Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ondre
1. mar 2011

@ivica7793 tak to je super hned na 1 sup. moooooooooooooooooc ti gratulujem 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂

ondre
1. mar 2011

@deni73 tak to ti budem drzat palce. aj ja som po 2 ivf

ondre
1. mar 2011

@valkat nemala si testovat. testy nie su presne. mala si pockat radcej na krvicku. ja som 7 den od vkladu a ani nahodou nechcem testovat aj ked ma to laka.

luly3
1. mar 2011

ahoj renatka 24 hej hej aj ja čakám na mrchu má mi prísť 4 tak snáď aj príde a začnem so stimulkou.dúfam že to už bude posledná.tebe kedy má prísť?

ivica7793
1. mar 2011

@tuzba ...dakujem ....a Ty sa máš ako?
@valkat ...neboj...dobre to dopadne...a testy si už nerob...ja som si tiež vyčítala, že som sa mala na ne vykašľať, ale ked tu stále niekto testoval, tak som to chcela skúsiť 🙂
@deni73 ...dakujem....budem na Teba zajtra myslieť...a uvidíš, že sa to podarí...ja som mala OPU 12.2. a mala som len 5 folikulov...bola som nešťastná, že za celú stimuláciu som vyprodukovala len tak máličko 🙂 iné baby mali aj 10,13, dokonca padali aj čísla cez 20...ale našťastie som z 5 folikulov mala aj 5 vajíčok a z nich zostali 2 bojovníci..škoda, že sa nedozviem, že ktorému sa podarilo zostať - natur či ISCI 😀
@renattka24 ...dakujem. ..a Ty ako pokračuješ?

annamary27
1. mar 2011

@deni73 ahoj,želám úspešné a bezproblémové OPU 😵

valkat
1. mar 2011

@ivica7793 no právě a teď už přestávám věřit že to bude dobré,musím se hodit do klidu krev v pondělí rozhodne.....

valkat
1. mar 2011

@ondre já vím,ale všichni pořád testovaly......prý na to že jsem měla min.stimulku a krátkou kultivaci je to ještě brzo....ale moje myšlenky...... 😢

frogiina
1. mar 2011

@valkat a nekazali ti prist na 10.den uz na krvicku? mne kazali na 10-ty den a potom druhy krat na 14-ty. Ale citala som tu, ze viacero bab ide prvy krat az na 14-ty den. Je to zvlastne, ze v kazdom centre je to inak 😒

ondre
1. mar 2011

@valkat je viem ze pocity su tam. to je tvoje 1 ivf predpokladam. ja som bola tiez taka ista a sklamanie. podla mna je to moc skoro aj ked v niektorom centre ti zoberu krv na 10 den. ja som pri 1 ivf minula asi 5 testou.preto teraz nechcem testovat a pockam si na krv aj ked ma to laka

frogiina
1. mar 2011

@ondre mne sa to tiez zda na 10-ty den prilis skoro. hlavne ak nebola PK. ale ked kazali prist na 10-ty den tak co mam robit? 😀

ivica7793
1. mar 2011

@valkat ...nesmieš na to takto myslieť, že je to už stratené...nikdy to nie je stratené. A do ktorého centra chodíš?

renattka24
1. mar 2011

@luly3 a @ivica7793
No mne by tiez tak 4 mala prist ale vobec sa na to necitim.Bojim sa ze to bude meskat kvoli tym vsetkym hormonom a telo je trosku zblbnute....Uz nech pride.A ked pride tak zacnem uzivat lieky a potom sup na ET.Este ze mi ostali mrazacikovia🙂Tak zeby sme isli na to spolu?Aj tuzba caka na mrchu, ale neviem ako je tom....
Ivica tesim sa strasne s tebou tak si to uz len uziavj.A co budu to dvojky??
😀

valkat
2. mar 2011

@frogiina u nás se musí 14 den udělat test a zavolat do car výsledek a objednat se na krev.....takže já mám test na sobotu a krev asi na pondělí.....

valkat
2. mar 2011

@ivica7793 já vím...chodím do Repromedy do Brna.....

valkat
2. mar 2011

@ondre počkám,dokud nezačnu krvácet je pořád šance ne? vydržím do soboty na test a pak na krev......a taky prý jsem měla blbý test,ty prý neukazují nic,takže se utěšuju..... ☹

tuzba
2. mar 2011

@ivica7793 ahoj mam sa fajn...konecne som dostala mrchu po 42DC... 🙂 takze vyuzivam tabletky a mozem ist na IVF.. 😀 😀 😀

tuzba
2. mar 2011

@renattka24 ahoj ako sa mas?ja som konecne po 42DC dostala mrchu... 🙂 takze vyuzivam tabletky a sup na IVF.... 😀

luly3
2. mar 2011

@tuzba no super začínaš prvá 😉 a my sa s renatkou postupne ktebe pridáme 🙂
dúfam že marec bude pre nás úspešný s výsledkom // 🙂
@valkat držím palce nech sú // v sobotu

renattka24
2. mar 2011

@tuzba Jeee aj ja chcem posli ju aj mne 😀 😀 Ja stale cakam a nic.Tabletky nachystane ale mrcha na to kasle.
Tak sup sup na to ked budes mat po tom daj vediet, budem drzat paste 😎 😎 Ale urcite sa to tento raz podari....Kolko si budes vkladat?

renattka24
2. mar 2011

@luly3 Uz aby to bolo. To cakanie bude este veeeeeelmi dlhe ale dufam ze sa nam take dlhe cakanie vyplati.Informujeme sa. 😀 😀

ondre
2. mar 2011

@valkat len uz netestuj. ja som objednana na krv utorok hned po tebe, 😉 😉 🙂 🙂 🙂 a test planujem spravit pred odchodom z domu a dam ho polovicke ked ma bvude doki pozerat nech sa polovicka pozrie na ten test. neviem preco ale mam takeho tusaka ze sa to podarilo, no radcej sa este netesim dopredu.

ivica7793
2. mar 2011

@renattka24 ...super, že Ti zostali mrazáčikovia 🙂 mne keby nevyšiel tento 1.pokus, tak musím absolvovať všetko odznovu, lebo mrazáčikov nemáme...nevydalo ☹ Dvojky by som rada...ale nevyzerá to nato, lebo HCG je nízke na dvojky, aspoň podľa toho, čo som tu čítala príspevky báb, ktoré čakali dvojičky....tak nech Ti to rýchlo ubieha, aby si mohla čím skôr začať a tešiť sa z // 🙂

ivica7793
2. mar 2011

@valkat a aký test si si robila? Ja rapid clear...a tiež si myslím, že asi nebol dobrý 😉 Skúsim cca o 2 týždne (pred UTZ) ten nový clearblue...hádam ukáže niečo 😀 Bol by v tom čert, keby nie 😀 😀 😀
@tuzba super...tak si predbehla renattku24 s tou mrchou 🙂 ...verím a viem, že Vám to všetkým (Tebe, renattke24, luly3..) aj ostatným tento rok vyjde...rok 2011 je plodným rokom.

ondre
2. mar 2011

@frogiina akooo? 🙂 🙂 🙂 oddychujes? mne to uz leze na nervi. dnes som bola trosku vonku a uz ma vajka bolia,uha asi to nebude moc lahke. 😒 😒

valkat
2. mar 2011

@ivica7793 jj já taky měla ten kazetový rapid a holky říkaly že ten neukazuje nic..... 🙂

valkat
2. mar 2011

@ondre já to udělám až v tu sobotu před telefonem do caru...a máš nějaké příznaky že máš tušení???? 🙂

frogiina
2. mar 2011

@ondre no veru oddychujem a tiez mi uz z toho hrabe. zacala som skusat pletenie z papiera aby som sa zabavila nejako 🙂. mne nejak nic moc nie je, akurat ma permanentne boli podbrusko a mam zvysenu teplotu. baby tu spominali, ze ked sa embryjka zahniezduju, tak by malo byt nejake slabe spinenie. no ja ale vooobec nic. neviem, ci je to nevyhnutne ale stale na to cakam.... 😀. inak vcera uprostred noci sa mi stala taka cudna vec. dostalo som taky brutalny krc do podbruska, fakt hrozna bolest...riadny krc, ktory drzal a nechcel pustit, skor to bolo tak na pravej strane. som manzela aj psa zobudila tak som stonala 😀 ...ale odislo to...neviem co to malo znamenat....

annamary27
2. mar 2011

@frogiina ahoj,tak takéto krče som mávala aj ja,čo ma aj zo sna zobudili,ale ako rýchlo to prišlo tak aj odišlo a sem-tam ma to chytalo aj cez den.ale neviem čoho to môže byť znamenie,lebo ked som sa sestričky pýtala pri odberoch krvi,tak hovorila,že to telo pracuje a hlavne,že nekrvácam.

frogiina
2. mar 2011

@annamary27 dakujem za odpoved. a nevies annamary ako je to s tym "uhniezdovacim" spinenim? myslis, ze to vzdy musi byt? som 4 den po ET bez PK, tak snad uz by sa mali hniezdit.... 😝 ..ale ziadne spinenie nemam.... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre