Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

miskab
9. júl 2016

@vevericka53 v pondelok idem na krv.

vevericka53
9. júl 2016

@miskab dobre ranko , ako sa citis moja? Je lepšie?

sonulienka13
9. júl 2016

Ahooojte babulky.V stredu sme mali ET.Mam pichania v podbrusku,take tlaky aj,o prsiach ani nehovorim.strasne bolesti.na prsnikoch my take zilovyte mapy povyskakovali a na jednej bradavke mam taku zilu strasne vystupenu.a dnes dost bolesti ako na mrchu v podbrusku ☹ je to zle????Dakujem babulky. Je mi smutno s toho.

14nunu10
9. júl 2016

@sonulienka13 to vôbec nevyzerá zle ..držím prsteky 😇bolesti v deň alebo pred ms sú normálne ..

sonulienka13
9. júl 2016

@14nunu10 ale mrchu mam dostat az 16-teho ☹

14nunu10
9. júl 2016

@sonulienka13 aha no to je týždeň zhruba..to sedí aj na pms..nuž darmo sa budeme trápiť všetko ukáže len čas ..

vevericka53
9. júl 2016

@sonulienka13 to vyzerá velmi dobre, hlavne treba pozitívne myslieť 😉

xxxena
9. júl 2016

@sonulienka13 take bolesti som.pocitovala aj ja.zilky mi vybehli len teraz niekedy cca 3tt dozadu.nemysli hned negativne, nalad sa na to,ze embryjko sa uchytilo. Drzim silno palce ✊✊✊

sonulienka13
9. júl 2016

DAkujeeem babulky.ja silno verim ze ta moja mala zubrienka sa uchitila!!!!Mala som aj PK-5dni a doktori povedali ze je stopercentna a krasna.tak verim ze vsetko bude tak ako ma 🙂

aluska1404
9. júl 2016

@miskab Ahojky to mi je moc luto a netestovala si? Presne tohoto sa bojim.Ja sa citim fajn ale stale boli podbrusko a krize tak rano a aj vecer citim ze tam nieco je len ci je to to spravne uz vie len tam hore ja by som v utorok alebo v stredu bezne dostavala mrchuvtak dufam ze nebude v pondelok testnem aspon uvidim ci na 8 den nieco bude alebo 9 den.Lezkaj a volala si do centra pokial jw soinenie je to normal len krv uz je ....

torpilla123
9. júl 2016

Ahoj baby. Tak sa k vam pridavam aj ja.mame za sebou 4ty vklad,v pondelok bol ET,po predlzenej 5 dnovej kultivacii.je to nase 4te ivf,bohuzial uz 2x som mala potrat v 6tt,ale nexufame,ideme dalej.aj ked komentalne bolo zo 7ich oplodnenych iba toto jedno embryjko vhodne na vklad a nemame ani mrazacikov,tak len dufam ze vydrzi a zabojuje.vcera v nici som mala strasne bolesti ako pri menzese (mam pcos takze bolesti fakt silne) ale dnes je to v pohode.dnes je 5ty den po transfere,menzes mam mat az 16ho,ale take bolesti som mala az v 6tt pred potratom.citim sa inak ako minule snad je vsetko ako ma byt..zatial sa ani netestujem lebo je skoro tak neviem na com som.mali ste niekto take celonocne krce ako pri silnej mrche tak kratko po transfere tiez? Vsetkym vam drzim palce a verim ze z kazdej z nas bude skor ci neskor milujuca mamicka!

miskab
9. júl 2016

@aluska1404 Ahoj nevolala som do centra neviem ci tam niekto je dnes, dnes som testovala len nie ranny moc, isla som do mesta vypila dve salky vody a isla cikat a test biely :/ nic tam neni mam uz sto chuti vysadit lieky :( som z toho nestastna.

aluska1404
9. júl 2016

@miskab Nevysadzaj urcite sprav si z ranneho mocu nie takto a kolkaty si den od vkladu???Nevesaj hlavu este to moze byt skoro a pokial je to spineniw a nie krv je nadej sme pri tebe. Ja ti verim vsetky to prezivame tazko kazda jeda tu ma niecio za sebou nadej umiera poslwdna myslim na teba drzim palce odpocivaj to bude najlepsie.Drzkaj sa a hlavku hore bojujeme😊😊😊😉

aluska1404
9. júl 2016

@miskab Nebud nestasna ja mam take bolesti od druheho dna od vkladu a beriem to tak inak uz je to sproste tak povedat ale ja to beriem tak ze nic nestratim iba zyskam a vsetko preto clovek spravi aj spravil tak raz sa to musi podarit. A uz nemame mrazacikov ale uz som zmierena zo vsetkym.Ak nebudem ide sa dalej setrit a buduci rok znova😊😊😊 Neeeeebbbboooojjjj

torpilla123
9. júl 2016

@miskab ahoj,ja som mala spinenie ako posledny den menzesu pri predoslom ivf na 10ty den,a na 11ty mi v krvi vyslo hcg 210. Spinenie moze znamenat aj uhniezdovanie.ako aluska pisala urcite nevysadzuj lieky skor ako to mas potvrdene krvnym testom.ja som mala slaby duch,ani by som to duchom nenazvala na teste este aj v den krv.testu. drzim silno palce!!

vevericka53
9. júl 2016

@miskab nič nevysádzaj , nádej zomiera posledná , na 100% budes vediet v pondelok z krvicky ... Tak BOJUJEME!!!✊✊✊

vevericka53
9. júl 2016

@torpilla123 ahoj, aj ja som mala transfer v pondelok ale o tyzden skôr (27.6) a je to tiež moje 4.ivf... Mala som 3- dňovú kultiváciu , zaviedli dvoch bojovníkov ( z toho jeden ze bol o troska lepšie na tom ako druhy) no tak uvidíme .... Dúfam ... Verim ze aj nám to konečne vyjde a budeme sa radovať...hlúpa som robila na 8. Den test a bol negatívny ☹ od vtedy sa uz netestujem .... Nechcem sa deptat, aj tak je najpresnejšia krv a to mam v pondelok....
Zakaždým som išla na nový cyklus ivf , nikdy sa nám nepodarilo mat mrazacikov ....tak asi tak v krátkosti...

miskab
9. júl 2016

@aluska1404
@torpilla123
@vevericka53 dakujem vam babulky za povzbudenie.Len ja som mala aj PK a test negativny, sice stvrtok som mala slabulinku ciarocku ozaj slabulinku a dnes vobec nic. :( no vydrzim do pondelka , toto cakanie je strasne :/

torpilla123
9. júl 2016

@vevericka53 no,pri mojom pcos a bolestiach,kyretazi a vsetkom moznom sme sa s manzelom dohodli ze toto je nas posledny pokus.blozila som do toho vsetku nadej a bude ako ma byt.mozno bolo iba jedno embryjko,ale mozno prave ono je ten najvacsi bojovnik.trosku ma trapi ze ma v kuse boli lavy vajecnik a uz 2 noci som nespala kvoli menstruacnym krcom,ale snazim sa byt trpezliva a optimisticka.aj ked je to tazke.tak snad sa nam vsetkym konecne postasti!uprimne na drzim palce! 🙂 ;) ❤

vevericka53
9. júl 2016

@torpilla123 určite ano, VERÍME ❤️✊

miskab
9. júl 2016

@aluska1404
@torpilla123
@vevericka53 tak a je to tu dostala som menzes , uz sa mi rozbieha uz nemam spinenie ale krv mi uz ide ☹ to nemusim ist uz ani na krv v pondelok to staci zavolat do centra ze som dostala menezes? som nestastna , aach jaaaaj :(

torpilla123
9. júl 2016

@miskab je mi to naozaj luto miskab,ale urcite zavolaj najprv do centra.do 15ej to este stihnes dnes,zavolaj rovno doktorovi (ak chodis do Heliosu-ani neviem) ak inde,aj tak zavolaj cim skor,ze co dalej aj s liekmi a ci ma zmysel ist na krv.v kazdom centre robia aj vikendy.dufam,ze skusis byt silna,viem,ze je to tazke,ja som 2x potratila v 6tt po ivf,tak drzim palce aby si to zvladla.

dadka0110
9. júl 2016

@miskab tak to ma mrzi ale na tu krv choj aby si to mala riadne potvrdene...ja som predtym tiez po ET na 8den zacala krvacat takze som si tiez bola na 1200percent ista ze to nevyslo, ale radsej nech ti po potvrdia krvou 🙂...vsak sa stavaju aj take zazraky ze zena krvaca a tehotna je ...takze za tu krv nedas nic 🙂..prajem aby to na dalsi krat vyslo 🙂

vevericka53
9. júl 2016

@miskab oooooh do prčic, to je mi moc ľúto moja☹ ale na tu krv aj tak chod , človek nikdy nevie.... Drž sa moja....

meli8412
9. júl 2016

@miskab Musi tam byt niekto, skus tam zavolat, zvysia ti davku utrogestanu.

miskab
9. júl 2016

@meli8412 volala sojm o pol tretej a maju vypate tel. :/

14nunu10
9. júl 2016

@miskab v heliose je jedno číslo co slúži ako pohotovosť,myslím že v každom centre musí pohotovosť fungovať aj na telefóne ..

miskab
9. júl 2016

@14nunu10 ja chodim do gyn fivu a nemozem sa dopatrat k cislu co je zapate vsetky vypate :/

14nunu10
9. júl 2016

@miskab a v papieroch z centra nemáš uvedené ? Ja mám súrne prípady volať nonstop dr.Krajkovic.
Alebo zavolaj na recepciu ja už neviem

miskab
9. júl 2016

vsetko som skusala recepciu na 3 cisla, cislo na doktora sa nemozem dopatrat uz neviem cío mam spravit ci vysadit lieky alebo co :/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre