Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
29. sep 2011

Možno sa nám to teraz podarí, ...a ak nie? život ide dalej a my budeme skúšať nadalej... 🙂

zuzancek22
29. sep 2011

@liam presne možno sa uhniezdili neskor, lebo každej sa embryká uhniezdia rôzne, aj ja s babami čo som bola na vklade, tak každá máme inú hladinu hcg. kedy ideš na krv?

ursula5
29. sep 2011

@jajka1980 umelé oplodnenie a IVF je to isté, čo sú obyčajné umelé oplodnenia??? myslíš insemináciu IUI???
lebo nedáv ten Tvoj príspevok zmysel ak si mala 2 umelé oplodnenia čo je IVF tak ideš už na 3. IVF , nerozumiem tomu čo píšeš 😀

jajka1980
29. sep 2011

@ursula5 áno ,myslela som IUI....len mi nešlo hned to slovo-skratka ...

jajka1980
29. sep 2011

@ursula5 A ako ti je ? Už lepšie sa cítiš ?

timona
29. sep 2011

ja mam dojem, ze tymi IVF a najma tým dopovanim sa hormonami sa mi otehotnenie iba odklada...mozno keby som sa neustale nenapchavala tymi hormonami uz by som bola davno tehotna..najmä ked to citam pribehy ako maju baby za sebou kopec IVF a nakoniec aj tak otehotneju prirodzene..

liam
29. sep 2011

@zuzancek22 4.10. idem na krvicku..uz sa na to tesim..verim,ze som v tehu a velmi to chcem.uz sa neviem dockat 😉

ursula5
29. sep 2011

@jajka1980 no bolo mi lepšie poobede dala som si pohár vínka červeného na zvýšenie tlaku ale teraz ma bolí riadne hlava no neviem čo s tým tlakom dnes mám 🙂

jajka1980
29. sep 2011

@ursula5 ..a niečo od bolesti si nebrala? Skús...možno prestane bolieť...a tie bolesti ako keby mala prísť mrcha zmizli ? Ja som take tiež mala...prve dni po IVF ...bolesť hlavy a pred menštruačné bolesti...ale chvala bohu prešlo to....možno je to aj zmenou počasia.... 😉

ursula5
29. sep 2011

@jajka1980 neberiem nič od bolesti na čo nie je to až také neznesiteľné to prejde pôjdem si už ľahnúť a bude pokoj, bolesti v podbrušku mám stále teda nie bolesti ale taký tlak 🙂

jajka1980
29. sep 2011

@ursula5 tak tlaky v podbrušku mám aj ja...ale ked si ľahnem a uvoľním sa ,tak to prejde...a skús si uvariť nejaký fajny čajík...možno si dnes malo tekutiny pila a si dehydrovaná- odvodnená., lebo niekedy aj z toho zvykne pobolievať hlava...ja práve pijem... 🙂

jajka1980
29. sep 2011

@ursula5 a tie tlaky môžu byť z toho, že sa embryjka zahniezdujú...tak držím palce... 😉

ursula5
29. sep 2011

@jajka1980 moja tak ja toho teda dosť vypijem poslednú dobu takže si zlatko ale tým to nie je 😉

ursula5
29. sep 2011

@jajka1980 tak nech sa ani nepokúša nezahniezdiť ja s ním počítam za 9 mesiacov 😀 😀 😀

jajka1980
29. sep 2011

@ursula5 a za tú správu, ktorú si nechápala, alebo lepšie povedané, ktorú som zle napísala, sa ospravedlnujem, ale písala som si aj zo sesternicou cez skype -chcela recept na jablkovy koláč, a tak som veľmi neregistrovala, čo píšem...proste mala som okno, lebo som vysvetlovala sesterke aký je postup.... ☹

jajka1980
29. sep 2011

@ursula5 ..presne tak...moja reč...len nech sa poriadne zahryzne... 😀 Držím palce..

ursula5
29. sep 2011

@jajka1980 v pohode len mi nešlo do hlavy čo píšeš furt o umelom a potom zas o IVF 😉

jajka1980
29. sep 2011

@ursula5 Chápem...ale jedno píšem a na niečo iné myslím...to je tak...

ursula5
29. sep 2011

@jajka1980 neboj ja to poznám väčšinou pri rozprávaní sa nasmejeme sa ako blázni z mojich pochodov v hlave 😀

jajka1980
29. sep 2011

@ursula5 ...aj ja to poznám a veľmi dobre...nestalo sa mi to prvý krát... 😕 ale to je tak už...ale recept som sesterke povedala v pohode...tak, že ho pochopila, lebo ona nepečie, chcela spraviť radosť dcérke a mužovi, tak som jej poradila a hned pochopila... 🙂

ursula5
29. sep 2011

@jajka1980 ok idem na gaučík dobrú noc 😉

jajka1980
29. sep 2011

@ursula5 ok...tak aj tebe-vám obom dobrú noc a len tie najkrajšie a najsladšie sníčky. 😉 🙂 ..

ursula5
29. sep 2011

@jajka1980 dík si milá 😉

jajka1980
29. sep 2011

@ursula5 ...nieje zač...tak dobrúúú.. 🙂

bobi3
29. sep 2011

ahojte holky, tak asi som tehotná, spravila som si teraz testík a // sú tam !!! Tá druhá je síce slabšia, ale je! Ešte nechcem predbiehať, zajtra idem na krv, no strašne sa teším. Dúfam, že všetko bude v poriadku.

jajka1980
29. sep 2011

@bobi3 ...tak ti blahoželááám...a nech sa zajtra dopočuješ vytúženú správu... 😉 🙂

jajka1980
29. sep 2011

@bobi3 ...a držím palce, aby bolo všetko v najlepšom poriadku. 😀

eva76
29. sep 2011

@timona
ahoj ja som otehotnela až ke´d mi vyšetrili krv. Síce som si musela denne pichať injekcie - fraxiparín ale podarilo sa a teraz máme krásneho chlapčeka. Stálo to za to. Držím palce všetkým, ktorí sa pokúšajú o to najkrajšie na svete. Baby vydržať, my sme čakali 10 rokov ale stálo to za to.

eva76
29. sep 2011

@jajka1980
to je pravda, ja som ich tiež mala, bolo to ako by som mala dostať menzes.

jajka1980
29. sep 2011

@eva76 Blahoželám 🙂 🙂 😉 🙂 🙂 ...takéto správy na tomto fore každej z nás len prospievajú a potešia.A smiem sa opýtať, aky bol problém 10 rokov? Lebo ja mám diagnozu: nezistená neplodnosť...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre