Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

aluska1404
13. júl 2016

@levisa Dakujem 😊

bobricek1979
13. júl 2016

@aluska1404 ahoj Ali,ako?Myslím na teba len nieje čas čítať

aluska1404
13. júl 2016

@bobricek1979 Ahojky bobricek neviem cakam a cakam co pride dnes som od vkladu 10 den tak uvidime na krv pojdem ked tak az v pondelok uvidim co zajtra pozajtra bude nebudem uz testovat bud pride mrcha alebo nie .Bude mozno prekvapko uvidime urcite sa tu ozvem a ty sa moja ako mas uz dlho sme si nepisali cakate na vysledky?Ja som dnes pisala aj do Ciech aj mi hned odpisali tak uvidime ak nevyjde ideme tam niekedy na konzultaciu.😊aspon zatial a pojdem dat spravit vyslesky genetiky a potom by som ti
po pripade napisala a poziadala o niake info cez spravu ohladom tych vysetreni ak by som mohla?

bobricek1979
13. júl 2016

@aluska1404 jasné ok tak ,ale ešte nepredbiehajme kým nemáš mrchu tak je dobre🙂a čo sa týkamňa tak áno ešte len čakáme čo bude natej imuno o všetkom ťa poinformujem jasné.Zatiaľ sa držkaj myslím na teba.

evelka81
13. júl 2016

Stimulovali ste gonalom? Ak mate pouzitelny v ladnicke skladovany volny gonal staci aj 100 jednotiek a ste z Ba napiste mi do spravy

datelinka31
13. júl 2016

@meli8412 jeej, ake krasnucke deticky! Syncek je modroocko a dcerka ma tmavohnede okale. Uz su to urcite velki pomocnici, ci nie?
Som veru rada ze budem rodit v zime, lebo tie tepla mi nerobia velmi dobre, a neviem ako by som sa s velkym bruskom gulala. Len neviem ako to poriesim s bundami :D ty si to akurat dobre stihla pred letom 🙂 zaciatkom augusta idem na morfologiu, a ked nam potvrdia co cakame, tak asi zacnem aj pomalicky kupovat nieco, lebo zatial vobec nic neriesim. Ty uz si asi vela nemusela kupovat, ked mas aj aj 🙂

torpilla123
14. júl 2016

Ahoj baby.nakoniec sa u nna rozbehol hyperstimulak,vo vajecnikoch mam stale pocetne folikuly a aj nieco vody v maternici.s utrogestanom cakali do poslednej chvile,ae vcerajsie negativne hcg ich konecne v nemocnici presvedcilo aby som mohla utros vysadit.uz sa konecne rozbieha mrcha aj ked velmi silna.ale vcera som dostala podvecer take krce,ze mi pichali kazdu polhodku stale silnejsie infuzky,uz som plakala od bolesti az mi nakoniec dali silny opiat a zaspala som.baby,hlavne co mate PCOS,ak mate co i len minimalne podozrenie,ze bolesti v maternici nie su kvoli uhniezdovaniu,chodte hned na ultrazvuk a dajte sa poriadne prezriet,aby ste nedopadli ako ja.aj ked ja som bola zjavne prestimulovana,ale su to naozaj strasne krce.Uprimne vam vsetkym drzim palce co ste v ocakavani a vyslo vam ET al. KET,ale pri kazdom malom podozreni nevahajte a konzultujte s lekarom.pomoze vela skusenosti z konika,ale sono je sono.Ja uz len dufam,ze to pomaly u mna prejde,a za par dni som doma.tak ja pomaly prejdem na adopcne diskusie.Drzte sa vsetky a davajte na seba a svoje bublinky pozor 😉✊🌸

1veverica
14. júl 2016

@torpilla123 prajem skore uzdravenie 🙂

14nunu10
14. júl 2016

@torpilla123 dobre ráno,fuuuha moja to má mrzí ze az taka reakcia ...skoro sa vyliec 😉☺

leelloo
14. júl 2016

@torpilla123 to znie dost desivo, prajem ti skore uzdravenie a vela stastia 🙂

torpilla123
14. júl 2016

@1veverica @14nunu10 @leelloo dakujem baby,dnesne vysledky stale nic moc tak uz snad pomaly bude lepsie.

14nunu10
14. júl 2016

@torpilla123 ja som sa tiež najviac pri stimulacii obávala tohto..😞nech sa telo spamätá čím skôr moja a môžeš ísť domkov..posielam objatie 😉

torpilla123
14. júl 2016

@14nunu10 dakujem velmi pekne

1veverica
14. júl 2016

@torpilla123 verim ze sa s tym tvoje telo co najskor vysporiada, toto su najhorsie vedlajsie ucinky, verim ze budes co naskor fit, a na vsetko zabudnes, drz sa 🙂

torpilla123
14. júl 2016

@1veverica dakujem pekne.je to uz bohuzial 4ty pokus a z toho druhe ohss.ale tentokrat este horsie.no uz pozeram kupele v Luckach a dam sa aj vypisat,nech sa dobre zregenerujem.

1veverica
14. júl 2016

@torpilla123 joj to az tak? to som netusila, takze ty uz mas podobny pripad za sebou, vsetky vieme ze tie hormony nie su pre nase telo dobre, ale snazime sa pre babatko urobit vsetko. Osobne som rada ze nemam takuto zlu skusenost. Mrzi ma to ze sa ti to nepodarilo, zasluzis si po tychto trapeniach aby ste s partnerom boli stastny, je mi to velmi velmi luto. Klobuk dole pred tebou, ze to napriek vsetkemu nevzdavas 🙂

bobricek1979
14. júl 2016

@torpilla123 ahoj čítam tvoje príspevky a som z toho smutná .Dúfam,že to čím skôr prejde a tybudeš ok.A to pri každom vklade tak trpíš?nedá sa to pri pichaní nejak ukočírovať tie jednotky,aby k tomu nedošlo?

torpilla123
14. júl 2016

@1veverica @bobricek1979 no pri prvom ET a cerstvom vklade to bolo celkom v pohode,mala som iba 1 silnejsi krc po potrate ale inak ako menzes.po KET sa embryjka neujali ale prisla mrcha a vsetko bolo ok.no potom dalsie ET bolo v Brne v RF a mala som hyperestimulak po odbere,znormalizoval sa,ale v 6tt zase potrat a hyperstimulak uz s krcami a mukami a hospitalizaciou.a teraz posledne ET v Heliose v Martine a hyperstimulak prisiel na 4ty den po ET(teda bolesti)a uz sa pridali aj krce,hcg je negativne takze tak,zase som v nemocnici.Viem na vlastnej kozi ake az silne su tie hormony,a kolko trva kym to vsetko vyjde von,a preto som iba myslela ze mozno pomozem aspon skusenostami,ze ked akonahle sa niekomu nieco nezda,treba hned riesit a podchytit-ak sa da samozrejme.ja tiez vsetky baby co sa na to hoci len 1x daju obdivujem,a naozaj potrebujeme vela sily to vsetko zvladat,lebo je to dost narocna "hra s telom".Verim,ze my s mm najdeme svoje stastie inak,a snad ked spustime adopcny proce(ked sa z toho dostanem) tak nebudeme uz musiet velmi dlho cakat a coskoro sa tuzba naplni.tak ci onak,ale kazda si to svoje stastie zasluzime.hlavne je sa nevzdat a vydrzat.

1veverica
14. júl 2016

@torpilla123 velmi pekne napisane, myslim si ze si vela babam, pomohla, a mozno aj tym ktore ani netusia kolko utrpenia musi zena pretrpiet ku ceste za babom. Ziadna ktora tym nepresla nepochopi o com pises, a ze zial ani po IVF nie si mama ☹ Vidim ze ty si presla aj viacerymi centrami, tak aj to babam pomoze, niekdy chyba nie je v centre. Ja verim, ze ked si adoptujete babo, budes ta najlepsia mama na svete. A co ty vies mozno potom aj motyka vystreli a dalsie bude "vase" 🙂 Velmi ti fajndim, zasluzis si obdiv 🙂

snazilka12345
14. júl 2016

Ženy mám otázku keď si picham merional môžem mať orgazmus

jana954
14. júl 2016

Ahojte baby, zajtra absolvujem ket v mt... ide este niekto?

bobricek1979
14. júl 2016

@torpilla123 určite ako vravíš krásne napísané verím ,že sivšetky to šťastíčko v podobe bábätka zaslúžime.Držím ti prsty a posielam veľa síl verím ,že sa dočkáš🙂

aluska1404
15. júl 2016

@bobricek1979 Ahojky bobricek mrcha este nikde ale vcera som si spravila test na 10 den a nic tak stale cakam dnes je uz 30 den a menzes dostavam po 26 tak som zvedava co bude vpondelok idem na krv mala som ist nes len nepracuju tak uvidime.Myslis ze je mozne keby som bola tehu a nic by na10 den neukazalo???Neviem stale citim nieco v podbrusku aj mi trochu je vydno taky hrbol jek je maternica to cakanie je hroooozzzznnneee ale musim byt trpezliva davam si len utrogestan nic viac

torpilla123
15. júl 2016

@aluska1404 strasne Ti drzim palce moja,uz si nerob testy a skus vydrzat do pondelka.verim,ze ostanes nadalej tak kludna ako doteraz,aj ked vies,ze rozumiem co citis.drzim ti velmi palce!!!mna dnes konecne prepustaju z nemocnice!mam extra silnu mrchu,ale ta sliznica a vsetko musi proste von.skuste si s mm spravit nejaky pekny vikendovy program,nech vam vyjde pekne pocasie.pa

aluska1404
15. júl 2016

@torpilla123 Jej to som moc rada ze uz si domka akurat som ti pisala spravu sukromnu .To poznam ja som po et tak strasne krvacala a asi 11 dni ze hruza .A uz dufam hyperstimulak zmyzol.Drzkaj sa napis cez sukromnu ahojky 🙂

torpilla123
15. júl 2016

Napisala som 🙂 este nie som doma,ale uz dnes pojdem.konecne.

espritka29
15. júl 2016

@jana954 ahoj, ja som tam bola včera na ket. Bola si v Heliose? Držím prsty, aby sa bublinke u teba páčilo 🙂

bobricek1979
15. júl 2016

@aluska1404 ja si myslím ,že je to možné sú tu baby čo im ukázalo až na 12,13deň ak mrcha nieje je to dobré znamenie podľa mňa.Buď v kľude a šetri sa držím ešte silnejšie nech už bublinečka tam je :-*

lilli2010
15. júl 2016

Tak babulky dnes som bola na kontrole a je to tam bude mimco a prajem aj vam aby to vyslooo a drziim moooc palcekyy(a testiky neklamali robila som si ich 5 a vzdy tam boli // )a dakujem tym co ste dnes namna mysleli

sonulienka13
15. júl 2016

Ahoojte babulky ☹ tak dnes krv bola. 9den transferu dnes a 5 dno a blasta. HCG 6,7. Povedali ze nemam vobec zufat. Ze je vyborne ze nekrvacam.Musim pockat ze ci sa to zvysi. V stredu dalsia krv. Musime sa dostat na 10. A akurat som mala na intimke taku malinku gucku. Hnedo bielu.ako zelatina. Je to zle??a len raz. A pozerala som jednu tabulku.ak je hcg 5 a viac,uz je to akoby tehotenstvo,len sa musi cakat ci sa to zvysi. Som zufala. Depka,strach,proste setko ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre