Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alex81
21. dec 2011

@bobi3 Dakujemeeeee 😵 😵 😵

alex81
21. dec 2011

@linda81 Ahojcek, a ty sa mas ako? Verim,ze vsetko je tak ako ma ... silno na Vas myslim 😵

linda81
21. dec 2011

@alex81 Ahoj...tak pomalicky...dnes KET+8....na teste je slaba ciarka...ale zrejme este pregnyl...tak musim cakat.Zajtra ma dojst MS, tak dufam , ze nedojde a ciarka stmavne do vianoc...a TY ako moja?

alex81
21. dec 2011

@linda81 Jujuuuuj juchuchuuu strasne pomalicky a tichucko sa tesim len nech tmavne ... 😵 😵 😵 ale nechcem nic zakriknut ... klop klop klop ... myslim na teba 🙂 A kolko bynkove ti vkladali? Ja cakam teraz na mrchu a od 1 dna zacinam s prpravou na KET. 27.12 kontrola a v strede januara ak sa blastocysta rozmrazi spravne ideme na to ... 🙂)) No ale nejak moc sa netesim ... beriem to velmi triezvo ... tak uvidime ... A ked nist tak 2 IVFko v aprili ...
Kedy ides na krv?

linda81
21. dec 2011

@alex81 no mali sme 1 drobca krasneho 8 bunkoveho , a druhy len 1 bunkovy...este sa nezacal delit...ale ze to moze dobehnut....test mam 27.12, ale kedze v centre maju dovcu, tak si mam doma 2 testy spravit, a 3.1 sa oni ozvu , ze ako a kedy a ci mam dojst na krv...ale dakt myslim , ze ta ciarocka je este pregnyl...tebe drzkam palce...je to krasny pocit aspon tie prve dni, ked clovek vie, ze dojde s drobcom domov....alebo teda drobcami🙂...jamam potom este 2 mrazacikov....tak ak nic, tak 2 KET vo februari asi, ale uz bez PN a dovolenky a ked nic, tak 2 IVF marec..april...ale dufam , ze to uz nasa baba teraz bude mat 5 mesiacov..podla mm to bude dievcatko jedno teraz...no a moje zelanie je, 1 KET dievcatko a 2 KET tie posledne 2 chlapcek...ale aj keby naraz boli tak sa nenahnevame🙂..

alex81
21. dec 2011

Jeeeeej strasne pekne si to napisala 🙂))))) tak to bude krasna princeznaaaaaa 🙂)) Ja som zvedava ako sa nam rozmraziiii bublinka ... 🙂 verim, ze dobre a v strede januara ideme na to ... Ja viem, ze je to nadherneeeeee ... ale to sklamanie o to vacsie ... 😢 ... ale teraz ziadna pochmurna nalada ... 😵 😵 😵 uz sa budeme len tesit na pozitivne spravicky ... 😉

annamary27
21. dec 2011

@alex81 držím palce,aby testy boli toho 27.12.krásne pozitívne 😀 😀 😀

annamary27
21. dec 2011

@alex81 pardon,tie testy som chcela písať pre @linda81.....ale tebe zároven držím palce na Ket 😵 trochu som sa v tých správičkách zamotala 😀

deinad
21. dec 2011

@bobi3 ďakujem za milé slová...veru aj ja viem čo to je, tiež som to "zažila" dvakrát a to tento rok, tak preto veľmi túžim po drobcoch 🙂

deinad
21. dec 2011

@alex81 ďakujeeem 🙂 aj ja Tebe, aby všetko v januári dopadlo na výbornú 🙂

lenkalienka01
21. dec 2011

kočky, co je s ursula5 ???

timona
21. dec 2011

no ja mam skoro 30 rokov, snazime sa asi dva roky, chodim do CAR-u ako na klavir, kebyze zratam kolko penazi som tam uz nechala, tak by som uz mala nasetrene na nove auto. Samozrejme uspesnost CAR-u je u mna uplne nulova, to je asi vacsia pravdepodobnost ze vyhram jackpot, nez ze budem tehotna a tak rozmyslam sa na to cele vyprdnut, ked si predstavim, ze by som sa mala nasledujucich 10 rokov staravit v ustavicnom nestasti z nepodarenych pokusov o graviditu. A ak by sa to aj nakonec aj podarilo v nejakych 40-rokoch, tak o nejakej radosti by sa ani nedalo asi hovorit, skor by som rozmyslala nad interupciou po tom vsetkom ako som sa musela pozerat ako to vsetkym v mojom okoli vychadza len co lusknu prstom.

timona
21. dec 2011

ja uz ani neviem co mam robit....niektorí ma sex 2x do roka a maju tri deti a my s MM nech robime co robime do ovulacie sa nevieme trafit.... mam uz dojem ze u mna trva ovulacia asi 30 sekund...

annamary27
21. dec 2011

@lenkalienka01 ja som jej poslala otázku asi pre týždnom,že ako dopadla a ona mi len stlačila správu,že sa jej páči,neodpovedala.

annamary27
21. dec 2011

@timona ahoj,aj ja som myslela,že v 27rokoch budem maminou,o pár dní mám 33,za sebou 2krát ivf,z toho aj jedno Ket,všetko negat,polroka u liečiťeľa čo zavádzal,ale treba stále veriť a neurobiť zo sexu šport,si myslím ja,ved aj preto to s mm robíme len ked máme chuť ....teraz sme sa pustili do liečby homeopatom z Nitry a máme z toho dobrý pocit,manžel k nemu chodieval pred rokom a spermiogram sa mu zlepšil,len ja som tam vtedy nechodila,tak teraz tam budeme chodiť spolu a dodržiavať jeho pokyny,aby sa zadarilo prirodzene 😵 😵 😵 nevešaj hlávku.....držím palce 😀

timona
21. dec 2011

ide o to , ze kto je ochotný kolko do toho ivestovat, kde ma kto svoje hranice a ja mam pocit, ze ja uz pri svojej hranici som.

lenkalienka01
21. dec 2011

@annamary27 moc jej drzim palce, ale dufam, ze da info 🙂

bobi3
21. dec 2011

@timona nestrácaj nádej, mne už tiahne na 35ku a stále sme svoj boj nevzdali... a to už máme za sebou požehnane (2xneúspešné IVF, 1potrat v 11 týždni)... a stále veríme, že sa raz staneme rodičmi 😉 držím palce, raz aj tebe vyjde slniečko,neboj 😉

timona
21. dec 2011

alebo sa rozvediem, ked sme aj tak neplodní a budem si žiť volny život, bez nahanania sa za deťmi a zufalou snahou o rodinu..

linda81
21. dec 2011

@timona ahoj timi...ja mam tiez skoro 30...teda o 2 mesiace, od jula chodim do CAR, prvy ET nevysiel, teraz som po KET a bojim sa , ze tiez nevysiel.KEdysi , ked sme sa este normalne snazili o mimco, tak som to aj ja tak videla, ze sa rozvediem, vsak naco taky prazdny vztah...ale mm je skvely, velmi mi pomaha vedomie, ze on to nevzdava...mysli aj na manzela...mozno on to inak vidi a nechce ta stratit, ci uz s babom alebo bez...druha vec je, ze si este mlada...do CAR u dhoia bezne zeny okolo 35 a viac...tak to nevzdavaj...aj ked viem , ake je to tazke.Ja sa tiez dennodenne pytam , kolko to este vydrzim a kde bude ta hranica, kedy dost...ale neviem , ako by som zila tak dalej....

timona
21. dec 2011

@linda81 lenze moj manzel je este depresivnejsi nez ja, neda sa s nim o tom rozpravat, lebo to vidi este ciernejsie ako ja, minule ked som sa pripravovala na KET povedal, ze tomu nedava vobec ziadne sance.. ma pocit ze iba peniaze od nas vytahuju..

linda81
21. dec 2011

@timona to verim , ze to je tazke...ake riesienie teda vidi on a kde je vlastne problem u vas?

timona
21. dec 2011

@linda81 zo zaciatku horsi spermilogram, teraz je uz v poriadku, ja mam PCO, ale teraz pred KEt mi endometrium nereagovalo na estrogeny, vobec nerastlo, tak ja uz neviem..on neviem ake riesenie vidi, nakolko sa s nim neda o tom bavit...

linda81
21. dec 2011

@timona
kolko ste uz spolu?no ja sa s mojim mm tiez musim opatrne o tom bavit, lebo niekedy tak horsie na to reaguje-To je naozaj tazka situacia...zaklad je ale verit...samozrejme ,ak ten vztah nema perspektivu dalej, tak zybtocne je sa trapit...to mas pravdu zas...

timona
21. dec 2011

my sme dlho spolu asi 7 rokov, len sa s nim skratka neda o tom rozpravat a velmi ma teda nepodporuje....vidi to skor cierne...

katka1177
21. dec 2011

@lenkalienka01 tiez sa pytam, vobec sa neozvala...... snad je ok

annamary27
22. dec 2011

@timona tak to je blbé,ked sa manžel takto k tomu stavia,našťastie ten môj ma podporuje,vždy aj po neúspechoch.....a ked náhodou klesne na nálade,tak ho zasa naštartujem ja a ja si neviem predstaviť život bez neho aj keby mal byť bez detí.

camelco
22. dec 2011

@timona držím palce aby vám to raz určite vyšlo, je to ťažké keď jeden z partnerov to takto vzdáva, ale to chce hlavu hore a pozitívnu myseľ, hlavne nebyť úplným pesimistom, držím palčeky 😉

jaja101
22. dec 2011

baby tak dnes som bola na sone,podla sona 5tt+4 ale nepocul akciu srdiecka...povedal,ze to zatial nevadi,ale ja sa bojim ☹ ☹ ☹ uz by to mal pocut,ze....objednal ma az na 3.1.2012.do vtedy ma aj porazi.... ☹ ☹ ☹

annamary27
22. dec 2011

@jaja101 držím palce,aby to bolo v poriadku,ver svojmu doktorovi,je to dlhá doba,verím,že ste už vynervovaní z toľkého čakania.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre