Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejta
7. okt 2012

@cakatelkana ja si davam okolo 15-tej, potom okolo 23-tej a rano okolo 7-mej alebo cez vikend okolo 8-mej (cez tyzden vstavam do roboty a cez vikend ma budi nas peso 🙂), takze budik mi netreba 😀 )

alex81
7. okt 2012

@cakatelkana Ahojcek chcem ta trosku ukludnit. Ja som utrogestan tiez brala 3x2, ale nie kazdych 8 hodin. podla toho ako som sa zobudila, na obed pred tym ako som si isla lahnut, niekedy to bolo aj po 5 hodinach, a vecer opat pred spanim. Kazdopadne som nechcela hned po vklade behat aby to nevyslo vsetko von. Takto sa to pekne drzalo tam kde malo. Vysledok je pozitivny teraz som v 14tt a verim ze zaciatkom aprila pribudne do rodiny nase vytuzene babatko 😵 😵 😵 Drzim palce, hlavu hore. Aj keby to teraz nevyslo nic sa nedeje, vzdy je nadej 😉

tea284
7. okt 2012

@aris2 kedy si skúšala testovat? Niektoré kocky písali že už 8 den mali // 😉. Ako sa poznám ja sa budem báť ešte aj na 15 den.

alex81
7. okt 2012

@tea284 Ja som mala uz 5 den po ET 😀 ja som bola strasne nedockava a tak som to uz tusila. Ale mali sme embryjka po 5 dnovej PK 😵

radina
7. okt 2012

@tea284 Ahoj, tak si na tom ako ja, tiez som bola na ket v pondelok 1.10. Nic take necitim, akurat ma sem tam picha v lavom vajku. Inak ziadne priznaky. Na druhej strane som trochu aj skepticka, lebo som hned v stredu chytila chripku a teploty 😖

tea284
7. okt 2012

@alex81 tak skoro 😉, wow. Ja žiadne tusaky nemám, skôr ide na mna nejaký pesimizmus, bojim sa ďalšieho sklamania 😒

tea284
7. okt 2012

@radina tak podobne som na tom od dnes aj ja, boli ma hrdlo aj mandle 😔

radina
7. okt 2012

@tea284 mam pocit, ze u mna bolo to ketko uplne zbytocne, lebo som to schytala prave v dnoch, ked sa maju embryjka zavrtavat 😖 ..... co uz ale narobim, ze. Kedy budes testovat? 😉

alex81
7. okt 2012

@tea284 Pri prvom ET som vobec netestovala, zacala som spinit uz na nejaky 5 alebo 6 den. Tak som hned vedela, ze je koniec. Teraz som si povedala, ze budem pozorovat zmeny a zacnem testovat od 5 dna. Po PK by sa embryjko malo uhniezdit do 2 - 3 dni. Tak sme to s drahym riskli, povedali sme si, ze ked tam nic nebude mozno je este skoro. No a na teste ciarocka slabunka, ale bola a potom kazdy druhy den krasne silnela ciarocka a uz sme sa potichucku tesili 😵 Potom som dostala OHSS a bolo to jasne ... 😀 Ja som do druheho IVF isla s tym, ze sa to musi podarit, citila som sa dobre, bolo mi dobre brala som homeopatiu a vedela som, ze to musi vyjst . Polovicka ma strasne podporovala, drzala ma nad vodou, povzbudzoval ma... No a zatial to ide tak ako ma 😵

lilith3
7. okt 2012

@luc_ka Ahoj, ak sa smiem spýtať, koľko vás to tam vyšlo táto ministimulka + všetky zákroky. A robili vám aj ICSI? A na koľký deň od punkcie folikov si mala potom vklad?Ďakujem...

deni5
7. okt 2012

@cakatelkana ja tiež veľmi držím palce všetkým ktoré si to zaslúžia po toľkom strese.

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajus18
7. okt 2012

@tea284 ja som prvy krat testovala na 6d.a nebolo nic,tak som sa vyplakla a do krvi som uz netestovala,na nase velke prekvapenie krv bol pozitivna 😉 15d.som si este raz urobila test lebo mi to nedalo,boli tam dve ciarky ale druha bola len slabucka,ale bola 😉 takze baby ked nemate na 6-7 den dve pekne kolajnicky este nic to neznamena,ja som mala tiez vklad po pk.a vkladali mi 2embrijka 😉 uchytilo sa len jedno a teraz sme 19tt 🙂

radina
7. okt 2012

Dievcata, pripajam sem link na tab. kedy sa zavrtava 3 a 5 dnove embryjko. Takze u mna je dnesnym dnom uz rozhodnute 😉
http://www.nyufertilitycenter.org/ivf/embryo_tr...

jaja102
7. okt 2012

@cakatelkana v dobrej lekarni ti ho daju bez receptu so slubom,ze recept im dodatocne prinesies...inak nechapem,preco ti to v centre neodporucili,ked si volala,mne ho stale doordinovali cez telefon,ked som zacala spinit.aj pri IVF aj teraz pri KET.ale teraz pri KETe som ho uz mala pre istotu doma...

cakatelkana
7. okt 2012

@alex81 gratulujem k tehotenstvu... 😀 😀 keby som uz aj ja bola bola by som stastna... 🙂 ved to aj ja som si davala utros ako mi to vyhovovalo. na obed vzdy okolo druhej no rano to bolo najhorsie. lebo ja si viem pekne pospat 😀

pondelok2012
7. okt 2012

@cakatelkana óóó joj..........

jaja102
7. okt 2012

@jajus18 tak sme na tom stejne 🙂 .kedy mas presne termin?ja 8.3.,alebo 10.3.a citis uz malinke?

cakatelkana
7. okt 2012

@jaja102 to neviem ani ja preco mi ho nedli. ked som spinila 1x tak som volala do centra a pytala som sa ci si nemam naordinovat duphastan a povedali mi ze mam utros ze to staci... 😲

pondelok2012
7. okt 2012

@cakatelkana hmmmmmm.ó že počkáme ešte 2 dni lebo to nič neznamená urobím si test a volám mu zasa. a už vlastne on nechce aby som išla k nemu .myslím preto že som samoplatca.nech idem k svojmu gyn-ovi.

cakatelkana
7. okt 2012

@aris2 urcite bude vsetko v poriadku, nemas sa coho bat. 😉 no uvidime ako dopadnem zajtra. uz sa neviem dockat co mi povedia...ty si ani nemala ani nemas do teraz ziadny priznak? a este jedna otazocka ak mozem. kedze si dostala ms aj napriek tomu , ze si brala utrogestan a duphaston tak ci si ho dostala v den ocakavanej ms alebo ti meskala?

pondelok2012
7. okt 2012

@cakatelkana ale ja mám také tráviace problémy.......... a niečo ma tlačí aj keD SEDíM CíTIM TLAK....SI TO NAMýšľAM????prečo nič ale nič nie je na teste.sú testy nekvalitné??????????

cakatelkana
7. okt 2012

@pondelok2012 tak vidis to este to nic neznamena. dobra sprava nie? tak ides robit v utorok test a aj na krv v utorok?

cakatelkana
7. okt 2012

@pondelok2012 tak to je tazka otazka s tymi testami...krv je najistejsia.ja tiez citim brucho ale len teraz ked si nan tlacim. citik vajecnik na lavej strane. ved niekedy uz ani ja neviem ci si nieco namyslam, alebo to je pravda...zajtra sa to dozviem. 😵

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pondelok2012
7. okt 2012

@cakatelkana nie nie..len test a podľa toho k obvodakovi alebo zasa na transfer si myslím

pondelok2012
7. okt 2012

@cakatelkana ak ti zoberú krv za aký čas povedia výsledok????

cakatelkana
7. okt 2012

@aris2 tak to mas super ze nemas ziadne priznaky. ozaj kazda sme ina a nie kazda musi mat taky isty priznak .ja som mala ms oficialne dostat 30.9.- 1.10. mam vacsinou pravidelnu. tak tento priznak ma nejak drzi nad vodou lebo iny priznak nemam no trochu hlava ale malinko. dakujem ti za rychle odpovede ... 🙂 🙂 🙂

cakatelkana
7. okt 2012

@pondelok2012 neviem tak hadam poobede by mi mohli zavolat vysledok. ja idem na sono tak mozno mi nieco povie dr. uz rano.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre