Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dagaz
22. júl 2016

@19lilly no alebo lem pms mas len doteraz si si to tak nevsimala ako teraz. Nemyslim si ze je to uhniezdovanie..s tym uz teraz vajecniky nic nemaju. No moja vidim to tak ze musime dockat tu stredu a potom 14 hod poobednu a rozlusknu nasu zahadu😊

dagaz
22. júl 2016

@espritka29 dakujeme...len akosi sa tak necitim. Pri synovi som to brala uplne inac.

19lilly
22. júl 2016

@espritka29 dakujeme 🙂 viac optimizmu bude ked mi na 7.den od ET ukaze // jak tebe 🙂 tusim tebe to tak ukazalo nie?

espritka29
22. júl 2016

@19lilly ano ukazalo, len kazda sme ina. Ak aj by neukazalo, verila by som nadalej a nepripustala moznost, ze nic z toho, aspon ta nadej tych par dni este. Aj tak nam vsetkym drzim palce!!!

dagaz
23. júl 2016

Baby ja som asi v prechode😂2 krat za noc som sa zobudila na to ako ma zalial pot ale ze nakomplet...a teraz sa mi to stalo uz zasa dva krat ale tak ze som musela dat sprchu a nove oblecenie😕

19lilly
23. júl 2016

@dagaz nie si v prechode tehotna si :D

dagaz
23. júl 2016

@19lilly juj pekne sa to cita ale niesom. Tak ako som vedela ze maly bude tak teraz neako viem ze nic z toho...a ty moja ako? Drzis sa ? Uz si sa zasa testla? Pocity?

19lilly
23. júl 2016

@dagaz nevzdavaj to podla mna ti to vyslo inak by si nemala tie vsetky veci za posledne dni a toto s tym teplom a potom... no testla som ako kazde rano a snehobiele ako vzdy ale stale mam od vcera zvysenu teplotu a musela som pustit klimu bo ma tiez zalieva v takych navaloch teplo a mota sa mi hlava od kedy som vstala, tak uvidime ja dufam ze si to nevsugerovavam ale kolegyne ked otehotnela s malou tak mala prvy trimester zvysenu teplotu stale tak podvedome dufam ze to moze byt priznak :D

dagaz
23. júl 2016

@19lilly drzim palceky aby ti to vyslo😊 musi to vyjst...mne aj keby nie nic sa nedeje...jedneho mam😊. Hmmm..tak to je zaujimave s tym zalievanim potu...kazdopadne je to hlavne dost neprijemne...kupila som jeden test...zajtra skusim co to povie...notmalne si ma k tomu dotlacila😂😂zajtra bude tyzden tak ak tak by uz mala byt aspon slabulinka ciarocka.

sussah
23. júl 2016

Ahojte,som 9 deň po KET a test negatívny 😞

sussah
23. júl 2016

@linaya áno ja som mala IVF v KE a zatiaľ nič 😞

espritka29
23. júl 2016

@jana954 @illinka
@19lilly
@dagaz
@bella2016 žienky, ako vám ubieha čas po transfere? Testovali ste, netestovali ste? Ako sa cítite??? Dnes je krásny deň, len mne je dnes lepsie vnútri v chládku 🙂

dagaz
23. júl 2016

@espritka29 netestovala a ani neviem ci sa mi chce. Citim sa tak ako keby nic nebolo...vsetko preslo..obcas ma pichne pri vajecniku a to je vsetko. Dokonca uz aj prsia prestali byt citlive takze asi to nevyslo😕

bella2016
23. júl 2016

@espritka29 ahojte, ja taktiez netestovala a skor mam pocit ako pred MS, prsia pobolievaju a uz zacina pomalicky aj brucho ☹ takze este vydrzim som si povedala, termin MS sa blizi...streda al. stvrtok, drzte mi palce tak ako ja drzim vam 🙂

pinguinka
23. júl 2016

Ahojte ja som len druhy druhy den po ET..teda vo stvrtok som bola..takze pocita sa to asi az od nasledujuceho dna 😆 a som uz celkom nervozna.Od ktoreho dna ste sa zacali testovat??A tiez mate bolesti v podbrusku a po stranach akoby vajecniky??

sussah
23. júl 2016

@pinguinka áno presne také isté pocity mám aj ja...hlavne to pichanie vo vaječníkoch,som 9den po KET a dnes som už testovala a nič.Mam pocit že zase to nevyšlo 😞

pinguinka
23. júl 2016

@sussah ale neboj nic..mne povedal testovat najskor 12 den.Takze este mas cas😉 dnes si testovala prvy krat alebo si uz aj skor skusala?

sussah
23. júl 2016

@pinguinka dneska prvýkrát ale už asi počkam na krv do pondelka

pinguinka
24. júl 2016

@sussah juuj ty teda mas vydrz...ja zacnem asi od utorku testovat...velmi drzim palce aby ti krvicka dobre vysla.

dagaz
24. júl 2016

@19lilly takze robila. Negat😕

dagaz
24. júl 2016

@sussah ahoj..ja 7 den po ET a testla prvy krat a tiez veru nic😕

pinguinka
24. júl 2016

Co citam,tak u kazdeho to ukazuje inak..takze netreba zufat...ja treti den po ET a bolesti uz pominuli..takze sa ukludnujem ze sa bublinky zrejme uz uhniezdili 😊

19lilly
24. júl 2016

@dagaz nevesaj hlavu aj u mna negat stale ale tak aj minule si mala z mocu negat a teraz ti beha po dome ten negativny test

sussah
24. júl 2016

@19lilly že behá po dome negatívny test 😂 ste ma rozosmiali 😂

loriana
24. júl 2016

dobré ránko dievčatá. takže ja som dnes mimo dňa vkladu 9.deň po KET a test je POZITÍVNY!!! Vážne som odpadla 🙂)) Takže zopakujeme v stredu na 12.deň a dúfam, že tá slabučká čiarka len zosilnie 🙂 tešíme sa ale veľmi opatrne, prvý vážny krok bude až potvrdenie akcie srdiečka po UTZ, na ktorý ma neviem kedy presne pozvú, uvidím, keď cez týždeň zavolám do centra. Je pre mňa neuveriteľné, že by nám pred piatimi rokmi na prvý krát krásne vyšlo ET, po tom nám ostal jediný mrazáčik a ten teraz vyzerá, že sa uchytil tiež. Samozrejme veľmi dlhá cesta pred nami. Všetkým vám chcem týmto dodať NÁDEJ!!! Držte sa!!!

sussah
24. júl 2016

@loriana krása gratulujem! Nech všetko dobre dopadne 😃

pinguinka
24. júl 2016

@loriana juuj super gratulujem...nech vsetko dobre dopadne😊

dagaz
24. júl 2016

@sussah veru beha a ma 7 rokov😁tiez mi v den odberu rano vysiel negativny a z krvy pozitivny😊

espritka29
24. júl 2016

@loriana blahoželám, teším sa s tebou a naďalej drzim prsty ✊✊✊✊

bella2016
24. júl 2016

@loriana velka gratulacia, zelam vela stastia a nech je vsetko ok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre