 5- bunkove. takze asi to 4-bunkove bolo bojovnejsie a uchytilo sa. ale nemala som ich po PK. tie co boli po PK neprezili rozmrazenie ☹
drzim palce aby si mala Ket uspesny..hlavne sa nepozoruj...priznaky nebudes mat ziadne.

leontinka27
22. dec 2012

@darka2001 ahoj tak ano a´mala som toho dost ale to tu asi ma dost dievčiat.chodím do ferti. jasne ze o tom vedia vsetci nikto nic neriesi. ked som mala to mimomater. tak doki v centre povedal aby som si dala zobrat aj ten druhy ale nechceli pri laparke lebo ze tam nic nieje.ja viem wobenzym je nadlho ale ked mas niejake problemy tak prve 3 tyzdne ho uzivas vo vel. davkach a potom menej. len tu je otazka ci pomoze aj na saktosal.a ten ma stve lebo teraz ked chodim na sono a tak nikdy tam nebol.ale ze vraj to nieje vzdy viediet. alebo ja neviem. fakt neviem co robit. mam dvoch mrazacikov po predlzenej 5 kultivacii a vsade citam ze horsie prezivaju rozmrazenie.....blahoželám k mimi a zelam vela vela zdravicka a stasticka...
@pufa to mi je luto ze ti zobrali oba ale fakt to malo asi opotstatnenie.no ved aj ja som chcela odstranit pri mimomater. aj ten druhy no nechceli.ja fakt neviem co mam robit.ked sa to teraz nepodari z mrazacikov pojde von ale to ma bude velmi boliet ten pocit ze uz nikdy nebudem moct mat deti prirodzene. a ako si na tom ty???kedy ides na ivf?alebo uz si bola???

hope222
22. dec 2012

@zuzullik1001 budem moc drzat palce, aby to vyslo a urcite to vyjde...ja uz nato odvahu nemam a najblizsi test urobim az 25 .teho 🙂 tak sme sa dohodli aj smuzom , ze naco si kazit Vianoce ,ak by tam uz nahodou ta ciarka nebola a radsej sa tesit z toho , ze doteraz tam bola a skratkaa sa tam drzi a basta 🙂)) namiesto tehotenskeho ducha sa tesime uz len na ducha Vianoc 🙂)) a ako sacitis Ty ?

hope222
22. dec 2012

@bambula27 ..tak to potom by naozaj nemal byt Pregnyl , resp. isto nebude ....krpci sa zahryzli strasne rychlo , asi hned den vkladu , keduz je tam duch , tak to boli silní bojovnici .. ani neviem ,kolko bunkove embryjka Ti davali ? a po PK ? tes sa a dufam, ze uz po kazdom dalsom teste bude len usmev na tvari .

stastenka42
23. dec 2012

Ahoj zienky,prajem vam vsetkym krasne a pohodove vianoce plné splnenych zelani,tehulkam spokojne tehulkovanie,maminkam zdrave detičky a nam snazilkam vytuzene babatka. Okrem toho pre vsetky vela trpezlivosti,zdravicka,lasky a pohody do noveho roku- roku Rodiny 🙂

naranca
23. dec 2012

trosku Vas chcem vsetky povzbudit..
Mne dvakrat nevyslo IVF. Uz som mala 35 , tak som bola z toho velmi smutna a myslela som , ze asi nikdy nebudem mat deti.Ked som mala uplne depresivne myslienky manzel ma povzbudzoval tym, ze budeme skusat dovtedy, kym nas ciel jednoducho nedosiahneme. Rozhodli sme sa s muzom na tretikrat vymenit centrum. Doktor v novom centre povedal, ze mam poslednu moznost cez poistovnu a nezela si aby som ju prepasla! Tak som ho posluchla a mame chvalabohu zdravu krasnu dceru. Ostali este dva mrazaciky a tak sme pred troma tyzdnami skusali stastie s nimi a podarilo sa a jedno sa uchytilo, takze nasa mala slecna bude mat "dvojicku" narodenu o dva roky neskor ako ona ak vsetko pojde dalej dobre.
Viem mili78 presne co citis, lebo to mam odzite a rovnako chapem aj vsetky cakatelky po vklade, ci sa ujmu embrijka. Vsetko som si odzila a vlastne stale prezivam.
Zelam vsetkym pekne Vianoce

mili78
23. dec 2012

@naranca ...dakujeme za povzbudenie, taketo pribehy velmi rada citam...srdecne blahozelam k druhemu uspechu 🙂 ja mam 34 rokov, nekvalitne vajka, malo vajok vyprodukujem, srdieckovu maternicu...proste vsetko zlé co moze byt sa na mna nalepilo...ale nesmiem sa vzdat, musim bojovat, musim

@stastenka42 ...dakujem Stastenka a taktiez ti prajem krasne prezitie Vianoc a do noveho roku krasny uzlíček nám vsetkym 🙂 to by v tom bol čert, aby sme aj my raz neboli maminami 🙂

lucia2505
23. dec 2012

@katuska54 tak to je super vedieť, že aj s menej bunkovými sa to môže podariť, lebo väčšinou píšu babi, že sa im podarilo s blastocystami...mne mrazili 4 embryjka hneď po oplodnení, tak dúfam, že sa dobre rozmrazia a pôjdeme bez PK práve preto, že sú len 4. A môžem sa ešte spýtať...tebe zrejme et nevyšiel, keďže si išla na ket...a koľko bunkové ti vkladali pri et??

jajka1980
23. dec 2012

@bambula27 Ahoj ..ja to tam vidím...takže pekne potichúčky gratulujem...
Nech pekne silneje a malinké bábo nech rastie.. 😉
Babenky...prajem vám krásne sviatky vianočné a aby ten rok 2013 bol ten náš šťastný a hlavne úspešný( plodný...) 😵

bambula27
23. dec 2012

@jajka1980 ahoj 🙂 dakujem za prianie....dufam, ze bude ako pises. Tebe tiez krasne sviatky a dalsi rok v trojici 😉

jajka1980
23. dec 2012

@bambula27 ..nemáš zač...ale ty musíš myslieť pozitívne a všetko bude tak, ako si praješ..A myslím si, že tie koľajničky hovoria o všetkom..Tak gratulujem..a dakujem aj ja.. 🙂

katuska54
24. dec 2012

@lucia2505 hej,et nevisiel preto som isla na ket.. pri et mi vkladali blastocystu po PK a dr hovorila,ze bola ukazkova,ale asi nebola taka dobra ked to nevyslo.... a kedy ides na ket?

lucia2505
24. dec 2012

@katuska54 tak to sme na tom podobne, mne vkladali pri et blastocystu a morulu, ale tá bola spomalená, no do tej blastocysty som vkladala nádej a nič...a teraz som si hovorila, že keď to nevyšlo s blastocystou, tak to ťažko vyjde s embryami bez Pk, ale očividne je to možné 🙂 tak dúfam, že budem taký prípad ako ty 🙂 Na Ket pôjdem niekedy v polke februára, uvidíme ako príde januárová ms.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre