Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
7. mar 2010

no ja uz ani nestresujem,ja uz sa nejako pomaly zmierujem s obidvoma vysledkami,teda aj s tym negativnym,to aby som nemala potom taky sok,len aby som nemala velky sok ked to bude pozitivne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

insolka
7. mar 2010

Juuuuj strelka ani nevrav to sa budem strasne tešíť asi si potom pojdem kupit test aby som si to potvrdila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

strelka11
7. mar 2010

no to by si potom mala aby si si testik mohla bud odlozit alebo dat do ramika 😀 😀 😀

cukotka
7. mar 2010

majaja, ja som chodila do ISCARE v BA, a ja som prvykrát testla už na 7 deň, potom na 9, potom na 11 ráno o siedmej a bola tam už aj druhá, síce slabulinká ale bola /no našla som ju tam až za dve hodiny, a tak som si spravila ešte jeden a tiež tam bola slabučká/, no a potom som si robila na 12 deň a aj 13 deň 🙂 Pani stresáčka 🙂

insolka
7. mar 2010

No dame si vysledok zvacsit to je iste
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lusinkaj
7. mar 2010

strelka,insolka tak vam drzim prsty ale ja by som nevydrzla netestnut 😅
brmbolcek,no veru doma je najlepsie 🙂 ale moj dr.by ma zase najrdasje poslal do nem...nemam slov na neho 😅

strelka11
7. mar 2010

dakujem lusi,pre nas budu tieto dva dni rozhodujuce,tak uvidime co nam osud zamiesal 😅

strelka11
7. mar 2010

no ja sa svami holki rozlucim,lebo ma nejako zacalo boliet pod bruskom a doteraz nic,tak si idem lahnut na gaucik pod deku a budem hladkat brusko 😅 😅 😅

brmbolcek
7. mar 2010

lusi -- a to akoze preco zase lezat do nemocnice ? dovod ? preco ?

strelka11
8. mar 2010

Dobre rano cakatelky 🙂 🙂 🙂 🙂
Tak som si spravila ten test a myslim ze sa oplatilo pockat,su tam // ciarocky huraaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nemozem tomu uverit,sice ta druha neni taka silna ako ta testovacia,ale zase to neni nijaky duch,tak dufam,ze test neklame
boze ja som taka stastna,ze sa mi az ruky klepu,nemozem tomu uverit,v zivote som na vlastne oci u mna tie dve ciarocky nevidela a tera su tam,nemozem tomu uverit,dufam,ze to este krvicka potvrdi a vsetko dobre dopadne
huuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

strelka11
8. mar 2010

chodim sa na ten test kukat,ci sa ta druhaciarocka nevytratila 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale je taaaaaammmmm 😅 😅 😅
ale ma napadlo,ze moze byt preto slabsia,lebo som testovala s testom s citlivostou iba 10mlU/ml,takze je dost mala na to co baby pisali o mamteste,ktory ma citlivost az 25mlU/ml,ale zase na obale pisu ze je presny,spolahlivy a rychly,tak to sa nemoze mylit 😀

majaja75
8. mar 2010

strelka...tak to je super správička,,,gratulujem

strelka11
8. mar 2010

dakujem majaja ale nejdem sa este moc vytesovat,este to nemam potvrdene krvickou 😅

insolka
8. mar 2010

Ahoj strelka tak gratulujem 😀 😀 😀 😀 ja ti presne poviem zajtra po 10 h

strelka11
8. mar 2010

ahoj insolka,dakujem 🙂 uz si domka,,tak uz ta vysali 😀 😀 😀 no mna to caka zajtra,som zvedava,ci bude nieco na tom ultrazvuku vidno,ked vravela brmbolcek ze jej tam uz bolo na ten 16den vidno,no ved uvidime
nemozem stale tomu uverit 🙂 🙂 🙂

insolka
8. mar 2010

No ved uvidis ale to je fakt super že už vieš na čom si 🙂 Mna sa sestrička pytala či viem vysledok a ja že nie nerobila som si test 😀 😀 😀 vyzerala dost úprekvapene asi maloktora vydrži netestovať 😀 😀 😀

vevericka80
8. mar 2010

ahojte 🙂
strelka to je super....gratulujem 🙂

vevericka80
8. mar 2010

zienky ja chodim skoro kazdu hodinu cikat a to nepijem vela tekutiny....a vcera vecer som bola stale hladna

insolka
8. mar 2010

vevericka a ktory den si po ET?
😉

vevericka80
8. mar 2010

dnes som 7.den

strelka11
8. mar 2010

dakujem vevericka 🙂 🙂 🙂 aj vam prajem nech su tam tie dve ciarocky 😉 😉 😉
insolka ale urobis si potom babytest ked ti povedia pozitivny vysledok? 😅

insolka
8. mar 2010

Noooo no by už mohlo byt celkom fajn ale mysli pozitivne stale sa spravaj strasne tehotno strasne držíím palčeky

vevericka80
8. mar 2010

no ja sa snazim spravat velmi tehotno 😀

insolka
8. mar 2010

......no to je dobre kedy testuješ? alebo kedy mas krv?

strelka11
8. mar 2010

vevericka ty chces testovat v piatok vsak?lebo si vravela,ze mate oslavu,to budes mat 11den,tak to by ti mohlo ukazat aspon slabu ciarku 😉
ale musim vam baby povedat,ze som fakt rada,ze som pockala s tym testom,lebo keby mi vysiel negativny pred vikendom tak by som bola v dobrom strese 😒

vevericka80
8. mar 2010

no testnem vo stvrtok alebo v piatok...este som sa nerozhodla

vevericka80
8. mar 2010

insolka krv mam az o tyzden

strelka11
8. mar 2010

holki ale musim vam povedat,ze beriem na vedomie,ze este neni nic vyhrate,este to nemam potvrdene krvou a este sa moze kadeco stat ☹ no dufam,ale ze sa nic nestane 😅
moc moc moc vam drzim palceky,vsetkym aby to dopadlo pozitivne 😀 😀 😀 😀 😀

maryah
8. mar 2010

caute babenky, dlho som tu nebola, idem vas precitat ako sa mi mate 🙂

maryah
8. mar 2010

strelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, co to ciiiiiitaaaaaaaaaaaaaaaam, gratulujeeeeeem, to je uplne super 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre