Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
31. jan 2012

a zabudla som...do vcera mam nadchu ako hrom a kycham ako maly somarik ☹ takze malina

bique
31. jan 2012

teda od vcera som chcela napisat 😖

alibabaa
31. jan 2012

@jajkasedova ahoj, krabicku dipherelinu doma mam...

sisajojo
31. jan 2012

@bique dakujem za radu a ako si cestovala domov po et?

bique
31. jan 2012

@sisajojo isla som autom, ale poznam baby, ktore mali pred sebou dlhu cestu vlakom a tam ich poriadne vytriaslo a aj tak sa chytilo a ostali tehotne 😀 ....podstatne je polezkat si vklude 15 - 20 minut v centre, to ta tam aj nechaju a potom mozes vstat a ist ako chces...pri normalnom oplodneni v tomto stadiu zena nevie ze je tehotna a robi vsetko tak, ako keby nebola...takze ak je silne a zivotaschopne, tak sa chyti,neboj, ak nie je, neovplyvnis to lezanim ani nicim, moze sa chytit, ale iba sa oddiali to, co ho aj tak cakalo ☹ ...hlavne psychicka pohoda a klud 😉 nic ine v tomto stadiu nepomaha....ak ti k psychickej pohode prispeje to, ze budes iba lezkat, tak lezkaj..hlavne, aby si sa ty citila dobre a nemala stresy, ze si mu nejako ublizila 😉

ursula5
31. jan 2012

@bique to pichanie včera je dobré znamenie, držím palce 😉

shailina
31. jan 2012

Ahojte všetky snažilky a čakatelky tak som tu opat 😀 pred rokom mi ET po ivf nevyšiel tak som si dala ročnu prestávku 😖 a teraz som bola na KET 25.1 . a teraz čakam či sa to podarilo PROSIIIIM popradte mi nejako zvláštne ma bolia vaječníky no iba pravý tak viac neviete prečo ??? picha ma v nom dufam že sa to uchytilo mala som 21 mrazačikov 2 mi vložili a na dalšie KET ak sa nepodarí toto mi ostalo 14 mrazačikov 😅 žienky kedy mi podla vášs ukáže tehoptenský test či som chytila ????

elapp
31. jan 2012

BABY, chcem sa opytat ... viete niektora, kolko tak trva rozmrazenie embrya? Pytam sa preto, ze sa moze vraj stat, ze rozmrazene embrijko nebude vhodne na vklad. Stihnu mi pripadne rozmrazit dalsie, ak este nejake mam, alebo budem musiet caka dalsi cyklus? Zase raz predbieham, ale zvedava som 🙂)

zuuuzana7
31. jan 2012

@elapp mne dve hodky pred vkladom zavolala embryologicka, ze kolko embrii chcem rozmrazit mala som 3 zamrazene, dali sme dve a obe sa rozmrazili!

zuuuzana7
31. jan 2012

inac baby ked tu riesite, byt opatrna po et alebo nie, tak ja som po et bola mimoriadne opatrna a nic, po ket som uplne normalne fungovala, sla na transfer, potom s manzelom po meste sa poprechadzat na kavicku a do prace a tehula ako vysita 🙂 drzim vam velmi palce!

elapp
31. jan 2012

@zuuuzana7 okej, super. tak nejak som si to predstavovala 🙂

sycyla
31. jan 2012

@zuuuzana7 to ja som tiez nelezala, ale rovno som si po KET isla kupit tasku sladkosti a casopisy...nakoniec som aj tak nelenosila...a asi som spravila chybu...lebo to nevyslo.....nabuduce uz budem len vylihovat...jedine co zopakujem bude ta taska so sladkostami 😀

zuuuzana7
1. feb 2012

@sycyla to je mi luto, ja som vzdy vravela ivf je ako ruleta hop alebo trop, a samozrejme zavisi to aj od dovodu sterility, ale myslim, ze tam hlavne ide o ten psychicky faktor, a ked som ja osobne lezala tak moje myslienky boli stale pri tehu a ci netehu, totalka stres, takto som pri ket robila bola myslienkou pri praci, ale tak jasne, ze ked ma clovek narocnu pracu tak to tiez nema cenu. drzim palce do dalsieho kola!

nelinka777
1. feb 2012

hcg 1,20 takže to nevyšlo ..... 😢

augusta
1. feb 2012

@erinka123 Včera som ostala doma, nešla som do práce a zabehla som k mojmu gyn., ten mi robil sono a povedal že OHSS to nie je a v maternici nemám ani jedno embrijo, dobré čo? A ty ako si dopadla?

84matulik
1. feb 2012

@elapp tak čo si ja pamätám, trva to tak do dvoch dní, aspoň mne ich v stredu dali rozmraziť a v piatok sme boli na transfere....rozmrazili mi na prvý krát radšej 3, dve sa rozmrazili krásne a jedno nie...tak dve išli mamičke do bruška 😀 😀 😀 😀 Je pravda že sa nemusia dobre rozmraziť a idú "do koša"...ak to mám tak hnusne povedať...oni sa nezačia deliť a tým pádom sú nepoužiteľné...a musíš čakať do ďalšieho cyklu...Také infošky som mala ja.....

jaja101
1. feb 2012

@zuuuzana7
@84matulik
baby tohto sa ja najviac bojim,bo my máme len jeden nanučík zamrazený, viac sa nepodarilo,a tak dúfam,že sa dobre rozmrazí, lebo znovu stimka a OPU-sa mi nechce do toho....tak sa kazdy den za neho modlim...ked ho zamrazovali,bol po PK a znamku mal 1-2...no uvidime.veeelmi dufam,ze zabojouje,ci uz pri rozmrazovani,tak aj neskôr v brusku.

84matulik
1. feb 2012

@jaja101 neboj dobre to dopadne!!! musí keď je iba jeden🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

jaja101
1. feb 2012

@84matulik no maťka ja viem,že musí...ale bojím sa,väčšinou hovoria,že sa lepšie rozmrazujú menejbunkové....tvoje drobuliatka boli tiež po PK?

84matulik
1. feb 2012

@jaja101 napísala som ti IP....🙂))) neboj, dobre to dopadne🙂))) určite...

jajka1980
1. feb 2012

@nelinka777 Ahoj..Tak je mi to naozaj ľúto..Pevne som verila, že to bude pozitívne...no škoda...ale hlavu hore..život ide dalej a treba bojovať..
Viem čo prežívaš...a drž sa..

elapp
1. feb 2012

@84matulik hm hm budem sa pytat asi priamo v centre.niekto mi tu totiz pisal, ze to trva tak dve hodinky, tak ze sa pripadne stihnu v 1 cykle rozmrazit hned dalsie, aby sa neplytvalo liekmi, na ktorych ficis...

elapp
1. feb 2012

@84matulik ...pardon, ten niekto ma aj meno - zuuuzana7 🙂

erinka123
1. feb 2012

@augusta vsak to nieje vidiet,ved si na ET isla o 3 dni neskor nez ja,neverim moc tomu,pockaj do krvi.

bique
1. feb 2012

@elapp ahoj...rozmrazuju sa den pred vkladom a sleduje sa vyvoj 😉

bique
1. feb 2012

@elapp ale ako to tu citam, tak asi kazde centrum ma svoj postup...opytaj sa priamo tam, kde chodis...ale podla mna 2 hodky pred je trosku malo na odsledovanie, ktore sa ako dalej deli..no a asi zalezi aj od toho, kolko bunkove boli zmrazene

michelitta
1. feb 2012

@shailina ahoj moja,no ja som 5 den(mimo KETu),tiez mam pocit,ze to citim vo vajecnikoch ako v maternici..mna len pali podbrusko a to je vsetko..ja som sa tiez chcela spytat kociek: ked pojdem na 10 den uz na krv,ukaze vierohodny vysledok? lebo vecer mam nejake zalezitosti,tak by som ich chcela vybavit uz s ´´cistou hlavou´´,nie s takymto otaznikom-som? nie som? Aj tak skor viem,ze nie..navyse ja ani prsia necitim.
je tu niekto kto bol v tom a nemal ziadne zmeny na prsiach?
a myslim si ze emrio prezije max 72 hodin bez uhniezdenia,takze ak sa Ti prichytilo prve dni,uz 8 den by si mohla mat cosi na teste..ak neskor tak skor ako 10 den,mocovy test nerob..ale ja sa netestujem,lebo viem,ze ked to bude negativne,tak tym mojim stresom aj 0,0001hcg vyzeniem! 😀 ☹ ☹
Chcela by som ist pre to uz 10 den,ale na krv..tak uvidim..uz som sa sklamala,takze ma nic nove necaka 🙂
a ked to vyjde,budem pre-pre stastna..ked to nevyjde,tak nic nove,vsak na to som pripravena uz 5 rokov 🙂
vcera som konecne bola vonku a vecer som bola stastna..dneska zase doma a zase depka..neznaaasam toto cakanie!!! 🙂

michelitta
1. feb 2012

btw, som zatial inkognito 🙂

michelitta
1. feb 2012

@augusta to si ktory den bola u toho doktora moja? neboooj niiiccc,mne sa moje uz urcite vstrebali 😀 😀

bique
1. feb 2012

@michelitta moja, ani mna nebolia prsia a neboleli ma ani pri prvnom tehu az niekedy od 15tt sa zacali brutalne nalievat a vtedy sa mi porobili aj strie...ja testujem zajtra 😀 tak som zvedava, ci ten smajlik s vycerenymi zubami ostanie 😀 ja citim sem tam pichnutie v podbrusku a sem tam tlak...inak, predtym som necitila nic, lebo som bola po odbere vajok a tak ma bolelo cele brucho, ze nebola sanca...a uz som aj vyzerala ako na konci 1.trimestra 😀 takze nerob unahlene zavery a podla mna mozes skocit na 10ty den na krvicku,...po ET som ja bola presne uz na 10ty...teraz po KET mi kazali prist az na 14ty...neviem sice, aky je v tom rozdiel, ze raz 10 a raz 14... 😠 to som sa zabudla opytat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre