Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

emma78
7. okt 2013

@slaurinka vydrz to uz nejako do zajtra! Ja som mala test den pred krvou snehobielo negativny a nech som nanho hladela kolko chcela ani tien druhej ciarky tam nebol. A den na to z krvi hcg 700. Tak tomu doteraz nechapem! Drzim palce!!!

slaurinka
7. okt 2013

@emma78 ďakujem... vydržím, keď som vydržala tých 14dní tak ten dník bude stáť určite zato 🙂 ... zajtra ráno hneď volám... 😝

meaningful
7. okt 2013

@emma78 urcite ideme do toho zas, len musime asi pockat nejaky ten mesiac. Neviem presne po akej dobe mi povedia v centre. Nemame ziadnych mrazacikov, nepodarilo sa nam ziadne... a to z 13tich. Takze cele rošambo zacne nanovo.
Ozaj este jedna otazocka, pri stimulke je treba byt tiez uplne v klude? alebo mozno chodit sportovat (zumba, tanec?)

vivera
7. okt 2013

@emma78 škoda, že som tvoj príspevok nečítala skôr. V pondelok som mala ist na krv, ale kedže mi tri testy vysli negatívne, tak som ani nesla. Vysadila som lieky a na dalsi den som zacala spiniť, tak som mm pomáhala s drevom a začala som silno krvácať. A teraz namám istotu, že aj krv by bola negatívna. Nabudúce pojdem na krv ak keby fúriky padali.

tekla3010
7. okt 2013

@slaurinka ahoj moja, no inak nahoda - u nas v Nitre sa dnes pokazil pristroj na vyhodnocovanie krvicky!! 🙂 ale nakoniec ho opravili a sestricka mi volala, ze mam hcg 1310!!! (13. den od transferu) neuveritelne sa tesim! a tebe to tiez zelam, neboj ved riadnu menstruaciu si este nedostala, nie? stale je sanca!

tekla3010
7. okt 2013

@natalie78 @kathrin17 babyyyyy.... 13. den po transfere: hcg 1310! 🙂 stastna, prestastna! 🙂

meaningful
7. okt 2013

@tekla3010 juj super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slaurinka
7. okt 2013

@tekla3010 ahoj... gratulujem, teším sa s tebou 😀 ...dnes mám tiež ten 13deň od transferu, väčšinou 13ka ako číslo mi stále prinieslo niečo dobré a šťastné a tiež 7.ho som bola na krv keď som čakala malú len to bolo 7.7. 😀 ... podľa riadneho mám 28-30 dňový cyklus čiže okolo 5teho som mala dostať mesiačiky... takže veľmi dúfam že nám to tiež vyjde, neviem sa dočkať rána kedy im zavolám.. 😅

emma78
7. okt 2013

@meaningful sportovat neodporucaju, ale lezat tiez netreba, my sme sa akurat stahovali, takze manzel nosil krabice a ja som v novom cistila od rana do vecera, vykladala z krabic do skrin, vesala zaclony a podobne. Aspon mi tie dva tyzdne cakania ubehli ako voda. Samozrejme, ze nic tazke som radsej nedvihala. Tak normalne. Po ET som sa snazila 1 den lezat, ale dlhsie som to v posteli nevydrzala, hrozna nuda 🙂

emma78
7. okt 2013

@vivera ja tiez 3 negativne, uz som bola presvedcena ze nic, ale na tu krv som este isla a vidis, obcas aj motyka vystreli 🙂

emma78
7. okt 2013

@tekla3010 no to budu aj trojicky 🙂 Drzim palce!

natalie78
7. okt 2013

@tekla3010 Tak teraz uz aj tak oficialne, po odbere.... BLAHOZELAAAAAAAAM 🙂)))). Super. Kedy ides na sono?

linn32
7. okt 2013

@tekla3010 tak to je krasne cislo-gratulujem..fakt to budu asi trojicky🙂 alebo jedno poriadne 🙂 ja som tiez z nitry,super,ze prisiel tehu virus aj sem k nám - konecneeee..

cristinna
7. okt 2013

Baby, prosim chcem sa spytat, ze ako ste zvladli s plnym mechurom? Mne povedali ze na et sa mam rano vycikat a potom pit veela tekutin a prist s plnym mechurom... Mam pocit ze ked vypijem tak to cca za 15 minut vycikam... Neviem si predstavit hodinu zadrziavat mechur pred vkladom.. ;) 8 folikulov, z toho 6 prezilo a mam Pk. Zajtra zistim ze kolko prezilo po piatych dnoch a ci jedno alebo dve embrya vlozit.. Snad v care najlepsie poradia osobne podla vysledkov...

linn32
7. okt 2013

@cristinna 🙂 mala som uplne rovnaky problem..ale ked som velmi musela,šla som na záchod a potom sa na napila 🙂

kathrin17
7. okt 2013

@tekla3010 jeeeeej moja nadherne HCG....drzim silno palceky nech vsetko ide ako ma 😀 gratulujeeeeeeeeem 🙂

amonda
7. okt 2013

@cristinna Ahoj, prvy krat som to spravila tak ako mi kazali - doma vypit vela vody a prist s plnym mocovym mechurom a skrabala som tam skoro steny - chodila som si "odcvrkavat" - to pomoholo (nevyprazdnis cely mocovy mechur, ale len trosku). Druhy krat som to nesilila a len tak cca 20 min predtym som vyila asi pol litra vody a stacilo to uplne. Po vklade som s prehladom vydrzala lezat na koze skoro pol hodku 🙂 Drzim palce

meaningful
7. okt 2013

@cristinna neboj to zvladnes, ja som dosla do centra na 7,30 a mechúr ako balon, a vzali ma na vklad o 9.35h. @po vklade som este 20 min radsej pockala. S babami sa tam zakecas a uvidis ako ti to zbehne.

slaurinka
8. okt 2013

@tekla3010 ahoj... takže môj deň dnes začal smutne.. práve mi volali že sa nám to nepodarilo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ som veľmi sklamaná a smutná... ☹ ☹ ☹ máme ešte 2 zmrzlinky tak snáď sa nám ešte podarí.. ☹ ☹ ☹

slaurinka
8. okt 2013

ahojte baby @tekla3010 ako sa potom ďalej postupuje po neúspešnom KET?? Máme totiž ešte 2 zmrzlinky a túžba po bábätku je veľká 🙂

tekla3010
8. okt 2013

@emma78 joooj, to hadam az nie 🙂

tekla3010
8. okt 2013

@natalie78 30.10 pojdem a uz teraz sa neviem dockat... hlavne som zvedava, kolko ich je :D

tekla3010
8. okt 2013

@linn32 jej super, spriaznena nitrianska dusa 🙂 a do akeho centra chodis?

tekla3010
8. okt 2013

@cristinna no s tym cikanim som to mala tak, ze tu hodinku som v pohode vydrzala. ale po transfere si potom trsku polezis, vacsinou odporucaju 20 minut. ja som bola hrdinka, ze si chcem radsej dlhsie polezat. sestricka ma nechala skoro hodinu a ja som uz po polhodinke lezkania dostala take stavy, ze som skoro skrabala stenu vedla seba :D :D ale vydrzala som a oplatilo sa 🙂

tekla3010
8. okt 2013

@amonda he he :D presne jak ja... nevedela som uz co so sebou, tak mi bolo treba cikat :D

tekla3010
8. okt 2013

@slaurinka jooooj, to ma velmi mrzi... :( :( :( budem ti silno drzat palce na druhy pokus... neboj, ten vyjde! :(

tekla3010
8. okt 2013

@slaurinka ja neviem, lebo nam vysiel 1. pokus. zrejme boli problem manzelove spomalene spermie a moj hrubsi obal na vajckach a ostatne veci asi funguju. ale myslim, ze mozes aj o mesiac ist na KET...

slaurinka
8. okt 2013

@tekla3010 snáď áno... odporúčajú tuším mesiac počkať... a ty si po prvom KET??

tekla3010
8. okt 2013

@slaurinka my sme nemali KET, nam sa podarilo ET. mame ale este 2 mrazacikov v zasobe...

tekla3010
8. okt 2013

@slaurinka ale pozaram, ze ty uz mas doma jednu 2-rocnu paradnicu 🙂 tak nech ti da vela pozitivnej energie a neboj, ket vyjde!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre