Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
30. jan 2012

@nelinka777 A daj vedieť výsledok.. 😉 😅

bique
30. jan 2012

@alibabaa tak vam velmi drzim palce, aby vam to tentokrat vyslo a aj vyjde 😀 ja si v piatok urobim testik, uz sa tesiiiim 😀

ysarion
30. jan 2012

ahojte baby, pisala som uz (omylom) v inej teme :D ... hlavu hore, som dalsim zijucim dokazom ze sa to DA. hcg si fici a lahky OHSS ako bonus k tomu. takze dakujem za druckovanie a drzim vam dalej... ja sa teda posuvam do dalsich bojov: ci je vnutromaternicove, ci bude srdiecko, ci .... atd... ale s usmevom!

elapp
30. jan 2012

ahojte baby, vy uz toto rozhodovanie mate za sebou, no ja si prave nad tym lamem hlavu... DAVATE SI VLOZIT VIACERO EMBRYJOK? ja som nastavena na dvojicky, ale viaceri ma odhovaraju :(
@84matulik ... napr. tebe ako sa to podarilo? 🙂)

jaja101
30. jan 2012

@chmurkaxy ahoj,zajtra idem odniest papiere a na koberček za tou tetou,co to vybavuje...dam ti vediet,co a ako...pa

bique
30. jan 2012

@ursula5 drzkam vsetkych 20 na zajtra 😀 a 14teho iba dobre spravy ta cakaju, urcite...ja ma 10teho meninky, takze vysledok z krvicky bude moj darcek na moje meninky 😀 😀

bique
30. jan 2012

@elapp ahoj, u kazdeho je to individualne a zalezi od kvality embryok...my sme smutny pripad ☹ po prvom IVF sme vkladali 2, obe sa chytili, ale nedopadlo to dobre...tak po roku sme isli zasa, tento krat sme sa rozhodli pre vklad jedneho po KET, v piatok idem testovat 😀 ja kvoli vysokemu riziku predcasneho porodu dvojicky neviem vynosit, vraj moja maternica na to kapacitne nestaci 😖 ale to mi povedali az po nasich dvojkach 😢 zistovala som si informacie, lebo tiez som bola na pochybach a doki odporucal kvoli vyssej uspesnosti 2, ale sanca s jednym je velka a vela bab otehotnelo aj s transferom jedneho...takze je to iba na tebe...drzim palce, daj vediet, ako pokracujete a ako si sa rozhodla 😉

gombicka
30. jan 2012

@sisajojo citam, ze bojujes......opat....drzim palce, silno, silno, silno.

jajka1980
30. jan 2012

@ysarion Ahoj..neboj..všetko bude v poriadku..len treba myslieť pozitívne... 😉 A hlavne s úsmevom..ako píšeš. 😀

elapp
30. jan 2012

@bique dakujem krasne za odpoved. urcite ti dam vediet a samozrejme tebe ako aj vsetkym snazilkam SILNO DRZIM palce

sycyla
30. jan 2012

ahojte,
rozhodujem sa, ze si vyplnim cas cakanim na dalsi KET pokus cvicenim...myslite si ze aerobic je vhodny?
alebo mam radsej robit nieco kludnejsie?? 😀

sycyla
30. jan 2012

@sisajojo ahoj, dostanes hormony na oddialenie menstruacie

sycyla
30. jan 2012

@elapp ahoj, nam pri prvom pokuse povedali, ze je vhodnejsie vlozit jedno, lebo je vraj vacsia sanca na vynosenie...a vraj ked si dame dve, je riziko nedonosenia, alebo predcasneho porodu alebo nizkej porodnej hmotnosti atd atd....dali sme si jedno, a nevyslo to.....teraz sme sa rozhodli, ze si pri druhom pokuse dame zaviest 2....teda.,..ak sa nam rozmrazia 🙂

michelitta
30. jan 2012

@sycyla uplne v pohode vsetky sporty mozes robit,len samozrejme do terminu vkladu,potom uz len radsej doma,alebo domaca gravid joga 🙂 sport pred dalsim pokusom Ti len dobre spravi,vyvetra nervy 🙂) ja som len teraz stvrtok vecer,den pred vkladom si dala riadnu hodinu,vsak ked dalsie dva tyzdne nebudem moct,no a svalovicu mam doteraz 🙂 🙂

sycyla
30. jan 2012

@michelitta 😀 mas pravdu, hlavne to je dobre na nervy....len rozmyslam, ze ked sa tak rozšqntim a potom budem len lenosit,ci chudak moje telo nejaky sok nedostane 😀

michelitta
30. jan 2012

@elapp my sme si na ET dali 2,aj na 2,pokus 2 🙂 ja som v tom,ze ked sa ma ujat aspon jedno,budeme stastni..ak dve,tak to pan boh vravi-´´chcela si? tak sa staraj naraz o dve´´ 😀 ak sa tak obavas,daj si na 1x 2 a ked sa neujme,ver mi,ze budes si chciet dat aj viac,len aby si aspon jedno babatko mala..
my sme si dali 2 z toho dovodu,ze ked sa to nema ujat,nech to mame za sebou..lebo kazde sklamanie mna potom posuvalo dole ☹ takze tak 🙂 akokolvek sa rozhodnes nech sa Ti to podari!!a vsetkyyyymmm tutok zienkam!!!

sycyla
30. jan 2012

@bique drzim ti prsteky

michelitta
30. jan 2012

@sycyla no a pre toto, ja teraz skrabem omietky!!!:D 😠

bique
30. jan 2012

@michelitta @sycyla zdielam tvoj nazor michelitta...ja som tiez do trasferu makala 😉 stacionarny bicykel, cinky, doma som premalovala celu kupelnu, a to mame dost velku kupelnu 😅 a tak dalej 🙂 ...takze do vkladu rob to, co ti robi dobre a pri com si stastna...rychlejsie ti zbehne cas, nebudes tak na to mysliet a nacerpas vela pozitivnej energie, ktora sa ti nasledujuce dva tyzdne zide 😀 😀

sycyla
30. jan 2012

@michelitta ha ha 😀

elapp
30. jan 2012

@sycyla dik moc za odpoved, este tak daleko sice nie som, este len buduci tyzden idem fasovat lieky pred prvym IVF, ale na 90% som rozhodnuta dat si hned dva bambuchy. Len sa utvrdzujem, ci dobre rozmyslam 🙂
DRZTE SA!!

sycyla
30. jan 2012

@bique takze sa ide cvicit 😀

bique
30. jan 2012

@sycyla moje dostalo 😀 dobry sok, ze zatial som po tych hormonoch a uz 5tom dni nicnerobenia iba lezania a papkania samych vyzivnych veci 😀 pribrala zatial iba 0,5kg...to som zistila dnes rano 😕 ale bala som sa pozriet na cifernik na vahe najskor, az po dlhsom zvazovani, ci to neposramoti moju psychiku som kukla a jeeeej...super...po stimulke som prvy krat mala uz 7kg navyse. ☹ ..takze paraaaaadaaa 😀 😀 😀

sycyla
30. jan 2012

@elapp drzim prsteky nech to vyjde 🙂

elapp
30. jan 2012

@michelitta dakujem za povzbudive slova, rozmyslame podobne. aj tebe drzim silno silno palce

sycyla
30. jan 2012

@bique ty kasli na kila...setri sa moja...inak som si tu nad tym tvojim pribehom teraz poplakala....
moj drahy uz na mna niekedy krici , ze nemam chodit na modreho konika, lebo potom stale revem..... 😀 no ale s kym o tom mam rozpravat? moje kamosky maju skoro vsetky deti a aj ked su zlate, nechapu o com im to stale meliem 😀

elapp
30. jan 2012

@bique ty brdo, fakt taky narast vahy pri stimulacii ? brr

bique
30. jan 2012

@sycyla hehe, vsak kaslem, len vaha bola na nejaky cas mojim nepriatelom 😀 preventivne som ju obchadzala, ale za 7 mesiacov sa mi podarilo nemozne, zhodit 25kg 😀 cvicenim, zdravou stravou a hlavne bez zdravotnych nasledkov, ovisnutej koze a prs 😀 takze som zas celkom kocka 😀 😀 no a vies, este ked sa ti take nieco prihodi ☹ tak ja som sa upla na to, ze musim vyzerat opat ako clovek 😀

sycyla
30. jan 2012

@bique 😀 ha ha....ze ako clovek...ja som tiez pribrala po tych vsetkych injekciach atd....do nicoho sa nezmestim, no a samozrejme, stres zazieram sladkostami...a preto sa ide cvicit 😀 som zvedava ako dlho mi to vydrzi

bique
30. jan 2012

@elapp vsak neboj, niekto nepriberie nic alebo velmi malo...ja nechapem, ako sa mi to podarilo 😀 ja som sa strasne naliala vodou ci co...tie vsetky injekcie, no masaker...ja celkovo zle zvladam lieky, antibiotika som nebrala ani nepamatam, od bolesti beriem iba ked uz idem zomriet 😖 max kvapky do nosa z morskej vody a kloktadlo 😎 inak sa sama sebe cudujem, ze som sa dala na IVF, /u nas ale ina cesta nie je a mimi velmi chceme/lebo ja som hotova z tolkej chemie, co to do seba musime napchat..aj sestricka ma upozornovala, nech necitam vedlajsie priznaky...takze to asi ta psychika a preto tie kila 😀 😀 lebo stravu som nezmenila, len som sa prestala aktivne hybat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre