Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

krivka5
9. mar 2010

brmbolcek...nie 17.3. uz sa tesim na to sono a na poriadnu fotocku,bo mi v nemocnici minuly tyzden doki neurobil ☹ no mame mi dve rovnake tehu problemy, ja uz len cakam ze to po prvom trimestri prejde. tak ty si bola vcera u dokiho. vsetko bolo urcite v poho,aj krv aj moc pravda? to je hlavne,nech su deticky aj my v pohode ,ved tie nevolnosti nebudeme mat stale 😉

krivka5
9. mar 2010

strelka...super gratulujeeeem 😉

brmbolcek
9. mar 2010

krivka- ani mne vcera neurobil fotku 😠 😠 😠 😠 kde si bola u gynekologa ? to veru ze mam edost spolocneho 😀 😀 😀 😀

strelka11
9. mar 2010

maryah uz som ju tam dala,tak sa mozes pozriet,jeto sice este male,ale je tam a o 10dni bude srdiecko ,huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja sa tak tesim 😅 😅 😅 😅 😅 😅

krivka5
9. mar 2010

brmbolcek... v nemocnici na prizemi na porodnici kde je to sono a robil mi ho dr.Ficek. mozno keby som si vypytala by mi foto dal,ale ja som bola stastna ze je mimi v pohode a viac som sa nepytala...

brmbolcek
9. mar 2010

Strelka - uzasne foto , cela ty 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

strelka11
9. mar 2010

krivka dakujem za gratulaciuuuuuuu,dakuuuuuuujeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
9. mar 2010

aha... no lebo mne povedala moja gynekolog... ze uz v lete na take ine sona buem chodit do nemocnice do mesta ... tak asi tam kde si bola ty ......

maryah
9. mar 2010

jaaaj strelka, nadherna foto... joj, musi to byt nadherny pocit ked ti dr povie, ze sa to podarilo 😵 😵 😵 . a brali ti aj krv, ze? kedy budes mat vysledok?

krivka5
9. mar 2010

brmbolcek...mne to sono pripadalo take starodavne. v MT mali lepsie sono.no ale uz coskoro maju mat to nove specialne sono tak uvidime.aj tak je to nadherne ked uz od zaciatku mozme to babo pozorovat ako rastie 🙂
na tom sono mi nameral 25mm tak to by podla dlzky tehu akurat vyhovovalo...

strelka11
9. mar 2010

vysledok bude az poobede 😖 ,sestricka vravela ze okolo 15,ale ze ked bude skorej tak zavolaju oni,ale to uz pojde len o HCG v krvi,takze na to som zvedava 🙂

brmbolcek
9. mar 2010

krivka - a mne namerala vcera 33 😎 😎 😎

maryah
9. mar 2010

urcite bude vysoke 😵 😵 😵 . vies co? vcera do mna drahy hustil, ze aby som testla... juuuj, toto nech mi nerobi lebo fakt testnem... naststia nemam ziadny test doma 😀 . povedala som mu, ze sa toho bojim a ze netestnem a hotovo 😀 😀 😀

strelka11
9. mar 2010

tak to mi sme mali opacny pripad,muz by mi nedovolil testnut,ale neponahlaj sa s testovanim,ja som dala na radu insolky a uzivala som si ze som tehu aj ked som nevedela vysledok a vydis vyslo to,myslim,ze to pomohlo aj psychike
inak doktorka mi povedala,ze sa embryko muselo uchytit hned po vklade,takze mame velkeho bojovnika,tak dufam,ze vydrzi 9mesiacov 😀 😀 😀 😀

krivka5
9. mar 2010

brmbolcek...tak to je uz riadne babo zlate 😉 teraz zase budeme cakat kedy sa ukaze ci to je chlapcek, alebo dievcatko. som zvedava ci budeme mat rovnake pohlavie babatka ked mame rovnake problemy 🙂 ozaj chces vediet pohlavie este pred porodom? ja som strasne zvedava, aj ked nam je to jedno. moj muz chce chvilu dievcatko , potom chlapceka a uz mu je aj luto ze sa obe embryjka neuchytili ze sme mohli mat oboje 🙂

maryah
9. mar 2010

baby, ak sa smiem opytat (mozno som sa to uz pytala) aky ste mali problem s otehotnenim?

strelka11
9. mar 2010

uz je 10hod,uz sa tesim na insolkiny dobru spravicku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maryah
9. mar 2010

neboj strelka, udrzi sa... zatial sa s tym testovanim drzim tak dufam, ze to nepototo 😀 😀 😀 . muz je asi viac nedockavejsi ako som ja 😀

maryah
9. mar 2010

aj ja... stale sa chystam varit, ale este som sa neodlepila od konika 😀. jednoducho zavislost 😀

krivka5
9. mar 2010

maryah...ja mam nepriechodne vajcovody tak inu moznost ako ivf sme nemali...

krivka5
9. mar 2010

no kde je ta insolka,nech nas uz potesi 🙂

maryah
9. mar 2010

jaj, ale hlavne je, ze uz budes mamickou 😵 😵 😵
ani ja sa uz neviem dockat insolky 🙂

strelka11
9. mar 2010

este sa asi bavi s plynarmi 😀 😀 😀

maryah
9. mar 2010

strelka a ty si na pn, ze?

strelka11
9. mar 2010

no jasne maryah a dufam,ze budem co najdlhsie,nechcela by som o drobceka prist ☹ ja nemam moc kludnu robotu a este musim tam stat 7,5hod,tak to by nebolo dobre,este aj smeny a soboty ranne povinne 😠

maryah
9. mar 2010

aj ja som zatial na PN, ale neviem co mam urobit... buduci tyzden ma moj gynekolog dovolenku a ja budem ma tehu potvrdene (dufam 😵 😵 😵 ) az v pondelok, tak dufam, ze ma este necha, ale ak nebude ☹ potvrdene tak neviem ci mam ostat doma... neviem, musim sa s nim zajtra dohodnut...
kolko planujes byt pn? ja som v praci tiez na nohach 7,5 hodin denne + 3 smeny + soboty, ale snad ak budem tehu tak ma daju len na 1 smenu... joooj, vela otazok, ale jedine co ma teraz zaujima je gulicka v brusku a vysoke HCG 😀 😀 😀

strelka11
9. mar 2010

No to este neviem,ja by som najradcej bola aspon tie prve 3mesiace,lebo sa bojim aby som o drobca neprisla,ale neviem tiez ci ma necha,aj ked okolie vravi,ze by ma mala nechat,ze umele by sa malo brat ako rizikove,ved uvidime
inak ja som tiez nad tym predtym rozmyslala,ze ak to nevyjde ze ako dalej,asi by som sla na tie prve tyzdne do prace pokial by neprisiel menzes,brala by som tie pripravne tabletky na KET a od transferu by som sla na PN alebo ak by mi dali v robote dovolenku,ason na tie prve dni,no chvalabohu toto uz riesit nemusim,ale aspon som bola myslou pripravena 🙂

maryah
9. mar 2010

no ved, je tam strasne vela otazok, ale postupne sa budu riesit ... ako by reagovali zase na pn? mna by asi baby zozrali, ale kaslala by som na to... 😅

strelka11
9. mar 2010

mate zmrazene embryka maryah?

maryah
9. mar 2010

hej, mame 3, ale ten jeden, ze je taky medzi 2/3, ale ze sa moze prebrat no tie 2 su pekne... vy mate nejake?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre