Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ivka3901
20. jún 2012

@leontinka27 bol to len planý poplach išla som si hned lahnúť,ale prsia ma bolia a zas hlava jáááááj zas tá migréna 😠

lopita
20. jún 2012

ahoj dievcata, aj ja vas chcem povzbudit, tiez som po IVF. Prve bolo neuspesne a to druhe mi teraz ide vykopnut rebro 😀

boska74
20. jún 2012

@lopita

Mala si ket? A kolko si si dala vlozit, dakujem

cuculik1
20. jún 2012

Teraz som trosku mimo. Ako sa vlastne rataju pri ivf tie dni. Ja som mala PK, vklad teda na piaty den a testovat mozem o cca 12 dni od samotneho vkladu alebo ododna oplodnenia? Lebo od vkladu to by bolo uz 17 dni od oplodnenia.... Tak ako to je. Kedy od oplodnenia ale vkladu po PK mozem testovat?

timona
20. jún 2012

@karkana ake lepidlo?

boska74
20. jún 2012

Kocky, chcem sa Vas opytat, boli ste niektora na hematologickom vysetreni v ziline, alebo v martine? A ak ano, mozete mi poradit kde?

jaja101
20. jún 2012

ahojte babenky...tak som tu znova...v piatok nas caka KET,chcela som sa tesit no som v riadnom strese...sliznica dnes len 0,55cm.. 😒 volala som do centra,no dr povedal,ze transfer prebehne stejne v piatok,a doordinoval okrem utroša estrimax..no myslim,ze za dva dni už s ním veľa vody nenamútim...poradte,čo robiť??????som uplne mimo ☹ ☹ ☹

bella1303
20. jún 2012

Ahojte baby tak aj ja sa pripajam. Zajtra mam ked. Krasne sa nam rozmrazili 2 blaskocysty. Tak dufam, te to dobre dopadne. V pondelok som bola na kontrole a vyska sliznice 8,1. Je to dobre?

boska74
20. jún 2012

@bella1303
Je to dobre, od 7 je to ok

boska74
20. jún 2012

Dnes je moj 4 den po ket, som taka hlupa, ked som tu citala ze testujete, nevydrzala som a testla, vecer na 4 den a negativny test, ani ziadne pocity, okrem bolesti prs a trosku bruska.

bella1303
20. jún 2012

@boska74 tak je dobre, ja sa tonuto poriadne nerozumiem, je to moje prve ketko

macaduso
20. jún 2012

@boska74 no 4 den je urcite velmi skoro!!!ja som skusila po ket testovat na 7 den - nic, 10 den - nic a az na 12 den mi ukazalo slabulinku ciarku a to som si nebola tiez celkom ista takze som isla na krv kde mi potvrdili tehu.

boska74
20. jún 2012

@macaduso

Fiiii, tak emocne pocity si urcite mala🙂 ja viem, je to skoro a je to hlupost z mojej strany .ale vies, ze si ma potesila? Takze dakujem za tvoju spravu !!!!!!! Asi na nic nepridem🙂)) bolia ma prsia, ale to asi z liekov, a od druheho dna ket podbrusko., ale to kazda ma asi ine. Pekny vecer prajem

kuspitka
21. jún 2012

Ahojte.chcem sa opýtať či niekomu meškala mms počas IVF .ked ste mali začat uz Gonal pichať.

javi37
21. jún 2012

Bože babenky, dnes ráno som začala špiniť...dnes je 16. deň po ET a včera potvrdené zvýšené HCG na 169. Dúfam, že to nie je nič zlé.

ursula5
21. jún 2012

@javi37 treba ležať, volaj do centra asi Tu zvýšia dávku liekov hlavne pozitívne mysli a opatrujte sa, treba veriť že drobček vydrží 😉

cuculik1
21. jún 2012

@javi37 ak by ta poslali do nemocnice, urguj ich ze je to vazne, nech ti okamzite pichnu injekciu na zastavenie krvacania....mna nechali v cakarni sediet skoro tri hodiny potom zacali konat a potom samozrejme povedali, ze sorry ale ze som prisla neskoro.....takze v takychto pripadoch treba byt razny

melisska
21. jún 2012

@cuculik1 12 den od vkladu po PK mozes testovat 😉

cora41
21. jún 2012

@javi37 ahoj moja, tak ako povedala Ursula 5, volaj do centra a mozno ti zvysia lieky..lahni si a oddychuj! drzim Ti velmi prsty...

javi37
21. jún 2012

@cora41 Konečne som sa dovolala a povedal mi, že si mám dať dvojitá dávku Duphastonu a že vidí, že dramatizujem. To je tiež prístup.

cora41
21. jún 2012

@javi37 to je riadny psycholog 😉 daj dvojitu davku, nozky na postel a veeelmi oddychuj a neber si to tak, aby nebolo horsie. HCG sa zvysuje a zatial je vsetko dobre...Citala som tu, ze niektore baby spinia aj 12 tyzdnov, neboj nic, vsetko bude fajn 😀 daj vediet, ako si na tom. Pa

cora41
21. jún 2012

baby, ja som mala vcera take bolesti na mrchu vecer, ze az...dnes uz menej, no brucho nafuknute, mrcha ma prist az v nedelu...a testovat budem az v pondelok, bo bude 13 den po KET a to uz by tam malo byt..tak nech som nachystana pred krvickou...

javi37
21. jún 2012

@cora41 Neviem, či mám ísť domov alebo ostať v robote. Čo Ty na to? Nemám sa s kým ani poradiť.

cuculik1
21. jún 2012

@melisska dakujem

cora41
21. jún 2012

@javi37 isla by som domov a zobrala volno aj zajtra..budes mat tak 4 dni trochu volna a trosku sa to ustabilizuje..Pozor, je velmi horuco, takze hodne pi a chod domov...

melisska
21. jún 2012

@cora41 suhlasim 😉

cora41
21. jún 2012

@melisska hoj melisska🙂 uz si tu dlho nebola... co mas nove?

melisska
21. jún 2012

@cora41 ahoj 🙂 cakammmmmmmmmm

cora41
21. jún 2012

@melisska super odpoved🙂 😀 😀 😀 akoze cakas babo? naprosto si ma zmiatla🙂

timmka
21. jún 2012

@javi37 moja ja som spinilia minule tiez na 16 den a tiez mi povedal, ze to nic nie je 😠 , nechcem ti davat nadej, ale nie je to dobre, ja na tvojom mieste idem za svojim gyn. a dam si predpisat utrogestan, duphaston je slaby, tiez mi kazal jest 4 naraz a aj tak to nepomohlo ☹ , hcg rastolo ale velmi pomalicky 😒 , chod za svojim co ti na to on povie....neurob taku chybu ako ja ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre