Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bella1303
5. júl 2012

@melisska dakujem to mi odlahlo..dufam,ze to potvrdi ked mi uz 7 testo vyslo pozitivne

cora41
5. júl 2012

@foryou25 tak to je super vysledok 😀 😀 😀 😀 😀 Ja idem zajtra rano, dufam, ze vsetko bude ok, ani necitim ziadne tlaky, ani bolesti - ako som citila pri pregnyle, mala som nafuknute brucho, no nemala som OHSS..Tak dufam, ze tam vo vnutri kazdy velmi pracuje, aby som zajtra mala aspon zopar vajok. Naposledy som mala 9 a oplodnilo sa 8, co doktor povedal, ze super vysledok..tak uvidime..Tesim sa, ze si v takom poriadku 🙂

melisska
5. júl 2012

@bella1303 bude urcite 13 den po ket je skoro na utz 😉 tak o dva tyzdne 🙂

kuspitka
5. júl 2012

tak zajtra do centra som zvedava co povedia-...

jaja101
5. júl 2012

@bella1303 ahoj,u nas v centre robia 14 den po ET,abo KET.to je supeeer ze uz videl.gratulujem 🙂 .
ozaj babenky,ako sa rata tehotenstvo po KET?tiez dva tyzdne od ET?ako pri IVF,?

bella1303
5. júl 2012

@jaja101 hej videl ale nemohol mi to 100%potvrdit, ze nato je moc skoro. Inak aj mna by to moc zaujimalo ako sa to rata.

foryou25
5. júl 2012

@cora41 tak ti drzim palce na zajtra, informuj ako si dopadla 😉

cora41
5. júl 2012

@kuspitka aj ja moja, tak Ti drzim prsty 🙂 a vlastne aj sebe 😀 😀 😀 😀 😀

stastenka42
5. júl 2012

@leontinka27 nechcem ti brat ilúzie,ale to určite nemaš riadne tehotenstvo ☹ 22.den by si mala mat už plodik,ktorý musí byt v maternici vidiet,tá zase nieje taká velká aby sa stratil,a nemožeš mať sliznicu 4mm ! to máš sliznicu tesne pred menzesom...a ešte by ma zaujímalo na aky kyret máš ist ked nemáš plod???? nieje to divné? podla mna máš klasické biochemické tehotenstvo ☹ ☹ ☹ aj ja som to mala,presne ako ty,a tiež ma poslali domov a potom som dostala normálny menzes a hotovo....držím palce nech ti všetko dobre dopadne a nezobere elán do dalšieho boja 😉

kuspitka
5. júl 2012

@cora41 bojim sa trosku,že povie nie su velke,ale uz ,ako bude tak bude..

bique
5. júl 2012

ahojte baby...tak ja vcera po OPU z jedneho vajecnika 23 vajok 😀 vklad bude v pondelok, nechal nam PK...vcera som bola celkom ok, ale dnes mam tak nenormalne nafuknute a na dotyk bolave brucho, ze mam pocit, ze mi kozu potrha 😝 vypila som uz asi 5 litrov vody a Fatry...tak to hadam ustupi... 😕

bique
5. júl 2012

@leontinka27 az teraz som precitala ostatne prispevky..sliznica je fakt nizko ☹ ale aj tak drzim palce do poslednej chvile, treba dufat, verit a mozno sa nakoniec stane zazrak....ved sa velakrat stavaju 😉

jaja101
5. júl 2012

@bella1303 ale to je fajn.neboj o tyzden uz bude vidiet...ja idem zajtra tiez po dvoch tyzdnoch na sono aj krv,som po KET,preto by ma zaujimalo,ako sa tam rata tehotenstvo,lebo viem ze po IVF dva tyzdne dole od transferu,ale pri KET neviem ci tak isto....

ivka3901
5. júl 2012

@melisska ahoj prosím ťa ty si písala,že si mala negatívne testy z krvi a potom si si doma robila test a išla si k dochtorovi?inak aj si krvácala alebo nie 😕

jajka1980
5. júl 2012

@bique Ahojky...tak to je super správička...tfuj-tfuj..držím palce na pondelok a zvyšných dní po vklade..čakám od teba pozitívnu správičku a...fotečku s //. 😀 😀 😀
Drž sa..a informuj.. 🙂 Budem silno držať palčiskááá 😉 😀 😀

zlatanka30
5. júl 2012

@jaja101 tehotenstvo po Ket sa rata tak,ze den kedy bol vklad si uz tehotna 2,5 tyzdna

cora41
5. júl 2012

@kuspitka ver si!!! ja som dnes bola s manzelinom na vysetrenie u androloga a vysledky mame super!!!, takze nie take, ako nam povedali v CARe, ale podstatne lepsie, takze hadam sa pomaly blizime k niecomu pozitivnemu 😀 😀 😀 😀 Uz ma len omladit a babatko je na svete 😀

cora41
5. júl 2012

@bique tak to je aj tak super vysledok 🙂 tes sa, vela pi a odpocivaj, caka Ta nadej za dverami 🙂

melisska
5. júl 2012

@ivka3901 nie nekrvacala som...

jaja101
5. júl 2012

@zlatanka30 2,5????no toto...to dosť.dakujem.a ako sa rata Hcg?ze vraj ma stupnut kazdy druhy den dvojnasobne.takze ak je napr. v pondelok 200,kolko by malo byt v stredu a v piatok?sorry ze ta tymto trapim,ale stredu pochopim,to by malo byt 400,a piatok?600,ci 800?

kuspitka
5. júl 2012

@cora41 tak ved zajtra napisem,ze ako som na tom.
inak co je na tom pravda ,že po ET netreba ist cikat aspon 2h

bella1303
5. júl 2012

@jaja101 drzim palce, robila si si aj test? Ja som si minule robila ten co ti aj tyzdne ukaze bolo tam 2-3. Co znamena ze od poslednej menstruacie si 4-5 tyzdnou a tak mi to aj vychadza

boska74
5. júl 2012

@kuspitka
Fiha, ja o tom vobec neviem, vzdy som po transfere isla rychlo na zachod, lebo by som to nevydrzala, odkial to mas?🙂

timmka
6. júl 2012

@jaja101 ahoj, ano hcg rastie dvojnasobne kazdy den, tak ked bolo v pondelok 200, tak v piatok okolo 600, niekomu ukaze aj viac... a tehu sa rata tak, aspon mne podla plodov sedelo, ze som tak, dva tyzdne od transferu sa prirata a plus dni kolko si mala PK, mne to sedi presne 😉

camelco
6. júl 2012

@bique fuuuuuuuuu, dobrá urodička, len nech je všetko ok a o chvíľu bude aj drobček v brušku, prajem všetko dobre 😉

cora41
6. júl 2012

ahojte dievcata 🙂 tak uz som naspat od lekara...Mam 11 folikulov 🙂 celkom sa tesim, lebo je to o 2 viac ako naposledy 🙂 v jednom mam 5 a v druhom 6. Max velkost je 12, tak hadam to bude ok. ak vsetko pojde tak ako ma, tak v stredu by som mohla ist na OPU 🙂 Velmi sa tesim, lebo som sa bala, ako zareagujem na Fostimon, ale zatial mi drzte prsty 🙂

cora41
6. júl 2012

javi37 ahoj moja, nevolala si nahodou dnes okolo 8.20 Hermanovi?? mal niekoho na telefone z Tvojho mesta a trosku som sa potesila, ze by si to mohla byt ty 🙂

kuspitka
6. júl 2012

AHojte.tak v Pondelok mám odber.bojím sa.nie Je to až TAk ružové mám ich od 15.16,18,20,21,21 velkost.bojím sa že to dopadne dobre

cora41
6. júl 2012

@kuspitka ahoj moja, ale ved to jeuper vysledok 🙂 Minimum je 17 a to do pondelka ti podrastu vsetky najmenej o 2, ak nie viac 🙂 Je to fajn!!!! bud optimistka, vyzera to skvelo, oddychuj, uzi si a v pondelok nam das vediet, ako sa mas 🙂 hore hlavu, ine by ti zavideli 🙂 Ja idem v pondelok na poslednu kontrolu, ak OK, tak vecer pregnyl a streda HURA!!!

kuspitka
6. júl 2012

@cora41 a kde chodíš do centra?chcem sa opýtať ,ako sa to počíta od výberu vajíčok 5dn,lebo AK mám v pondelok odber tak by som mal v klad v piatok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre