Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gazovicka
24. feb 2011

@ericka007 🙂 pytala som sa naposledy, ked som isla uz na ET, aku maju uspesnost, a vraj podla najnovsich statistik maju az 53,5 %, to uz je slusne nie?

ericka007
24. feb 2011

@gazovicka
Môže byť. Nás bolo na IVF päť báb. O jednej neviem vôbec ako dopadla, dve boli neúspešné a dve sme ostali tehu. Takže je to 50 na 50 🙂 Ja som tam prešla z centra v Piešťanoch pretože nedostali zmluvy z poisťovňami, ale stihli mi spraviť dosť testov a tak ma dosť ma prekvapilo v Ba že niektoré vyšetrenia nerobia automaticky, pretože baby čo im to nevyšlo nemali spravené ani genetické testy 😠

gazovicka
24. feb 2011

@ericka007 ja som mala urobenu genetiku... ale som dost prekvapena.... my sme tam boli tri a vobec neviem ako dopadli, dokonca ani neviem, ako sa volali... len som bola zdepkovana, lebo obidve boli uz na druhy a treti raz a kazda mala viac ako 10 vajicok (jedna 13 druha 15) a ja iba 7... este mi aj povedali, ze by som si mala dat predlzenu kultivaciu, lebo je tam vacsia zaruka a mne nakonice povedali po telefone, ze mi ju neodporucaju... tak som sa tak zmierovala s neuspechom a brala som to tak, ze co uz ... no vidis 🙂, len este vydrzat ....

ericka007
24. feb 2011

@gazovicka
Viem o nich preto lebo sme sa pravidelne stretávali na kontrolách. Ja som mala 13 z toho 11dobrých ale dve mali extrém jedna 21 a druhá 23. Podľa mňa však nezáleží na počte, ak sa to má stať tak ti stačí aj jedno a ak nie tak by nepomohlo ani keby ich bolo 20 🙂 ja len ďakujem že patrím k tej prvej skupine 🙂

gazovicka
24. feb 2011

@ericka007 ved aj ja... tesim sa a tiez dakujem...a vies ze to bude iba jedno? neobjavili tam dve? 🙂

ericka007
24. feb 2011

@gazovicka
Teraz už viem že len jedno. Ale boli určite dve pretože som mala dosť vysoké hcg ale to druhé na začiatku začalo aj hned zanikať. Keď si pozrieš moju foto z druhým utz tak na ňom mám ešte dva ges. vaky v jednom je drobček a druhý je prázdny. Podstatné je že aspoň jeden zabojoval a príde k nám 😀

lenca.b
24. feb 2011

ahojte babulky mali ste niektora zvysenu telesnu teplotu po ET cca 3-4 den?

balinka
25. feb 2011

@lenca.b ahoj.ja som mala skoro 40 a bol to OHSS,tak verim,ze tebe to nehrozi.drzim palce 😉

tinna13
25. feb 2011

@lenca.b ahoj, ja som mala zvysenu bazalnu teplotu od tretieho dna od ET a stale neklesala.a som tehu 🙂

tinna13
25. feb 2011

@balinka ahoj, vidim, ze ani ty nemozes spat. ja dnes idem na krv.

ykenan
25. feb 2011

no dneska rano som zacala krvacat. Z manzelom mame zle svedomie pre ten vcerajsi sex. Aj tak este dufam idem dnes na krv. Mohla bi som vediet co stoji IVF na slovensku ked si ho musim platit sama?

gazovicka
25. feb 2011

@lenca.b ahoj,.. ja som mala zvysenu, nie sice hned 3-4 deň, trosku neskor, mozno 9 deň, mala som 37,4 a potila som sa ako..... 🙂 vraj je to v poriadku do 37,5 ...

gazovicka
25. feb 2011

@ykenan ahoj... drzim palce na krvi.... ved uvidis.. pre sex si nerobte vycitky, urcitre krvacanie nespôsobil sex. na stranke gyn-fivu je cennik,... ked si samoplatca, tak jedno IVF stoji tak od 3000- 5000 eur... asi zalezi aj na liekoch a podrobnych ukonoch... este raz drzim palce, ....

gazovicka
25. feb 2011

dobre ranko dievcence,... vsetkym, co idu dnes na krv, drzim velke palce....

ykenan
25. feb 2011

@gazovicka Dakujem no ved uvydime, ale ja uz neveim

gabinkaa
25. feb 2011

@ykenan my sme podstupovali IVF v GF ako samoplátci, stálo nás to okolo 2000,- Eur

ykenan
25. feb 2011

@gabinkaa dAKUJEM a kde ste boli v ktorom centre a ako je to z hospitalizaciou?

gabinkaa
25. feb 2011

@ykenan dvarkát sme boli v GF, ale hospitalizácia nie je, iba krátka narkoza pri OPU , poležíš si po nej dve hodinky a v doprovode partnera odchádzaš, tretíkrát sme sa rozhodli pre RF Brno, nedá sa to porovnať a tam nás to vyjde skoro o polovicu menej

ykenan
25. feb 2011

@gabinkaa takze myslis ze to Brno je lepsie? Ja tu hospitalizaciu potrebujem lebo byvam vo Swajciarsku.
Mozes dat kontakt na tu kliniku? Mna to tu stoji 7000- 8500 Frankov ca 5000-6000 Euro.Spokojna niesom lebo doktory su ako mäsiari beru to naozaj ako na pase. Vysvetlia len malo.

gabinkaa
25. feb 2011

@ykenan myslím, že ano, ale môžeš vyskúšať viacej konzultácií, ja už na Slov. ale nepôjdem, to sa mi zdá prístup neporovnateľne lepší a naozaj tu chodia aj zo zahraničia, nie len zo Slov., skús sa pozrieť na www.reprofit.cz, tel 00420/543/516001 - recepcia, hospitalizáciu by Ti neurobili, ale viem že baby, ktoré tam chodia napr. z Popradu, Košíc a teda takto ďalej tak sa ubytujú v hoteli, to nie je problém, neviem či máš niekoho na Slovensku, že by si dochádzala, treba zvážiť

lenca.b
25. feb 2011

balinka no u mna OHSS urcite nehrozi ja som mala len kryo transfer 🙂 a snad ani taka vysoka teplota to nebude napriklad teraz nemam asi ziadnu ....

gazovicka
25. feb 2011

@ykenan ahoj, aj ja som pocula od kamosky na Brno len same chvaly, vraj to je presne ako povedala gabinkaa o polovicu lacnejsie.. takze sice len z pocutia, ale potvrdzujem co som pocula 🙂

balinka
25. feb 2011

@tinna13 nemohla som,lebo mam uzasneho suseda,ktory chrape 😠 tak drzim palce na krvicku 😉

balinka
25. feb 2011

@lenca.b ET a KET je rozdiel...nemiesame hrusky z jablkami 😝

lenca.b
25. feb 2011

balinka ja viem ze to je rozdiel ale v podstate je to skoro to iste 🙂 aaa tebe vyslo kolke ET ?

balinka
25. feb 2011

@lenca.b mne sa podarilo v 1.IVF pri druhom KETku,dost rychlo 😉

lenca.b
25. feb 2011

balinka takze toto tehu mas z KETka? a na kolky den si testovala ci si netestovala? a co ti vkladali a kolko 😉 jaaaj prepac ze tolko otazok ale musim sa aspon vypytovat lebo sa zblaznim z toho cakania 🙂

ykenan
25. feb 2011

No tak aj krv potvrdila ze niesom Tehotna. Je mi velmy zle ale co uz musim sa vzchopit a ist dalej. V maji mam novy termin na IVF

annamary27
25. feb 2011

@ykenan ahoj,to mi je ľúto ☹ 😒 držím palčeky do ďalšieho boja 😉

gazovicka
26. feb 2011

@ykenan urcite sa podari neboj...... treba pevne verit a pekne sa pripravovat, hlavne psychicky.... drzim vsetky palceky....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre