Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

daduliana
15. nov 2012

@jennifeer23 ahoooj, ved sme sa tam aj stretli🙂)nemohla som ta tu najst, tak som dufala ze sa najdes nejak sama. No ako ti to ide?

siinda
15. nov 2012

@makovicka53 🙂 3.12. mam konzultaciu s Harbulakom,,a vklad este neviem kedy on povie,,len by som chcela cim skor..tak uvidim

makovicka53
15. nov 2012

@siinda ja tiez uvidim podla kramov ako pridu...

siinda
15. nov 2012

@makovicka53 ved to jedine ma potesilo ze som menzes dostala presne na den,,len o dost silnejsie ako mavam,,tak tento mesia to skusime prirodzene 🙂 a buduci uz dufam ze budem moct ist na vklad..

jaja102
16. nov 2012

dnes je to presne rok,čo som bola na 1 IVF.skončilo to 10+4tt ako MA....Fazuľka naša,dávaj pozor na všetky mamičky a ich detičky,ktoré musia týmto prechádzať a každej pošli do náručia voňavý batôžtek,aby mali krásny nový rok.myslíme na teba 😔

poppy28
16. nov 2012

@siinda podla mna ho rozmaruju ked uz si tam alebo rano rozmrazia a zavolaju ti neviem 😒

siinda
16. nov 2012

@poppy28 ja len že aby som zbytočne nechodila 🙂 🙂 ked sama embriologicka mi povedala že to teda neni žiaden zázrak 😉

poppy28
16. nov 2012

@daduliana tak drzime palce aby sa pekne uchytilo 🙂
@siinda a nechces pockat do januara aj mne povedali ze lepsi je januar pred vianocami kazdy stresuje ze to neni dobre pred vianocami isli by sme zase naraz 🙂

poppy28
16. nov 2012

@siinda tak asi ho rano rozmrazia a zavolaju ti ci je to dobre a mas prist alebo nie

siinda
16. nov 2012

@poppy28 a ty chces ist hned v january? asi pojdem lebo tiey nechcem stresovat a my mame chatu priamo v Oščadnici pod svahom tak si este zalyzujem 🙂 🙂

poppy28
16. nov 2012

@siinda urcite radsej pockaj ved uz ten mesiac sa nic nedeje a hlavne budes vo vacsej pohode po sviatkoch ako pred mna normalne odhovorili ze by to nebolo dobre, my cakame len na schvalenie od poistovne a ideme zase ale to by som mala tesne pred vianocami a to je blbost tak pockam na menzes v january a ideme na to dala som si kratky protokol tak to bude rychucko 🙂

siinda
16. nov 2012

@poppy28 tak pojdeme naraz,,,a už len do dobreho a stastneho konca.. 🙂 sakra

poppy28
16. nov 2012

@siinda no jasne ja v to pevne verim 🙂

jaja102
16. nov 2012

@siinda ahoj,v nasom centre to robia tak,ze rozmrazuju rano,a o tri,styri hodiny je transfer.medzi tym este zavolas,alebo oni tebe,ze ci sa dobre rozmrazilo...ale vsade je to inak asi...niekde napr.rozmrazia o par dni skor,ked je malo bunkove, a dokultivuju ho na blastocystu.

timmka
16. nov 2012

@jaja102 moja presne rok je aj u mna, pamatas???rovnaky den vkladu sme mali a odber som mala 11.11.2011, tak uvidime kedy sa moji vyptytaju na svet, mozno 12.12:2O12 😉 😉 😉 😉 , nosime deticky v brusku 😉dockali sme sa a tesime sa 😉 , moji kopu o 106, kazdy ich pohyb ma boli, uz len par tyzdnov a budu von pri mamicke 😉 , ako sa mas moja?

jaja102
16. nov 2012

@timmka jasneee ze si pamätám 🙂 ,ved aj ja som mala odber 11.11.2011,a vklad sme mali rovnako.aj loriana mala niekedy,ked aj my,len jej to vyšlo,a má dievčatko 🙂 ,a my si este chvilocku pockame a budeme mat drobcekov doma tiež.tým tvojím vysvetli,že je im u teba dobre,nech u mamičky ostanu,kým maju 😉 .joooj uz sa tak tesim,ked napises,ze ste uz vsetci traja doma a ste zdravuckí 🙂 🙂 🙂 .aj moj kope,hlavne ked ja chcem spat,ale nevadi,aspon viem,ze ho mam 🙂 .inak sme ok,len posledny asi tyzden mi ked dlhsie chodim tvrdne brusko a mam bolesti,tak obmedzujem prechádzky,co ma kus mrzi,ale prezijeme🙂.drzkajte sa moja a pis pis pis,co nove.pozdrav drobcekov.

timmka
16. nov 2012

@jaja102 moja skus brat magnezko, mne tvrdlo od 19tt do 25tt a od kedy beriem, mam pokoj 😉 , teraz ked mi stvrdne, tak to zasluhou babatiek, vypucuju zadky a tym mi na chvilku ...., ale je to ine ako predtym.....urcite ti dam vediet kedy 😉

jaja102
16. nov 2012

@timmka ved beriem 😒 .....beriem 2denne,aj 3,dr mi povedal,ze kludne ak velmi tvrdne mozem aj 5 denne,lebo ze magnezium dietatu vobec neublizi.to sa uz stalo aj mne,ze zrazu na jednej strane tvrda hrca,a to asi ritulu tam mal,alebo hlavicku 🙂 .drzkajte sa vsetci,pozdrav miminká.pa

chilinkaxxx
17. nov 2012

@siinda
@poppy28 nám keď sa teraz nezadarí, tiež pôjdem až v januári... nechcem chodiť počas Vianoc po doktoroch... uvidíme 26.11. idem na krv, či to vyšlo...dúfam, že hej, len ma bolia vaječníky a brucho, dúfam, že je tam všetko ok a vyjde to.

zara555
17. nov 2012

Ahoj, potrebujem súrne lieky na stimuláciu, ak vám zostali, tak mi napíšte do IP. Ak viete, tak mi prosím pomôžte! Ďakujem!

PUREGON
ORGALUTRAN, al. CETROTIDE
PREGNYL 5000
DIPHERELIN 3,75 SR

katka1177
17. nov 2012

@zara555 ahoj ja mam doma cetrotide, len som pozrela , ze tam je datum do 6/2012. Tak neviem, asi je to na vyhodenie uz☹

karinka6
18. nov 2012

@makovicka53 ahoj ja idem v Decembri na KET

poppy28
18. nov 2012

@chilinkaxxx urcite ano treba mysliet pozitivne drzim palce 🙂

siinda
18. nov 2012

@jaja102 dakujem 🙂

chilinkaxxx
19. nov 2012

testovat ci netestovat? to je momentalne otazka... dnes bola chyba ist okolo dmky-2testy v skrini. uz len odvahu ich pouzit.

alibabaa
19. nov 2012

@chilinkaxxx no tot otazka.. a najhorsie je mat ten test este aj doma .....

pillabea
20. nov 2012

@chilinkaxxx som si naschval nekúpila testy, do 26.11. vydržím 🙂 ja netestujem 🙂

chilinkaxxx
20. nov 2012

@pillabea
@alibabaa no dnes ráno som testla - 8 deň po ET a nič... ani ťuk ☹ radšej som si ich nemala ani kúpiť. Čo už január to istí.

karinka6
20. nov 2012

@chilinkaxxx je to ťažké netestovať to poznám ale ešte to môže byť pozitívne. 8 deň je skoro. Tak skús 10 a potom 12 deň. Držím palce.

chilinkaxxx
20. nov 2012

@karinka6 skúsim asi až v sobotu, to bude 12 deň - keď vtedy nebude ani len duch, tak už to bude isté... och a tak som veľmi dúfala, to sklamanie je na tom najhoršie. Ale nevzdávam sa, ešte je šanca.. maličká, ale je 😉 ďakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre