Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

silvinnka
23. mar 2011

@makovicka53 drzim paste,nech mas silne vajicka,cakam dobre spravy!!! 😀

makovicka53
23. mar 2011

@silvinnka si zlata dakujem krasne 🙂dam vediet...

ivica7793
23. mar 2011

zdravím dievčatá ...posielam vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a držím palce, nech to každej vyjde.........oznamujem, že od včera sa oficiálne radím medzi tehuľky 😀 ...včera som bola na UTZ v GF, čo bolo posledné vyšetrenie v GF 🙂 potvrdené : 8tt, máme jedného drobčeka už má 1,03 cm 🙂 teraz už len ísť k svojmu gynekologovi pre tehot.knižku 😀

tuzba
23. mar 2011

@renattka24 ahoj zabavku som si nasla pozeram dvd-cka....vlozili mi 2....dvojbunkove a stvorbunkove..... 😀 dufam ze sa udrzia.... 🙂 drzim ti palce nech ides co najskor.... 😀 😀

renattka24
23. mar 2011

@luly3 Drzim paste. 😎 Nech 14 dni ubehne ako voda a testik nech je pozitivny.Kolko Ti vkladali?

renattka24
23. mar 2011

@ivica7793 Gratulujem.Tesim sa s Tebou 😀
@tuzba Tak pekne odpocivaj.ale verim, ze sa uchytia obe 😀 Uz nech cakam aj ja.....to cakanie je hrozne.....

renattka24
23. mar 2011

@makovicka53 V pohodicke 😀 Drzim paste zajtra.Nech vsetko dobre dopadne.A dufam,ze coskoro budes aj ty tehu.....

makovicka53
23. mar 2011

@renattka24 dakujem krasne 🙂

ivica7793
24. mar 2011

@renattka24 dakujem....verím, že čakanie je hrozné, ale verím, že sa dočkáš 🙂
@tuzba ....super....tak už len oddychovať, určite sa to podarilo a prajem Ti, aby sa uchytili obe....mne tiež vkladali jedno dvojbunkové a jedno štvorbunkové 🙂, uchytilo sa len jedno ☹ ... dvojičky by som prijala, ale aj za toto jedno som veľmi vdačná 🙂
@makovicka53 držím palce, nech je dobrá úroda a aby si to dobre zvládla 🙂

luly3
24. mar 2011

@ivica7793 supeeeer gratulujem k srdiečku 😉
@renattka24 vkladali mi jednoho drobečka mal viac
ako 10 buniek 🙂
@makovicka53 držím palce nech máš peknú úrodičku 😉 a nech sa vajka
pekne oplodnia 😉
@tuzba ahoj ako sa cítiš??????máš aj nejaké zvlaštne pocity????

katy2
24. mar 2011

@ivica7793 gratulujem 😵 😵 😵 uz si to len uzivaj 🙂

tuzba
24. mar 2011

@luly3 ahoj citim sa tak normalne...ziadne zvlastne pocity nemam.... 🙂 sem tam ma trosku pobolieva brucho tak neviem...... 😉

tuzba
24. mar 2011

@ivica7793 ahoj aj ja by som prijala dvojicky.... 😀 ale budem nesmierne stastna ked sa udrzi aspon jedno.... 😀 ake si mala pocity?lebo ja nemam ziadne.....

katy2
24. mar 2011

vsetkym cakatelkam na // drzim palce 🙂 opatrujte si fazulky v brusku... 😉

makovicka53
24. mar 2011

@luly3 dakujem 🙂

makovicka53
24. mar 2011

@ivica7793 dakujem ti 🙂

tuzba
24. mar 2011

@katy2 dakujem... 😀

renattka24
24. mar 2011

@ivica7793 Dakujem no dufam ze sa dockam a co ty ako??
@tuzba Urcite to budu dvojicky ja tomu verim a za par dni sa aj dockas 😀Budes aj robit testiky?
@luly3 Pekne rozrasteny drobcek,tak hlavne oddychovat a urcite sa to podari.Moc Vam to baby prajem 😎

tuzba
24. mar 2011

@renattka24 bodaj by si mala pravdu.... 😀 este neviem ci si urobim test ale si pockam.... 🙂 a ty ako? 😉

tuzba
24. mar 2011

@luly3 ahoj dlhe cakanie ale neboj dockame sa 😀 😀 😀

renattka24
24. mar 2011

@tuzba Ja verim starsne silno, ze sa nam to teraz vsetkym podari.No ja idem zajtra na kontrolu a uvidim co mi povie.Myslim ze ma bude chciet este vidiet a potom mi predpise Utros a sup sup na KET.podla mojich vypoctov by som mala ist presne za tyzden.....tak nech uz je to za mnou.
Ja nebudem urcite testovat az v den ked budem musiet ist na krv.....mna to strasne stresovalo.....Ale uvidim ci vydrzim 😀

matahacik
24. mar 2011

@malevil ahoj , no tak to mi je luto, ja som tiez po neuspesnom IVF, a povedali mi tento tyzden ze druhe mi polanuju urobit v juli,..ze by mala byt cca 5mesacna pauza, zacala som stimulovat vo februari..v maji ideme vypisat druhu ziadost, aby sa to stihlo schvalit, kedze uz od juna zvyknu cerpat dovolenky......

tuzba
24. mar 2011

@renattka24 aj ja verim,ze sa nam to podari.... 😀 ani ja sa nebudem testovat chcem vydrzat....no uvidim..este je to len treti den... 😀

malevil
25. mar 2011

@matahacik Ja idem doktorke buduci utorok, som zvedava, co povie, dufam, ze nebudeme cakat tak dlho, mozno by sa dali vyuzit tie vyssie hladiny hormonov a stimulka by zabrala lepsie, ale to je taky moj laicky pohlad. Ale mozno to nakoniec aj tak dlho potrva, kym zasa vsetko vybavime..... ☹ , som zvedava, co sa deje s mojimy vajecnikmi teraz, pobolievaju ma stale, a podla domaceho ovulacneho testu som mala ovulku aj z nefunkcneho vajecnika, a potom sa spolahni na techniku 😒 😉

tuzba
25. mar 2011

@ivica7793 ahoj ake si mala pocity? 🙂 mna pobolieva brucho.... ☹

qwertinka
25. mar 2011

ahojte dievcata, uz som tu davno nebola lebo som bola v nemocnici. v pondelok som bola na sone a zistili mi mimomaternicove teho. takze si ma tam hned aj nechali a hned ma aj robili. bola som v 6 tt + 3 dni a babenko bolo vitalne a bilo mu aj srdiecko. som z toho vsetkeho na prasky a neviem prestat revat. nikdy v zivote by mi nenapadlo ze pri umelom oplodneni moze dojst k niecomu takemuto. neprajem to nikomu. odstranili mi aj pravy vajcovod. neviem ci pojdeme aj na dalsie IVF.

mabumi
25. mar 2011

@qwertinka to je naozaj veľmi smutné 😢 , je mi to strašne ľúto. aj u mňa bolo to podozrenie, no nakoniec sa našťastie nepotvrdilo. prajem ti veľa sily a zázrak, aby sa podarilo normálne tehu prirodzenou cestou.

luly3
25. mar 2011

@qwertinka to je mi lúto ☹ ☹ ☹ ale hej aj pri IVF sa to stáva ☹ je to svinstvo
že žena si kolko vytrpí a ešte aj takéto niečo, veľa síl moja.
@tuzba aj ja by som chcela vedieť pocity 😀 ale myslím si že každá žienka je
ajtak iná
@renattka24 hej hej na 3 deň bol veľmi šikovný uvidíme či bude aj v brušku taká
šikula, doktorka vravela že na 3 deň by mali mať drobci 6 - 8 buniek a ak majú viac je
to len dobre tak nechame sa prekvapiť...,no tebe sa to tiež blíži a zachvílku tu tiež budeš
netrpezlivá čakať na výsledok 😀 😀 😀

matahacik
25. mar 2011

@malevil ahojky, tak uvidis co povie pani doktorka, tak dnes som sa dozvedela ze staci aj 3mesacna pauza, ze je to individualne....inak aj ja mam este stale opuchnute brucho a vajecniky pobolievaju....tak davaj na seba pozor a drzim palce do dalsieho pokusu

malevil
25. mar 2011

@matahacik : dakujem moc, ste naozaj zlate.Sama som zvedava 😉 Vdaka vam viem, co mozem pozadovat a ak mi to nedaju tu, pojdem inde. Ale verim svojej doktorke, asi som pre nu exotika, tak si nenecha ujst ten uspech 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre