Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kukulik30
18. jún 2009

joj, babulky mam z vas taku radost, dnes je ozaj stast 😵 ny den

julietka
18. jún 2009

kukulicek ja verim ze zajtra bude tvoj stastny den 😵

matelko1
18. jún 2009

kukulik preco zajtra stastny den.na krv kedy to vlastne ides?

katy7
18. jún 2009

babulky na zajtra silno drzim palce 🙂 🙂 🙂

loginka
18. jún 2009

dik katy 🙂

corinne
18. jún 2009

Ja som mala 16den po ET 1219HCG a na 23den po ET som mala HCG cez 17tisic a poznam kocku co mala 14den po ET cez 2000HCG,podla mna ma byt dvojnasobok.Ja cakam jedmo druhe to vzdalo.A vsetkym vam gratulujem 🙂 Ale ten vzrast toho hcg je asi individualne 🙂

kukulik30
18. jún 2009

zajtra mam krvicku...ale naozaj uz tomu nedavam nejaku nadej, zrazu ma prestalo boliet brusko...takze nieco sa muselo stat 😒

loginka
18. jún 2009

kukulik ☹
ved ta nemusi stale boliet ...

kukulik30
18. jún 2009

ja viem, ze nie...ale nejako to tak citim 😒 ...ak zajtra bude hcg, tak podla mna len nejake minimalne, zbytkove...ale neva,,,,mame predsa 11 mrazacikov, aak to zajtra nevyjde, hned by som chcela zacat KET, dufam, ze nebude nutna mesacna pauza 😉

julietka
19. jún 2009

kukulicek na dnes ti velmi velmi drzim palceky na krvicku 😵
kedy budes vediet vysledky?dufam ze este dnes 😉

a komu este drzime palce na krvicku? 😵

lyndus
19. jún 2009

kukuliiiiiiiiiiiiiiik, drzkaj sa moja 🙂 julietka dnes kolo jednej-pol druhej by mala vediet vysledok 😉 urcite bude suprovi 😀

lienka2
19. jún 2009

kukulik, aj ja velmi drzim palce 😉 chcem sa dnes tesit spolu s tebou 🙂

bittka13
19. jún 2009

babenky co cakate na vysledky - vseeeeetkym drzim palce 😉 !!! dnes tu budu iste len same dobre spravy 😀

matelko1
19. jún 2009

ahojte.
kukulik drzim palce.
l

honey13
19. jún 2009

ahojte, kukulik, držím palce na pozitívny výsledok 🙂 🙂

kukulik30
19. jún 2009

ahojte...vysledky budu o pol druhej, ale moje telo ma neklame a ja uz aj tak poznam vysledok...hcg urcite klesa, nechapem sice, co sa mohlo pokaslat, ale stava sa aj to...tesila som sa priskoro...ide sa dalej 🙂

katy7
19. jún 2009

kukulik, ved to nevzdavaj! A co sono, tam ti povedali co? Krvicka bude aj o pol druhej, ale na sone ti snad nieco povedali...

lienka2
19. jún 2009

kukulik, a robili si si aj dnes testik?

kukulik30
19. jún 2009

u nas sa sono nerobi, iba sa zoberie krv a caka sa na vysledok, ak je nega..tak sa vysadia lieciky a ak pozitive tak pokracujeme a potom sa objedna na uzv

katy7
19. jún 2009

ach tak, u nas sa robi sono aj s krvickou. Kukulik, drzim palceky, nech je tam bojovnicek dalej

kukulik30
19. jún 2009

katy dakujem moja...ale sak zivot ide dalej, dalsi KET je nas 🙂

katy7
19. jún 2009

uvidis kukulik, ako to dopadne, aspon sa ti lahsie caka, ked vies, ze mas mrazacikov 🙂 , to ti tichucko zavidim, lebo ja zas musim cakat tri mesiace a zacat celu tu proceduru tretikrat od uplneho zaciatku 😒

julietka
19. jún 2009

kukulicek moc ti drzim palceky, aj ked treba byt prirpaveny na vsetko 😨
..mne sa presne toto iste stalo minuly mesiac, mala som ciarocky ale tiez slabucke az jedneho dna zmizla uplne..a hcg bolo uz len zbytkove..ale som sa nevzdala a isla som okamzite o 3 dni po potvrdeni krvi do dalsej stimulky a vidis vyplatilo sa 😵 takze ak by to aj nedopadlo teraz odporucam hned KETko 😉 100%bude pozitivny vysledok 😵

kukulik30
19. jún 2009

katy, jaj ano...ale neboj, cerstve embryjka si na teba pockaju a musi sa to uz podarit 😉

lyndus
19. jún 2009

kukulicek, este to nevzdavaj moja 🙂 pfuj pfuj pfuj

katy7
19. jún 2009

kukulik 🙂 🙂 🙂

tinkywinky
19. jún 2009

ahojte,gratulujem vsetkym,ktorym to uz vyslo a drzim palce nam ostatnym aby sa nam tiez sny splnili 😉 ja idem v nedelu na ET...co je skratka KET?

kukulik30
19. jún 2009

tinky..KET..kryoembryotransfer, to znamena, transfer rozmrazenych embryi 😉 cize tych, ktore ostavaju po oplodneni zamrazene v dusiku 😉

katy7
19. jún 2009

tinky tak sa drz, kolko mas embryjok?

loginka
19. jún 2009

babule, tak uz to viem:
SOM TEHOTNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
hcg 250 - ze vraj dobre na jedneho chrustika 🙂
o tyzden utz a dufam ze o 8 mesiacov bude z chrustika krasne dietatko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre