Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

leontinka27
20. mar 2013

@fantinka do Brna preto lebo su na uplne inej urovni ako na sk.kamoska bola 11 krat tehotna a na 12 krat porodila.bola dva krat v Brne a na druhy krat to vyslo az do upneho konca.na ivf bola len tri krat.vsetky baby si brno chvalia.a deti su ti urcite sudene.ako si napisala skus si aj uzivat ono to moze prist aj prirodzene.ja aj tomu este verim.a nemyslim ze si tak stara aby uz bolo neskoro....

katusik33
20. mar 2013

@fantinka PK som nemala, lebo som mala len 2 embrya tak mi ich vkladali uz 2 den ako 4 a 5 bunkove.

leontinka27
20. mar 2013

@sudabe no niekomu je sudene tehu hned niekomu neskor.....uzivaj si a davaj na seba pozor....my sa urcite raz pridame

fantinka
20. mar 2013

@sudabe a aj ste boli na nejakych vysetreniach...genetika, imunologia..?

leontinka27
20. mar 2013

@katusik33. uz aj krvacas?

fantinka
20. mar 2013

@leontinka27 ja viem, ze nie som stara haha...len ci tak mam prezit 10r chapes...v strese a strachu ci uz ci nie. Neviem si predstavit to cestovanie do brna. Ved kolko treba chodit tu...sj 3x do tyzdna...a ani nepreplaca poistovna nic.

katusik33
20. mar 2013

@leontinka27 ano.. teda je to taky silny hnedy vytok...uz sa to rozbieha

miskamimi
20. mar 2013

@fantinka do Brna nemusíš stále cestovať,všetko sa vybavuje mailom a sono,krv a také veci ti može spravit aj tvoj lekár..a co sa týka preplacania,tak ja som sa dočítala,že sa to da preplatit,nie síce vsetko ,ale dá,dnes som akurát koly tomu bola na pistovni..

sudabe
20. mar 2013

@leontinka27 no asi to tak bude že každá má svoj osud.......dakujem........ dúfam že to bude coskoro 🙂
@fantinka na. genetike a že všetko v poriadku

leontinka27
20. mar 2013

@miskamimi ako si dopadla na poistovni.baby si to ziadaju formou refundacie a niektorym preplatili cele.aj ja chem potom pozidat o refundaciu.
@fantinka a ako ti pisali staci tam ist na konzultaciu odber a vklad.neboj desat rokov to trvat nebude.......musime bojovat a dat sa dokopy....
@katusik33. pokial nekrvacas este nestracaj nadej a aj krvacanie nemusi nic znamenat....

fantinka
20. mar 2013

@leontinka27
@miskamimi nechodme az tak daleko...mozno to vyjde aj na svk este. A to nemusi robit sono odborny lekar z car? Beviem ci moja gyn je taky odbornikna ivf 😀

fantinka
20. mar 2013

@katusik33 ano kym nekrvacas nestresuj nas 😀 uz to musi zacat vychadzat...ja krvacam ako diva. Normal jasno cervena krv...brucho boli tiez. Neviem naco si davam ten utros ked aj tak zo mna s krvou vytecie.

miskamimi
20. mar 2013

@fantinka nie,nemusí...ale ved to je jedno kde,havne nech sa to podarí 🙂

gelinka75
20. mar 2013

@fantinka utros sa ma pri krvacani zapijat

miskamimi
20. mar 2013

@leontinka27 ano,jedná sa o refundáciu nákladov..ešte neviem,bola som sa informovať,dala mi tlačivo,ktoré treba vyplniť a ešte musím dať do kopy všetky papiere co treba a pojdem to tam zaniesť a čakať,ako to dopadne..ale tak poteší každá korunka,ktorá sa vráti..neviem kolko to vyšlo vás,ale nás teda doooooosť...

leontinka27
20. mar 2013

@miskamimi ja som este nebola.dufam ze preplatia co najviac.ja chcem ist soft ten dufam nestoji viac ako tisic eur.a to si dam potom refundovat.ja mam union povedali ze nepreplacaju ale potom vyskusam....

miskamimi
20. mar 2013

@leontinka27 no to sme si aj my mysleli a vyšlo nás to vyše 50000cz a ja mam VšZP,ale treba skúsiť aj v unione sa spýtať..

fantinka
20. mar 2013

@gelinka75 ale mne to nepovedala vcera ☹ tak mam zapijat aj tak? Mozem si to sama zmenit?

fantinka
20. mar 2013

@miskamimi a ty si v brne uz bola a nevyslo?

leontinka27
20. mar 2013

@miskamimi. coooooooooo preco tak vela?tolko nemame.....

gelinka75
20. mar 2013

@fantinka a kolky den si po vklade? nema zmysel vkladat utros dole ked ti to vyjde s krvou, nam vzdy kazu zapijat, ked spinis alebo krvacas

miskamimi
20. mar 2013

@leontinka27 no tak to by som aj ja rada vedela..boli sme inak v šoku...ked sme boli na pohovore,tak sa vravelo o 26000cz a ked prislo na platenie,tak 45000 plus 5000 doplatok za mrazáčikov dvoch..

leontinka27
20. mar 2013

@miskamimi a to ani nevysvetlili.ved ked raz povedia sumu tak sa jej musia drzat.mala si soft.tak to si ma dojala tak tolko fakt nemame

fantinka
20. mar 2013

@gelinka75 dnes 12pet..tak vecer zapijem...ale nie je este iny typ ktory sa zapija ze? Nie ze budem pit to co nemsm haha.

miskamimi
20. mar 2013

@leontinka27 teraz presne neviem co je soft..my sme mali minimálnu stimuláciu,to bolo 13000cz,testy na pohlavne choroby to bolo 4000cz,ICSI-8000cz,priprava plus protokol 21734cz takže takto nejak vypadala naša faktúra..

gelinka75
20. mar 2013

@fantinka nie, utros je len jeden typ a kludne daj zhora, lebo dole ti nepomoze a potrebujes hormony na podporu embryjka

fantinka
20. mar 2013

@gelinka75 a akeho embryjka ☹☹☹ ked krvacam a mam ms bolesti...opustili ma obidve.

gelinka75
20. mar 2013

@fantinka a bola si na krvi? ked nie tak treba pokracovat v liecbe kym nemas vysledok z krvi, aj ked viem co myslis, ze s najväcsou pravdepodobnostou uz je po vsetkom 😖

fantinka
20. mar 2013

@gelinka75 na krv idem v piatok...tak uz 1,5 dna budem zapijat.

lenusika
20. mar 2013

@leontinka27
da sa dohodnut na splatkach v pohode...ak nemas na SK vycerpane vsetky hradene tak ti to poistovna preplati

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre