Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mmollyy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deni73
14. apr 2015

@sweeti Ja som chodila až do konca, aj v zime, a to som mala 37 rokov 🙂

stastenka42
14. apr 2015

@aklama kupanie je zakazane, to je pravda. .a nezabudni aj dost pit, tekutiny su dolezite na sliznicu. ..
@majkulik inac ja ked som otehu tak na zaciatku ani ku mne nechcel ist pes. ..vazne ma odmietala. .ako predtym pri mne aj spavala a ked som zostala tehotna tak vobec, odisla do druhej izby a ja som nevedela preco. .vtedy som este netusila ze som tehu, ona to uz vedela 🙂

sienna77
14. apr 2015

@stastenka42 to je velmi zaujimave s tym psikom - preco to tak je? aj u nas to tak bolo, moja fenka bola stale pri mne, ale po ET si drzala odstup nejaky cas...preco to tak byva?

stastenka42
14. apr 2015

@sienna77 neviem, ja som to tiez nevedela. ..ale vraj vedia vytusit tehu a takto niektori reaguju 🙂

ivka3901
14. apr 2015

Baby čo ste si dali strašne ma bolí hlava až mi je z toho zle ☹ neviem čo si mám dať,ked paralen nemožem

majkulik
15. apr 2015

@stastenka42 to fakt? tento nas usiak nezmenil zatial spravanie. ignoruje ma rovnako, tuli sa rovnako, akurat zacal spavat na mojich veciach. 🙂

rearo
15. apr 2015

Ahojte...s tym kupanim matiete aj mna...vedela som ze horuci kupel nemoze byt ale v takej vlaznejsiej vode som sa kupala aj ja asi 3 den od ET...vadi to moc? Dnes som 8 den po ET a embrijka su stare 11dni,inac brucho mam nenormalne nafuknute ako v 5-6 mes.prsia zdurene na druhy tyzden idem na krv...neviem sa dockat.

silvia545
15. apr 2015

@majkulik 😀 no podaj opis ako to máš nacvičené,,nech to skúsim aj ja 😀
mňa tiež pobolieva podbruško,,popichá sem tam,,hlava ma bolí že hrúza,ti poviem od včera a ešte neprestala 😖 a v prsiach mám taký divný akoby tlak akoby chceli bolieť 😉

silvia545
15. apr 2015

@aklama tak odteraz len sprchovanie,,aj ked zostaneš tehu,tak sa len sprchuj 😉

silvia545
15. apr 2015

@ivka3901 moja mne ide hlavu roztrhať 😖 včera od rána ma bolela až do večera a ráno vstanem a hlava zase pobolieva 😒

silvia545
15. apr 2015

@rearo no neviem,ale môj gyn. povedal žiadne kúpanie,,sedenie vo vode počas tehu ,že môže vyvolať potrat 😖

aklama
15. apr 2015

No baby dnešná čiarka je o trošilinku silnejšia, tak dufam že to vyjde.Ale inak celú noc ma bolelo brucho aj teraz,snáď to tak má byť.Už som aj manžela poslala po nejake tablet. pre tehu od bolesti lebo sa to niekedy nedá vydržať,tak snáď niečo donesie 😉

silvia545
15. apr 2015

@aklama bolesť podbruška je normálne,,maternica sa ti bude rozťahovať,takže bolesť budeš cítiť,,ja som ju cítila až do 4 mesiaca 🙂
supeeer,že silnie,,len nech silnie každým dňom 😵

stastenka42
15. apr 2015

@aklama tabletkami sa zbytočne necpi 😉 to vydržíš predsa,budeš mať aj väčšie bolesti ked sa mimi uhniezdi a bude si robiť miesto,možeš aj zakrvácať lebo cievky možu praskať tým roztahovaním..dokonca možeš mať bolesti ak pri menzese vždy v čase ms aj počas tehu,takže to musíš vydržať..je zbytočné hned jesť tabletky,vieš predsa že prvé tri mesiace sú pre mimi najdôležitejsie pre vývin..aj homeo sú "lieky"...mna niekedy tak krutilo od bolesti že som ani nemohla ležat,ale vydržíme predsa pre mimi,nie ?a ako píše @silvia545 aj ja som to mala do 4 mesiaca 😀

majkulik
15. apr 2015

@silvia545 napisat co si v hlave premietam? zamyslim sa, pestanem pocuvat okolity svet a akoby som pozerala telku, tak v mysli premietam krasy zivota a sveta. v dusi si privodim pocit naprostej lasky, pohody a stastia. a predstavujem si, ako rastu, ako teraz vyzeraju a "pomyselnymi rukami" ich objimam a prehovaram, aby zostali dalsich 9 mesiacov, lebo sa oplati zit. vraciam sa k mega stastnym okamzikom co som zazila.

vies, bola som po operacii chrbtice - a davali mi 20% ze to rozchodim. a teraz mam uz aj 2 taku istu operaciu a beham, lietam, bikujem, sankujem, jazdim na koni, turistikujem - mam kondicku ako clovek, kt tym nepresiel. tesne po operacii mi zavolal davny kamarat a mi povedal, nech si v mysli predstavim, ako jedotlive prerezane svaly spajam, splietam, ako silneju, ako sa to tam dava vsetko do poriadku.. a zabralo to, tak som si povedala, tak preco to neskusit na bublinky.

majkulik
15. apr 2015

@silvia545 joj a s tymi prsiami si to opisala priam uplne presne 🙂

majkulik
15. apr 2015

@aklama tak to sa mozes pomalicky zacat tesit a my s tebou

aklama
15. apr 2015

@majkulik príde mi to až neuveriteľne, že to bude pravda a my konečme budeme mať bábo..samozrejme sa teším ešte tak opatrne, lebo ešte všeličo sa može pokaziť ale už aj tak je to veľky pokrok 🙂

rearo
15. apr 2015

@aklama tesim sa s tebou... 🙂

aklama
15. apr 2015

@rearo ďakujeeem 😉

aklama
15. apr 2015

@stastenka42 no zatiaľ držím...ked nebudem musieť určite nebudem nič brať iba ked to už bude neznesitelne 😉

ivka3901
15. apr 2015

@silvia545 ako moja?ešte bolí?aj mna je to trošku slabšie ale aj tak ☹ inak disca mi napísala,že si možme dať paralen že ju tiež bolievala písala do centra a štelcl je odísal,že si može dať aj 2 🙂

silvia545
15. apr 2015

@ivka3901 ahoj moja,,no čo ti poviem,,od rána pobolieva,,zato teraz mi je už asi hodinu zle od žalúdka ☹ neviem či to nieje aj od utroša 😒 tabletku si teraz nedám,,lebo neviem,či by nevyšla aj zo mňa hned von 😖

silvia545
15. apr 2015

@majkulik snívaš ako ja,aj ja si predstavujem čo a ako bude,ked budeme mať dieťatko,,ako ho budem kočíkovať a všetko čo k tomu patrí 😵 😵 jaaaj,keby som už vedela na čom som 😖

ivka3901
15. apr 2015

@silvia545 no to já som včera vyvracala skoto celý ananás ☹ no mna tiež pobolieva dneska som len sucharoch ☹

silvia545
15. apr 2015

@ivka3901 dnes som toho tiež moc nezjedla,,žalúdok mám celý deň akoby pretočený 😉 keby sme to mali obe dobré znamenia 😉

ivka3901
15. apr 2015

@silvia545 no to by bolo super,lebo mna bolela aj minule,ale až takto,že som vracala tak nie 😕

silvia545
15. apr 2015

@ivka3901 no to aj mňa minule,ale tiež nie takto a po sebe jeden deň za druhým,,bruško ma dosť bolí ako na ms 😒 moja kedy si myslíš,že by sa malo uhniezdovať 3 dňové embryjko? mne dr. pri vklade povedal,že ale na 5 deň po vklade 🙂

ivka3901
15. apr 2015

@silvia545 no to neviem ti povedať 😕 ja mám HB-1 tak hádam moje je už zahniezdené 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre