Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lulockka
29. jún 2009

maahuliena je mi to veľmi ľúto

maahuliena
29. jún 2009

lyndus, je to negatívne... myslíte, že môžem vysadiť lieky? a nemusím ísť na ten 14dpET na krv??

lyndus
29. jún 2009

mno pokial ti teraz povedali, ze je to negativne, tak asi lieky mozes vysadit a na krv nemusis.... nevraveli ti nic k tomu?

mircalla
29. jún 2009

mahul, som celkom neni v obraze...mala si krvny test ci mocovy? ak nie krvny bez konzultacie s CAR by som lieky nevysadzala

maahuliena
29. jún 2009

povedali, že je to negatívne( a myslím, že už by bolo pozitívne-keby som tehu)
takže krvička neklame, vysadím lieky 😉 a ideme dalej do boja 🤐 😵

mircalla
29. jún 2009

ach je mi luto, som smutna aj za teba
ja mam tiez nejake zmiesane pocity, skor negativne
brala som prednison od zaciatku inak

mas aspon mrazacikov

ty si ale bojonvnicka, vidim, ze sa nevzdavas

kellynka7
29. jún 2009

caute babenky, krvny test na Hcg sa robi nalacno?

maahuliena
29. jún 2009

miri... dali ti prednison???? ja si tziež myslím, žemi ho mali dať automaticky 😖 ale na ket si ho vypýtam na 100%
máme 4 mrazákov 🙂 😵 vdaka Bohu za tých 😉

miri, ty nemysli na zlééé 😉 a berieš ešte prednison?

mircalla
29. jún 2009

beriem zatial vsetko ako mam - estrofem 3 x 2 mg, utrogestan 3 x 2 denne, anopyrin, prednison a kyselinu listovu - vsetko 1X denne

a ake vajka mrazili? tusim na 3. den, ze? kolkobunkove?

kellynka - nie, ci si na lacno, to na to nema vobec plyv, takze urcite nie, to su hormony, tie bud su alebo nie su

ako sa mas inak? co mas nove?

maro3
29. jún 2009

ahojte!
prosim, vie mi niekto poradit? som 14 dni po ET a mam hcg 89.. je to dost, alebo malo? na konci tyzdna idem na krv znova a mam strach... ☹ moc by som chcela, aby to vyslo...

maahuliena
29. jún 2009

miri... no neviem kolkobunkové, mrazili ich hned ako sa oplodnili( teda asi deň po... takže neviem)
normálne ma hnevá ten prednison 😠 isto mi ho mali dať predpísať... 😝 ty si ho mala miri pri každom ET/KET(ked si mala darc.oocyt.)

maro a mali ste PK? myslím, že ešte nemusíš mať strach..podla mna pekne porastie... hlavku hore

a ybyt ako dopadla?

lyndus
29. jún 2009

maro, neiej to vela, ale mali aj menej...zvykne to narast, tak gebulku hore 😉

ybyta
29. jún 2009

čavte myslela som žesa zložim do telefonu 😝 😝 ja už fakt že tehotenstvo je určite ale podľa hcg bud tfuj tfuj prestalo sa vyvijať alebo sa chytilo neskor a zvyšuje sa to hcg ale tehotenstvo jednoznačne 😕 😕 😵 aj som plakala do mobilu citila som že to jedno odišlo stim dvojdňovym krvacanim citila som že to druhe tam je adruha hnusna varianta že sa prestalo vyvijať ale dufam že krasne rastie no tak vy čo ste zufale berte si ponaučenie že všeličo sa deje každe telo je ine len nech raste ja som vam pisala žesom čisto 2 dni krvacala akrrrrrrrrrrrrče to asi to jedno ☹ ☹ a dufam že mi v piatok skrvi to bude ok 😝 😝 😝 😝 😔 😔 musim mať hore nohy alen ležať MAHUL ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 je mi moccccccccccccccccccccccccccccccccccc luto aja uvidim v piatok či žije malinke 😢 🙂 🙂 cicuška neboj vyndeto anačo ideš na krv,??? vo štvrtok??

kellynka7
29. jún 2009

mircalla aj dnes som trochu spinila ale poobede som si robila test a su tam//, zajtra idem na krv lebo v stredu tam neni doky.Tak sa uvidi.

maahuliena
29. jún 2009

ybyt a aké si mala HCG?
ja už nejdem na kontrolu, vysadila som aj lieky už 😉nemá to význam 🤐

kelly no tak vidííííííííš su //, to je dobre znamenie 😉 len ležkaj dobre a oddychuj 🙂 😉

kellynka7
29. jún 2009

ybyta tak moc drzim palce. a na testoch si mala// ciarky?

ybyta
29. jún 2009

take slabulinke asi preto že sa neskor jak vraveli chytilo že do 50 hcg neni žena vtom nad vyše 50 je 50 je hranica

lulockka
29. jún 2009

ja som si dnes robila test a vyšiel negatívny som s toho veľmi smutná.

kellynka7
29. jún 2009

mahu a to ti v GF nic nepovedali ze ako mas pokracovat dalej alebo co?
Lulockka a ktory den si po ET?

mircalla
29. jún 2009

ybytka, ty hlavne oddychuj...dufam, ze budes mat v piatok dovod k radosti
kelly super
mahul - ja som v tom CAR kam chodim mala prednison aj pri minimalnej stimulacii, v inych CAR nie. dracovske mam prvy raz
viem, ze napriklad Krajko z heliosu je zasadne proti prednisonu

baby, tie, co mate pozitivne test. citili ste sa jak na menzes? ja posledne 2 dni uplne. nafucane brucho, krize ma bolia, prsia tiez, en tam dole to citim trochu inak...

ale vela bab vraj malo tieto pocity

uz sa to blizi a kazdy den mam vacsie nervy

lulockka
29. jún 2009

kellynka dnes som 8 deň

kellynka7
29. jún 2009

mircalla mna boli este aj teraz brucho jak na mrchu a tie prve dni to uplne.

lulockka to moze byt este skoro 8 den.

lulockka
29. jún 2009

Možno ale neutešujem sa tým

ybyta
29. jún 2009

jeto tak že nad50.... je tehotenstvo? aakolko treba asi....aby bol vydeť na domacich testoch?

maahuliena
29. jún 2009

lulock... no ale to je naozaj veľmi skoro 😒 fakt... 😉

ybyt nad 50? No ja si myslím, že máš hraničné hodnoty HCG na ten 15dpET to preto... no ja verim, že prídeš ku koncu týždňa a HCG bude v hoooore 😎

tinkywinky
29. jún 2009

mircall,bola som cely tyzden na PNke,ale naozaj chora. Dufam,ze to neublizilo bojovnikom. Od dnes sa citim uplne na mrchu, v stredu by som mala dostat. Teraz trpnem,ci sa pusti,ci nie.Ak,tak sa otestujem az vo stvrtok.

lulockka,uvidis ze budu aj 2 // len este treba chvilku pockat 🙂

mahu,obdivujem ta a drzim palce,ako aj ybytke!!zvladnete to!! 😉

ybyta
29. jún 2009

tušim 57 ale že mne vypada to chytilo neskor preto tolko.aj to sa stava 😉 no a zas taka neistota ale verim že to bude v poriadku malinke mala tu nejaka tolko? povedali mi že tehotenstvo toje určite auvidime v piatok čo sa tam deje že už ked je 50je hranica tehotnosť netehotnosť povedali to preto take ešte take slabe blede paličky?

mimka30
29. jún 2009

Čaute Babulky. Sem tam vás tu sledujem a všetkým vám držím palce a moc fandím, aby ste si každá našla // 😵 😵 😵
Ybytka tebe tiež obvzlášť držím palce, aby ti to dobre dopadlo. Viem, čo prežívaš. 😒 Ale nebojkaj nohy hore a veľa, veľa ležať. Inak môže ísť aj o biochemické tehotenstvo, ale to hádam nebude tvoj prípad. Len hlavne lež a dávaj si Utrogestan ďalej. Ak krvácaš tak ho ďalej ber, ale zapíjaj vodou.

Babenky držím vám palce a nech ste všetky tehuľkami 🙂 🙂 😉

maahuliena
29. jún 2009

ybyt.. podla mna sa tiež chytilo neskôr 😎 😎 ja v to veriiiiim

tinky... to viera ma robí takou silnou 😉 Bez nej by som bola stroskotanec 😅 😔

mimka aj tebe prajem babatka do bruška 🙂 idete na 3IVF?

mimka30
29. jún 2009

Mahulienka zatiaľ nie. Momentálne na to nemám nervy 😝 😝 😝 Ale budem naďalej jesť sušené chilli, lebo po ňom som otehotnela, aspoň si myslím 😝 Teraz chceme vyskúsať nejaké babky-bylinkárky 😵 😵 😵 a chilli a možno sa zadarí. 😵 A ak nie, tak potom na 3.IVF. A ty do ktorého centra chodíš???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre