Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tinkywinky
28. jún 2009

Praveze ja ani moc nie-ale ci to nie je aj tym utrogestanom...uvidime,nejak to uz vydrzime 🙂 aj ja idem 6.7. na krv

lulockka
28. jún 2009

Ved čo nám ine ostáva.A budeš aj testovať.

tinkywinky
28. jún 2009

poslala som ti IP

ybyta
28. jún 2009

ahoj tu ybyta stoho že nemate žiadne priznaky toho sa vôbec ned ržte ja som dokonca 2 dni špinila 2dni krvacala ale uplne inak ako inokedy uplne čisto bez zrazenin plakala som nervy nemohucnosť a stale mi druhy hlas vravel nerev pokial nemaš vysledky s krvy!! 😠 😠 stale citim mam vložene 2 krasne blastocisty s predlženou kultivaciou že neekzistuje aby aspoň 1 sa nechytila! 😠 😉 musi aj som im dohovarala ako sa tešim na ne aj ich tatto aj tu som čitala že jednej dali 2 aj ostala tehotna a začala krvacať plakala že už ma po tehotnosti aomyl to slabe odišlo a to silne ostalo aby mu asi nebralo živiny ☹ takže nezufajte čitajte tu na strankach moc moc mi to pomohlo stal sa somňa zavislak na nete 😀 😝 alebo jedna robyla testy afurt nič as krvi jej zistili žeje vtom aažžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž14 dnipo krvnych testoch čoje fakt sila jej testy ukazali 2 čiarky 😝 😝 takže toto dava silu zajtra mam 15 dni po ETaidem na krv!myslite namna aj Mahulienka ide bojim bojim 😔 😔 😝 😝

veva2711
28. jún 2009

YBYTA ja mam tiez vlozene 2,,kolko bunkove bili tie tvoje ked ti ich vkladali?? ahojte baby,ja som 4-ty den po ET,a dnes som zacala spinit pritom mrchu mam dostat az o 3 dni...

veva2711
28. jún 2009

IVALAK--a kolko vajicok ti ostalo po kultivacii??a kolko bunkove boli??

ybyta
28. jún 2009

expandovane blastocysty chodte skumať krčky vždy su pootvorene mate ich uzavrete?L???????,,,,,,,,,,,,,,,,,, skumajte ahned pište ktore chodite do Martina do heliosu?

mircalla
28. jún 2009

caute, asi nemam dobru spravu
ked som si zavadzala utros, zistila, som ze mierne spinim (bol to fakt len milimeter). no este to neni spinenie, nebolo to cervene ani hnede, ale take bledooranzove...nepaci sa mi to
vedela som, ze ten stres so susedom tomu ublizil...

maahuliena
28. jún 2009

miri...klud... ak sa to viacej nespustí... tak to nie je zlé 😉 možno Ti dali embryjka na známosť, že sa u teba zabývali 😉 😵

alex
28. jún 2009

ahoj mahu, ako dnes? Neskúšala si ďalší testík, či silnie palička?

maahuliena
28. jún 2009

alex nie, nemám test doma... počkám na krv, ale nevidím to až tak ružovo 😅 ale nepredbieham radšej 🤐 😉

mircalla
28. jún 2009

no embrya uz by mali byt zabyvane...jedine, ze hormonalne veci alebo je to tym, ze sa zvacsuje maternica....dufam...

alebo....na to radsej ani nemyslim....tusim uz zacinam stresovat aj ja...

tinkaza
28. jún 2009

ahojte žienky, som 7 den po ET a začala som špiniť tmanovhnedo...študujem po nete, čo to môže byť, ale akosi sa tu nikto nevie zhodnúť vnázoroch, tak mám trochu depku..

ybyta - ja chodím do Heliosu do Martina 😉

alex
28. jún 2009

prečo? 😒

ja som mala ešte jeden doma, tak som si ho teraz spravila, len tak... Čiarka je silná, ako testovacia.
Zajtra idem dokymu, teším sa. Dúfam, že mi urobí sono.

maahuliena
28. jún 2009

miri 😅 😅 su to nervy 😅 treba mysleť na pekné veci, dneska je krásne a sparno 😝 😝 teda aspoň nás 🙂 😉

maahuliena
28. jún 2009

tini... a mali ste PK? no vlastne je to jedno... možno je to uhniezdenie... ešte to neznamená nič zlé.. možno naozaj len to implantačné špinenie... hlavne nech sa to nejak nezhorší... radšej oddychuj a vyhýbaj sa fyzickej námahe 😉

super alex 😉 myslím, že budeš mať dvojky 😝 😝 😝 potom nám daj vedieť 😀 😀 či som sa strafila 😎 😀 😵

tinkaza
28. jún 2009

maahuliena - ano, vkladali mi dve blastocysty, ale slabulinke, tak preto hned dve...ale som sa dnes poriadne vystresovala, spinim od rana, studujem to na nete, a celkom tomu nerozumiem, ze co to...som dnes 7 den, a myslela som si, ze vydrzim bez testovania, ale tu citam, ze babenky testuju uz aj po 5dni, tak neviem.... 😅

ybyta
28. jún 2009

miri isto si sa o mne načitala až až to nič neznamena špinenie ani sllabe krvacanie ked budeš čitať čo pišu kočky neni tto nič! 🙂 😉 sused je blb a tie male to vedia nenehaju ťa trapiť! nič sa neboj ja som zdravyi priklad stresmena a tak verim! 😝 😝 😅 aTinkaza ajja som to mala na ten 7 deň 2 dni špinenie 2 dni čista krv už som to pisala bez pridavkou ale som ok,to neva neboj nič! ale čo tie vaše krčky ?? skontrolujte apište mali by biť uzavrete šahnite auvidite

mircalla
28. jún 2009

krcok uzavrety mam...boze, citim sa uz jak psycho🙂

maahuliena
28. jún 2009

tinka otestuj sa 😎 😎 😎 a bez strachov, ok? 😅 🤐

babule, krčok by sa mal skušať v rovnaku hodinu "približne" ale teda ak je tak ako píše miri tak je to ok 😎

ybyta
28. jún 2009

aneni ešte 7 deň Pregnil v tele? mal by, aby to neskreslovalo ten test ale skus tinkaza a hned piš sme mocccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc zvedave 😝 😀

maahuliena
28. jún 2009

ybyt, ale tini mala PK 😉 takže už by tam pregnyl byť nemal 😉

tinkaza
28. jún 2009

ybyta - ved prave, nechcela som testovat, kvôli všetkým tým hormonom, vratane pregnylu, ktore este urcite v sebe mam, je mi jasne, ze to moze test skreslit, a bola som do dnesneho dna presvedcena, ze si len pekne pockam na vysledky z krvi...lenze dnes som zacala s tym spinenim, tak je asi z môjho presvedčenia prdoček...test doma ani nemám, tak dúfam, že ma to do zajtra prejde, aby som odolala kúpiť si ho 😅 😅 😅

ybyta
28. jún 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no tak testujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj tini čakameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😝 😉

alex
28. jún 2009

maahu no manžel by bol happy, ak by boli dve, ja si to neviem predstaviť, ale však uvidíme...
Držím palce aj naďalej! 🙂

lulockka
28. jún 2009

Všetkým tým čo zajtra idú na krvičku silno držím prsty. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinkaza
28. jún 2009

maahuliena - to ako myslíš, že po PK by nemal byť už pregnyl? a kde teda je?

ybytka - niee, dnes nie, nemám doma test.... 😖

maahuliena
28. jún 2009

no vychádzam s predpokladu, že Ti zavádzali 5dnové blastocyty... takže 5+7dní po EŢ= 12dní... to by už pregnyl nemal vôbec pôsobiť.( a ak si mala 5000iu- tak to už vôbec nie 🙂 )
takže zajtra testni 😉

ybyta
28. jún 2009

Tini ja som vykrikovala žiadne testy neekxistuje ešte vten deň som utekala do lekarne aasi5 som ich už použila dnes som 14dni po PK aslabulinke blede boli pozri vyššie auvidiš čo som pisala o tom a zahodila do koša vytiahla zahodila vytiahla asi 5 krat jak dili asi to chapete 😀 akocham sa aj na bledej že tam je aj ked vyšla neskor ako by mala ale to mi je jedno! 😀 😝 toje moja nadej aj vy mate pravidelnu hodinu unavy? ja presne 17.30 to neni možne

maahuliena
28. jún 2009

alex.. no ja myslím, že manžel aj bude happy 😀 😀 lebo som kukala tabulky a take HCG je pri dvojkách 😝 😝 😀 😀 ale hlavne nech je všetko v poriadku 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre