Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka1177
15. okt 2011

@84matulik no nic baby chcelo by to daku zurku!!!!!

84matulik
15. okt 2011

@katka1177 hih...a bez alkoholu??? hih....a kde si na chate???

katka1177
15. okt 2011

Holubyho chata na Javorine, to je pri Starej Turej... jasne bez alkoholu.... cajicek 🙂 Matulik Ty si odkial?

84matulik
15. okt 2011

@katka1177 No super a bývaš v okolí BA? alebo? Ja bývam v Trnave....ty?

katka1177
15. okt 2011

Ja v Ba... tak niekedy dam rada spolocnu cajickovu zurku 🙂

84matulik
15. okt 2011

OK.....som za🙂))) už som dala aj ja foto, nech som neni taká neznáma "babika"🙂))) hih

84matulik
15. okt 2011

môžme aj nejaké sladkosti pridali k žúrke🙂))

katka1177
15. okt 2011

@84matulik waw....... krasna nevesta.... no budem tesit na zurku.... tak mozme ked pojdes do Ba stretnut na cokoladku, alebo ak nie niekedy dobehnem do Trnavy.

84matulik
15. okt 2011

🙂))) ďakujem🙂 Aj to bolo celé veľmi ´pekné, svadbu som si veľmi užívala....NO jasné som za ved v BA pracujem som tam každý deň ....ty čo robíš??? ak sa smiem spýtať.... 😉

katka1177
15. okt 2011

@84matulik ja robim vo firme co ma vela aktivit cez stavebnictvo, polnohospodarstvo, reality..... ja mam na starosti financie a administrativu za skupinu...... ale jednoducho povedane robim vsetko co treba ... uz 13 rokov 🙂.... Kazdy den dochadzas do Ba? No mozme zbehnut aj na obed , alebo po praci na kafe.... V ktorej casti Ba robis?

84matulik
15. okt 2011

acha....ja robím na Karadžičke v CBC....hej, každý deň dochádzam, ale nemám problém vždy som dochádzala do BA....ohne probleme🙂)))

84matulik
15. okt 2011

@katka1177 pozeráš už kočáre??? lebo ja hej...šiši mi..ale to len tak skúmam trh🙂)))

katka1177
15. okt 2011

@84matulik 🙂 este nie... ale nie som od toho daleko 🙂)))) uz mas babo , alebo snazilkujes prve? Ja prve ... som si spomenula v 32 , vcul 34.... som myslela, ze to naplanujem ako vsetko vpraci.... hovnajs...🙂)))

84matulik
15. okt 2011

nie...toto bude/budú prvé🙂))) uvidíme počet...hih...hih...mne sa páčia: inglesina, mutsy, jane, bebe conford....to sú favority....ale ani asi nové kočáre nebudem chcieť..ale to je ešte daleko....hih uvažujem moc dopredu......ty máš deti? rokov? ja 27...

jajabajaja
15. okt 2011

@veselavrba Ahoj, prvy, ved preto som z toho taka hin,hehe Mam za sebou aj pokusy ale IUI 😉

katka1177
15. okt 2011

@84matulik ani ja este nemam.... 34 budem mat teraz v novembri.... joooj krasnych 27

84matulik
15. okt 2011

🙂))))ja vo februari 28 a to je cuba-dup....takže tak....tak dúfam že budem prvorodička ešte ako 28 ročná....hih

katka1177
15. okt 2011

@84matulik velmi drzim palce.... 🙂 inac mrcha by ti kedy mala prist? Mne v pondelok tak jej odkazujem, ze nevh nechodiiiiiii 🙂

84matulik
15. okt 2011

ahojky....to an ineviem....to neriešim, lebo nepríde🙂)))))))))) ja idem v piatok na test a verím že bude pozitívny...heh....tebe tiež držím palčeky...

katka1177
15. okt 2011

spravna rec!

84matulik
15. okt 2011

nejak začínam byť hladná☹(((( opäť...hih...no nevadí. pôjdem sa napapť...🙂))

moncibubu
15. okt 2011

Ahojte všetky babenky,ktoré ste tu a čakáte.Držim vám palce, aby vám to vyšlo.Aj ja sa tu o niekoľko dní pridam, v pondelok idem na odber vajíčok.Pekne oddychujte,relaxujte,čitajte a snažte sa na to nemyslieť, aj keď je to veľmi ťažké. 🙂 🙂

katka1177
15. okt 2011

@moncibubu dakujeme za povzbudenie

pici
15. okt 2011

@84matulik vlozili mi dvoch bojovnikov :D

lara16
15. okt 2011

@nikitka2 ahoj...ja obcas spinim...ale neviem preco...vlastne za tak kratku dobu sa toho strasne vela udialo...myslim od 19.9. kedy mi vlozili 2 embrya...pozitivny test...radost...potom strach, pretoze som zacala spinit a krvacat....ale HCG stupalo tak som sa trochu ukludnila...no a potom zacali bolesti...sono.. dr. povedal, ze je vsetko ok...vacok...v maternici...na druhy den vacsie bolesti znova sono...a to uz dr. videl jedno embryo v maternici a druhe vo vajickovode...poslal ma do nemocnice....a na dalsi den rano operacia....zobrali mi vajcovod...a druhe nechali tak, ci zabojuje...takze cakam...hcg...stupalo...ale sono bude az v pondelok a tam sa uvidi...v pondelok by som mala byt...6 tt +1 ...tak chcem verit, ze drobec zabojoval...a je v poriadku...🙂)

timona
15. okt 2011

myslite si ze po ET alebo KET by mohla vadit cesta autom (dost natriasajucim)? ci to natriasanie nemoze nejako uskodit..

annamary27
15. okt 2011

@lara16 držím palčeky,aby zabojoval 😀

annamary27
15. okt 2011

@timona ťažko povedať 😒 ,my sa po vklade radšej vyhneme natriasajucej ceste a pojdeme po dialnici domov.

katka1177
16. okt 2011

@pici
@84matulik .... tak babulky a mame zase o den menej 🙂)) Takze ja za 4, Matulik za 5,Pici za 9,..... ako sa citite?

lara16
16. okt 2011

@annamary27 dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre