Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

stastenka42
23. jún 2012

@leontinka27 tak si nasad,neuškodíš si,a kludne daj aj ascorutin,alebo ti to pomože a ked je "neskoro" tak je to jedno 😉

boska74
23. jún 2012

@stastenka42

Utrogestan4x2? Fiha, ja ked som spinila tak mne stale hovorili 2 x2 utrogestan, ziadny duphaston, zvysene davky aj teraz mam utrogestan 2x2, estroferm 2x1 ja to nechapem, v kazdom centre inac predpisuju ?

boska74
23. jún 2012

@leontinka27
A aku si mala hodnotu hcg?

stastenka42
23. jún 2012

@boska74 asi ano,každe centrum,asi podla seba,ale v majú vysokú úspešnosť a to možno o niečom svedčí 🙂

ivka3901
23. jún 2012

@alibabaa tak sa ti určite podarí elise tak vkladali blastocystu 🙂 a je tehotná držím všetky palčeky 🙂 já idem ešte v pondelok,ale nič pre to nerobím sme s tým zmierený,že výsledok bude taký aký bol 10 deň a včera som toľko cigariet vyjačila od nervov aj s drahým pohádala vypila dosť piva proste tak,ale aj tak ešte vobec nekrvácam len trošku špiním,ale myslím si,že mi ten utrogestan brzdí mrchu 😠 šak od pondelka ho už vysadím nadobro

cuculik1
23. jún 2012

@ivka3901 ivka a mate mrazacikov ? ake mate plany?

ivka3901
23. jún 2012

@cuculik1 no práveže nemáme a nikdy sme nemali totižto já veľmi slabo reagujem na stimulku a mám zakaždým len 4 vajká a to nie všetky kvalitné takže tak a plány?no užiť si toto leto ísť s partiou na dovolenku k moru já sa vrátim do práce a potom sa uvidí už nechceme ísť na dalšie IVF vlastne já by som išla ešte do BRNA,ale manžel povedal,že radčej si adoptujeme,ale já som ešte neni s tým zmierená chcem našetriť nejaké peniažky a vyskúšať to BRNO 🙂 už som počula o prípadoch,že na slovensku im povedali,že nemajú žiadnu šancu a v čechách sa im to podarilo 🙂

boska74
23. jún 2012

@stastenka42
Myslis tym brno, tu uspesnost? Mne tu na sk povrdali, ze helius je dobry......

stastenka42
23. jún 2012

@ivka3901 možem ti doporučiť,určite Brno,tak odpísali aj mna a v Brne sa mi to podarilo!!! Nevzdavaj to,oddychni si a chod to vyskúšat,už len ten prístup ťa tak naštartuje že ani nepomyslíš na to že už nechceš IVF!!! Určite to stojí za to a hlavne a nezabúdaj,že všetko je v hlave: ak budeš veriť že ti vyjde tak ti naozaj vyjde,takže mysli pozitívne!!! 😉

cuculik1
23. jún 2012

@ivka3901 ved uvidite po lete ako sa rozhodnete.... manzel asi nechce, lebo ta nechce vidiet stale smutnu po neuspesnych pokusoch, je to taky emocny kolotoc..... 😒

ivka3901
23. jún 2012

@stastenka42 no práve my sme už v BRNE boli na konzultácií konkrétne v REPROFITE a urobilo to ma nňa dobrý dojem hlavne dr.štelcl mladý sympatický a plný optimizmu a hlavne nám povedal kedže som tehotná už bola tak treba skúšať a kedže som mala stále také konské dávky hormonov a nič z toho tak nám odporučil nativ cyklus síce rátal s tým,že by boli len 1 alebo 2 vajká,ale zas by snažil aby boli kvalitné,ale neviem si predstaviť ako by prebiehali tie kontroly a volania a tak ☹

ivka3901
23. jún 2012

@cuculik1 asi áno,ale aj on veril a je sklamaný a smutný,že to zas nevyšlo ☹

stastenka42
23. jún 2012

@boska74 ja som na sk absolvovala 5 pokusov,vystriedala som rôzne centra,ale prišlo mi to skôr že je to o biznise-o peniazoch.Potom som si povedala že ak mám platit tak skúsim niekde inde a šla som do Reprofitu Brno na odporúčanie báb odtialto z koníka a nelutujem 🙂 hned na prvýkrát sa mi to podarilo,ako píšem vyššie už len ten prístup tam je iný,najprv si ty a tvoj problém a až po všetkom platím,žiadne peniaze od teba nikto nepýta,nič len ty si dôležitá....u nás najprv plať a bud spokojná že sa vôbec s tebou zaoberáme ☹ nemôžem dopustit na nich a nech sa spýtaš určite hocikoho kto navštevuje kliniky v čechách ti to určite potvrdia...Myslím že je to velmi dôležité,pretože psychika každej z nas ktorá absolvovuje všetky tieti procesy je na dne,ale tam ti ju tak nastavia,že pomaly už z prvého sedenia odchádzaš "šťastne tehotná" všetkým vám držím palčeky 🙂

stastenka42
23. jún 2012

@ivka3901 zlatko,komunikuješ cez email,prídeš iba na odber vajíčok,manž.odovzdá spermie a druhý krát ideš na ET.Tak max. tri navštevy,pokial máš nejaky problém všetko ti povedia cez net,ultrazvuky ti urobí tvoj gyndoš,a ty len nahlásiš výšku sliznice..Aj ja mam Štelcla 🙂

boska74
23. jún 2012

@stastenka42
Dakujem Ti, ak sa nam to z tch nasich zmrazenych nepodari, budem uvazovat. Prosim ta a tie kontroly si ako zvladla kolko to je asi z Trencina? Neviem si predstavit to dochadzanie. Dakujem

boska74
23. jún 2012

@stastenka42

Uz som si precitala🙂 a este nieco, tvojmu partnerovi, alebo manzelovi tam beru aj krv ako tu?

kuspitka
23. jún 2012

@boska74 moja ešte som nedostala uz mi to ide na nervy nic nepomaha

boska74
23. jún 2012

@kuspitka
Boze, to su nervy a co teraz?

kuspitka
23. jún 2012

@boska74 ja neviem v pondelok idem do centra bojím sa a velmi..

stastenka42
23. jún 2012

@boska74 ano,všetky vyšetrenia si robia oni,v den tvojho odberu vysajú aj jeho 😀 všetko je v cene,aj kultivacia,aj mrazenie aj ICSI,proste všetko

boska74
23. jún 2012

@kuspitka
Neboj, ved co sa moze stat, nic , mozno to je z hormonov

Ja som po et po sam.potrete dostala po 2 mesiacoch a pichnuti agolutinu, ale po agolutine az na 14 den

boska74
23. jún 2012

@stastenka42
No to je problem, lebo on odpadol pri krvi , aj to som vybavila u svojho obvodaka aby mu zobral a len 1 krat, ach boze

kuspitka
23. jún 2012

@boska74 moja bojím sa,že sa to nepodari,ked mi meskaju..

stastenka42
23. jún 2012

@boska74 zabudla som,my sme tam nepotrebovali ani súhlas overený notárom ako tu,tam stačí len ak to podpíšete

boska74
23. jún 2012

@stastenka42
Ja som tu nepotrebovala ziadny suhlas, len sme tiez podpisali, to pocujem 1 krat, notatom??????? To co je za blbost

boska74
23. jún 2012

@kuspitka
Ja si myslim, ze v centre budu vediet co a ako, neboj a daj vediet

jaja101
23. jún 2012

@boska74 cim je vyššia sliznica,tým je pravdepodobnejšie,že sa uhniezdi embryjko...to je jasne..predstav si to napr.tak,ze mas koberec s nizkym a vysokym vlasom.ked nan das napr lentilku,tak v tom s vysokym vlasom sa ti skryje uplne...a takto to funguje aj so sliznicou....duphaston je ako utroš,len nizsia gramaz...preco nedaju 3x denne to neviem,ale mohli by

kuspitka
23. jún 2012

@boska74 napisem v pondelok ,ako som dopadla..

stastenka42
23. jún 2012

@boska74 my sme museli v Ginfive mať všetko overené notárom,aj vo Ferticentre

boska74
23. jún 2012

@jaja101
Velmi pekne si to vysvetlila, podobne ako moja sestra, ta ma vystudovanu genetiku no nechapem, preco nam co mame nizsiu nedali vyssiu davku? Niekde beru estrimax 3x1
Alebo s tym nic nenarobime?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre