Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

susi0303
30. jún 2011

@petuska123 ajojky...uz si volala?.......ako sa ti vyvijaju drobcekovia?..

petuska123
30. jún 2011

@susi0303 jedno mame skvele jednotkove,dve su dvojkove povedala ze su dobre a tri su trojkove ze maju dake fragmenty.to co je? tie fragmenty ??

susi0303
30. jún 2011

@petuska123 to je super....a uz vies kolko si das vlozit a kolko zmrazit?....kedy mas zasa volat?...asi az v sobotu,vsak?.....neviem ti povedat co su fragmenty,ale ak su trojkove tak maju malu sancu

petuska123
30. jún 2011

@susi0303 ☹ no ja neviem ci o tom mozem rozhodnut ze kolko vlozit??o tom nerozhoduje lekar 😖 ano v sobotu a uz povediea kedy mam ist na vklad,ty si mala vlozene jednotkove??

susi0303
30. jún 2011

@petuska123 hej ty si mozes povedat kolko vlozit....jedno alebo dve embyjka....ja som tiez v sobotu volala a v nedelu rano uz sme tam boli na vlozenie.....s plnym mocovym mechurom....myslela som ze sa tam pocikam....ale da sa to vydrzat....je to bezbolestne....ja som si dala vlozit jedno a jedno sme si dali zmrazit

petuska123
30. jún 2011

@susi0303 a bolo jednotkove??

susi0303
30. jún 2011

@petuska123 hej jednotkove tie maju väcsi uspech.....aj druhe som mala jednotkove na zmrazenie

silvinnka
30. jún 2011




silvinnka ahojte kocky,dnes mi volali z CARU ,tak moje jedine embryjko sa prestalo vyvijat -je nekvalitne a ma vela fragmentov,takze sa vklad nekona....Baby neviete mi prosim poradit,ze aj ked nedojde k vkladu(nie je co vlozit) sa to rata ako normalne vycerpane ivf? tym padom mame uz len jednu -poslednu ziadost a tu chceme vyuzit na darkynu ☹

gabi.k
30. jún 2011

@silvinnka prepac, ze skacem ti do diskusie...ale kolko ste mali embryjok na PIGD...uz vies ako vam dopadla??

silvinnka
30. jún 2011

@gabi.k ahoj,vobec neskaces do diskusie....vies,pri prvom aj druhom ivf. som mala sice 7 vajok,ale z toho 6 bolo zlych a len jedno sa vzdy podarilo oplodnit.Teraz sa im podarilo tiez len jedno oplodnit,to sa aj delilo a dnes mi volalo,ze je 3kove a ma fragmenty,len z tohto jedneho robili PIGD,tam,ze viac miminiek nemame....takze teraz 3tie ivf. nechavame si na darkynu 😠 zajtra budem mat vysledky z PIGD ,u mna je problem ,ze nemam kvalitne vajka,aj ked viem otehotniet a preto dochadza k potratom ...takze musim hladat zdravu babu co ma dobre vajicka a ja si ich vynosim 😎

gabi.k
30. jún 2011

@silvinnka fuuha... clovek sa nikdy nezamysla, polial ho to v zivote nestretne... ja som si tiez nikdy nemyslela, ze budeme riesit IVF...ale po dvoch prirodzenych pocatiach a naslednych potratoch nas moja Dr. odporucila do ISCER-u do MT... tak sme zacali.... no a mame za sebou prve IVF... dlhy protokol... odobratych 20, schopnych 14 a oplodnenych 7 - z toho ani jedno 1kove...len 2-kove a 3kove.... na PIGD isli 3 embryjka...dnes sme rano volali o vysledky...skoro som hnacku chytila...tieto cakacie telefonaty su na psychiatriu 🙂 a povedali nam ze 1 je nepouzitelne a 2 su geneticky zdrave.... tak a zajtra by som mala ist na vklad.... to cakanie strasne ubija....

silvinnka
30. jún 2011

@gabi.k supeeeeeeeer,tak budem na Teba mysliet,uvidis teraz to dobre dopadne 🙂)

gabi.k
30. jún 2011

@silvinnka dakujeem... 🙂 velmi krasne....

silvinnka
30. jún 2011

@gabi.k dufam,ze das vediet ako si dopadla 🙂) ja idem zajtra na konzultaciu,co dalej aky je postup pri darcovste a dat si skontrolovat ohss,nastastie dnes mi je uz lepsie aj brucho sa trosku zmensuje 🙂)

gabi.k
30. jún 2011

@silvinnka jasne ze dam vediet..mala si velky OHSS... ja tiez mala.... mozno este aj mam....ale ze nic nie vazne...tahali mi tu tekutiny, 120ml,,,, ty si ako na tom?

silvinnka
30. jún 2011

@gabi.k myslim,ze to nepreslo do niecoho vazneho,vcera mi chcel tahat vodu,odmietla som,ona sa aj tak casom vstrebe sama,len to potrva dlhsie,akurat brucho mam obvod v pase cez 95 cm a to mam vysku 160 cm a 50kg 😠 ,akurat som mala strasne bolesti ,myslela som,ze mi maternicu aj vajecniky roztrha,dnes sa mi konecne aspon pohli vetry a viem prejst na wc,bez toho aby som skuvinala od bolesti 🙂 verim ,ze zajtra to bude zase o kusok lepsie 🙂

gabi.k
30. jún 2011

@silvinnka joj... predpokladaam ze si vela pila a papala bielkovinovu stravu..inac to tahanie vody sa dalo vydrzat a sa mi aj ulavilo... ja som to nemala taketo... trosku zvacsene brucho... ale aj prejst som vedela aj na wcko... no nie ako sa vravi..na posrateho aj hajzel spadne 😖

silvinnka
30. jún 2011

@gabi.k to bolo krasne prirovnanie 🙂) super,do mna vcera naliali infuzky a aj bielkoviny ,no a vecer som isla este k nam naantolsku na dalsi albumin(bielkovinu)a samoska,ze som pila az az....nechapem kam sa to do mna zmesti 🙂)Ja vydrzim vela,mam dobry prah citlivosti ,ale takuto bolest nechcem zazit uz nikdy....toto bolelo este viacnez ked mi praskla hemorag. cysta a mala som vnutorne krvacanie ....ale ako vravim,dnes sa uz usmievam a je mi oooooooooooovela lepsie ,akurat som smutna z toho miminecka ☹

gabi.k
30. jún 2011

@silvinnka nebojkaj..treba mysliet pozitivne...ja viem ze to sa tu stale omiela,ale asi nieco na tom bude... treba mysliet pozitivne... moj muz sa dnes rano na mne smial ked som mu povedala, ze ideme zajtra do MT po babatko a o rok po surodenca.. 🙂 chii...som si to naplanovala...
...a neboj... to vase miminecko bude ...no vytuzene ... so starostami ale bude... kolko mas rokov?? ak smiem 😒

lopita
30. jún 2011

ahoj, je tu niekto?

petuska123
30. jún 2011

@lopita je 😀

silvinnka
30. jún 2011

@gabi.k jamam 28 rokov a manzel 36 🙂) ja viem som este ,,mlada,, ale aj tak nechapev ,ze v tomto veku mam az taketo gyn. problemy ....nekto z rodiny to musel schytat ... 😠

gabi.k
30. jún 2011

@silvinnka skoro ako my...ja mam 29...a manzel 35 🙂 a to som si ja zas cely zivot myslela, ze bez antikoncepcie ani na krok.... ze prvym supom otehotniem... je to strasne... a potom ked citam alebo pozeram spravy a hovoria o tom ako vyhodila z okna svoje babatko alebo supla ho do igelitky... je mi na grc.... potom sa pytam, ze preco ja... ale asi som bola strasna mrcha, ked tymto si musim prejst.... no nic...aspon si ich budeme viac vazit 🙂

silvinnka
30. jún 2011

@gabi.k 😉 presne dnes som myslela na toto iste,ze asi v minulyyyyyych zivotoch som musela byt niejaky tyran,alebo jezibaba alebo nieco uplne zle,ze ma teraz zivot takt skusa 😉 ,ale verim,ze vsetko zle je uz za mnou a to co som si mala vytrpiet som uz vycerpala 😕 ,takze teraz pockam na darkynu a budem mat krasne,vytuzene miminecko 🙂) idem si hodit slofika,lebo fucim ako prasiatko,maj sa zatial krasne a zajtra bud plna optimizmu ,myslim na Teba papa

gabi.k
30. jún 2011

@silvinnka dakujem..ty sa tiez opatruj.... a oddychuj

zuzanka7834
30. jún 2011

@silvinnka @gabi.k @lopita caute kocky, mozem sa k Vam pridat? Buducu stredu ideme na pohovor s koordinatorkou ohladom nasho prveho IVF, a bola by som velmi rada, keby som sa o tom mohla rozpravat s niekym, kto si prechadza tym istym... Vidim, ze sme rovesnicky, my mame obaja 28 rokov, ja budem mat koncom oktobra uz 29.

@petuska123 ahoj Peti 🙂

petuska123
30. jún 2011

@zuzanka7834 ahoj tak sa stretavama aj v tejto teme 🙂

lopita
30. jún 2011

@petuska123 ahoj, tak skusam do tretice, dva krat ma to vyhodilo 😀. ja som tiez cakatelka po ivf. 20.6. som bola na et.

petuska123
30. jún 2011

@lopita ahoj tak ty si uz 10 den po et,pocity ake???skusala si uz testnut??

zuzanka7834
30. jún 2011

@petuska123 sme si osudne 😀 Ale verim tomu, ze od augusta (teda Ty skor) sa budeme stretavat uz iba v tehulkovskych a mamickovskych temach, co Ty na to? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre