Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cerkutka
25. okt 2012

@makovicka53
@jankaknm baby a ako dlho ste po vklade?? kedy idete na krv a ktore lieky pouzivate?? ja pouzivam estrimax 2x1 duphaston 3x1 a este utrogestan 2tabl./denne.....
to sa mi zda trocha vela...asi zato mrcha neprisla nema sa ako predrat cez tolko hormonov...vy tiez tolko toho uzivate??

cerkutka
26. okt 2012

tak baby som sa dnes testla a nic...takze nie som tehu:((( fuu...musim to predychat:(( ☹

karinka6
26. okt 2012

@cerkutka nezufaj, testy nie su spolahlive si dnes 12 den možno v krvy už máš vysokú hodnotu a ani o tom nevieš. Kašli na testy a počkaj si na výsledok z krvy. Ideš v pondelok?

karinka6
26. okt 2012

@cerkutka a ktorý den ti robili vklad? Kolko embryjka ti dali? Mala si aj PK?

cerkutka
26. okt 2012

@karinka6 praveze som mala PK, embryjka vyzerali dost silne lebo vsetky sa oplodnili, vsetky uspesne prezili PK....asi moja maternica nebola dostatocne silna🙂 vklad mi robili v pondelok 15.10 a vlozili mi na moju ziadost iba jedno.....v podstate lekar povedal ze som mlada ze jedno by malo stacit...🙂 ono nevedela som si velmi predstavit ako by sme financne zvladli dve🙂

cerkutka
26. okt 2012

@karinka6 ty uz mas druhu ciarku a si den po mne....ono ja som test robit vobec nechccela ale dnes som sa rano zobudila na to ze ma znova boli hlava (uz druhy den) a ze sa mi prsia naspat naplnaju (to sa mi asi iba zdalo) tak si myslim....no "hop alebo trop"🙂 tak....bolo trop🙂 vykurila som uz dve cigarety a s manzelom sme si povedali ......nevadi ideme do toho znova...je mi luto hlavne jeho..........ale pravdupovediac my mame teraz tazke obdobie co sa tyka stresov a vsetkeho (nie medzi nami ale praca jeho firma atd atd.....) proste furt nieco a presli sme si tieto dva tyzne takymi stresmi obaja ze by sme sa asi cudovali keby to babetko prezilo.............ale som mu povedala ze nase dieta nebude ziaden "paduch" musi prezit aj stresy🙂) aby bolo pripravene do zivota

cerkutka
26. okt 2012

@tinnna1 ja mam to iste:( teda iba jeden test ale aj ten negativny uvidime na krvi ale nedavam tomu velku sancu, kedy mas ist nakrv?

cerkutka
26. okt 2012

@karinka6 inak co tak citam tearz prispevky dozadu, tak kazda baba ktora mala negativny test mala aj negativnu krv....🙂 alebo tak nizke HCG v krvi ze sa to aj tak nepodarilo, tkze uz si moc velku nadej nedavam....🙂

makovicka53
26. okt 2012

@jankaknm ano uzivam ho....2x1 ...ty tiez?robila si si test?

makovicka53
26. okt 2012

@cerkutka ahoj ja uzivam estrimax 2x1 a utros 2x2...este si picham fraxiparin preventivne ...cize tiez dost....mrcha ked ma prist tak pride aj cez toto...ale tak kazda sme ina 🙂 drzim palce 🙂

cerkutka
26. okt 2012

@makovicka53 mne neprisla uz som druhy den po jej termine a test negativny, tak neviem neviem:( inac pocuj tebe ktory den cyklu robili vklad? mne az 20DC

tinnna1
26. okt 2012

@cerkutka na krv som bola dnes rano 🙂)) drzte palce, o jednej tam volaaaaam, boze nech mi povedia dobru spravu 🙂 inak, mrcha stale neprisla ...

cerkutka
26. okt 2012

@tinnna1 hrozne ti drzim palce, dobra sprava pre teba bude doboru spravou aj pre mna🙂)

karinka6
26. okt 2012

@cerkutka takže si dnes 11 den od ET presne ako ja. Este nič nie je stratené. Pondelok budeme vedieť na čom sme.

tinnna1
26. okt 2012

@cerkutka Ty si bola na transfery 15.10. ja den po tebe cize 16.10., mrcha nam meska obom, a testy sme mali negativne 😀 odpadnem .... poobede napisem co a ako, inak ja som tiez mala PK, mala som 5 vajicok a vsetky sa dali oplodnit a vsetky boli super, ze mali problem vybrat tie naj, dala som si 2 vlozit, tak uvidim, som v robote a nedokazem na nic ine mysliet !!!

cerkutka
26. okt 2012

@tinnna1 ty ktory den si vlasne dnes ze ti brali krv? mne nechcel lekar ze vysledky by boli skreslene dnes...ze najskor buduci tyzden pondelok alebo utorok....

tinnna1
26. okt 2012

@cerkutka 10 den, a druhy test mam na 14-ty a to je v utorok, inak ja chodim do GF BA a ty ?

cerkutka
26. okt 2012

@karinka6 ty uz vies na com si🙂)) a ja asi tiez 🙂

cerkutka
26. okt 2012

@tinnna1 ty si ma snad okopirovala?? ja som tiez mala 5 vajok, tiez sa vsetky oplodnili a tiez som mala PK🙂 akurat ze som si dala vlozit iba jedno🙂 a ja som v KE 🙂

cerkutka
26. okt 2012

@tinnna1 inak ti zavidim ze ti dovolil testovat uz dnes.....do riti..som sa az nasrala ze preco ma moj nechce zobrat...:(

tinnna1
26. okt 2012

@cerkutka ved preto pisem ze odpadnem, presne rovnakeeeeee 🙂 tak dufam ze budeme obe tehulky !!!

cerkutka
26. okt 2012

@tinnna1 inak aj ja som v robote, o chvilu mam prezentaciu a ja si spokojne sedim na modrom konikovi a hladam prispevky ohladom celej tej situacie ktora sa naskytla u mna....kazdopadne ja si chcem kupit dnes kvalitnejsi test (lebo ten moj bol taky smiesny papierik ktory som kupila za 2 eura niekde) a urobim si znova zajtra....ked bude zas biely ako sneh...tak potom uz asi nic z toho🙂 boooze hned pis...ked budes vediet..

cerkutka
26. okt 2012

@tinnna1 boh by dal.....ale neverim tomu po vzhliadnuti absolutne snehovo bieleho testu v 11DC po vklade...to by musel byt zazrak, ked pozeram fotky bab ktore vkladali uz od dakeho 8dna ako ich tsty vyzerali, tak moj bol diametralne odlisny:(

lucinkacinka
26. okt 2012

Ahojte baby,takže dnes 13.den po KET som bola na krv a na sono,výsledky krvy budu síce poobede ale na sone bolo pekne vidiet tehotenstvo 😀

haannka
26. okt 2012

@lucinkacinka wauuu..tak to blahoželááám, tzn.že krv bude nad 1000, až vtedy je niečo vidieť na sone...koľko dní si mala pk? to je super...ešte raz blahoželám

tinnna1
26. okt 2012

@cerkutka taaaaaaaaaaaaaaaak, ja som tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a stastnaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂))

lucinkacinka
26. okt 2012

@haannka Ahoj Hanka,dakujem 🙂 Mala som 5 dnovu PK,aj som sa spýtala doktora čo to nevadí že je to tak skoro vidno,vraj nie,muselo sa rýchlo uhniezdiť.

lucinkacinka
26. okt 2012

@tinnna1 Gratulujem ja tiež 🙂))))

haannka
26. okt 2012

@tinnna1 supeeer žienky nechajte aj mne voľné miesto pri sebeeee 😀 ...koľko si mala hcg? tak a je jasné že testom netreba veriť 😉

karinka6
26. okt 2012

@lucinkacinka
@tinnna1 Blahoželám vám obom to su super správičky aj ja chcem takú počuť. Ešte vydržať do pondelka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre